Kā skatīties 2018 Grammy balvas Kodi Live Free Online

Lielākā mūzikas industrijas balvu pasniegšanas ceremonija atrodas tikai 2 dienu laikā! Jā, jūs lasījāt pareizi! Grammy balvu 60. izdevums ir tepat aiz stūra, un mūzikas fani visā pasaulē ir pievērsuši uzmanību visu to lielākajai skatuvei.


Grammy balvu pasniegšanas ceremonija, ko organizē Ierakstu akadēmija, ir godājams notikums mūzikas industrijā. Viss pasākums ir papildināts ar milzīgām izrādēm no pasaules vadošajām muzikālajām sensācijām un svinībām un pagodinājumu tiem, kuri nozarei ir devuši tik daudz.

Skatieties, kā Grammy Awards Kodi dzīvo bez maksas bez jebkādām grūtībām. Nominācijas visās kategorijās jau ir izsludinātas, un cilvēkiem ir sakrustoti pirksti un novilkta acu līnija! Tāpēc esiet gatavi Grammy balvām 2018 Kodi. Izpildiet mūsu ceļvedi un redziet, kā skatīties Grammy balvas Kodi.

Lai iegūtu vairāk video papildinājumu vai tiešraides IPTV kanālu papildinājumu, skatiet mūsu labāko Kodi papildinājumu sarakstu un pārliecinieties, vai izmantojat Kodi VPN.

Kad ir Grammys 2018

60. “Grammy Awards 2018” posms tiks noteikts 28. janvārī Madison Square Garden. Pasākumu vadīs burvīgais Džeimss Kordens, un skatītāji varēs nokļūt kā liecinieki dažu lielāko dziedātāju elpu aizraujošajām izrādēm, piemēram, Lady Gaga, Pink, Childish Gambino un Little Big Town.

Grammy Awards 2018 Kodi krātuve

Krātuve, kuru mēs iesakām Grammy Awards Kodi, ir spriedumu krātuve, un papildinājums, kuru mēs iesakām, ir Verdikt Kodi papildinājums. Judgment repository ir uzticama repozitorija, turpretī Verdikt Kodi papildinājums ir ļoti labs papildinājums TV tiešraidēm, TV šoviem, filmām, koncertiem, sportam utt. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu labāko kodi krātuvju sarakstu..

Grammy Awards 2018 Kodi oficiālie papildinājumi

 1. cCloud Tv
 2. USTVNow
 3. BBC iPlayer
 4. Filma TV
 5.  Livestream.com

Svarīga piezīme! Ja straumējat Grammy 2018 ar kādu no papildinājumiem, nepieslēdzot VPN, tad esiet piesardzīgs! Jūs kompromitējat savu privātumu un drošību. Šajā vietā a Kodi VPN aizsargā jūsu identitāti & pasargā jūs no paziņojumiem par autortiesību pārkāpumiem un DMCA, vienlaikus atbloķējot ģeogrāfiski ierobežotu saturu.

 CTA

Grammy Awards 2018 Kodi neoficiālie papildinājumi

 1. Live Mix
 2. Lihattv IPTV
 3. Spriedums
 4. Blēdis
 5. Wampa

Kā skatīties Grammy balvas Kodi vietnē Kriptona versija 17.6 vai vecāka versija

 1. Atvērt Kodi ierīcē.kā skatīties grammy balvas kodi
 2. Noklikšķiniet uz Iestatījumi (pārnesums ikona) no kreisās puses izvēlnes.kā skatīties grammy balvas kodi uz kriptonu versiju 17.6 vai vecāku
 3. Tagad sizredzētie Fails Vadītājs no izvēlnes > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu. Noklikšķiniet uz vietas, kur rakstīts “Nav‘ > Ievadiet https://archive.org/download/judgezips/ > Klikšķis labi.kā skatīties grammy balvas kodi uz jarvis versiju 16 vai jaunāku
 4. Nosauciet šo avotu Spriedums un noklikšķiniet uz labi.grammy balvas kodi
 5. Atgriezties Sākuma ekrāns > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Tagad noklikšķiniet uz Kastes ikona no augšējā kreisā stūra.kā pievienot grammy balvas kodi addon
 6. Klikšķiniet uz Instalēt no zip faila > Klikšķiniet uz Spriedums > Izvēlieties repozitorijs.spriedums.zip > Pagaidiet, kamēr parādās paziņojums.grammy balvas kodi lejupielādēt
 7. Tagad noklikšķiniet Instalējiet no krātuves > Meklēt un atvērt Spriedums Repo > Atveriet pievienojumprogrammas Video > Klikšķiniet uz Spriedums > Sist Uzstādīt un pagaidiet paziņojumu par pievienojumprogrammu.kā skatīties grammy balvas kodi uz
 8. Papildinājumam varat piekļūt, dodoties uz vietni Papildinājumi izvēlne > Video papildinājumi > Spriedums.

Kā skatīties Grammy balvas Kodi vietnē Jarvis 16 vai augstāka versija

 1. Atvērt Kodi > Klikšķis Sistēma > Iet uz Fails Vadītājs > Dubultklikšķi Pievienot Avots.
 2. Klikšķis Nav > Ievadiet URL https://archive.org/download/judgezips/ > Klikšķis Gatavs > Nosauciet toSpriedums ” > Klikšķis Gatavs > Pēc tam atlasiet labi.
 3. Iet uz Kodi sākuma ekrāns > Klikšķis Sistēma > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Izvēlieties Instalēt no ZIP faila.
 4. Klikšķiniet uz Spriedums > Klikšķis repozitorijs.spriedums.zip
 5. Tagad noklikšķiniet Instalējiet no krātuves > Atvērt Spriedums Repo > Atvērt Video papildinājumi > Izvēlieties Spriedums > Sist Uzstādīt > Pagaidiet, kamēr papildinājums tiek instalēts.

Grammy Awards 2018 Kodi Download

 1. Lejupielādēt Zip Fails ierīcē.
 2. Atvērt Kodi > Papildinājumi > Noklikšķiniet uz Kastes formas ikona.
 3. Klikšķis Instalēt no ZIP faila > Pārlūkot un atvērts lejupielādēts ZIP fails.
 4. Klikšķis Instalējiet no krātuves > Spriedums Repo > Video papildinājumi > Spriedums > Uzstādīt > Izbaudi!

Kā skatīties Grammy balvas Kodi uz Fire Stick

Lai skatītos Grammy balvas vietnē Fire Stick, vispirms jums būs jāinstalē Kodi Fire Stick. Pēc Kodi instalēšanas rīkojieties šādi:

 1. Atvērt Kodi pieteikums Fire Stick.
 2. Atvērt Izstrādātāja iespējas > Ieslēdz ADB atkļūdošana un lietotnes no nezināmiem avotiem.
 3. Turpmāk procedūra būs tāda pati kā Krypton V17. Skatiet iepriekš aprakstīto metodi.

Grammy Awards 2018 raidorganizāciju / kanālu saraksts

Balvu šovs tiks rādīts kanālā CBS. Tomēr jaunumi “E!” Un oficiālā Grammy Awards vietne nodrošinās ekskluzīvu pārklājumu pirms šova un pēc tā..

Kā skatīties Grammy balvas 2018 bez kabeļa

Diemžēl, ja jūs neplānojat skatīties Grammy balvas caur Kodi un neievēroat mūsu Grammy balvas Kodi ceļvedi, tad varat straumēt notikumu, izmantojot šīs saites.

 1. Sausas sienas nācijas straumi
 2. Wattpad
 3. Rio teātris

Tomēr mēs negarantējam, ka šīs vietnes ir drošas vai uzticamas. Mēs iesakām izvēlēties KodiVPN pakalpojumu, lai aizsargātu jūsu privātumu un piekļūtu straumēm, kurām ir noteikta ģeogrāfiskā atrašanās vieta.

Nobeiguma vārdi

Grammy balvas ir ceremonija, kuru nevar palaist garām neviens mūzikas cienītājs. Ar nominācijām vairāk nekā 80 kategorijām hype jau ir aizskāris debesis. Tāpēc pasteidzieties un sekojiet mūsu ceļvedim un uzziniet, kā skatīties Grammy balvas Kodi, pirms nav par vēlu!

Viena lieta, ko mēs varam jums apliecināt, ir tāda, ka Grammy Awards Kodi pieredze ir kaut kas tāds, ko jūs nekad neaizmirsīsit. Viss vakars būs pilns ar zvaigznēm, pulcēšanās, kur būs visas superzvaigznes.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map