Makgregors pret Khabibu; Tiek runāts par “lielāko cīņu UFC vēsturē” par UFC 229, kas notiks 2023. gada 6. oktobrī. Pasākums paredzēts T-Mobile arēnā Lasvegasā, Nevadas štatā. Šajā ceļvedī mēs atklājam, kā jūs varat skatīties UFC 229 vietnē Pay Per View dažādos pakalpojumos, kas jums jau varētu piederēt.

Khabib, vieglā svara čempions, ir apņēmies noņemt bijušo divu divīziju čempionu Konoru Makgregoru. Sāncensība ir daudz iedegusies MMA un UFC fanu vidū. Paredzams, ka Pay Per View (PPV) par UFC 229 pārsniegs 3 miljonus pasūtījumu, kā paziņojusi Dana Vaita.

UFC 229 fani visā pasaulē nedēļas nogalē tiešsaistē skatās tiešraidē tiešsaistē tiešsaistē Mcgregor vs Khabib. Sliktas asinis starp diviem labākajiem UFC cīnītājiem ir izraisījušas daudz baumu. Tomēr, neskatoties uz to, jūs varat skatīties UFC 229 ar Pay Per View dažādiem pakalpojumiem, kas jums jau varētu būt.

Contents

Kā skatīties UFC 229 Khabib Nurmagomedov vs Conor McGregor vietnē Amazon Prime

Daudzi lietotāji jau izmanto Amazon Prime Video pakalpojumu straumēšanas vajadzībām. Neuztraucieties, ja neesat abonējis Amazon Prime, joprojām varat skatīties McGregor vs Khabib vietnē Amazon Prime, izmantojot Pay Per View.. ufc 229 vietnē amazon prime

Amazon Prime maksas par maksu par skatu ir ASV64,99 USD.

Lai skatītos šo cīņu ar Amazon Prime, rīkojieties šādi:

 1. Pierakstieties savā Amazon kontā vai reģistrējieties bez maksas, ja jums tāda nav.
 2. Pasūtiet UFC 229 caur Amazon (Pasūtīt šeit)

Pēc PPV iegādes UFC 229 varat skatīties cīņu uz jebkuru no šīm ierīcēm.

 1. Tālrunī, planšetdatorā vai datorā dodieties uz Amazon vietni
 2. Straumēšanas ierīcē (Apple TV, Roku, Xbox), izmantojot lietotni Amazon Video (bez maksas lejupielādēt)
 3. Tieši jūsu Amazon FireStick vai Amazon Fire TV, bez nepieciešamības lejupielādēt video lietotni.

Kā skatīties UFC 229 kanālā Sling TV

UFC 229 Sling TV skatīšanās Pay Per View cena ir tāda pati kā Amazon Prime, ASV64,99 USD. Lai skatītos UFC 229 kanālā Sling TV, jums būs nepieciešams Sling TV konts. Bet labākais ir tas, ka varat reģistrēties 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijai Sling TV. skaties mcgregor vs khabib pa tv

Veiciet tālāk norādītās darbības, lai skatītos McGregor vs Khabib Sling TV ar PPV:

 1. Piesakieties savā Sling TV kontā
 2. Dodieties savā kontā, lai iegādātos UFC PPV
 3. Tagad atveriet Sling TV vietni datorā un sāciet skatīties. Vai arī lietotne Sling TV, ja jūs ar nepacietību gaidāt skatīties McGregor vs Khabib mobilajā tālrunī.

Sling TV ir pieejams tikai ASV, lai iegūtu Sling TV ārpus ASV, jums būs jāsaņem VPN un jāpieslēdzas ASV serverim..

saņemt vpn cta

Kā skatīties UFC 229 kanālā PS4 Live bez maksas un par maksu par skatu

Vērojot gaidītāko cīņu par brīvu, ir katra līdzjutēja sapnis. Lai PS4 bez maksas skatītos Khabib vs McGregor, rīkojieties šādi:

Jūs varat bez maksas skatīties UFC 229 vietnē Matchtv.ru, kas ir krievu vietne, tāpēc jums būs jāpieslēdzas VPN un jāizvēlas krievu serveris..saņemt vpn cta

 1. Izveidojiet savienojumu ar savu VPN pakalpojumu sniedzēju.
 2. Piekļūstiet PlayStation brokerim.
 3. Veids http://matchtv.ru/on-air pārlūkprogrammā (pārliecinieties, vai esat savienojis VPN ar krievu serveri).matchtv skaties ufc 229 bez maksas

Vietnē Ps4 varēsiet bez maksas piekļūt straumei. Tomēr, ja jūs ar nepacietību gaidāt UFC 229 maksāšanas iespēju par Ps4, tad jums būs jāveic šādas darbības:

 1. Izveidojiet savienojumu ar VPN.
 2. Pēc tam palaidiet interneta pārlūku PS4.
 3. Dodieties, lai apmeklētu UFC oficiālo vietni.
 4. Pierakstieties, izmantojot savu UFC Fight Pass.
 5. Tur jūs varēsit skatīties Khabib Nurmagomedov un Conor McGregor vietnē PlayStation 4.

Kā skatīties UFC 229 bez maksas tiešsaistē

Nesen es saskāros ar ziņu, kurā tika paziņots, ka vīrietis ir arestēts par to, ka viņš bez maksas vēroja pirmskara aptauju. Tas lika man sīkāk izpētīt jaunumus. Tuvojoties cīņai, būs brīvas tiešraides McGregor vs Khabib Facebook un Twitter. skatīties mcgregor vs khabib bez maksas

Tomēr kaut kas man pievērsa uzmanību, ka šim vīrietim tika uzlikts naudas sods par bezmaksas PPV straumju skatīšanos Periskopā. Tāpēc līdz cīņas dienai turieties stingri un reģistrējieties Periscope, kas ir bezmaksas tiešsaistes straumes lietotne operētājsistēmai Android un iOS. Kad tas izdarīts, noklikšķiniet uz “Go Live”. Izmantojot Periscope, mobilajā ierīcē varat skatīties McGregor vs Khabib, kas varētu būt Android ierīce vai iOS.

Bet vīrietim, kurš vēroja UFC 229 iepriekšējo cīņu, tika uzlikts milzīgs sods, jo interneta pakalpojumu sniedzēji atklāja viņa atrašanās vietu. Tāpēc, lai būtu drošs, ieteicams izmantot VPN, lai aizsargātu savu identitāti un skatītos bezmaksas straumēšanu.

saņemt vpn cta

McGregor vs Khabib Fight oficiālā balva – gaidīšana ir beigusies

Secinājums

UFC 229 ir gada gaidītākā cīņa, jūs noteikti nevēlaties palaist garām vienu minūti no šīs aizraujošās cīņas. Pārliecinieties, ka esat gatavs straumēšanas ierīcēm, lai skatītos labāko cīņu starp labākajiem cīnītājiem pasaulē.