Kā skatīties Disney Plus vietnē Kodi

Disney + -on-Kodi


Vai jums rodas jautājums, kā skatīties Disney Plus kanālā Kodi? Neuztraucieties, jo šī rokasgrāmata aptvers visus svarīgos aspektus, skatoties Disney Plus uz Kodi, nemaksājot ne vienu santīmu.

Disney + šobrīd ir visiecienītākā tiešsaistes straumēšanas platforma visā pasaulē. Pirms tā atklāšanas straumēšanas guru paredzēja, ka tas vai nu būs grūts Netflix konkurents. Neskatoties uz to, Disney Plus patiešām ir kļuvis par lielisku Netflix konkurentu, kas piedāvā visaugstāko satura kvalitāti un augstākās klases iespējas.

Disney Plus spēja iemūžināt garo cilvēku skaitu vairāk nekā 20 miljonu lietotāju visā pasaulē pirmajā mēnesī pēc tā atklāšanas. Tas skaidri parāda Disney + popularitāti visā pasaulē.

Tāpat kā Netflix, arī Disney Plus ir sava satura produkcija, kā arī Marvel, Pixar, Star Wars un National Geographic saturs. Pašlaik viena no Disneja oriģinālajām izrādēm; The Mandalorian, ir tendence visā pasaulē.

Jūs varat skatīties Disney Plus vietnē Kodi bez jebkādām problēmām, taču ir jāņem vērā tikai tas, ka tas ir ģeogrāfiski ierobežots pakalpojums. Tāpēc Kodi būs nepieciešams VPN, kas spēs apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, ļaujot straumēt bez liekām grūtībām..

Kā skatīties Disney Plus vietnē Kodi Leia 18 vai augstāka versija

Disney Plus var skatīties Kodi Leia 18 vai vecākā versijā, izmantojot Tempest Kodi Addon, kurā ir visas jaunākās un populārākās filmas un TV šovi. Veiciet šīs darbības, lai instalētu Tempest Kodi papildinājumu, lai 5 minūšu laikā straumētu Disney +:

 1. Lejupielādēt Tempest Kodi Addon ZIP fails ierīcē.
 2. Atvērt Kodi > Noklikšķiniet uz Papildinājumi cilne
 3. Tagad noklikšķiniet uz Komplekts uzstādītājs (Kaste ikona)
 4. Atlasiet Instalēt no plkst Zip failu opcija > Pārlūkojiet ierīci, atveriet lejupielādēts zip failu, un gaidiet paziņojumu
 5. Tagad noklikšķiniet uz Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Ritiniet sarakstu uz leju un izvēlieties Tempest Repo > Iet uz Video Papildinājumi mape
 6. Izvēlieties Tempest no saraksta > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu
 7. Kad esat instalējis papildinājumu, jūs to atradīsit Disnejs TV šovi, dodoties uz lielākā daļa populārs kategorijā kategorijā TV šovi

Kā skatīties Disney Plus vietnē Kodi Krypton 17.6 vai jaunāka versija

Varat izmantot to pašu papildinājumu, kas aprakstīts iepriekš Kodi Leia versijai, vai arī varat izmēģināt šos Kodi papildinājumus:

 1. Izceļošana: Exodus Kodi Addon uzstādīšanas rokasgrāmata
 2. Skatīties5: Watch5s Kodi Addon uzstādīšanas rokasgrāmata
 3. cCloud : cCloud Kodi Addon uzstādīšanas rokasgrāmata

Kā skatīties Disney Plus vietnē Kodi FireStick

 1. Instalējiet Kodi uz FireStick
 2. Izpildiet iepriekš attēloto procedūru, lai instalētu Tempest Kodi papildinājumu, un izbaudiet Disney šovu HD straumēšanu bez maksas.

Disney Plus par Kodi kļūdām / labojumiem

Straumējot Kodi, lietotāji sastopas ar daudzām kļūdām, taču tam nevajadzētu būt vienam un tam pašam gadījumam, straumējot Disney + vietnē Kodi. Vienīgā kļūda, ar kuru varētu saskarties, ir kļūda “No Streams Available”.

Kā skatīties Disney + vietnē Kodi – Video apmācība

Disney Plus nav pieejama straume

Neviena straumē pieejama kļūda ir bieži sastopama kļūda, ar kuru saskaras daudzi lietotāji, izmantojot trešās puses Kodi papildinājumus. Šīs kļūdas iemesli un risinājumi ir detalizēti apskatīti mūsu rokasgrāmatā “Kā novērst Kodi pieejamo straumi nav pieejama”. Tomēr jums būs jāpatur prātā viena lieta, Disney Plus ir ģeogrāfiski ierobežots straumēšanas pakalpojums, kam nevar piekļūt globāli.

Labot

Lai piekļūtu tā saturam, jums būs nepieciešams VPN, kas labi darbojas Kodi. Turklāt ne katrs VPN sniedzējs var piekļūt Disney Plus, jo tam ir viedais DNS un VPN bloķētājs, tāpēc daudziem VPN neizdodas apiet tā ierobežojumus..

Pēc dažām pārbaudēm un izpētes mēs esam uzzinājuši, ka ar Disney Plus darbojas šādi VPN pakalpojumu sniedzēji:

 1. PureVPN (serveri: ASV, Kanāda un Jaunzēlande)
 2. SurfShark (Serveri: Austrumu serveri)
 3. NordVPN (Serveri: Čikāga un Atlanta)
 4. CyberGhost (serveri: ASV)
 5. ExpressVPN (serveri: ASV ziemeļdaļā un austrumos, kā arī Austrālijā)

Iesaiņojot to visu

Disney Plus ir pārsteidzoša tiešsaistes straumēšanas platforma ar ļoti dažādiem satura nosaukumiem. Šajā platformā pieejamais saturs ir pārsteidzošs, taču atkal nekas nav pieejams par velti. Par saviem pakalpojumiem Disney Plus iekasē 7 dolārus par kodes abonēšanas maksu.

Vai nav pārsteidzoši, ka jūs varat piekļūt daudziem tā satura nosaukumiem, izmantojot bezmaksas Kodi Addons, un baudīt visa tā satura straumēšanu, neko netērējot.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map