Roku izvēloties labāko straumēšanas atskaņotāju, Roku ir pirmā lieta, kas nāk prātā. Patiešām, Roku ir potenciāls sniegt vislabāko straumēšanas pieredzi Krievijas FIFA pasaules kausam 2018, ko citas straumēšanas ierīces nevar konkurēt. Tā kā tuvojas megafutbola notikums, mēs domājām samazināt jūsu auklas un palīdzēt izvēlēties tiešsaistes straumēšanu.

Rūpīgi ievērojiet šo rokasgrāmatu, lai redzētu, kā skatīties FIFA pasaules kausu 2018 Roku un uzlabot savu pieredzi jaunā līmenī.

kā noskatīties fifa pasaules kausu 2018 uz roku

Šeit ir daži no labākajiem pakalpojumiem, kurus var straumēt Roku, lai skatītos Krievijas FIFA 2018 futbola pasaules kausu.

Labākie pakalpojumi, lai skatītos FIFA pasaules kausu uz Roku

Aizsargājiet tiešsaistes straumes. Iegūstiet sev VPN apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un autortiesību DMCA paziņojumus

FuboTV

Labākie pakalpojumi, lai skatītos FIFA pasaules kausu uz Roku

Futbola tiešraides straumēšana tiešsaistē nekad nav bijusi vienkārša un lieliska, pateicoties FuboTV par izcilu sporta straumēšanas pieredzi. FuboTV ir pārsteidzošs tiešsaistes straumēšanas pakalpojums, kas lietotājiem piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu, kā arī abonementa paketi par USD 29.06. FuboTV var viegli piekļūt Roku, lai straumētu FIFA pasaules kausa 2018 spēles tiešraidē.

Sling TV

sling tv fifa pasaules kauss 2018 roku kanāls

Sling TV ir tas, ko katrs straumēšanas cienītājs vēlas izmantot, lai straumētu Pasaules kausu 2018 Roku, pateicoties tā saprātīgajām abonēšanas izmaksām un piedāvātajam kanālu daudzveidībai. Turklāt Sling TV piedāvātā pielāgošanas vienkāršība atšķir to no citiem straumēšanas pakalpojumiem. Sling TV abonēšanas maksa ir tikai USD 36,35 mēnesī, un lietotāji var pārlūkot dažādus sporta, izklaides, ziņu kanālus utt..

DirecTV Tagad

direc tvnow fifa pasaules kauss 2018 roku kanāls

Viens no labākajiem tiešsaistes straumēšanas pakalpojumiem; DirecTV Tagad saviem lietotājiem piedāvā vairāk nekā 60 straumēšanas kanālus par cenu AU USD 50,89 mēnesī. DirecTV tagad lietotāji bez traucējumiem var skatīties savus iecienītos sporta notikumus tiešraidē, tiešraidē televīzijas šovus un filmas ļoti kvalitatīvi. DirecTV Now galvenā mītne atrodas Kalifornijā un AT&T tas pieder. Viena no labākajām lietām, kas noveda DirecTV Tagad šajā augstumā, ir straumēšanas kvalitāte, ko tā nodrošina lietotājiem.

Kā skatīties FIFA pasaules kausu 2018 Roku kanālā ar SBS oficiālo raidorganizāciju

Kā skatīties FIFA pasaules kausu 2018 Roku kanālā ar SBS oficiālo raidorganizāciju

SBS būs Austrālijas reģiona FIFA Pasaules kausa 2018 oficiālā raidorganizācija. Roku lietotāji var viegli straumēt FIFA pasaules kausa izcīņas spēles savās ierīcēs, abonējot oficiālo SBS kanālu. Kopā 25 FIFA pasaules kausa izcīņas spēles tiešraidē pārraidīs SBS kanālā tiešsaistē un arī HD formātā. Tomēr visas 64 FIFA pasaules kausa izcīņas spēles tiks translētas BS Radio vairākās valodās.

Lai piekļūtu SBS ārpus Austrālijas, jums ir jābūt Austrālijas IP adresei. Iegūstiet Austrālijas IP tūlīt.

SBS ir atjauninājis FIFA Pasaules kausa izcīņas grafiku spēlēm, kuras viņi pārraidīs un rediģēs tiešsaistē. Lietotāji arī varēs straumēt spēles tiešraidē no saviem mobilajiem tālruņiem, izmantojot SBS lietotni, jo tai ir lielisks lietotāja interfeiss, kas ļauj lietotājiem skatīties spēles lieliskā kvalitātē un baudīt tādas iespējas kā 180 grādu atkārtojumi.

Kā skatīties FIFA pasaules kausu 2018 Roku kanālā ar Match TV neoficiālo raidorganizāciju

Kā skatīties FIFA pasaules kausu 2018 Roku kanālā ar Match TV neoficiālo raidorganizāciju

Match TV ir Krievijas apraides tīkls, kas tika izveidots pēc Krievijas prezidenta Vladimira Putina pasūtījuma. Šī gada FIFA pasaules kausu rīkos Krievija; tādējādi Match TV visas spēles pārraidīs tiešraidē.

Tomēr, tā kā straumēšanas pakalpojums ir ģeogrāfiski ierobežots, lietotājiem būs jāpiekļūst šim straumēšanas pakalpojumam, izmantojot VPN vietnē Roku.

Kad esat izveidojis savienojumu ar krievu serveri, jums visiem ir patīkami straumēt spēli Roku. Galu galā Roku ir labākais pieejamais straumēšanas atskaņotājs, un Match TV ir viens no labākajiem variantiem, lai straumētu FIFA pasaules kausu tiešraidē un bez maksas.

Kā skatīties FIFA pasaules kausu 2018 Roku kanālā ar ģeogrāfiski ierobežotu iTV

Kā skatīties FIFA pasaules kausu 2018 Roku kanālā ar ģeogrāfiski ierobežotu iTV

iTV ir Lielbritānijā bāzēts straumēšanas pakalpojums, ko var izmantot FIFA pasaules kausa 2018 spēļu straumēšanai Roku. Tomēr iTV ir ģeogrāfiski ierobežots straumēšanas pakalpojums, kuram no jebkura cita reģiona nevar piekļūt ārpus Lielbritānijas. Līdz ar to lietotājiem būs jāizmanto labs VPN pakalpojums Roku, lai izveidotu savienojumu ar Lielbritānijas serveri un piekļūtu FIFA World Cup 2018 straumēm..

VPN pakalpojumu sniedzējiCenu piedāvājumsTīmekļa vietne
PureVPN $ 10,95 $ 1,91Per mēnesis

Īpašais piedāvājums: 85% atlaide

Apmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
Surfshark 11,91 USD 2,87 USDPer mēnesis

Īpašais piedāvājums: 83% atlaide

Apmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
CyberGhost $ 12,99 USD 3,97Per mēnesis

83% atlaide

Apmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
ExpressVPN USD 12,95 $ 12,01Per mēnesis

35% atlaide

Apmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu

Citi veidi, kā skatīties FIFA pasaules kausu 2018 bez Roku

Neskatoties uz to, ka Roku ir labākais straumēšanas atskaņotājs, tas nav ērts visiem, jo ​​cilvēki tiecas pēc lielākas lietošanas ērtuma un mazākām grūtībām. Vēl viens iemesls, kāpēc cilvēki, iespējams, neizvēlas Roku straumēšanai, ir tas, ka viņi jau ir pazīstami un pastāvīgi citu ierīču un platformu lietotāji. Ja meklējat alternatīvu Roku, lai straumētu FIFA pasaules kausu 2018, varat izmēģināt šos:

  1. Kodi
  2. Apple TV
  3. Uguns nūja

Šīs ierīces bez maksas var izmantot FIFA World Cup 2018 straumēšanai tiešsaistē.

Kā skatīties FIFA pasaules kausu 2018 bez kabeļa

Vai jūs dzīvojat digitālajos gadu tūkstošos un joprojām esat savienots ar savu televizoru? Nopietni! Šī laikmeta būtība ir auklas griešana, un mēs iesakām ievērot to pašu. Sēdi priekšā, ja televizors vairs nav ērts, tāpēc mums ir vislabākais piedāvājums. Straumējiet visas iecienītās spēles no FIFA pasaules kausa izcīņas 2018 tiešraidē bez kabeļa mājās, birojā vai ceļā. Katrs pasaules kausa mačs ir svarīgs, un jūs nevarat atļauties palaist garām vienu spēli. Straumējiet visas spēles tiešsaistē tiešsaistē bez kabeļa, sekojot mūsu ekskluzīvajam FIFA pasaules kausa izcīņai 2018 bez kabeļu straumēšanas rokasgrāmatas.

Kā skatīties FIFA pasaules kausu 2018 ASV

Tas ir sarūgtinājums, ka ASV nekvalificējās 2018. gada Pasaules kausa izcīņai, taču joprojām visi ASV futbola fani to var straumēt tiešraidē. Vienkārši dodieties cauri mūsu ceļvedim un redziet, kā skatīties FIFA World Cup 2018 ASV. Šī visaptverošā rokasgrāmata aptver visus straumēšanas aspektus ASV lietotājiem.

Kā skatīties FIFA World Cup 2018 atklāšanas ceremoniju

Tikai 14 dienu laikā Krievijā tiks atklāts futbola pasaules mega notikums, un jūs varēsit to tiešraidē skatīties no jebkuras vietas. Straumējiet atklāšanas ceremoniju un vērojiet, kā atklāšanas ceremonijā tiešraidē uzstājas slavenie mākslinieki no visas pasaules. Skatiet mūsu ceļvedi, lai redzētu, kā tiešraidē skatīties FIFA World Cup 2018 atklāšanas ceremoniju.

Nobeiguma vārdi

FIFA pasaules kausa izcīņa ir tas, uz ko šobrīd tiek skatītas visas acis, un cilvēki kļūst nepacietīgi, redzot, kā tautas saduras Krievijā futbola laukumā. Pa to laiku straumējošie geiki, kuri ienīst sēdēšanu televizoru priekšā, meklē labākus veidus, kā straumēt FIFA pasaules kausu. Kāds ir labāks risinājums nekā Roku, labākā straumēšanas ierīce plauktā līdz datumam. Šī rokasgrāmata aptver visus galvenos aspektus, kas lietotājiem būtu jāzina, straumējot FIFA pasaules kausu 2018 Roku. Pārliecinieties, ka esat labi iepazinies ar ceļvedi, un mēs būsim ļoti pateicīgi par jūsu vērtīgajām atsauksmēm.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me