HBO ir populārākais televīzijas kanāls visā pasaulē, un šis apgalvojums ir spēkā, jo ir populārākās televīzijas pārraides. Game of Thrones, Silikona ieleja, Westworld, ir daži no populārākajiem TV šoviem, kas tiek rādīti HBO.

Nekas nav labāks par HBO, pat ne Netflix, kad runa ir par labāko TV šovu veidošanu. Tomēr var rasties jautājums, kā skatīties HBO uz Kodi no visas pasaules. Šī rokasgrāmata sniegs jums pilnīgu izpratni par to, kā varat straumēt HBO kopā ar citiem IPTV kanāliem.

Tomēr tas jāpatur prātā, ka HBO Now un HBO Go kanāla straumēšanai nepieciešams Kodi VPN. HBO ir ASV kanāls, tāpēc tas ir atļauts tikai dažās pasaules valstīs. Lasiet instalēšanas rokasgrāmatu.

Contents

Kā skatīties HBO vietnē Kodi Krypton 17.6 vai jaunāka versija

 1. Atvērt Kodi > Noklikšķiniet uz Iestatījumi (rīks) ikona > Noklikšķiniet uz Fails Vadītājs > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu opcija no kreisās puses kolonnas.Kā skatīties HBO vietnē Kodi Krypton 17.6 vai jaunāka versija
 2. Tiks atvērts dialoglodziņš, noklikšķiniet uz <Nav> un ierakstiet šo URL “Http://mavericktv.net/mavrepo” un noklikšķiniet labi > Nosauciet šo avotu kā “Brīvdomātājs” > Klikšķis Labi > Klikšķis Labi vēlreiz, lai aizvērtu dialoglodziņu.instalējiet HBO uz kodi kriptonauda
 3. Atgriezties Kodi galvenā izvēlne un noklikšķiniet uz Papildinājumimaverick repozitorijs, lai HBO instalētu kodi
 4. Tagad noklikšķiniet uz Kastes formas ikona no augšējā kreisā stūra.kā pievienot HBO kodi papildinājumu, lai skatītos troņu spēli
 5. Izvēlieties Instalēt no ZIP faila opcija no saraksta > Ritiniet sarakstu uz leju un noklikšķiniet uz Brīvdomātājs.HBO kodi pievienošanas ZIP fails
 6. Tagad noklikšķiniet uz maverickrepo-3.8.zip un gaidiet paziņojumu.skaties HBO Ej kodi
 7. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves iespēju un atlasiet MaverickTV repo no saraksta > Iet uz Video papildinājumi mape > Klikšķiniet uz Maverick TVkā instalēt hbo uz kodi firestick
 8. Klikšķis Uzstādīt un gaidiet, kamēr paziņojums tiek uznirsts, kad papildinājums ir instalēts.kā iestatīt hbo uz kodi jarvis
 9. Tagad atgriezieties vietnē Kodi galvenā izvēlne > Noklikšķiniet uz Pievienotons cilne > Iet uz Video papildinājumi sadaļa > Klikšķiniet uz Maverick TV > Klikšķiniet uz Maverick TV tiešraidē un pēc tam dodieties uz Tiešraide mape > Ritiniet sarakstu uz leju un atlasiet HBO.

Kā skatīties HBO vietnē Kodi Jarvis 16. vai jaunāka versija

 1. Palaidiet Kodi Jarvis > Atveriet sistēmu > Noklikšķiniet uz File Manager > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu > Noklikšķiniet uz Nav, lai uzrakstītu URL http://archive.org/download/
  repository.streamhub / Noklikšķiniet uz Gatavs > Ierakstiet krātuves nosaukumu, t.i., “StreamHub” > Noklikšķiniet uz Gatavs > Noklikšķiniet uz Labi.
 2. Dodieties uz Kodi sākuma ekrānu > Noklikšķiniet uz Sistēma > Tad pievienojumprogrammas > Atlasiet Instalēt no ZIP faila > StreamHub > repository.streamhub.zip > Pagaidiet, kamēr tā tiek instalēta.
 3. Instalējiet no krātuves > StreamHub krātuve > Video papildinājumi > Noklikšķiniet uz StreamHub > Uzstādīt.
 4. Lai skatītos HBO kanālā Kodi, dodieties uz Kodi sākuma ekrānu > Video > Papildinājumi > StreamHub > Tiešraide > Android API > Mobdro > Ritiniet uz leju un meklējiet HBO, noklikšķiniet uz tā un baudiet skatīšanos.

Kā skatīties HBO kanālā Kodi – Video Tutorial

Noskatieties mācību video, kā jūs varat iegūt HBO vietnē Kodi 2023. HBO instalēšanai ir pievienots viss ceļvedis, lai jūs varētu skatīties iecienītās TV pārraides.

Kā skatīties HBO tagad kanālā Kodi

HBO tagad Kodi nav pieejams, jo krātuves, kuras tika izmantotas kanāla straumēšanai, likumprojekti ir atcēluši. Tomēr joprojām varat skatīties šo raidījumu pārraides HBO Now, instalējot pakta papildinājumu Kodi.

Instalācijas rokasgrāmata kopā ar video pamācību ļaus jums instalēt paktu, lai jūs varētu skatīties šovus, kas ir pieejami vietnē HBO Now. Piemēram, jūs varat noskatīties True detektīvu, The Left Overs, Silicon Valley un daudzas citas izrādes, netērējot ne santīma.

Kā skatīties HBO uz Kodi Fire Stick

Lai skatītos HBO vietnē Kodi Fire Stick, jums jāieslēdz ADB atkļūdošana un nezināmie avoti, lai jūs varētu instalēt HBO Fire Stick. Pēc tam jums jāapmeklē vietne Fire Stick un jānoklikšķina uz Lietotnes, kas jūs aizvedīs uz Kodi App. Ja jūs izmantojat cietumā salauztu Firestick, tad, lai nodrošinātu drošību, Firestick ir ļoti ieteicams izmantot VPN. Turpmāk jums jāveic tās pašas darbības, kas aprakstītas uzstādīšanai Kodi Krypton vai Kodi Jarvis.

Kā skatīties HBO tagad kanālā Kodi Fire Stick

Kodi Fire Stick varat vienkārši skatīties HBO Now, lejupielādējot lietotni HBO Now no Amazon Appstore. Tas ir vienkāršākais veids, kā lejupielādēt lietotni, taču, atverot to, nepieciešama abonēšanas maksa. Ja esat jau abonējis HBO Now, kanāla skatīšanās ir jāveic tikai divu soļu attālumā.

Kā skatīties HBO iet uz Kodi Fire Stick

 1. Lai skatītos HBO Go on Kodi Fire Stick, rīkojieties šādi:
 2. Atvērta uguns nūja > Lejupielādējiet lietotni HBO Go > Pēc instalēšanas atveriet lietotni.
 3. Noklikšķiniet uz Aktivizēt ierīci, lai saņemtu aktivizācijas kodu > Tagad ievadiet šo kodu datorā.
 4. Atveriet datoru un noklikšķiniet uz HBOGO.com/activate. Ja atrodaties ārpus ASV, jums ir nepieciešams Kodi VPN, lai piekļūtu ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ.
 5. Šajā lapā jums jāizvēlas Amazon Fire TV vai Fire Stick un pēc tam noklikšķiniet uz Turpināt.
 6. Šeit jums būs jāizvēlas jūsu TV pakalpojumu sniedzējs > Pēc tam ievadiet sava TV pakalpojumu sniedzēja lietotājvārdu un paroli. Ja nezināt lietotājvārdu un paroli, varat sazināties ar savu TV pakalpojumu sniedzēju.
 7. Tagad jums no televizora jānorāda aktivizācijas kods un pēc tam jāizvēlas Aktivizēt ierīci.
 8. HBO Go veiksmes ziņojums jums pateiks, ka esat gatavs skatīties HBO Go. Izbaudi!

HBO par Kodi kļūdām / labojumiem

HBO, kas ir viens no visvairāk vēlamajiem izklaides kanāliem Kodi lietotāju vidū, ir izraisījis lielu karstumu papildinājumu izstrādātājiem. HBO kanāls Kodi kļuva populārs, pateicoties straumēm Game of Thrones, kas ir populārākais televīzijas šovs pasaulē. Pretpirātisma iestādes, piemēram, DMCA, pamanīja daudzas straumēšanas vietnes, kas nodrošināja bezmaksas šo raidījumu straumēšanu, un Kodi papildinājumi bija šī saraksta augšgalā.

Daudzi Kodi papildinājumi, kas iepriekš mitināja HBO kanālu savā bibliotēkā, tika vai nu slēgti, vai arī viņiem bija jāizslēdz HBO no turienes bibliotēkas, ņemot vērā varas iestāžu veiktās represijas un HBO tīkla radīto spiedienu pret pirātismu..

Tālāk ir apskatītas dažas no visbiežāk sastopamajām kļūdām, kas saistītas ar šīm represijām pret HBO pirātismu:

Neizdevās instalēt atkarības kļūdu

Atkarības kļūme rodas, ja papildinājumu repozitorijs ir novecojis vai ja trūkst kādu failu. Ja, izmantojot HBO uz Kodi, rodas šī problēma, tad ar izmantoto papildinājumu ir jābūt kaut kam nepareizam.

Labot

Mēģiniet labot šo kļūdu, atjauninot papildinājumu. Ja tas nepalīdz, tad jums būs jāpārslēdzas uz citu Kodi papildinājumu, tādu, kāds minēts šajā rokasgrāmatā.

Nevarēja izveidot savienojumu ar krātuvi

Problēma ar trešo personu Kodi papildinājumiem ir tāda, ka to krātuves tiek slēgtas vai reizēm neizdodas izveidot savienojumu. Šīs kļūdas iemesls ir vai nu krātuves resursdatora vietrāža URL maiņa, vai krātuves slēgšana.

Labot

Vispirms manuāli pārbaudiet avota URL, neatkarīgi no tā, vai tas darbojas vai nedarbojas, atverot to pārlūkā. Ja repozitorijs ir tiešsaistē, pārbaudiet ievadīto avota URL, dodoties uz failu pārvaldnieku. Pārliecinieties, ka esat ievadījis pareizu URL bez atstarpēm.

Ja krātuve nedarbojas, atrodiet alternatīvu papildinājumu, kura bibliotēkā ir HBO kanāls, un instalējiet to. Tas ir optimāls risinājums šādiem gadījumiem.

Iesaiņojot to visu

HBO piedāvā daudzus populārus TV šovus, kurus ir grūti ignorēt. Jūs varat iegūt HBO vietnē Kodi 2023, veicot darbības, kas ir uzsvērtas ceļvedī, un ar kuru palīdzību jūs varat skatīties Game of Thrones tiešsaistē, Westworld, Veep un vēl daudzos citos TV šovos. HBO var instalēt arī jūsu Fire Stick ierīcē, kuras instalēšanas process arī ir nodrošināts. Pieturieties pie citiem lieliskiem kodi papildinājumiem.