Kā skatīties HotStar ārpus Indijas ASV, Lielbritānijā, Kanādā un citās

Vai esat straumēšanas cienītājs un domājat, kur varat straumēt visas jaunās Bolivudas un Holivudas filmas, kā arī Indijas TV šovus, Netflix saturu un Live Sports? Tas viss var būt vienā platformā, t.i., HotStar. Izpildiet šo rokasgrāmatu, lai redzētu, kā skatīties HotStar un baudīt labāko straumēšanas pieredzi. Neaizmirstiet izlasīt mūsu galīgos kodi papildinājumus un kodi vpn ceļvežus.


Kas ir HotStar?

CTA

HotStar ir populārākā un lielākā Indijas platforma tiešsaistes VOD straumēšanai. Tajā ir populāras filmas, TV šovi un sports no visas pasaules. Liels skaits tiešsaistes straumētāju Indijā izmanto HotStar, lai straumētu IPL spēles, skatītos filmas un citus Indijas TV šovus. Mūsdienās ir pieejams ļoti ierobežots skaits uzticamu un augstas kvalitātes mobilo izklaides platformu. Ir pagājuši 3 gadi kopš HotStar palaišanas, un līdz šim tas ir veiksmīgi piesaistījis tiešsaistes straumēšanas auditoriju.

Noteiktu saturu var lejupielādēt no vietnes HotStar. Ar noteiktu saturu mēs domājam daļu no vecā satura, kas varētu vairs nebūt tendence. Jāsaprot vēl viena lieta: HotStar videoklipus var lejupielādēt tikai mobilajās un planšetdatoros, nevis klēpjdatoros vai personālajos datoros..

Pēc pieprasījuma varat skatīties iecienītās filmas vietnē HotStar Indijā, ASV un Kanādā. Nesen tas bija pieejams visos reģionos, bet tagad tas ir ģeogrāfiski ierobežots.

Kurās valstīs ir pieejams HotStar ?

Kā minēts iepriekš, HotStar ir pieejams Indijā, Kanādā un ASV. Tomēr, ja jūs izmantojat VPN pakalpojumu, tam varat piekļūt no jebkuras vietas pasaulē, bet tikai izveidojot savienojumu ar iepriekš minēto valstu serveriem..

kā skatīties

Kā atbloķēt / skatīties HotStar ārpus Indijas, izmantojot VPN

HotStar ir ģeogrāfiski ierobežota vietne, un šajā vietnē pieejamajam saturam nevar piekļūt no citām valstīm, izņemot Indiju, ASV un Kanādu. Tāpēc, ja jūs mēģināt piekļūt Hotstar no jebkura cita reģiona, ierobežojumu apiešanai būs nepieciešams VPN pakalpojums.

VPN pakalpojums ļaus jums izveidot savienojumu ar serveriem neierobežotos reģionos, un tādējādi tas slēps jūsu IP, izgatavojot to ar iepriekšminētās valsts IP adresi. VPN lietošana ir ļoti vienkārša, jo viss, kas jums jādara, ir vienkārši izveidot savienojumu ar attālo serveri un pēc tam sērfot internetā, lai piekļūtu visam, kas bija ierobežots.

VPN pakalpojumu sniedzējiCenu piedāvājumsTīmekļa vietne
PureVPN $ 10,95 $ 2,91Per mēnesis

Īpašais piedāvājums: 73% atlaide

Apmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
Surfshark $ 11,91 $ 1,99Per mēnesis

Īpašais piedāvājums: 83% atlaide

Apmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
CyberGhost $ 12,99 USD 2,75Per mēnesis

83% atlaide

Apmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
ExpressVPN $ 12,95 $ 8,32Per mēnesis

35% atlaide

Apmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu

Kā skatīties HotStar ASV bez VPN

HotStar iepriekš nebija pieejams nevienā reģionā, izņemot Indiju, bet nesen tas ir paplašinājis savus reģionus, piemēram, ASV un Kanādu. Tāpēc lietotāji, kuri vēlas piekļūt HotStar ASV, to var viegli izdarīt, neizmantojot VPN. HotStar var viegli piekļūt ASV bez VPN, vienkārši dodoties uz URL “us.HotStar.com”. Šis ir oficiālais domēna paplašinājums, ko HotStar nodrošina ASV reģionam.

Kā skatīties HotStar ārpus Indijas personālajā datorā

Lai skatītos HotStar datoru ārpus Indijas, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet VPN lietojumprogramma > Pieslēgties uz jūsu VPN pakalpojumu.
 2. Tagad savienot uz Indijas reģiona serveri.
 3. Atvērt jūsu pārlūkprogrammā > Ierakstiet šo URL: https://www.HotStar.com/.
 4. Ielogoties savā HotStar kontā un sāciet skatīties iecienītās filmas un TV šovus HD kvalitātē.

Kā straumēt HotStar iPad un iPod

Pats labākais par HotStar ir tas, ka tam ir īpaša lietojumprogramma iOS. Tāpēc lietotāji var viegli skatīties HotStar iPad un iPod.

 1. Atveriet iTunes lietotne veikalā > Meklēt vietnei HotStar > Noklikšķiniet uz Lietotne HotStar > Lejupielādējiet to.
 2. Pēc instalēšanas pabeigšanas, atvērts Lietotne.
 3. Pieslēgties lietojumprogramma, izmantojot jūsu HotStar akreditācijas datus > Tagad straumējiet visu, ko vēlaties skatīties, izmantojot savu iPad un iPod.

Skatieties HotStar Kanādā

HotStar nesen tika padarīts pieejams Kanādā, un tika atvērts īpašs domēns HotStar lietotājiem Kanādā. Domēns, kas tika atvērts HotStar Kanādā, ir “https://ca.HotStar.com/”. Lai piekļūtu HotStar vietnei un lietotnei Kanādā, nav nepieciešami VPN vai starpniekserveri. Vienkārši pārlūkprogrammā atveriet iepriekš minēto vietni un reģistrējieties HotStar pakalpojumiem.

Kā skatīties HotStar Lielbritānijā

Lai gan HotStar ir pieejams ASV un Kanādā, izņemot Indiju, tas joprojām oficiāli nav pieejams Lielbritānijā. Neskatoties uz to, ka Lielbritānijā ir pieejams kāds lielisks tiešsaistes straumēšanas pakalpojums, kas līdzīgs HotStar, piemēram, Netflix un Hulu, tas šajā reģionā ir ierobežots, lai straumētu. Viens no pārsteidzošākajiem faktiem, kas jāņem vērā, ir tas, ka indiāņu, kas dzīvo Lielbritānijā, ir daudz. Tātad, spriežot pēc šī fakta, jūs varat brīnīties, cik daudz viņi labprāt straumētu savu dzimto saturu, un ne tikai to, ka daudziem angļiem patīk skatīties Bolivudas saturu tāpat kā indiāņi mīl Holivudu.

Jūs varat tikai piekļūt HotStar Lielbritānijā, izmantojot VPN. Lai skatītos iecienīto saturu vietnē HotStar Lielbritānijā, vienkārši mainiet pašreizējo IP atrašanās vietu no Lielbritānijas uz Indijas reģionu un viegli piekļūstiet HotStar.

cta 3

Tāpēc, lai piekļūtu HotStar Lielbritānijā, jums būs jāizmanto VPN pakalpojums, jo saturs, kuru mēģināt straumēt bez tā no Lielbritānijas IP, netiks atskaņots, bet drīzāk radīsies atskaņošanas kļūda. Neskatoties uz to, ja jums ir aktīvs VPN pakalpojums un esat izveidojis savienojumu ar Indijas serveri, jūs varēsit skatīties savu iecienīto saturu vietnē HotStar. Jūsu izvēlētajam VPN pakalpojumam jābūt uzticamam un pietiekami ātram, lai palīdzētu nevainojami straumēt saturu.

Kā skatīties HotStar lietotni arābu valstīs

HotStar ir lieliska multivides straumēšanas platforma, kurai ir daudzveidīgs jauns un moderns saturs. Diemžēl tas nav pieejams arābu valstīs. Tādas valstis kā AAE, Dubaija, Saūda Arābija, Omāna un Katara dod priekšroku daudz straumēt Indijas saturu, taču šīs vietnes ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ tās to nespēj. HotStar fani šajās valstīs var viegli skatīties HotStar TV pārraides, izmantojot HotStar starpniekserveri vai VPN pakalpojumu.

Izmantojot starpniekserveri vai VPN, viņi varēs baudīt HotStar tiešraidi un HotStar TV pārraides (kuras ir tik labas visā pasaulē).

Kā skatīties HotStar Pakistānā

HotStar TV šovu fani ir daudz Indijas kaimiņvalstī, t.i., Pakistānā. Pakistānas iedzīvotāji mīl skatīties Bolivudas filmas un Indijas televīzijas šovus. Diemžēl HotStar Pakistānā ir ierobežots, un vienīgais veids, kā skatīties HotStar tiešraidi vai filmas un TV šovus, ir apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, izmantojot VPN vai HotStar Proxy.

HotStar lejupielāde

HotStar lietojumprogrammas ir pieejamas vairākām mobilajām platformām, piemēram, Android ierīcei un iOS balstītām ierīcēm, piem. iPhone. Android ierīcēm r mobilajiem tālruņiem to var viegli lejupielādēt vietnē Google Play Store, kā arī varat lejupielādēt tiešsaistē pieejamos HotStar apk failus. Tā kā tādām ierīcēm kā iOS, piemēram, iPhone un iPad, varat to no savas ierīces lejupielādēt iTubes App veikalā.

HotStar reģistrācija

Vietnē HotStar pieejamais saturs ir augstas kvalitātes, un bez straumes tas straumē bez buferiem. Tomēr visam lieliskajam ir cena, un tāpēc lietotājiem vispirms ir jāabonē, izvēloties maksājuma plānu. HotStar ir tikai Netflix un Hulu konkurents, un tāpēc tā pārraidītais saturs nav bezmaksas.

Kurās valstīs ir pieejams HotStar?

HotStar piedāvā 3 dažādus maksājumu plānus, no kuriem izvēlēties, un pats labākais šajos maksājumu plānos ir tas, ka tiem visiem ir saprātīga cena. Lai reģistrētos HotStar pakalpojumam, rīkojieties šādi:

 1. Dodieties uz vietni https://www.HotStar.com/subscribe/payment.
 2. Izvēlieties vēlamo maksājuma plānu.
 3. Ievadiet savu informāciju, t.i., vārdu, e-pasta adresi un paroli.
 4. Ievadiet kredītkartes datus.
 5. Apstipriniet informāciju.
 6. Izbaudiet iecienīto šovu skatīšanos vietnē HotStar.

Straumējiet karsto zvaigzni ar subtitriem

HotStar nepiedāvā subtitrus katram videoklipam, kas ir pieejams tā platformā, bet dažiem video tiem jau ir subtitri. Tomēr jūs joprojām varat pārbaudīt subtitrus, dodoties uz video opcijām un pārbaudot opciju CC, ļaujot tai iespējot subtitrus.

Kā skatīties HotStar, izmantojot Jio TV Live App

Jio sim un Jio TV Live lietotņu lietotāji var viegli izmantot HotStar tiešraides un filmu funkcijas, taču tas attiecas tikai uz indiāņu saturu. Vēl viena lieta, Jio lietotājiem joprojām būs jāabonē HotStar India, pirms viņi var sākt straumēšanu HotStar.

Bezmaksas VPN pakalpojumam HotStar

Tiešsaistē ir pieejami daudzi bezmaksas VPN un HotStar starpniekserveri, taču mēs parasti neiesakām lietotājiem izmēģināt šos bezmaksas VPN to neaizsargātības dēļ. Bezmaksas VPN veiks straumēšanu, jo bezmaksas VPN serverus izmanto miljoniem cilvēku visā pasaulē. Tādējādi mazāks straumēšanas reakcijas laiks, kas rada daudz buferizācijas. Tomēr šeit ir daži ieteikumi:

 1. ZenMate
 2. Pārlūkot
 3. Hola
 4. Hidemyass
 5. Spiegs
 6. Tuneļa lācis
 7. Drošības skūpsts
 8. ProtonVPN
 9. Paātrināt
 10. X-VPN

Kā lejupielādēt filmas un TV šovu videoklipus no HotStar

HotStar India neļauj lietotājiem lejupielādēt filmas un TV šovus no savas platformas. Tomēr noteiktu saturu, kas ir vecs vai vairs nav tendence, var lejupielādēt no HotStar. Atverot vai meklējot video, virs tā redzēsit vārpstas ikonu. Noklikšķiniet uz tā, un jums priekšā būs lejupielādes opcija.

Šeit jāsaprot viena lieta: datorā nevar lejupielādēt nevienu video no HotStar; to var izdarīt tikai mobilajā ierīcē vai planšetdatoros.

Skatieties jaunākos HotStar TV raidījumus / seriālus un filmas

skatīties Hotstar ārpus Indijas

HotStar India piedāvā visas jaunākās TV pārraides, filmas un sporta akcijas uz vienas platformas par ļoti saprātīgu cenu un augstu kvalitāti. Vienkārši abonējiet HotStar un varat skatīties visu, ko vēlaties, un visu, kas jauns un moderns. Tajā ir gan indiešu, gan rietumu saturs, kā arī filmas no Bolivudas un Holivudas.

Kā skatīties HotStar televizorā

Jūs varat skatīties HotStar televizorā, izmantojot metodi, ko sauc par sānu ielādi, taču tā darbojas tikai Android TV. Lai sāktu, veiciet šīs darbības:

 1. Dodieties uz ES File Explorer (vispirms instalējiet ES failu pārlūku, ja vēl neesat to instalējis).
 2. Atvērt Spēļu veikals televizorā > Meklējiet “Android TV sānu ielādes palaidējs” un instalējiet to.
 3. Atveriet sākuma ekrānu > Atveriet lietotnes > Atveriet sānu ielādes palaidēja lietotni.
 4. Noklikšķiniet uz ES File Explorer.
 5. Dodieties uz Tīkls > Noklikšķiniet uz Remote Manager > Ieslēdziet, lai saņemtu FTP adresi.
 6. Tagad no datora vai klēpjdatora ievadiet FTP adresi tīmekļa pārlūkā > Tagad televizors un dators būs savienoti kopā.
 7. Tagad pārsūtiet APK failu no datora uz televizoru.
 8. Pēc tam, Izslēdziet tīkla koplietošanu > Atveriet lejupielādes.
 9. Klikšķiniet uz HotStar no saraksta > Klikšķis Uzstādīt > Patīk izmantot HotStar.

Skatieties HotStar Vijay TV

Lai skatītos Vijay TV seriālus vietnē HotStar, vienkārši dodieties uz kanālu sadaļu un izvēlieties Vijay TV. Tur jūs redzēsit visus raidījumus, kas tiek rādīti Vijay TV, un jūs varat viegli izvēlēties no tiem un straumēt. HotStar lietošana ir tik vienkārša!

HotStar vietnē Roku

Roku ir vismodernākā straumēšanas ierīce, ko izstrādājusi un izgatavojusi Roku Inc. Tā patiešām ir viena no visvairāk vēlamajām straumēšanas ierīcēm tādu pakalpojumu kā Netflix un Hulu izmantošanai, jo tās piedāvātā straumēšanas pieredze ir nepārspējama. Visiem HotStar faniem, kuriem rodas jautājums, vai HotStar ir pieejams n Roku, jums vajadzētu priecāties, ka tas ir pieejams Roku kanālu veikalā. Vienkārši dodieties uz Roku kanālu veikalu, instalējiet HotStar kanālu savā Roku ierīcē un izbaudiet straumēšanu.

Noslēguma piezīmes

Straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Netflix, Hulu, Amazon un HotStar, ir tie, kas patīk ikvienai izklaidei un straumēšanas geeks. HotStar ir pārsteidzošs straumēšanas pakalpojums, tas, protams, ir ne tikai sniedzis konkurenci Netflix un Hulu, bet arī ir gājis soli tālāk, reklamējot Indijas saturu. Tā piedāvātā dažādība noteikti ir lielāka nekā citi straumēšanas pakalpojumi. Tas pat piedāvā sporta straumēšanu tiešraidē, kas ir lieliski.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map