Meklējot labākos veidus, kā skatīties UFC 235 tiešraidē tiešsaistē, dodieties pa šo ceļvedi, un es jums apliecinu, ka jūs atradīsit labākos veidus, kā straumēt šo PPV notikumu. Mēs esam apskatījuši dažādus veidus, kā straumēt šo notikumu, jo katram lietotājam ir savas izvēles.

UFC 235 oficiālais piedāvājums

Avots: UFC – Ultimate Fighting Championship

Kā skatīties UFC 235 ar viszemākajām cenām, maksājot par skatu

UFC piedāvā īpašu UFC PPV pakalpojumu, kuru var viegli izmantot no jebkuras vietas pasaulē.

Tomēr šai pasakai ir savs virziens!

UFC PPV abonēšanas maksa katrā reģionā ir atšķirīga, piemēram, krodziņā ASV, par 6 mēnešu plānu jums jāmaksā 64,99 USD un 91,96 USD..

ufc ppv ASV

Tā kā, ja atrodaties Filipīnās, jums būs jāmaksā ₱ 920,00,, kas konvertējot maksā tikai USD 17,52. Un ar VPN tas jums tikai maksātu 28,47 USD skatīties UFC 235 PPV, kas ir lētākais veids, kā skatīties UFC 235 tiešraidē tiešsaistē.

ppv-ufc-peso

Iegūstiet vpn

Atšķirība ir skaidra, veiciet pārdomāšanu!

Tagad jums būtu jautājums, kā jūs varētu izmantot šo apbrīnojamo atlaidi. Vienkāršs veids, kā izmantot UFC PPV ar atlaidi, ir izmantot VPN pakalpojumu sniedzēju, kuram ir Filipīnu serveris. Izmantojot VPN, izveidojiet savienojumu ar Filipīnu serveri un sāciet UFC 235 straumēšanu ar tik zemu ātrumu.

Kā skatīties UFC 235 vietnē Amazon Prime

UFC 235 Pay Per View amazon prime video

Amazon Prime ir straumēšanas pakalpojums Video pēc pieprasījuma, kuru pārvalda pati Amazon. Pakalpojums pēdējā laikā saņem lielu uzslavu no tiešsaistes straumēšanas kopienas. Kopš UFC un Amazon parakstīja vienošanos par UFC Pay per view notikumu straumēšanu, fani visā pasaulē ir novērtējuši šo soli.

Amazon prime piedāvā lielisku straumēšanas pakalpojumu, tāpēc daudzi cilvēki to mēdz izvēlēties. Jo īpaši, ja jums ir iespēja straumēt UFC maksas par skatījumu, tiek garantēta izsmalcināta izklaide.

UFC 235 noteikti būs lielisks, jo ir sakārtotas pārsteidzošās cīņas kārtis, un visa pasaule ar nepacietību gaida šo notikumu. Tagad, kad pasākums ir tik īpašs, straumēt to vietnē Amazon Prime noteikti būs jautri. Šis darījums starp Amazon un UFC patiešām ir atvieglojis Amazon Prime lietotāju, kuri mīl UFC, garastāvokli, jo viņiem nav jāabonē citi pakalpojumi.

Lietotāji var pasūtīt cīņas pirms pasākuma vai arī viņi var iegādāties notikumu pēc 4 stundām. Vēl viena lieliska lieta, straumējot UFC tiešraidē, izmantojot Amazon Prime, ir tā, ka lietotāji var attīt darbību atpakaļ, vienlaikus straumējot to tiešraidē.

Kā skatīties UFC 235 kanālā TV

kā skatīties ufc 235 uz

Sling TV ir viens no labākajiem tiešsaistes straumēšanas pakalpojumiem, kas nodrošina piekļuvi dažādiem kanāliem un maksas par skatu pasākumiem. UFC fani var skatīties UFC 235 kanālā Sling TV, iepriekš pasūtot pasākumu.

Sling TV piedāvā augstas kvalitātes tiešraides notikumu straumi, un, kad runa ir par UFC notikumu, un arī tad, ja jūs esat tik liels, jūs nevarat atļauties kompromitēt straumju kvalitāti. Veiciet pirkumu pirms pasākuma un tā dienā jūsu iegādātais maksas par skatījumu pasākums tiks parādīts katra kanāla augšpusē jūsu sarakstā..

Sling TV es uzskatīju par labāko vietu sporta straumēšanai un īpaši PPV pasākumiem. Viena lieta, kas jāpatur prātā Sling TV, ir tā, ka Sling TV ir ģeogrāfiski ierobežots pakalpojums, kas ir pieejams tikai ASV. Tāpēc, ja atrodaties ārpus ASV un vēlaties piekļūt Sling TV, jums būs nepieciešams VPN pakalpojumu sniedzējs, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Iegūstiet vpn

Kā skatīties UFC 235 kanālā PS4 Live bez maksas

skatīties ufc 235 vietnē ps4 jones vs smith

Ja jums ir PS4 un vēlaties straumēt UFC notikumu tiešraidē, to varat izdarīt, nemaksājot ne santīma. Vienkārši veiciet šīs darbības:

  1. Atveriet lietotni PlayStation Vue
  2. Reģistrējieties bezmaksas izmēģinājumam
  3. Dodieties uz sadaļu Sports.
  4. ESPN kanāla meklēšana pieejamo kanālu sarakstā (reģistrēšanās arī bezmaksas ESPN izmēģinājumam).
  5. Pasākums tiks straumēts ESPN, jo tas ir vienīgais šī PPV pasākuma oficiālais raidītājs.

Kā skatīties UFC 235 bez maksas tiešsaistē

Daudziem cilvēkiem patīk meklēt bezmaksas straumes, jo viņiem nepatīk abonēt premium pakalpojumus. Ja esat viens no šiem cilvēkiem, izmēģiniet šādus veidus, kā straumēt UFC 235 bez maksas tiešsaistē:

Cīņa-Live.com

Fight Live ir MMA paredzēta vietne, kas nodrošina bezmaksas tiešraides visiem jaunākajiem MMA notikumiem no UFC, Bellator, Boxing un WWE. Vienkārši apmeklējiet vietni Fight Live, un sākumlapā redzēsit dzīvo un pieejamo spēļu sarakstu un varēsit straumēt tās tiešraidē ar vienu klikšķi..

UFC 235 uz Kodi

Runājot par augstas kvalitātes straumēšanu un to, ka, nemaksājot nekādu maksu, Kodi ir viena no labākajām pieejamajām iespējām. Tam ir daudz PPV Kodi papildinājumu tiešraides straumēšanai HD kvalitātē bez traucējumiem. Jūs varat straumēt UFC 235 vietnē Kodi bez jebkādām problēmām, jo ​​tam ir īpaši UFC papildinājumi, kas nodrošina bezmaksas tiešraides notikumu straumes..

Bezmaksas tiešsaistes straumēšanas saites

Viena no daudzu lietotāju izplatītākajām praksēm ir bezmaksas tiešsaistes straumju medības. Ir daudzas vietnes, kas nodrošina bezmaksas straumēšanas saites, taču problēma, ar kuru lietotāji saskaras ar šīm vietnēm, ir tā, ka tās tiek bombardētas ar uznirstošajiem logiem un reklāmām. Tomēr, ja jūs joprojām vēlaties straumēt notikumu caur šīm saitēm, varat izmēģināt šo saiti, tā nodrošinās bezmaksas HD straumēšanu.

http://tv.boxingnewsnow.com/

Secinājums

UFC 235 būs viens no visu laiku labākajiem notikumiem, jo ​​daži lieliski vārdi ir uz cīņas kartēm un fakts, ka divas titulu sērijas ir saliktas vienā naktī. Šī notikuma hipe ir redzama sociālo mediju platformās, kad konkurējošo cīnītāju atbalstītāji izrāda atbalstu un diskusijas tiek uzkarsētas. Ir daudz veidu, kā straumēt UFC 235 tiešsaistē, taču daudzi cilvēki par tiem nezina. Tāpēc mēs domājām par lietotāju informēšanu par pieejamajiem veidiem.

Tomēr dažiem no iepriekšminētajiem veidiem ir nepieciešams izmantot VPN, ieskaitot bezmaksas straumēšanas iespējas. Ne tikai tāpēc, ka tas palīdzēs apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, bet arī, ja straumējat notikumu tiešraidē, tas šifrēs jūsu satiksmi un pasargās jūs no varas un hakeru spiegšanas. Tāpēc saglabājiet sevi un izmantojiet VPN, kur jums vajadzētu!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me