Kas ir NFL tīkla Kodi papildinājums?

Nacionālās futbola līgas (NFL) pirmssezona beidzot ir sākusies, un mači sāksies no 10. septembra NFL 2020/2021 sezonai. Pasākums sākas ar 32 komandām, kuras cīnās par NFL vainagu. NFL tīkls ir oficiāls kanāls, kas straumē NFL kanālā Kodi ar tiešraidēm jūsu ekrānā.

Iespējams, ka NFL straumes nedarbosies jūsu reģionā ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ. Labākais veids, kā skatīties NFL tiešraidē bez jebkādiem ierobežojumiem vai ISP droseļvārsta, ir ar VPN Kodi. Tas šifrēs jūsu trafiku un aizsargās jūsu identitāti.

Šajā ceļvedī mēs esam apsprieduši, kā skatīties NFL kanālā Kodi. Tālāk mēs esam apsprieduši oficiālos Kodi papildinājumus un trešo pušu Kodi papildinājumus, kurus varētu instalēt Kodi Krypton un Jarvis. Izmantojot zemāk minētos papildinājumus, skatieties NFL tīklu vietnē Kodi 2020.

 1. Kodi NFL svētdienas biļetes 2020
 2. Kā skatīties NFL oficiālajā NFL papildinājumā
 3. Kā skatīties NFL bezmaksas NFL papildinājumā
 4. Kā skatīties NFL kanālā Kodi 16
 5. Kā skatīties NFL izceļ / atkārtojumus uz Kodi
 6. Kā skatīties NFL kanālā Kodi Firestick
 7. Kā iegūt Kodi NFL GamePass bezmaksas

Kā skatīties NFL vietnē Kodi Krypton 17 vai augstāka versija

Kā jau iepriekš tika runāts, lai skatītos NFL kanālā Kodi vai sportu uz kodi, jums tiek piedāvātas divas iespējas. Varat vai nu skatīties NFL ar oficiāliem papildinājumiem, kuriem nepieciešams abonements, vai arī varat skatīties NFL ar trešo pušu papildinājumiem bez abonēšanas. Mēs esam apsprieduši ierēdni ar abonēšanu un trešās puses bez abonēšanas metodes.

Kā skatīties NFL spēles Kodi (oficiālie papildinājumi)

1) NFL spēles caurlaide Kodi

 1. Atvērt Kodi > Iet uz Papildinājumi > Tagad ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Lejupielādes cilne.Kā skatīties NFL kanālā
 2. Tagad noklikšķiniet uz Video papildinājumi.Kā skatīties nfl uz kodi kriptonu versiju 17 vai jaunāku
 3. Šeit jūs redzēsit to papildinājumu sarakstu, kas ir pieejami jūsu Kodi > Ritiniet uz leju, lai atrastu NFL spēles caurlaide papildinājumu un noklikšķiniet uz tā > Tagad noklikšķiniet Uzstādīt.nfl spēles piespēle kodi
 4. Lai skatītu papildinājumu, dodieties atpakaļ uz Kodi sākuma ekrāns > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Video papildinājumi > NFL spēles caurlaide > Ievadiet Lietotājvārds un Parole.nfl par kodi iestatīšanu
 5. Jūs varat abonēt NFL ŠEIT. Ir vienreizējs maksājums ASV124,99 USD, vienlaikus jūs varat norēķināties arī pa daļām ASVUSD 44,99 / iemaksa.

nfl oficiālais kodi papildinājums

2) NFL.com vietnē Kodi

 1. Atvērt Kodi > Klikšķiniet uz Papildinājumi cilne atrodas vertikālā izvēlnē kreisajā pusē > Tagad noklikšķiniet uz Lejupielādes cilne.
 2. Izvēlieties Video papildinājumi opcija no saraksta.
 3. Ir saraksts ar papildinājumiem, kas parādīsies sakārtoti alfabēta secībā > Atrodiet un noklikšķiniet uz NFL.com > Klikšķis Uzstādīt.Kā skatīties NFL vietnē NFL.com addon
 4. Atgriezties pie Kodi sākuma ekrāns > Iet uz Papildinājumi > Tad Video papildinājumi > Ekrāna labajā pusē būs redzams papildinājumu saraksts, ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz NFL.com un Izbaudi!nfl.com uz kodi kriptonu versiju 17 vai jaunāku
 5. NFL.com Kodi papildinājums neuzrāda tiešās NFL spēles, bet tikai izceļ un analizē.

Kā skatīties NFL spēles Kodi bez abonēšanas (trešo pušu papildinājumi)

1) Elektra Vault NFL

Elektra Vault piedāvā ne tikai NFL spēles vai citus sporta veidus, kurus vēlaties apskatīt. Tas piedāvā filmas, TV šovus un dokumentālās filmas. Šeit ir mūsu ceļvedis Elektra Vault instalēšanai Kodi.

 1. Kad esat instalējis Elektra velve, Atveriet papildinājums > Ritiniet uz leju, lai noklikšķinātu uz Sporta tiešraides pasākumi.Kā skatīties NFL kanālā Kodi bez abonēšanas
 2. Kad izrāde būs tiešraidē, tā parādīsies šajā sarakstā tāpat kā zemāk redzamais attēls.

kā skatīties nfl uz elektra velvē

2) Sporta pasaule

Sporta pasaule ir īpaši izstrādāta sporta fanātiķiem, kur varat apskatīt daudzus kanālus, kuros tiek rādītas tiešraidē notiekošās NFL spēles. Instalējiet papildinājumu Sports World no mūsu ceļveža.

 1. Kad esat instalējis Sporta pasaule Kodi papildinājums, atveriet to > Tagad noklikšķiniet uz Sporta kanāli.Kā skatīties NFL sporta pasaulē
 2. Šeit redzēsit to kanālu sarakstu, kurus šobrīd rāda Sports World > Klikšķis NFL tīkls vai Sky Sports jo abi šie kanāli rāda NFL spēles. Izbaudi NFL par Kodi 2018.

Kā skatīties NFL spēles Kodi Jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā

1) NFL spēles caurlaide

 1. Atvērt Kodi Jarvis > Klikšķiniet uz Sistēma Izvēlne > Pēc tam atlasiet Papildinājumi.
 2. Tagad dodieties uz Instalējiet no krātuves > Atrodiet un noklikšķiniet uz Kodi papildinājumu repozitorijs.
 3. Klikšķiniet uz Video papildinājumi > Pēc tam ritiniet uz leju un meklējiet NFL spēles caurlaide > Uzstādīt.
 4. Pēc instalēšanas tas prasīs ID un Parole. Abonēt ar NFL vietne kas maksā ASV124,99 USD vienreizējs maksājums.

Kā skatīties NFL spēles izceļ / atkārtojumus uz Kodi

 1. Atvērt Kodi Jarvis > Izvēlieties Sistēma opcija atrodas priekšā > Klikšķiniet uz Papildinājumi.
 2. Tagad atlasiet Instalējiet no krātuves opcija > Ritiniet uz leju un atlasiet Kodi papildinājumu repozitorijs.
 3. Tagad dodieties uz Video papildinājumi > Atrodiet un noklikšķiniet uz NFL.com > Klikšķis Uzstādīt.
 4. Šis papildinājums ir pilnīgi bez maksas, bet nerāda tiešraides NFL mačos. Tomēr jūs varat redzēt izcelt, analīzi pirms spēles un pēc spēles.

Kā skatīties NFL uz Fire Stick

Lai skatītos NFL vietnē Kodi Fire Stick, mēs apsveram trešo personu pievienojumprogrammu Elektra Vault, kurai, iespējams, jums būs jāiestata Firestick VPN. Izpildiet šīs darbības, lai skatītos NFL vietnē Kodi Fire Stick:

 1. Atver savu Fire Stick ierīce > Iet uz Iestatījumi > Tad Sistēma > Tagad noklikšķiniet uz Izstrādātāja iespējas > Šeit jums jāieslēdzas ADB atkļūdošana un ieslēdziet Lietotnes no nezināmiem avotiem.
 2. Tagad dodieties uz Fire Stick mājas lapa > Noklikšķiniet uz meklēšanas opcijas augšējā kreisajā stūrī un meklējiet Kodi > Atveriet Kodi.
 3. Tagad rīkojieties, kā norādīts mūsu ceļvedī, lai instalētu Elektra Vault Kodi.

Kodi NFL svētdienas biļetes 2018

IPTV Subs ir premium Kodi papildinājums, kas piedāvā daudzus PPV un populāru sporta notikumu tiešraidi. Tomēr jailbreak NFL svētdienas biļete ir iespējama, bet nav ieteicama.

Kodi / XBMC NFL svētdienas biļete ir kanāls, kas ir norādīts šajā papildinājumā, kurš rāda tiešās NFL spēles.

Lieliska šī papildinājuma īpašība ir tā daudzie NFL svētdienas biļešu kanāli, kas vienlaikus parāda NFL spēles. Ja vienlaikus tiek spēlēti 4 mači, tas sadala savus kanālus, lai tiem būtu raksturīgi visi kanāli. IPTV subs instalēšanas darbības ir sniegtas zemāk:

 1. Atvērt Kodi Kreptons > Noklikšķiniet uz zobrata formas Iestatījumu ikona > Izvēlieties Failu pārvaldnieks > Dubultklikšķi Pievienot avotu.
 2. Krāns “Nav” un tips URL http://gfservers.com/repo/ > Klikšķis labi > Ierakstiet vārdu ‘GF serveris’ > Klikšķis labi.
 3. Atgriezties pie Kodi galvenā izvēlne > Iet uz Papildinājumi > Iepakojuma uzstādītājs ikona augšējā kreisajā stūrī > Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > GF serveris > Pēc tam atlasiet repository.gfserver.zip.
 4. Tagad dodieties uz Instalējiet no krātuves > GF serveri > Video papildinājumi > IPTV abonents > Uzstādīt > Abonējiet ŠEIT, lai uzzinātu IPTV abonementu ar ASVMēnesī 13 USD vai ASV132 USD / gadā abonēšana.

Kā iegūt Kodi NFL spēles caurlaidi

NFL Game Pass papildinājumam ir nepieciešams abonements, kas jums ir jāmaksā vienreiz, lai skatītos visas NFL sezonas spēles. Nekādā veidā nevar iegūt Kodi NFL Game Pass bez maksas, taču jūs varat izmantot šo pakalpojumu 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Jūs varat pārtraukt bezmaksas izmēģinājumu jebkurā laikā.

Kā skatīties Kodi NFL atkārtojumus

Lai skatītos Kodi NFL atkārtojumus, izceļ un ekspertu atzinumus, varat instalēt NFL.com Kodi papildinājumu, kas tika nodrošināts šajā emuārā. Šis ir oficiālais Kodi papildinājums, un to var atrast Kodi papildinājumu krātuvē. Šis papildinājums sniedz jums pilnīgu ieskatu par komandām, spēlētājiem un viņu stratēģijām.

Aptiniet

Kodi papildinājumi, kas ir izcelti šajā emuārā, veiksmīgi straumē NFL tīklu vietnē Kodi 2018. NFL ir viens no četriem populārākajiem sporta veidiem visā Ziemeļamerikā, un tam ir liels līdzjutēju sekotājs. Šajā emuārā ir aprakstīts, kā skatīties NFL vietnēs Kodi un Fire Stick. Tāpēc izbaudi skatīties NFL kopā ar Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me