NHL 2018.-2019. Gada sezona sākās 2018. gada 3. oktobrī. Līgu sāka 31 komanda, kas savas spēles spēlē 31 dažādās arēnās. Čempionāts noslēgsies 2019. gada 6. aprīlī. Tiklīdz notikums uzsāka NHL fanus, viņi sāka meklēt vairākas iespējas, kā tiešsaistē skatīties NHL spēles. Šajā rokasgrāmatā ir aprakstīts, kā tiešsaistē skatīties NHL.

Šajā ceļvedī mēs piedāvājam arī pamācību par to, kā skatīties NHL uz Kodi. Mēs esam uzskaitījuši oficiālu papildinājumu rokasgrāmatu kopā ar apmācību trešo pušu papildinājumiem.

Kā skatīties NHL.TV kanālā Kodi Krypton 17.6 versija vai Kodi Leia

Ja jūs nevēlaties pazemināt zemas kvalitātes vai citu traucējumu dēļ, labāk instalējiet oficiālu NHL Kodi papildinājumu, kurā ir NHL tiešraides spēles. Ir divi līdzīgi oficiāli Kodi papildinājumi, t.i., NHL.TV un NHL Game Center. NHL.TV abonēšanas maksa ir USD 19,99 mēnesī vai USD 119,99 gadā.

Šeit mēs esam apsprieduši, kā instalēt NHL.TV Kodi:

 1. Atveriet Kodi savā ierīcē.
 2. Galvenajā izvēlnē noklikšķiniet uz cilnes Papildinājumi.
 3. Noklikšķiniet uz lodziņa ikonas augšējā kreisajā stūrī.
 4. Tagad noklikšķiniet uz opcijas Instalēt no krātuves.
 5. Atveriet Kodi papildinājumu krātuvi.
 6. Ritiniet uz leju sarakstu un noklikšķiniet uz NHL TV
 7. Noklikšķiniet uz Instalēt un gaidiet, kamēr tiek parādīts paziņojums par iespējoto pievienojumprogrammu.
 8. Kad paziņojums ir parādīts, papildinājumam varat piekļūt izvēlnē Papildinājumi.

Kā skatīties NHL Kodi Jarvis 16. versijā vai jaunākā versijā (neoficiāls papildinājums)

 1. Atvērt Kodi Jarvis > Klikšķiniet uz Sistēma > Pēc tam dodieties uz Failu menedžeris > Šeit jūs redzat Pievienot avotu iespēju, veiciet dubultklikšķi uz tā.
 2. Klikšķis “Nav” kad parādās dialoglodziņš > Veids Repozitorija URL http://mullafabz.net.rw/Repository/ > Klikšķis Gatavs > Veids Repozitorija nosaukums ‘Mullafabz’ > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi.
 3. Tagad atgriezīsimies pie Kodi galvenā izvēlne > Izvēlieties Sistēmas izvēlne atkal > Pēc tam noklikšķiniet uz Papildinājumi > Instalēt no ZIP faila > Mullafabz > Repository.Rising.Tides.zip > Instalējiet no krātuves > Augošo plūdmaiņu krātuve > Video papildinājumi > Augošais plūdmaiņas > Klikšķis Uzstādīt.
 4. Atvērt Augošais plūdmaiņas Kodi papildinājums > Iet uz Sporta kanāli > Atrodi NHL tīkls HD vai NBCSN lai skatītos tiešās spēles.

ICANUCK Kodi (ICANUCK NHL straumi)

ICANUCK bija vecs NHL krātuve, kas tika atrasta kodolsintēzes krātuvē. Tā kā notika vēršanās pret TVAddons, daudzas citas krātuves kritās līdz ar to, un arī ICANUCK NHL straumes bija viena no tām.

NHL.TV tagad ir kļuvis par oficiālu papildinājumu, ko varētu atrast Kodi papildinājumu krātuvē. Nav nepieciešams instalēt ICANUCK krātuvi, kas vairs nepastāv. Iepriekš minētajam NHL.TV ir vienkāršs instalēšanas process.

Kā skatīties NHL bez kabeļa

Sporta notikumu skatīšanās tiešsaistē tiešsaistē vairs nav problēma, jo mūsdienās ir pieejami pārsteidzošie tiešsaistes straumēšanas pakalpojumi. Ir daži no labākajiem straumēšanas pakalpojumiem, no kuriem izvēlēties, lai skatītos NHL tiešraidē:

 1. Sling TV
 2. Fubo TV
 3. ESPN+

Kā skatīties NHL pa Sling TV

kā skatīties-nhl-spēles-on-sling-tv

Sling TV ir viens no labākajiem tiešsaistes straumēšanas pakalpojumiem, kas pašlaik pieejams ASV. Sadalīts dažādos iepakojumos, katram tā piedāvātajam paketei ir atšķirīgs kanālu klāsts. Labākā daļa par NHL straumēšanu tiešsaistē, izmantojot Sling TV, ir tā, ka jūs varat piekļūt abām raidorganizācijām; NBC un Fox Sports.

Tomēr jāpatur prātā, ka Sling TV kopā ar iepriekš minētajām raidorganizācijām ir reģionālie tīkli un tie nebūs pieejami ārpus ASV. Sling TV pakalpojums ir ierobežots ar ģeogrāfisko atrašanās vietu, un ar VPN pakalpojuma palīdzību tam varat piekļūt tikai no jebkuras vietas, izņemot ASV..

saņemt vpn cta

Skatieties NHL spēles Fubo TV

kā skatīties-nhl-tiešsaistē-on-fubo-tv

Ja esat Eiropas iedzīvotājs un vēlaties straumēt NHL tiešraidē tiešsaistē, labākais risinājums jums ir straumēt to, izmantojot Fubo TV. Faktiski tas ir amerikāņu tiešsaistes straumēšanas pakalpojums, taču tā straumes nav ierobežotas tikai ar ASV un tām var piekļūt Eiropā.

Televīzijai Fubo ir ļoti saprātīgas cenas un liels skaits kanālu, lai straumētu tiešraides. Jūs varat skatīties NHL aktivitātes tiešraidē sporta kanālā BeIN, kurā tiek pārraidītas oficiālās NHL raidorganizācijas pārraides; NBC Sports.

Straumējiet NHL Online vietnē ESPN

skatīties-nhl-on-espn

ESPN patiešām ir viens no labākajiem izvēlētiem sporta notikumu straumēšanai, pateicoties tā kvalitatīvajam apraides pakalpojumam, kā arī HD straumēšanai. NHL fani var abonēt ESPN tiešsaistes straumēšanas pakalpojumu un skatīties katru spēli tiešraidē, kā arī viņi var būt informēti par pēdējiem jaunumiem un rezultātiem ESPN vietnē.

Tomēr ESPN nodrošina straumi NHL caur ESPN +, kas ir pieejama tikai ASV. Lai piekļūtu ESPN + no ASV Kanādā, Lielbritānijā, Austrālijā, lai straumētu NHL; jums būs nepieciešams VPN. Iegūstiet VPN un izveidojiet savienojumu ar ASV serveri un baudiet nepārtrauktu NHL straumēšanu ESPN.

saņemt vpn cta

Straumējiet reģionālās un ārpustirgus NHL spēles?

Spēles ārpus tirgus ir plašsaziņas līdzekļu apraides nozarē plaši lietots termins, kas nozīmē vietējās līgas vai nacionālās līgas, kurās ir reģionālie dalībnieki, novadīt uz citiem pasaules reģioniem, kur oficiālās raidorganizācijas neizplata savu saturu vai kas nav viņu fokusētie tirgus segmenti..

Šādas ārpus tirgus spēles nesen aizliedza NHL un MLB, jo tas mazināja reģionālo / vietējo raidorganizāciju uzticamību un tirgus daļu. Šo notikumu pārraide ir ierobežota ar ģeogrāfisko robežu, un pat tiešsaistes straumēšanas pakalpojumiem ir ieteikts ierobežot piekļuvi viņu straumēm no neatļautiem reģioniem.

Viena lieta, ko varat darīt, lai straumētu šos notikumus tiešraidē no ierobežotiem reģioniem, ir tā, ka varat izmantot dažādas tiešsaistes straumēšanas platformas, piemēram

 1. DirecTV tagad
 2. Hulu tiešraide
 3. PlayStation Vue
 4. YouTube TV

Šie pakalpojumi lietotājiem piedāvā vairākus sporta straumēšanas kanālus, un viņu straumēm var viegli piekļūt, izmantojot VPN pakalpojumu. Jūs varat izveidot savienojumu ar ASV serveri, izmantojot VPN, un jums būs pieeja tiešajiem notikumu pārraidēm.saņemt vpn cta

Kā apiet NHL.tv aptumšošanu

Jūs varat piekļūt NHL aptumšošanai, apejot ģeogrāfiskos ierobežojumus, izmantojot VPN. A prasa jūsu IP un maina jūsu faktisko IP adresi uz tā VPN servera IP adresi, ar kuru esat izveidojis savienojumu.

Tāpēc, ja vēlaties apiet NHL.Tv aptumšošanu un skatīties to tiešraidē, iegūstiet VPN, izveidojiet savienojumu ar ASV serveri un sāciet piekļūt tiešajām straumēm no jebkura pasaules reģiona, nesaskaroties ar blokādi.

Iesaiņojot to visu

Nacionālās hokeja līgas sākumā ir palikusi tikai viena diena, un mēs esam nodrošinājuši dažādas metodes NHL maču vērošanai tiešsaistē. Ir viena oficiāla metode ar oficiāliem papildinājumiem, un ir viena neoficiāla metode ar trešo pušu papildinājumiem. Abonēšanas maksa USD 19,99 mēnesī tiek piemērota oficiālajam Kodi papildinājumam, savukārt abonēšanas maksa netiek piemērota trešo personu papildinājumiem..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me