PSL atrodas tepat aiz stūra, un hype ir visaugstākajā gaisā. Visi kriketa fani ir sākuši parādīt savu mīlestību un atbalstu savām iecienītākajām komandām sociālajos medijos, jo tendence turpina pieaugt. Es zinu, ka arī jūs būsit sajūsmā par šo notikumu un mēģinot izdomāt, kā skatīties PSL.

PSL ir lielākais kriketa pasākums, ko Pakistānā katru gadu rīko PCB uzraudzībā. Šis nav tikai kārtējais kriketa turnīrs, bet arī notikums, kurā Pakistānā ierodas visi lielākie kriketa vārdi visā pasaulē un kur redzama Pakistānas šarmu industrija, kas piedalās organizēšanas komitejās.

Tātad visiem kriketa cienītājiem Valentīna diena būs apgaismota, jo 2019. gada 14. februārī AAE ar krāšņu atklāšanas ceremoniju startēs PSL 2019..

PSL ir lielākais kriketa pasākums, ko Pakistānā katru gadu rīko PCB uzraudzībā. Šis nav tikai kārtējais kriketa turnīrs, bet tas ir notikums, kurā visi lielākie kriketa vārdi no visas pasaules ierodas Pakistānā un kur tiek novērota šīs valsts šarmu industrijas dalība organizatoriskajās komitejās.

PSL 4 trofeja un komandas 2019. gadā

psl 4 2019 komandu grafiks

Šā gada PSL izdevumā piedalīsies šādas sešas komandas:

 1. Islamabad United
 2. Karači Kings
 3. Pešavara Zalmi
 4. Kvetes gladiatori
 5. Lahors Qalandars
 6. Multans sultāni

Islamabad United bija pagājušā PSL trešā izdevuma (2018) uzvarētāji, bet vai viņi spēs saglabāt titulu šogad? Tas ir kaut kas, ko visi ar nepacietību gaida!

PSL 4 tiešraides kanāli / raidorganizācijas 2019

Valsts

Kanāli

Ģeogrāfiski ierobežots? Izmēģiniet šo

Savienotās ValstisPTV Sports, Vītolu TV (ierobežotas piekļuves)

PureVPN 

(USD 2,88 mēnesī)

Apmeklējiet vietni >>

Apvienotā KaralistePrimeTV / HumTV
AustrālijaNeviena oficiāla raidorganizācija (tikai izceļ vietnē foxsports.com.au), tiešraidei izmantojiet PTV Sports
BangladešaGazi TV
U.A.EYupp TV
ŠrilankaDialog TV
RietumindijaPlūsmas TV
ZiemeļāfrikaYuppTV
ĀfrikaSupersports
Pakistāna PTV Sports, Ten Sports, Geo Super
 IndijaDSport

Iepriekš minētie ir visi kanāli, kur varat skatīties PSL tiešraidi vai tiešsaistē. Apsveriet iespēju izmantot VPN pakalpojumu, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus un atbloķētu straumes:

VPN pakalpojumu sniedzējiCenu piedāvājumsTīmekļa vietne
PureVPN $ 10,95 $ 2,91Per mēnesis

Īpašais piedāvājums: 73% atlaide

Apmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
Surfshark $ 11,91 $ 1,99Per mēnesis

Īpašais piedāvājums: 83% atlaide

Apmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
CyberGhost $ 12,99 USD 2,75Per mēnesis

83% atlaide

Apmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
ExpressVPN $ 12,95 $ 8,32Per mēnesis

35% atlaide

Apmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu

Kā skatīties PSL 4 vietnē Kodi Krypton 17.6 vai vecāka versija

 1. Atvērt Kodi > Noklikšķiniet uz Iestatījumi ikona (zobrata ikona) > Klikšķis Failu menedžeris > Dubultklikšķi Pievienot avotu.
 2. Tagad noklikšķiniet uz vietas, kur teikts un precīzi pievienojiet šo avotu http://www.lvtvv.com/repo/ > Noklikšķiniet uz Labi > Nosauciet šo multivides avotu Kodils Repo > Klikšķis labi> Klikšķis labi vēlreiz, lai aizvērtu dialoglodziņu.
 3. Atgriezties pie sākuma ekrāns > Noklikšķiniet uz Papildinājumi izvēlne > Noklikšķiniet uz Kaste ikona (Iepakojuma uzstādītājs).
 4. Tagad noklikšķiniet Instalēt no zip faila > Klikšķis Kodils Repo > Tagad noklikšķiniet uz kodil-1.3.zip > Pagaidiet, kamēr parādās paziņojums.
 5. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Atvērt Kodilu krātuve > Iet uz Video papildinājumi > Klikšķiniet uz ZEM TV > Sist Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.
 6. Papildinājumam varat piekļūt no sava Sākuma ekrāns dodoties uz Papildinājumi izvēlne > Pārlūkot Video papildinājumi > Klikšķis ZEM TV.

Kā skatīties PSL 4 kanālā Kodi Jarvis 16. vai jaunāku versiju

 1. Atklāts Kodi Jarvis v16.
 2. Klikšķis Sistēma.
 3. Atvērt Failu menedžeris.
 4. Klikšķis Pievienot avotu.
 5. Noklikšķiniet uz vietas, kur teikts un ierakstiet šo URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Klikšķis
 6. Nosauciet šo avotu Kodils Repo> Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi.
 7. Atgriezieties un noklikšķiniet Sākuma ekrāns ieslēgts Sistēma.
 8. Atvērt Papildinājumi
 9. Klikšķis Instalēt no zip faila.
 10. Izvēlieties Cerebro repo > Klikšķis kodil-1.3.zip > Gaidiet paziņojumu.
 11. Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Atvērt ZEM TV > Iet uz Video papildinājumi > Atvērt ZEM TV > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.

Kā skatīties PSL 4 Lielbritānijā 2019. gadā

kā skatīties psl tiešraidi

Prime TV un Hum TV oficiāli pārraidīs PSL Lielbritānijā. Tomēr, ja lietotāji plāno to skatīties Kodi, viņi var vienkārši instalēt iepriekš minēto papildinājumu un sekot mūsu instalēšanas rokasgrāmatai.

Ja Lielbritānijas lietotājiem rodas kādas straumēšanas grūtības, viņi var izmantot labu Kodi VPN pakalpojumu, lai apietu ģeogrāfisko ierobežojumu.

CTA

Kā skatīties PSL 4 Indijā 2019. gadā

Šī būs pirmā reize, kad PSL, t.i., Pakistānas Superlīga, tiks pārraidīta Indijā. Kaimiņvalstij jau ir savs kriketa ekstravagances pasākums, kas pazīstams kā IPL, kas ir tiešs PSL konkurents vai mēs to varam saukt otrādi. Neskatoties uz to, ka PSL ir konkurents, Pakistānas kanāli, atšķirībā no Indijas, pēdējos gados ir raidījuši IPL Pakistānā.

Tomēr šoreiz Indijas kanāls DSport tiešraidē pārraidīs pasākumu Indijā. Tas, protams, ir lielisks jaunums visiem kriketa faniem Indijā.

Kā skatīties PSL 4 vietnē YouTube 2019

Pats labākais PSL ir tas, ka lietotāji to var viegli skatīties tiešraidē vietnē YouTube, jo PTV Sports to tiešraidē pārraidīs YouTube. Tomēr YouTube pārraidei ir divas galvenās bažas:

 1. Straumēšana varētu būt ierobežota ar ģeogrāfisko atrašanās vietu; tāpēc, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus, būs nepieciešams Kodi VPN pakalpojums.
 2. Otrkārt, iespējams, ka pasākuma pēdējā spēle netiks pārraidīta vietnē YouTube. Tomēr tas joprojām nav apstiprināts.

Atbloķējiet PSL straumi

Kā skatīties PSL 4 tiešsaistes tiešraides bezmaksas spēles 2019. gadā

Lietotāji, kas plāno straumēt notikumu spēles tiešraidē no saviem pārlūkiem, to var izdarīt tik vienkārši, jo PSL tiešraide tiks straumēta oficiālajā PSL T-20 vietnē. Tomēr šī straume būs paredzēta tikai Pakistānas skatītājiem.

Starptautiskie skatītāji var straumēt šo notikumu tiešraidē caur Cricketgateway.

Komandas, kuras jāmeklē PSL 2019. gadā

Šogad Lahors Qalandars ir iekļāvis dažus izcilus vārdus savā komandā, piemēram, lielisko AB de Villiers, Corey Anderson, Fakhar Zaman un Mohammad Hafeez. Visi šie spēlētāji ir ļoti cienījami visā pasaulē, un, ja viņi būs komandā, tad Lahors Qalandars noteikti kļūs par spēcīgu pretendentu uz titulu..

Pakistānas kapteinis Sarfarazs Ahmeds atkal vadīs Quetta Gladiators, un mēs visi esam redzējuši viņa kapteiņa iespējas. Viņš zina, kā izcelt labāko no savas komandas. Viņam komandā ir arī daži lieliski vārdi, piemēram, Sunils Narīns, Dveins Bravo un Rilee Rossouw, kuri ir ļoti uzticami spēlētāji.

Tomēr Multans Sultans ir ierindojis dažus no visiecienītākajiem un aizraujošākajiem viņu komandas vārdiem, piemēram, Andre Russel, James James, Shoaib Malik un Shahid Afridi. Tātad, mēs varam teikt, ka Multans Sultan ir arī komanda, kurai jāpievērš uzmanība.

Kas gatavojas uzvarēt šajā turnīrā?

Pagājušajā gadā es balsoju par Quetta Gladiators, bet šogad es personīgi sakņojos Karači Kings. Tas notiek galvenokārt tāpēc, ka viņiem ir daži no maniem iecienītākajiem spēlētājiem, piemēram, Kolins Ingrams, Kolins Munro Ravi Bopara un daudzi citi, kas var pārspēt un pārspēt jebkuru komandu laukumā.

Neskatoties uz to, jebkura sporta veida labākais ir tas, ka uzvar tā komanda, kura dienā labi spēlē laukumā. Tāpēc tikai cerēsim, ka mana sakņošanās noritēs pareizi, un, cerams, ka šis notikums būs kā acs konfekte tāpat kā tas bija pagājušajā gadā.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me