Piezīme: UFC 223 ir beidzies, tomēr Makgregors pret Khabibu šogad gūst daudz labumu. Jūs varat skatīties Makgregors un Khabiba tiešsaistē.

UFC 223 gatavojas pārsteigt UFC fanus ar visnotaļ aizraujošo braucienu un sadursmi starp pasaules labākajiem titāniem nozares populārākajā jaukto cīņas mākslas turnīrā. Ar visu adrenalīna sūknēšanu UFC fani vēro, kā viņu iecienītie cīnītāji to cīnās astoņstūrī.

Bet kurš ir labāks veids, kā tiešsaistē skatīties UFC 223 spēles, nekā Kodi? Tādu vienkārši nav. Jūs varat noķert visu UFC 223 spēles tiešsaistē notiek tiešsaistē bez maksas, izmantojot kodi sports. Jūs būsit pārsteigts, cik viegli Kodi varat skatīties UFC 223 bez kabeļa. Tāpēc lasiet tālāk, lai uzzinātu. Bet pirms jūs dodaties tālāk, ņemot vērā Khabib vs Holloway preses konferenci pirms cīņas.

Kā skatīties UFC 223 kanālā Kodi bez maksas tiešsaistē bez kabeļa

Ir arī citi, vienkāršāki un rentablāki veidi, ar kuru palīdzību jūs varat tiešraidē straumēt UFC 211 notikumu savā internetā. Tā kā tiešrai straumēšanai nav nepieciešams ID vai parole, šī metode var likties nelikumīga. Internets ir pārpildīts ar šādiem UFC 211 Kodi papildinājumiem, taču ir nepieciešams īsts ģēnijs, lai nodalītu papildinājumu, kas pilnībā darbojas bez sliktām saitēm, no tiem, kas ir pārpildīti ar sliktām saitēm..

Pēc dažādu Kodi papildinājumu pārbaudīšanas UFC 211, kas varētu būt uzticami un pilnībā funkcionējoši, mēs esam ieguvuši 3 labākos kodi papildinājumus UFC 223 Kodi papildinājumiem kopā ar to kanāliem, no kurienes jūs varat skatīties UFC 223 tiešraidē..

Tālāk ir iekļauti ģeogrāfiski ierobežotie Kodi papildinājumi, lai Stream Live UFC 223.

 1. DAZN
 2. SportsDevil (instalēt Kodi)
 3. ProSport

CTA UFC

Kā skatīties UFC 223 cīņu par Kodi, izmantojot ProSport Kodi Addon

ProSport Kodi papildinājumu var instalēt no SuperRepo krātuves. Veiciet norādītās darbības, lai instalētu papildinājumu, lai skatītos UFC 223 Kodi.

 1. Instalējiet SuperRepo krātuve
 2. No plkst Kodi sākuma ekrāns, pāriet uz iestatījumiem (zobrata ikona)
 3. Klikšķiniet uz Failu menedžeris
 4. Klikšķiniet uz Divreiz pievienojiet avotu (kreisā puse)
 5. Zem “Ievadiet ceļus vai pārlūkojiet multivides atrašanās vietas”Ievadiet precīzu adresi: http://srp.nu
 6. Ievadiet šī multivides avota nosaukumu kā Superrepo
 7. Iet uz Papildinājumi
 8. Klikšķiniet uz Mani papildinājumi
 9. Noklikšķiniet uz elipses (..) virsotnē
 10. Atlasiet instalēt no ZIP fails
 11. Atrodi savu SuperRepo mape un noklikšķiniet uz tā
 12. Noklikšķiniet uz Kodi versija jums ir (piemēram, Jarvis, Krypton)
 13. Izvēlieties Repozitoriji
 14. Klikšķiniet uz superrepo
 15. Noklikšķiniet uz zip faila: superrepo.kodi.krypton.repositories-x.x.xx.zip (x apzīmē versijas numuru, kas laika gaitā var mainīties)
 16. ProSport ir instalēts tagad

Kā skatīties Khabib vs Holloway kanālā Kodi Krypton 17.6 un vecāku versiju

 1. Palaidiet Kodi
 2. Klikšķiniet uz Papildinājumi
 3. Tagad noklikšķiniet uz Iepakojuma uzstādītājs (lodziņa) ikona augšējā kreisajā stūrī
 4. No turienes izvēlieties Instalējiet no krātuves
 5. Klikšķiniet uz Video papildinājumi
 6. Atrodiet DAZN no pievienojumprogrammu saraksta un noklikšķiniet uz tā
 7. Atlasiet Instalēt un gaidiet Papildinājums Iespējots paziņojums uznirstošajā logā
 8. Atgriezties pie sākuma ekrāns
 9. Pēc tam noklikšķiniet uz Papildinājumi Video papildinājumi un atlasiet DAZN
 10. Piesakieties papildinājumā un skaties Džošua vs Pārkers uz Kodi bez maksas

Dotais papildinājums darbojas tikai dažās valstīs, jo tas ir ģeogrāfiski ierobežots papildinājums, tāpēc jums būs jāpārliecinās, ka esat iestatījis Kodi VPN.

Kā skatīties UFC 223 cīņu likumīgi uz Kodi, izmantojot UFC Fight Pass

Visas UFC 223 spēles varat noķert, izmantojot oficiālu avotu, t.i., UFC Fight Pass papildinājumu. Šis likumīgais Kodi papildinājums ufc ir paredzēts interneta lietotājiem, kuri jau ir apmaksāti UFC zīmola abonenti. Tādā veidā UFC lietotāji var likumīgi tiešraidē pārraidīt UFC cīņas.

Pirms sākat instalēt papildinājumu UFC Fight Pass Kodi, jums ierīcē ir jālejuplādē Portse krātuve, un no turienes jūs to varat tieši saistīt ar savu Kodi ierīci. Lai Kodi instalētu UFC Fight Pass, jums jāveic šādas darbības:

 1. Palaidiet Kodi > Noklikšķiniet uz Papildinājumi > Noklikšķiniet uz mazās kastes ikonas, kas novietota augšējā kreisajā stūrī > Instalēt no zip faila > Pirms iestatīšanas sākšanas pārvietojieties lejupielādētajā ZIP failā > Pagaidiet, līdz papildinājums ir iespējots.kā uzstādīt ufc cīņu nodot kodi
 2. Instalējiet no krātuves > Portse papildinājumu repozitorijs > Video papildinājumi > UFC cīņas pase > Uzstādīt.kā pievienot ufc cīņas karti
 3. Pagaidiet, līdz papildinājums ir instalēts.kā legāli skatīties ufc 211 uz kodi
 4. Lai atvērtu papildinājumu, dodieties uz sākuma ekrānu > Papildinājums > Video papildinājums > UFC cīņas pase > Ievietojiet ID un paroli > Izbaudi!

Kā atbloķēt UFC Fight Pass papildinājumu un skatīties UFC 211, izmantojot VPN

Neskatoties uz milzīgo pasākuma popularitāti, UFC PPV tiek rādīts tikai noteiktās valstīs un noteiktos kanālos. Tas nozīmē, ka, ja jūs nedzīvojat nevienā no valstīm, kur UFC nav atļaujas, tad, neskatoties uz to, ka jums ir likumīga caurlaide, jums ir maz vai nav iespēju skatīties tiešraides notikumu.

Tā notiek, ka arī mums ir risinājums šai problēmai. Jūs joprojām varat tiešraidē straumēt UFC 223 notikumu visā pasaulē, izmantojot Kodi VPN. Šis VPN atbloķē ģeogrāfiskos ierobežojumus un ļauj jums ārkārtīgi ērti skatīties aktivitātes tiešraidē.

Iesaiņojot to

Tā kā UFC 211 sākuma ir atlikušas tikai 2 dienas, interneta lietotājiem, iespējams, rodas jautājums, kā straumēt UFC 211 cīņas savā ierīcē. UFC 211 Fight Pass Kodi papildinājums ir viens no veidiem, kā jūs varat likumīgi straumēt UFC 211 cīņas, kurām nepieciešams jūsu ID un paroles pieteikšanās. Tomēr, ja vēlaties atrast papildinājumu ufc 211 Kodi, kurā jums netiks prasīti pieteikšanās pamatelementi, jūs joprojām vērojat UFC 223 cīņas ar cCloud, Evolve, VidTime un Castaway Kodi papildinājumiem UFC 223..

Par visiem jautājumiem un ierosinājumiem, lūdzu, ievietojiet komentāru zemāk esošajā komentāru sadaļā.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me