Vai meklējat iespēju bez problēmām straumēt UFC 235 galvenā notikuma tiešraidi bez maksas? Pēc tam iepazīstieties ar mūsu ceļvedi un redziet, kā jūs varat viegli skatīties Jones vs Smith uz Kodi. Izbaudiet visu UFC notikumu tiešraidē Kodi, izmantojot pārsteidzošos Kodi papildinājumus, nodrošinot HD straumes ar vienu klikšķi.

Džons Džounss pēc 15 mēnešu apturēšanas ar sprādzienu atgriezās astoņstūrī pie UFC 232. Viņš saskārās ar Aleksandru Gustafssonu un saglabāja UFC vieglo smagsvaru čempionātu. Tagad viņš ir gatavs aizstāvēt savu titulu pret Entoniju “Lionheart” Smitu 2. martā UFC 235 Lasvegasā, NV.

Entonijs Smits ir izcils uzbrucējs un ātrs astoņstūrī, kas Džounsam būs viena lieta, kas jāpatur prātā. Tomēr Džona Džounsa džiu-džitsu un boksa kombinācija viņam noteikti noderēs. Smita zemes spēle ir vāja, jo viņš nav daudz cīnītājs, bet Džounsa zemes spēle ir spēcīga, un tas Smitam varētu radīt zināmas nepatikšanas.

Abi šie cīnītāji ir veikuši ceļu uz virsotni un ir palikuši pazemīgi visas karjeras laikā. Pat UFC 235 preses konferencē abi šie cīnītāji viens otram izteica cieņas pilnas piezīmes, kas parāda viņu briedumu.

Tiešraides UFC 235 kanāls Kodi

Šī būs viena cīņas elle, un jūs nevarat atļauties to palaist garām. Ja jums rodas problēmas ar apraidi vai jūs meklējat veidu, kā to straumēt tiešraidē, vislabākais pieejamais risinājums jums ir Kodi..

LAS VEGAS, NEVADA – 31. JANVĀRIS: UFC 235 preses konferences laikā Deivida Koperfīlda teātrī MGM Grand 2019. gada 31. janvārī Lasvegasā, Nevada.

Kodi ir vieni no labākajiem papildinājumiem, lai tiešraidē cīnītos ar cīņas sportu, nemaksājot nekādu maksu. Tomēr straumēšana Kodi bez VPN var būt riskanta, jo papildinājumi, kas nodrošina bezmaksas straumes, dažreiz tiek pakļauti pirātismam. Tāpēc labāk esiet drošs nekā atvainojiet, lai aizsargātu savu privātumu, izmantojiet uzticamu VPN pakalpojumu.

Ir īpaši Kodi VPN pakalpojumu sniedzēji, piemēram, PureVPN, kam ir īpašs Kodi papildinājums. Tas lietotājiem ļauj baudīt straumēšanu ar Kodi bez jebkādiem savienojuma jautājumiem. Turklāt, straumējot Kodi papildinājumus un izveidojot savienojumu ar VPN serveri, varat baudīt netraucētu straumēšanu, jo šie serveri ir uzlabojuši lejupielādes un augšupielādes ātrumu.

dabū kodi vpn cta

Kā skatīties Jon Jones vs Anthony Smith kanālā Kodi Krypton 17.6

 1. Atvērt Kodi > Noklikšķiniet uz Iestatījumi ikonakā skatīties ufc 235 on kodi
 2. Noklikšķiniet uz Fails Vadītājs opcija > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienotavots opcija > Tiks atvērts dialoglodziņškodi papildinājums ufc 235
 3. Klikšķis <Nav> un ievadiet šo URL http://onenation.info/Repo/ > Klikšķis labi. Nosauciet šo multivides avotu kā “Viena tauta” > Klikšķis labi > Klikšķis labi vēlreiz, lai aizvērtu dialoglodziņuskatīties ufc 235 uz kriptonu 17.6
 4. Atgriezieties Kodi galvenajā izvēlnē un noklikšķiniet uz Pievienotons cilneufc235 kodi krātuve
 5. Noklikšķiniet uz Kaste ikona no augšējā kreisā stūraskatīties ufc 235 uz planētas mma
 6. Izvēlieties Uzstādīt no plkst Zip failu opcijakodi zip fails jones vs smith
 7. Ritiniet sarakstu un noklikšķiniet uz Vienu Tauta > Klikšķiniet uz onenācija-1.0.5.zip un gaidiet paziņojumuvienas tautas krātuve, lai skatītos ufc uz kodi
 8. Tagad noklikšķiniet uz Uzstādīt no plkst Repozitorijs faila opcija > Ritiniet sarakstu uz leju un atlasiet Vienas tautas krātuveKā skatīties Smitu vs Džounsu kanālā Kodi Leia 18
 9. Iet uz Video papildinājumi mape > Izvēlieties Maldināt > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu

Kā skatīties UFC Jon Jones vs Entonijs Smits vietnē Kodi FireStick

Kā skatīties Smitu vs Džounsu kanālā Kodi Leia 18

 1. Atvērt Kodi > Klikšķiniet uz Iestatījumi
 2. Atvērt Fails Vadītājs opcija > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienotavots opcija > Parādīsies dialoglodziņš
 3. Klikšķis <Nav> un ierakstiet šo URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Klikšķis labi. Nosauciet šo avotu kā “Kodils” > Klikšķis labi > Klikšķis labi atkal
 4. Atgriezties sākuma ekrānā > Klikšķis Pievienotons
 5. Noklikšķiniet uz Kaste ikona no augšējā kreisā stūra
 6. Noklikšķiniet uz Uzstādīt no plkst Zip faila opcija
 7. Ritiniet sarakstu un noklikšķiniet uz Kodils > Klikšķiniet uz kodil-1.3.zip un gaidiet paziņojumu
 8. Tagad noklikšķiniet uz Uzstādīt no plkst Repozitorijs faila opcija > Izvēlieties Kodilu krātuve no saraksta
 9. Atvērt Video papildinājumi mape > Izvēlieties Planētas MMA > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu

Kā skatīties UFC Jon Jones vs Entonijs Smits vietnē Kodi FireStick

Lai skatītos šo galveno notikumu FireStick caur Kodi, vispirms Kodi jāinstalē FireStick. Pēc Kodi instalēšanas rīkojieties šādi:

 1. Atveriet Kodi lietojumprogrammu Fire Stick
 2. Atveriet izstrādātāja opcijas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.

Pēc tam rīkojieties saskaņā ar iepriekš aprakstīto procedūru Kodi Krypton vai Kodi Leia, tās abas ir līdzīgas procedūras, taču tām ir dažādi papildinājumi.

Secinājums

Cīņa notiks nākamajā svētdienā, bet hype ir sasniegusi savu maksimumu, un tā turpinās augt, ejot laikam. Pārliecinieties, vai esat izveidojis savas sistēmas, lai straumētu notikumu tiešraidē, un vērojiet šo intensīvo pārrāvumu, jo abi šie tirāni ir caurdurti viens pret otru..

Abi šie ir rotāti cīnītāji, un viņi ir nopelnījuši lielisku reputāciju cīņas sporta nozarē. Tāpēc daudzi cilvēki to apgalvo vienreiz mūžā.

Straumēšana ar Kodi nav sarežģīta lieta, un jums, protams, būs lieliska straumēšanas pieredze ar iepriekšminētajiem Kodi papildinājumiem. Miljoniem cilvēku paļaujas uz Kodi tiešraides vajadzībām, un Kodi nekad nevienu nepieviļ. Neskatoties uz to, drošai straumēšanai ir ļoti ieteicams izmantot VPN pakalpojumu sniedzēju.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me