Kā skatīties UFC 235 tiešraidi tiešsaistē ASV, Lielbritānijā, Kanādā, Austrālijā un bez maksas vietnē Kodi

Vai esat UFC fans, meklējat pieejamās iespējas, lai skatītos UFC 235 tiešsaistē?


Nu, nesakiet vairāk! Mums tas viss attiecas uz jums.

Izlasiet šo ceļvedi, izvēlieties labāku straumēšanas iespēju, kas jums šķiet realizējama, un noskaņojieties, lai redzētu kādu sīva MMA darbību.

UFC 235 Cīņas vieta un datums

Astoņstūris UFC 235 tiks iedegts T-Mobile arēnā Lasvegasā, Nevadas štatā 2. martā. Līdz šim T-Mobile arēna, ieskaitot Khabib vs McGregor cīņu, kas bija lielākā cīņa pagājušajā gadā, ir rīkojusi 10 UFC pasākumus.

UFC 235 cīņas laiks dažādās zonās

UFC 235 sāksies plkst. 11:15 pēc Griničas laika, cīņas karšu sadalījums ir šāds:

Iepriekšēja iepriekšēja karte11:15 GMT
Iepriekšēja karte1:00 GMT
Galvenās kartes sākums3:00 pēc Latvijas laika

Ja sekojat EST vai PT laikam (kas parasti tiek ievērots ASV), tad cīņu tiešraidē varat skatīties nākamajā laikā:

Iepriekšēja iepriekšēja karte15:15 PT vai 18:15 ET
Iepriekšēja karte17:00 PT vai 8:00 ET
Galvenās kartes sākums7:00 PT vai 22:00 ET

Kā skatīties UFC 235 Jon Jones vs Entonijs Smits tiešsaistē bez kabeļa

Sporta spēļu tiešraides skatīšanās televizorā šķiet tikpat vecmodīga, jo visa pasaule pāriet uz tiešsaistes straumēšanu. Ir pieejamas daudzas tiešsaistes straumēšanas iespējas, kāpēc izvēlēties kabeļtelevīziju. Auklas griešana ir jaunā tendence, un ir pienācis laiks tajā iekļūt.

Jūs varat izvēlēties dažādus pakalpojumus, piemēram, Hulu, Amazon Prime, Sling TV utt., Kas nodrošina tiešraides sporta straumēšanas iespējas. Varat arī reģistrēties ESPN tiešsaistes platformā un straumēt šo PPV notikumu tiešraidē, jo viņi ir UFC 235 oficiālās raidorganizācijas.

Tiešsaistes straumēšana vienmēr ir ērta, jo jūs nedevāties pieturēties pie sava televizora un varat skatīties jebko, ja atrodaties ceļā bez kabeļa. Vēl viens liels ieguvums, ko varat baudīt, straumējot to bez kabeļa, ir tas, ka daudzās tiešsaistes straumēšanas platformās ir arī mobilās lietotnes, kas ļauj daudz vieglāk piekļūt saturam..

Kā skatīties UFC 235 Jones vs Smith ASV tiešraidē

Cilvēkiem, kas dzīvo ASV, ir iespēja šo notikumu tiešraidē vērot T-Mobile arēnā, taču laika nišas acīmredzami ir ierobežotas. Jebkurā gadījumā jūs joprojām varat straumēt notikumu tiešraidē, nevirzoties uz Lasvegasu savā birojā vai mājās.

ufc uz espn + Amerikas Savienotajās Valstīs

Skatieties UFC vietnē ESPN +

UFC 235 ir maksas par skatu pasākums, un ESPN Plus to tikai pārraidīs. Tādēļ abonējiet ESPN Plus pakalpojumu vai pasūtiet šo Pay per View pasākumu, sazinoties ar pakalpojumu sniedzēju. Varat arī iegūt UFC Fight Pass un tiešraidē vērot cīņu oficiālajā UFC platformā. Lai skatītos UFC ESPN + ārpus ASV, izveidojiet savienojumu ar VPN un atlasiet ASV IP, lai atbloķētu ESPN+.

Iegūstiet vpn

Lai uzzinātu vairāk par tiešsaistes straumēšanas iespējām, izmantojot PPV, apskatiet UFC 235 Fight Pay Per View opcijas.

Kā skatīties Kanādas UFC 235 Tyron Woodley vs Kamaru Usman tiešraidi

Diemžēl galvenais notikums nebūs pieejams ēterā caur nevienu raidorganizāciju, jo tas parasti ir pieejams citiem UFC pasākumiem, jo ​​tā ir cīņa par maksu par skatījumu.

straume ufc Kanādā

TSN straumē UFC Kanādā

Tomēr sākotnējās kartes cīņas tiešraidē varat vērot vietnē TSN (Sporta tīkls)..

No otras puses, izmēģiniet tiešsaistes straumēšanas iespējas, kas pieejamas UFC 235 tiešraidei, piemēram, oficiālo UFC platformu vai ESPN+.

Kā straumēt UFC 235 Austrālijas tiešraidē

Aussies var iegādāties Pay per view pasākumu no Main Event, kas ir lielisks tiešsaistes straumes nodrošinātājs visām tiešajām cīņas sporta aktivitātēm. Galvenā turnīra plānu var iegādāties par USD 54,95 un jūs varat izvēlēties, vai vēlaties to straumēt Foxtel vai Optus TV.

Skatieties UFC 235 Tyron Woodley vs Kamaru Usman Live UK Stream

Vienpadsmit Sports bija oficiālā UFC notikumu raidorganizācija Apvienotajā Karalistē, bet pēc līguma noslēgšanas ar UFC BT sport kļuva par oficiālo partneri.

BT Sport straumē UFC Lielbritānijā

Straumējiet UFC Lielbritānijā, izmantojot BT Sports

Tāpēc Lielbritānijas kaujas sporta cienītāji galveno notikumu tiešraidē var vērot kanālā BT Sport. Viena no labākajām lietām par BT Sport ir tā, ka lietotāji var arī straumēt notikumu tiešraidē, izmantojot savu mobilo lietotni, kas pieejama operētājsistēmām Android, Windows un iPhone.

Lai straumētu UFC BT Sports ārpus Lielbritānijas, izveidojiet savienojumu ar VPN, lai nodrošinātu vienmērīgu straumēšanu.

Iegūstiet vpn

Lētākais veids, kā noskatīties Entonija Smita un Jona Džounsa cīņu

UFC 235 ir maksas par skatu pasākums, un, lai straumētu to tiešraidē, jums būs jāiegādājas tā pakalpojums. Tomēr ne visi var atļauties dūšīgu abonēšanas maksu, tāpēc esmu atradis lētāko veidu, kā skatīties UFC 235. Lai izpētītu šo risinājumu, dodieties cauri šim darbam, lai skatītos Smits pret Džounsu PPV..

UFC 235 biļetes

Tie no jums, kas vēlas ceļot uz Lasvegasu, Nevada, lai tiešraidē skatītos šo cīņu T-Mobile arēnā, rezervējiet mūsu biļetes tiešsaistē no šādām vietnēm:

 1. UFC oficiālā vietne
 2. Axs.com
 3. Spilgtas sēdvietas
 4. Sēdekļa Geek
 5. UFC VIP pieredze

UFC 235 cīņas kartes

ufc 235 galvenā cīņas kartīte 2019. gads

UFC 235 galvenā karte

UFC 235 provizoriskā karte 2019. gadam

UFC 235 Prelim Card

priekšlaicīga sākotnējā karte

UFC 235 Early Prelim Card

Kā skatīties Jon Jones pret Entonijs Smits UFC 235 kanālā Kodi

Neskatoties uz to, ka tas ir maksas par skatu pasākums, fani var baudīt bezmaksas tiešraides UFC 235 kanālā Kodi. Pats labākais Kodi ir tas, ka tas lietotājiem nodrošina straumēšanas iespējas gandrīz jebko, kas tiek apmaksāts, neiztērējot ne vienu santīmu.

Lai redzētu, kā straumēt notikumu tiešraidē Kodi, rīkojieties šādi:

 1. Atvērt Kodi > Klikšķiniet uz Iestatījumi
 2. Atvērt Fails Vadītājs opcija > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienotavots opcija > Parādīsies dialoglodziņš
 3. Klikšķis <Nav> un ierakstiet šo URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Klikšķis labi. Nosauciet šo avotu kā “Kodils” > Klikšķis labi > Klikšķis labi atkal
 4. Atgriezties sākuma ekrānā > Klikšķis Pievienotons
 5. Noklikšķiniet uz Kaste ikona no augšējā kreisā stūra
 6. Noklikšķiniet uz Uzstādīt no plkst Zip faila opcija
 7. Ritiniet sarakstu un noklikšķiniet uz Kodils > Klikšķiniet uz kodil-1.3.zip un gaidiet paziņojumu
 8. Tagad noklikšķiniet uz Uzstādīt no plkst Repozitorijs faila opcija > Izvēlieties Kodilu krātuve no saraksta
 9. Atvērt Video papildinājumi mape > Izvēlieties Planētas MMA > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu

LVTVV ir neoficiāla Kodi krātuve, kas nokasa saturu no oficiālajiem sporta kanāliem un avotiem. Tāpēc ir ļoti ieteicams izmantot VPN, piekļūstot UFC 235 straumēm Kodi.

Iegūstiet vpn

Kā skatīties UFC 235 vietnē Amazon FireStick

Kopš tās ienākšanas nozarē Amazon FireStick ir mainījis tiešsaistes straumēšanas veidus. Ar Amazon FireStick un FireTV pieejamais satura dažādība ir iemesls, kāpēc tā ir izveidojusi lielisku reputāciju.

Jūs varat straumēt UFC 235 vietnē Amazon FireStick, lejupielādējot oficiālo UFC lietotni, kas pieejama Amazon lietotņu veikalā. Tas nodrošina piekļuvi visiem jaunākajiem UFC mačiem un PPV notikumiem HD kvalitātē. Tomēr pirms straumēšanas sākšanas jums būs jāiegādājas abonēšanas plāns.

Ja jūs meklējat bezmaksas straumēšanas iespēju vietnē Amazon FireStick, to varat izdarīt, instalējot Kodi FireStick un straumējot caur Kodi papildinājumiem. Šeit ir aprakstīta šāda metode:

 1. Instalējiet Kodi uz FireStick
 2. Atveriet Kodi lietojumprogrammu Fire Stick
 3. Atveriet izstrādātāja opcijas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.
 4. Pēc tam izpildiet iepriekš parādīto procedūru Kodi papildinājuma instalēšanai un sāciet straumēšanu.

Skatieties UFC 235 kanālā Roku

Roku ir arī viena no labākajām straumēšanas ierīcēm, kas pieejama tirgū cilvēkiem, kam patīk neierobežota tiešsaistes straumēšana.

Roku tiešsaistē atbalsta UFC 235 cīņu

Straumējiet UFC Roku

Roku var izmantot filmu straumēšanai, TV šoviem, dokumentālajām filmām, sporta tiešraidēm un vēl daudz vairāk. Tāpēc straumējošie geeks, kuri izmanto Roku, var arī skatīties UFC 235 Roku caur šādiem kanāliem:

 1. Izrādes laiks PPV
 2. ASV TV
 3. ESPN+

Vispirms lietotājiem būs jāabonē šie pakalpojumi, jo tie ir maksas pakalpojumi, un tas ir maksas par skatījumu pasākums. Vēl viena lieta, kas jāpatur prātā, ka daži no šiem kanāliem var būt ģeogrāfiski ierobežoti un lai apietu šos ģeogrāfiskos ierobežojumus, izmantojiet straumēšanai uzticamu VPN pakalpojumu sniedzēju.

Skatieties UFC tiešsaistē bez maksas

Freeloading ir kaut kas tāds, ko mīl netizens, un, ja jūs plānojat skatīties UFC tiešsaistē bez maksas, varat izmēģināt šīs straumēšanas saites:

 1. Boksa jaunumi Tagad TV
 2. Atbilst TV
 3. Neoficiāls UFC YouTube
 4. Cīņa Live

Bezmaksas straumēšana izklausās jautri, taču tā jums var sagādāt sāpes, jo šādas bezmaksas straumēšanas vietnes ir piepildītas ar reklāmām, kas turpina parādīties, un vairākiem atkārtotiem virzieniem. Tāpēc jūs pats to izvēlaties izvēlēties, bet es personīgi to neiesaku.

Secinājums

Mēs esam tikai 2 dienu attālumā no viena no vēsturiskajiem UFC notikumiem, un hype tiek uzmundrināta ar laika nodošanu. Tā būs acu konfekte MMA faniem, jo ​​daži no lielākajiem nosaukumiem ir cīņas kartēs.

Šī būs Džounsa pirmā titula aizstāvēšana pēc atgriešanās un lieliska iespēja Entonijam Smitam atstāt zīmi, kad viņš ir labi uzkāpis pa kāpnēm. Abi šie cīnītāji ir izklaidējuši līdzjutējus visas karjeras laikā.

Ventilatori vienmēr ir ieinteresēti atrast labākos iespējamos veidus, kā straumēt šādus pasākumus tiešraidē, tāpēc es domāju par to, lai to uzreiz sagatavotu uz galda. Tātad lietotājiem ir jāizlemj, kas viņiem ir vispiemērotākais, un izvēlas vēlamo straumēšanas veidu atbilstoši viņu vajadzībām.

Man ir sakrustoti pirksti uz UFC 235, jo mēs pagaidām neko nevaram paredzēt, jo visas cīņas par kārtīm ir ļoti intensīvas un smagas. Gaidīsim un noskatīsimies, kuri būs uzvarētāji tajā naktī, bet atcerieties, ka labāk droši, nekā žēl. Straumēšanas laikā izmantojiet VPN, lai nodrošinātu savu privātumu un aizsardzību.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map