Kong TV ļauj jums skatīties simtiem IPTV kanālu no visas pasaules ar vislabāko video kvalitāti jūsu Kodi ierīcē. Tam ir atsevišķas sadaļas, kas sadalītas daudzām kategorijām, t.i., filmas, sports, TV tiešraide, dokumentālās filmas, bērni un vēl daudz vairāk. Kong TV piedāvātā satura avotos ir ļoti maz sliktu saišu, un tieši tas padara šo papildinājumu lielisku.

Šajā rokasgrāmatā mēs esam apsprieduši pilnīgu procesu, kā instalēt Kong TV Kodi. Sāksim.

 1. Kā uzstādīt Kong TV uz Kodi 16
 2. Kong TV nedarbojas / problēmas / kļūdas
 3. Lejupielādējiet Kong TV APK
 4. Kong TV Kodi atsauksmes
 5. Kong TV Kodi Repo lejupielāde

Kā instalēt Kong TV uz Kodi Krypton versiju 17 vai augstāku

 1. Vispirms jums ir nepieciešams Atveriet Kodi Kriptonu > Pēc tam atlasiet Iestatījumi ikona augšējā izvēlnē > Iet uz Failu menedžeris.kā instalēt kong tv uz kodi
 2. Ritiniet uz leju līdz izvēlnei un veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu ekrāna kreisajā pusē > Tiks atvērta rūtiņa, kurā jums jānoklikšķina “Nav” opcija > Ierakstiet URL http://devraiden.com/repo/ > Klikšķis labi > Tagad ierakstiet repozitorija nosaukumu i.e. King Kong Repo > Klikšķis labi lai aizvērtu kasti.kā instalēt kong tv uz kodi kriptonu versiju 17 vai jaunāku
 3. Atgriezties pie Kodi mājas nospiežot uz “Backspace” taustiņu uz tastatūras > Iet uz Papildinājumi izvēlne > Klikšķiniet uz Iepakojuma uzstādītājs (Box-icon) augšā.kā pievienot kong tv uz kodi
 4. Tiks parādīts opciju saraksts, tāpēc noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > Ekrānā atvērtā lodziņā noklikšķiniet uz King Kong Repo > Repository.KingKong.zip > Instalēšana prasīs dažas minūtes.kong tv kodi iestatīšana
 5. Pieskarieties Instalējiet no krātuves opcija > Atrodiet un noklikšķiniet uz King Kong krātuve > Tad Video papildinājumi > Kong TV > Uzstādīt.kong tv uz kodi
 6. Lai skatītu papildinājumu, dodieties uz Kodi mājas > Tad Papildinājumi > Video papildinājumi > Kong TV > Baudiet TV tiešraidi!

Kā instalēt Kong TV Kodi Jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā

 1. Palaidiet Kodi Jarvis jūsu sistēmā> Izvēlieties Sistēma opcija no izvēlnes > Klikšķiniet uz Failu menedžeris no apakšizvēlnes opcijas > Pēc tam veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 2. Klikšķis “Nav” kad lodziņš atveras > Ierakstiet URL http://devraiden.com/repo/ > Klikšķis Gatavs > Pēc tam ierakstiet vārdu i.e. King Kong Repo > Klikšķis labi.
 3. Atgriezties pie Kodi galvenā izvēlne > Izvēlieties Sistēma izvēlne vēlreiz > Pieskarieties Papildinājumi > Tagad noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > King Kong Repo > Pēc tam atlasiet repository.kingkong.zip
 4. Iet uz Instalējiet no krātuves > Pēc tam atlasiet King Kong krātuve > Klikšķiniet uz Video papildinājumi > Kong TV > Uzstādīt

Kong TV nedarbojas / problēmas / kļūdas

Izmantojot kong tv papildinājumu, jūs varat dažāda veida kļūdas un kļūdas. Šie kanāli tiek pārraidīti no visas pasaules, tāpēc daudzi Kodi lietotāji saskaras ar šīm kļūdām. Daži no tiem ir izcelti zemāk:

Neizdevās instalēt atkarību

Ikreiz, kad rodas šī kļūda, tas nozīmē divas lietas. Tas varētu nozīmēt, vai papildinājums vai repozitorijs vairs nepastāv, vai arī papildinājums vai repozitorijs tiek atjaunināts. Apskatot šo kļūdu, nevarētu būt trešās iespējas.

Risinājums

Šīs problēmas risināšana bieži nozīmē dažu minūšu nogaidīšanu un pēc tam mēģinājumu vēlreiz instalēt konkrēto papildinājumu. Ja tas joprojām nedarbojas, tas nozīmē, ka ar papildinājumu ir kāda problēma, kas jānovērš. Dažu minūšu gaidīšana nodrošinās, ka papildinājums tiks atjaunināts.

Nav pieejama straumēšana / avots

Lai arī Kong TV pārraida lielāko daļu kanālu, kas ir minēti viņu sarakstā, taču daži no tiem ir ierobežoti ģeogrāfiski. Tas nozīmē, ka šie kanāli netiks rādīti ēterā, ja vien tie netiks skatīti viņu izcelsmes valstī. Pretējā gadījumā tas parādīs “Nav pieejams avots”.

Risinājums

Šīs problēmas risināšanai ir vienkāršs risinājums, tas ir, Kodi VPN iegūšana. Tas ļaus jums atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus un aizsargās jūsu sistēmu no ārējiem draudiem un surogātpasta izplatītājiem.

Kong TV APK

Kong TV pašlaik nav sava APK. Tāpēc Kong TV ieteicams lejupielādēt ierīcē Kodi Fire Stick. Tiek veiktas līdzīgas darbības, kā iepriekš sadaļā aprakstīts Kodi Kriptonam.

Kong TV Kodi atsauksmes

@_PYDev_ Sveiki. Mīli Kong papildinājumus. Vietnē Aeon Nox Silvo es nevaru pievienot KongTV vai KongKids savai būvei. Iesaldē katru reizi, kad es noklikšķiniet uz pievienot saīsni

– Ronalds Kapellers (@rkapeller), 2017. gada 2. augusts

Apskatot Kodi lietotāju reakciju, var šķist, ka Kong TV, uzstādot jaunu Kodi apvalku, nedarbojas pareizi. Viens Kodi lietotājs norādīja, ka Kong TV nav labi sajaucams ar Aeon Nox Silvo Skin, un tāpēc tas sasalst ik pēc dažām minūtēm.

@ASB_YT Atsauce uz KongTV lietotni ……. visi kanāli izslēdzas pēc 3 vai 4 minūtēm.

– Pat (@Whelts), 2017. gada 1. augusts

Vēl viens izplatīts pārskats, ko ievietojuši Kodi lietotāji, ir tā nespēja uzturēt IPTV kanālus. Daudzas sūdzības ir vērstas uz kanālu slēgšanu ik pēc 3–4 minūtēm. Tas nozīmē, ka Kong TV ir novēršama kļūda, kas bieži notiek.

Kong TV Kodi Repo lejupielāde

King Kong krātuvi var instalēt ar ZIP failu, un no turienes jūs varat instalēt Kong TV papildinājumu tieši Kodi. Veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Lejupielādējiet Kong TV krātuvi
 2. Atvērt Kodi > Iet uz Papildinājumi > Izvēlieties Box-icon virsū > Tad Instalēt no ZIP faila > Virzīties vai Augšupielādēt lejupielādētais ZIP fails.
 3. Iet uz Instalējiet no krātuves > King Kong krātuve > Video papildinājumi > Klikšķiniet uz Kong TV > Tad Uzstādīt.

Iesaiņojot to

Kong TV gūst milzīgu popularitāti, pateicoties simtiem IPTV kanālu pārklājumam. Kong TV var atrast KingKong krātuvē kopā ar citiem lieliskiem kodi papildinājumiem. Tas piedāvā kanālus ar labu video kvalitāti un ar mazāk sliktām saitēm. Šajā rokasgrāmatā mēs apspriedām, kā instalēt Kong TV Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me