Kā uzstādīt piramīdu uz Kodi mazāk nekā 1 minūtē

piramīdas-kodi-addon


Šis papildinājums ir pilnīgs komplekts visiem lietotājiem, kuriem patīk televīzijas šovu straumēšana, filmas, sporta pasākumi, karikatūras bērniem utt..

Straumējot tiešsaistē ar Kodi, pārliecinieties, vai esat aizsargāts ar uzticamu Kodi VPN. Tas šifrēs jūsu satiksmi un apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, ļaujot straumēt visu, ko vēlaties, no jebkuras vietas pasaulē.

Šī rokasgrāmata sniegs jums padomu par to, kā instalēt Pyramid Kodi Leia 18. versijā, Krytpon versijā 17.6 un Kodi Jarvis 16. versijā. Jūs arī iemācīsities novērst kļūdas, kuras varētu rasties, izmantojot šo Kodi papildinājumu..

Kā instalēt piramīdu Kodi Leia un Krypton versijās

 1. Pusdienas Kodi > Noklikšķiniet uz Iestatījumi Ikona > Atvērt Fails Vadītājs.kā uzstādīt piramīdu uz kodi
 2. Izvēlieties Pievienot Avots > Klikšķis Nav > Ievadiet šo URL: http://repozip.teamzt.seedr.io/ > Klikšķis labi.kā instalēt piramīdu uz kodi kriptona versiju 17 vai jaunāku
 3. Nosauciet šo avotu “Nulle’ > Klikšķis labi > Atgriezties Mājas Ekrāns nospiežot atpakaļatkāpes taustiņš atslēga.piramīdas kodi papildinājums
 4. Iet uz Papildinājumi Izvēlne > Noklikšķiniet uz Kaste formas ikona > Izvēlieties Uzstādīt no plkst Zip Fails > Izvēlieties Nulle > Klikšķiniet uz Repo.zipkā pievienot piramīdu uz kodi
 5. Tagad dodieties uz Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Izvēlieties Nulle Pielaide Repozitorijs > Atvērt Video Pievienotons > Klikšķiniet uz Piramīda > Klikšķis Uzstādīt > Papildinājums tiks instalēts!piramīdas kodi iestatīšana
 6. Tagad šim papildinājumam varat ērti piekļūt, izmantojot pievienotons izvēlne un izbaudi savu iecienīto saturu.

Kā instalēt piramīdu Kodi Jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā

 1. Iet uz Sistēma > Atvērt Fails Vadītājs.
 2. Klikšķis Pievienot Avots > Ievadiet saiti: http://repozip.teamzt.seedr.io/ > Dot vārdu ‘Nulle’ uz šo avotu > Noklikšķiniet uz Labi.
 3. Atgriezties Mājas ekrāns > Iet uz Sistēma > Klikšķis Pievienotons > Klikšķis Uzstādīt no plkst Zip >Izvēlieties Nulle > Klikšķiniet uz Repo.zip > Pagaidiet, kamēr parādās paziņojums.
 4. Klikšķis Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Izvēlieties Nulle Pielaide Repozitorijs > Iet uz Video pievienot-ons > Izvēlieties Piramīda > Klikšķis Uzstādīt > Pagaidiet, kamēr papildinājums tiks instalēts.

Pyramid Kodi instalēšana nav tik sarežģīta, vai ne?

The Pyramid Kodi Repo Add-on Zip Download

 1. Lejupielādējiet Zip Fails jūsu ierīcē > Klikšķis Papildinājumi > Noklikšķiniet uz Kaste ikona no augšējā kreisā stūra > Klikšķis Uzstādīt no plkst Zip Fails > Nodrošiniet sistēmai ceļu lejupielādēts failu > Izvēlieties Repo.zip
 2. Klikšķis Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Klikšķis Nulle Pielaide Repozitorijs > Iet uz Video Pievienotons > Izvēlieties Piramīda> Klikšķis Uzstādīt > Pagaidiet, līdz papildinājums ir instalēts.
 3. Pēc instalēšanas šo papildinājumu varat izmantot izvēlnē Add-on, kas atrodas sākuma ekrānā.

Kodi uz leju / nedarbojas / kļūdas / problēmas

Piramīda Kodi nedarbojas / nedarbojas:

Lietotāji ir daudz sūdzējušies par to, ka Pyramid Kodi nedarbojas vai nedarbojas. Parasti ar šo kļūdu saskaras katrs trešās puses papildinājums. Šī konkrētā kļūda tiek parādīta, jo repozitorijs ir slēgts vai kad repozitorijs tiek migrēts uz citu domēnu.

Risinājums

Vienīgais šīs kļūdas labojums ir drošas un atjauninātas avota saites izmantošana repozitorija lejupielādēšanai un instalēšanai. Šeit ir atjaunināta Pyramid krātuves saite.

Kodi atskaņošana piramīdā neizdevās (pārbaudīt žurnāla informāciju)

Atskaņošana neizdevās. Parasti lietotāji ziņo par Pyramid Kodi 17.4 PC vai android ierīcē. Tomēr jaunākajās Pyramid Kodi 2017 versijās šī problēma netika saglabāta.

Risinājums

Šo kļūdu var viegli novērst Pyramid Kodi 17.4 vai vecākām versijām, izdzēšot novecojušos datu bāzes failus. Lai notīrītu datu bāzi, rīkojieties šādi:

 1. Atvērt Iestatījumi no Kodi.
 2. Iet uz Failu menedžeris.
 3. Tagad atlasiet Profila direktorija no kreisās puses kolonnas.
 4. Klikšķiniet uz Datu bāze.
 5. Tagad noklikšķiniet ar peles labo pogu Addons27.db > Klikšķis Dzēst.

Problēma atrisināta!

Bet citām Pyramid Kodi 2017 versijām vienkāršākais risinājums, izņemot šo, ir izmantot Kodi VPN pakalpojumu. Galvenais iemesls tam ir dažas ģeogrāfiski ierobežotas vietnes, kurām Kodi nevar piekļūt bez VPN.

Piramīdas Kodi atkarība

Šī kļūda parādās, kad instalējat krātuvi. Šīs atkarības kļūdas galvenais iemesls ir tas, ka resursdatora repozitorijs var būt novecojis vai tiek atjaunināts.

Risinājums

Šīs atkarības kļūdas risinājums ir tikai gaidīt atjauninājumu. Tiklīdz krātuve tiek atjaunināta, šī kļūda vairs neparādīsies. Izņemot to, ka daudzi forumi dod priekšroku arī kešatmiņas notīrīšanai, taču tas nav šīs kļūdas risinājums.

The Pyramid Kodi atsauksmes

Šis papildinājums sākās kā mazs, bet tagad tas ir nopelnījis reputāciju Kodi lietotāju vidū. Pyramid Kodi ir izstrādājis Tomb Raider Movies, un tas ir pilnīgs komplekts visiem straumēšanas cienītājiem.

Pyramid Kodi Kodi lietotāji bieži iesaka citiem Kodi iesācējiem, pateicoties tā lietotājam draudzīgajai saskarnei. To var redzēt Reddit diskusiju pavedienos par iecienītākajiem Kodi papildinājumiem straumēšanai. Viens lietotājs ne tikai nosauca šo papildinājumu, bet arī uzskaitīja tā dažādo bibliotēku. Apskatiet:
piramīdas apskats

Šādi apmierināti lietotāji ir izteiksmīgi!

Pyramid Kodi Twitter atsauksmes

Piramīdas Kodi atgriešanās noteikti padarīja geikus laimīgus. Viens no twitter lietotājiem tweedīja to par The Pyramid atgriešanos:

VISU VIENĀ PAPILDINĀJUMĀ ATBILST AR JAUNU REPOSITORIJU !!! PIRAMĪDS IR BAKS !!!! https://t.co/u8Fm0MqN5P caur @YouTube #kodi #pyramid

– Doggmatic 71 (@ Doggmatic71), 2017. gada 7. novembris

Bija arī kāds piramīdas “ilgstošs lietotājs”, kurš izteica prieku:

Mīlu jūs, brālis, lai turpinātu to darīt … JŪS ESAT VIENĪGS IEMESLS, KAS JEBKĀDA PĀRBAUDIET KODI! vienmēr ir pirmās filmas ar atjauninājumiem … Neviens cits to nedara … Tikai Tomb Raider filmas (atvainojiet, ka ilgi sekoju šeit) Piramīda

– im lil Rick (@DannyZiko), 2017. gada 21. novembris

Nobeiguma vārdi

Katrs trešās puses Kodi papildinājums ir unikāls un ļauj lietotājiem redzēt lietas, kas pārsniedz viņu iztēli. Lietotāji acīmredzami novērtē piramīdas atgriešanos, jo ir tikai daži uzticami papildinājumi, kuriem ir šādas iespējas un funkcijas. Piramīda Kodi noteikti ir skaistums kā laba.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map