Kā uzstādīt popkorna laiku uz Kodi mazāk nekā 2 minūtēs

Dimitroloģijas popkorna laika krātuve

Pats Popcorn Time ir tiešsaistes multivides straumēšanas platforma, kurā ir integrēts BitTorrent klients. Tomēr Kodi papildinājumu izstrādātāji domāja, ka būtu lieliski ienākt šajā straumēšanas platformā Kodi.


Viņi izveidoja papildinājumu Popcorn Time Kodi, ļaujot lietotājiem paplašināt savu izklaides redzesloku un straumēt filmas, kas nav saistītas ar papild bibliotēkām..

Tomēr, lietojot šādus papildinājumus, tīkla drošība ir ļoti ieteicama. Izmantojiet Kodi VPN, lai šifrētu trafiku un nodrošinātu labāku straumēšanas pieredzi.

Popkorna laika Kodi uzstādīšanas rokasgrāmata

 1. Kā uzstādīt popkorna laiku uz Kodi Leia un Krypton
 2. Kā instalēt popkorna laiku vietnē Kodi Jarvis
 3. Kā instalēt popkorna laiku vietnē Kodi Firestick
 4. Lejupielādējiet Kodi popkorna laika ZIP failu
 5. Kodi popkorna laika atsauksmes
 6. Kodi popkorna laiks nedarbojas / kļūdas / problēmas

Šajā rokasgrāmatā ir sīki aprakstītas Popcorn Time instalēšanas iespējas Kodi. Tāpēc rīkojieties šādi:

Kā uzstādīt popkorna laiku uz Kodi Leia vai Kriptona versijām

 1. Palaidiet Kodi Kriptona > Izvēlieties Iestatījumi ikona, kuru redzat augšpusē > Klikšķiniet uz Failu menedžeris.Kā instalēt popkorna laiku vietnē Kodi Krypton 17.6 vai jaunāka versija
 2. Ekrāna kreisajā pusē ritiniet uz leju, lai dubultklikšķi uz Pievienot avotu > Tips Dimitroloģijas repozitorijs URL https://archive.org/download/repository.lazarus-0.1 > Klikšķis labi > Tagad ierakstiet repozitorija nosaukumu i.e. ‘Lācars’ > Klikšķis labi.popkorntime uz kodi
 3. Iet uz Kodi mājas nospiežot uz “Backspace” atslēga > Izvēlieties Papildinājumi > Klikšķiniet uz Kastes formas ikona ar nosaukumu Package Installer, kas atrodas augšējā kreisajā stūrī.kā iestatīt popkorna laika pievienošanu
 4. Izvēlieties Instalēt no ZIP faila > Ritiniet uz leju un atlasiet Lācars > Klikšķiniet uz repository.lazarus-0.1.zip > Tagad pagaidiet, līdz repozitorijs tiek instalēts. > Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Tagad atrodiet Lācara krātuve.instalēt popcorntime no zip faila
 5. Iet uz Video papildinājumi > Izvēlieties Kodi popkorna laiks > Nospiediet Uzstādīt Poga.iestatīšanas popcorntime uz firestick
 6. Lai skatītu papildinājumu, dodieties uz Kodi mājas > Klikšķis Papildinājumi > Tad Video papildinājumi > Kodi Popkorna laiksKā instalēt popkorna laiku vietnē Kodi Jarvis 16. vai jaunāka versija

Kā instalēt popkorna laiku vietnē Kodi Jarvis 16. vai jaunāka versija

 1. Palaidiet Kodi Jarvis > Atveriet sistēmu > Tad failu pārvaldnieks > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 2. Tagad ierakstiet URL http://dimitrology.com/repo/, kur teikts “Nav”. > Noklikšķiniet uz Gatavs > Veids Repozitorija nosaukums ‘Dimitrology’ > Noklikšķiniet uz Gatavs > Noklikšķiniet uz Labi.
 3. Atgriezties Kodi galvenajā izvēlnē > Sistēma > Papildinājumi > Pēc tam noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > Dimitroloģija > kodipopcorntime.repository-1.0.0.zip
 4. Noklikšķiniet uz Instalēt no krātuves > Markop 159 krātuve > Video papildinājumi > Kodi popkorna laiks > Uzstādīt > Izbaudi!

Kā instalēt popkorna laiku vietnē Kodi Firestick

Popcorn Time instalēšana Kodi Firestick ir līdzīga iepriekšminētajām darbībām. Tomēr ir dažas VPN darbības un prasības attiecībā uz Firestick, kurām jāpievērš uzmanība, tāpēc ievērojiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Palaidiet Firestick > Noklikšķiniet uz Sistēma > Iestatījumi > Izstrādātāja iespējas > Iespējojiet lietotnes no nezināma avota un ADB atkļūdošanu.
 2. Iet uz Firestick Home > Noklikšķiniet uz meklēšanas joslas > Ierakstiet Kodi un noklikšķiniet uz tā > Palaidiet Kodi.
 3. Tagad rīkojieties tāpat kā Kodi Leia, Krypton vai Kodi Jarvis.

Lejupielādējiet Kodi popkorna laika ZIP failu

Ir veids, kā instalēt Kodi Popcorn Time 2017 tieši uz jūsu Kodi. Pirmkārt, jums ir nepieciešams lejupielādēt Kodi Popcorn Time Zip File un pēc tam izpildīt zemāk aprakstītās darbības:

 1. Palaidiet Kodi > Pieskarieties izvēlnei Papildinājumi > Pārejiet uz paketes instalētāja ikonu augšējā kreisajā stūrī > Noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila.
 2. Kad parādās lodziņš, jums ir jāpārvietojas vai “augšupielādēt” ZIP failu, kas jums bija lejupielādēts pirms šo darbību sākšanas..
 3. Faila lejupielāde prasīs laiku > Tagad noklikšķiniet uz Instalēt no krātuves > Sarakstā atlasiet Markop 159 Repository > Atveriet sadaļu Video papildinājumi > Noklikšķiniet uz Kodi popkorna laika > Rezultāts Instalēt > Jūs esat pabeidzis, izbaudiet!

Popkorna laiku var lejupielādēt arī no šīm lejupielādes saitēm:

 • Lejupielādējiet Kodi popkorna laiku caur GitHub
 • Lejupielādējiet Kodi popkorna laiku, izmantojot Lazarus krātuvi
 • Lejupielādējiet Dimitroloģijas krātuvi

Kodi popkorna laika atsauksmes

Popkorna laiks, iespējams, ir visērtākais šovu un filmu skatīšanās veids. It īpaši, ja pārī ar kodi kastīti.

– 8spook (@ 8synced), 2017. gada 30. oktobris

Filmu un TV šovu skatīšanās ir daudz vienkāršāka nekā jebkas cits šajā pasaulē, un tieši to domā Kodi lietotāji. Abi milži pirmo reizi tiekas Kodi pasaulē.

Oi !! Es par to zinu. Es izmantoju popkorna laiku daudz vairāk nekā showbox. Es vairs nelietoju Kodi.

– Frenks Boatengs (@ AFYB01), 2017. gada 30. jūnijs

Lielākā daļa Kodi lietotāju joprojām nezina, ka ir Kodi Popkorna laika papildinājums, kuru varat instalēt Kodi. Kodi programmatūra ir daudz lielāka nekā Popkorna laiks, un to nevajadzētu salīdzināt. Instalējot Popcorn Time 2017 vietnē, Kodi programmatūra kļuva vēl lielāka.

Kodi popkorna laiks nedarbojas / kļūdas / problēmas

Neizdevās instalēt atkarību

Šī kļūda var rasties tāpēc, ka jūs izmantojāt viltus krātuvi, kurai nav atjauninātas Kodi popkorna laika versijas.

Risinājums

Instalējot Kodi Popcorn Time 2017 no Dimitrology Repository, problēma tiks atrisināta, jo tai būs atjaunināta versija, kas būs sagatavota Kodi lietotājiem. Iepriekš minētie ceļvedī norādītie soļi apspriež Popkorna laika uzstādīšanu no Dimitroloģijas.

Nav pieejama straume

Var bieži redzēt, ka straumējot kādu jaunāko multivides saturu Popkorna laikā, parādās ziņojums “Streams Not available”. Tas notiek tāpēc, ka Popkorna laiks izvēlas avotu no straumēm, un dažreiz šie straumi nav pieejami.

Risinājums

Šai problēmai nav tūlītēja risinājuma, jo tas ir vienīgais Popkorna laika trūkums. Tomēr jūs joprojām varat pārslēgties uz Kodi un instalēt pakta papildinājumu un straumēt bezmaksas filmas un TV šovus.

Lai sakārtotu lietas

Popkorna laiks ir ventilatoru iecienītākais straumēšanas atskaņotājs, kas straumē straumju avotus tieši Kodi programmatūrā. Jūs varat tieši skatīties filmas un TV pārraides vietnē Kodi. Šajā rokasgrāmatā mēs apspriedām, kā uzstādīt Popkorna laiku uz Kodi, lai jūs varētu baudīt ling stundas izklaides. Skatiet šo salīdzināšanas rokasgrāmatu par popkorna laiku un kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map