Kā uzstādīt titāna Kodi būvēšanu mazāk nekā 5 soļos, izmantojot tikai titāna pieaugušajiem

Titanium Kodi Build bez šaubām ir viena no labākajām Kodi konstrukcijām. Kodi Titanium atsauksmes visā tā klātbūtnē ir bijušas ļoti pozitīvas, un tas to padara par labāko.


Izpildiet mūsu ceļvedi, lai redzētu, kā instalēt Titanium Kodi būvi un kā apmaksātu vai bezmaksas VPN izmantojiet Kodi savai drošībai vai ģeogrāfiskiem ierobežojumiem.

Ekskluzīvie KodiVPN.co Melnās piektdienas īpašie piedāvājumi 2019. gadam
PureVPN

 10,95 ASV dolāri 1,32 ASV dolāriPermēnesis

Paķer šo darījumu

surfshark

 USD 11,95 USD 1,99Per mēnesis

Paķer šo darījumu (3 mēneši bez maksas)

Bezdarbība

 9,95 ASV dolāri 2,75 ASV dolāriPermēnesis

Paķer šo darījumu

Tam ir daudz labāko kodi papildinājumu, kas viegli piepildīs jebkura lietotāja vajadzības. Arī piedāvātā satura kvalitāte ir laba. Titāna būvētais Kodi Kryptonite bija viena no labākajām versijām starp visiem.

Kas ir Titanium Kodi Build un Kodi Titanium Build Features iekšpusē

Titanium Kodi Build ir viens no labākajiem Kodi būvētajiem, kas šobrīd pieejams plauktā. Šajā versijā ir visi lieliski papildinājumi filmām, TV šoviem un sporta veidiem, piemēram, Neptune Rising, Bob Unleashed, Lielbritānijas Turk Playlist, bērnu zona, Gears TV, Vader’s Streams, Placenta, Sports Devil, PVR + Subs, Music, Android Apps, Tiešraide, Sporta centrs, Sporta atkārtojums un daudz kas cits.

Titāna Kodi versija pastāvīgi tiek atjaunināta, un atšķirībā no citiem Kodi būvējumiem ir pārsteidzoši ātrs ātrums, neskatoties uz to, ka to lielums pārsniedz 500 MB. Šai Kodi būvei ir ļoti pienācīgi organizēts izkārtojums ar ļoti draudzīgu navigāciju. Visi papildinājumi un kategorijas ir saskaņotas iepriekš.

TV pārraide

Titāna konstrukcijā ir viss nepieciešamais tiešraides TV šovu straumēšanai vai iecienītāko TV šovu skatīšanai HD kvalitātē. Papildinājumi, piemēram, Gears TV un Vader straumes, ir lieliski piemēroti jūsu TV šovu straumēšanai. Nepārtraukto atjauninājumu dēļ tā TV šovu bibliotēka attiecīgi palielinās.

Filmas

Izmantojot šo Kodi versiju, jūs varat skatīties visas labākās jauno filmu reklāmas, jo tai ir vislabākie Kodi papildinājumi tādām filmām kā Neptune Rising, Placenta utt. Šie Kodi papildinājumi ir pazīstami kā viens no labākajiem Kodi papildinājumiem visu straumēšanai. jaunākās filmas augstas kvalitātes.

Dzīvais sports

Pats labākais Kodi ir tas, ka tas ļauj lietotājiem straumēt savus iecienītos sporta pasākumus tiešraidē Kodi. Titanium Kodi būvē ir Sport Devil un Sports Hub Kodi papildinājumi, kas ir ļoti populāri Kodi papildinājumi, lai straumētu sporta notikumus no visas pasaules..

Lietotājam, kurš nokavēja tiešraides notikumu, tam ir papildinājums Sports replay Kodi, kas parāda visu sporta notikumu atkārtojumus un izceļ tos..

Citi

Titāna Kodi būvēšanai, izņemot izklaidi un sportu, ir karikatūra un jaunumu papildinājumi, kā arī visiem pieaugušajiem un bērniem..

Titāna Kodi krātuve

Titanium Kodi Build var instalēt, izmantojot Supreme Builds Repository. Šajā kodi krātuvē ir arī daudzas citas būves Kodi Kriptonam un Kodi Jarvisam.

Kā instalēt titāna Kodi Veidojiet uz Leia un Krypton

Instalēt titāna Kodi būvi Kodi 17 ir ļoti viegli. Tālāk ir sniegts pārskats par titāna būvēšanas Kodi Kriptona instalāciju:

 1. Atveriet Kodi > Noklikšķiniet uz Iestatījumi ikona > Failu menedžeris.kā instalēt titāna kodi būvēt
 2. Klikšķiniet uz Pievienot avotu > Klikšķiniet uz ‘Nav ” > Ievadiet šo URL http://repo.supremebuilds.com/ > Klikšķis labi > Nosauciet to Augstākais > Klikšķis labi.kā instalēt titāna kodi, balstoties uz kriptonu versiju 17.6 vai vecāku
 3. Atgriezties sākuma ekrāns > Izvēlieties Pievienotons > Klikšķis Instalēt no zip faila > Klikšķis Augstākais > Klikšķis repository.supremebuilds-x.x.x.zip > Gaidiet paziņojumu.kā pievienot titāna kodi būvēt
 4. Klikšķis Instalējiet no krātuves > Klikšķis Supreme Builds Repository > Atvērt Programmu papildinājumi > Izvēlieties Augstākais veidotāju vednis > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.titāna kodi
 5. Iet uz Kodi Mājas Ekrāns> Klikšķis Papildinājumi > Atvērt Programmu papildinājumi > Atlasiet Augstākais veidotāju vednis > Izvēlieties Kriptons būvē > Atlasiet Titāna būve.

titāna kodi būvēt

Kā instalēt titāna Kodi Veidojiet uz Kodi Jarvis versiju 16 vai augstāku

 1. Atvērt Kodi Jarvis (v.16.1).
 2. Klikšķis Sistēma > Failu menedžeris.
 3. Klikšķis sadaļā Pievienot avotu.
 4. Klikšķis Nav > ievadiet URL http://repo.supremebuilds.com > Klikšķis Gatavs.
 5. Nosauciet to Augstākais> Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi.
 6. Ej uz sistēmu > Atvērt Papildinājumi > Klikšķis Instalēt no zip faila.
 7. Izvēlieties Augstākais > repository.supremebuilds-x.x.x.zip > Gaidiet paziņojumu.
 8. Izvēlieties Instalējiet no krātuves >Klikšķis Supreme Builds Repository > Iet uz Programmu papildinājumi > Noklikšķiniet uz Supreme Builds Wizard.
 9. Atgriezties uz sākuma ekrānu >Klikšķis Programmas > Klikšķiniet uz Augstākais veidotāju vednis > Atvērt Jarvis Builds > Titāns.

Atklājiet labākos kodu burvjus, ja nevēlaties izmantot augstāko vedni.

Kā uzstādīt titāna Kodi būvi uz Fire Stick

 1. Izpildiet mūsu rokasgrāmatu un Instalējiet Kodi ieslēgts Uguns nūja
 2. Iet uz Izstrādātājs Iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un Lietotnes no plkst Nezināmi avoti.
 3. Atvērt Kodi ieslēgts Uguns Stick.

Tagad rīkojieties iepriekš, kā aprakstīts Titanium Build uzstādīšanai Kriptonā.

Lai atbloķētu tā saturu pieaugušajiem, izmantojiet apmaksātu bezmaksas VPN vietni Kodi vietnē Firestick.

Kā iespējot titāna Kodi trešo personu papildinājumu un veidņu instalēšanu

 1. Atveriet Kodi
 2. Noklikšķiniet uz Iestatījumi ikona
 3. Klikšķiniet uz Sistēmas iestatījumi.
 4. Noklikšķiniet uz cilnes Papildinājumi.
 5. Iespējot nezināmus avotus.
 6. Tagad jūs varēsit instalēt trešo pušu Kodi papildinājumus.

Titāna Kodi nedarbojas / kļūdas / problēmas

Titāna būve Kodi 17 / Titāna būve 17 Kodi nedarbojas

Daudzi Titanium Kodi 17.5 lietotāji ir sūdzējušies, ka šī būve nedarbojas vai pārstāj darboties. Tomēr reti kurš lietotājs sūdzas par šo kļūdu titāna Kodi 17.6 versijā.

Labot

Vispirms notīriet visus Kodi datus, pēc tam instalējiet build krātuvi un izveidojiet vēlreiz. Jauna instalēšana problēmu neradīs.

Titanium Kodi Build lejupielāde

 1. Lejupielādējiet ZIP fails.
 2. Atgriezties sākuma ekrāns > Izvēlieties Pievienotons > Klikšķis Instalēt no zip faila > Virzieties sistēmā uz lejupielādēto failu > Klikšķis repository.supremebuilds-x.x.x.zip > Gaidiet paziņojumu.
 3. Klikšķis Instalējiet no krātuves > Klikšķis Supreme Builds Repository > Atvērt Programmu papildinājumi > Izvēlieties Augstākais veidotāju vednis > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.
 4. Iet uz Kodi Mājas Ekrāns> Klikšķis Papildinājumi > Atvērt Programmu papildinājumi > Atlasiet Augstākais veidotāju vednis > Izvēlieties Kriptons būvē > Atlasiet Titāna būve.

Titanium Kodi Build atsauksmes

Twitter ir vieta, kur atradīsit visu veidu lietotājus, kuri slavē un kritizē veidoto versiju. Kas attiecas uz Titanium Build, šis lietotājs to ir slavējis ļoti īsā teikumā:

titāna būvēt pārskats

Tā tas ir Reddit gadījumā; šī būve ir saņēmusi zināmu uzslavu no tās lietotājiem!

Šeit ir vēl viens:

titāna būvēt reddit pārskats

Titāna Kodi alternatīvas

Titāns ir ļoti ērts un uzticams būvējums. Bet, ja kāds vēlas izmēģināt kādu no labākajiem Kodi veidotajiem variantiem, tad šeit ir daži:

 1. Briesmonis
 2. Nav ierobežojumu Magic Build
 3. Uguns TV Guru
 4. Pulsa CCM

Titāna Kodi tapa APK

Lai piekļūtu pieaugušo papildinājumiem, lietotājam ir nepieciešams PIN kods.

Lai iesaiņotu

Titāna būvei ir daži lieliski papildinājumi, ko vēlas ikviens lietotājs. Vienmēr ir lieliska lieta, ja ar visām ierīcēm ir visi labākie papildinājumi. Vēl viena lieliska lieta par šo būvi ir tā, ka tā ir uzticama un straumes, kas ir pieejamas caur tās papildinājumiem, darbojas.

Viena lieta, kas jāatceras, lietojot Kodi, vienmēr izmantojiet VPN. Tas aizsargā jūsu privātumu un pasargā jūs no ļaunprātīgas programmatūras.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map