Kā uzstādīt ātrumu Kodi – 7 soļu vienkārša rokasgrāmata

Skatoties filmas un TV pārraides tiešsaistē, jūs nekad nevarat par zemu novērtēt papildinājumu ar nosaukumu Velocity. Tās pārsteidzošās funkcijas ļaus jums meklēt filmas un TV šovus no daudziem kodi papildinājumiem, pamatojoties uz žanriem, izlaišanas gadu un popularitāti. Atjauninātais saturs jūs pārsteigs. Šajā vadlīnijā mēs apspriežam, kā instalēt Velocity ar labāko Kodi VPN.


Kā instalēt ātrumu Kodi Krypton 17. vai jaunākā versijā

 1. Sākt Kodi uz tevis sistēma > Iet uz Iestatījumi ikona kas atrodas augšpusē > Izvēlieties Fails Vadītājs > Veiciet dubultklikšķi uz PievienotAvots.kā uzstādīt ātrumu uz kodi
 2. Šeit ekrānā parādīsies lodziņš, tāpēc noklikšķiniet uz “Nav” > Ierakstiet URL http://kdil.co/repo/ > Klikšķis labi > Ierakstiet multivides avota nosaukumu ‘Kodils Repo’ ‘ > Klikšķis labi.kā uzstādīt ātrumu kodi kriptona versijai 17 vai jaunākai
 3. Nospiediet “Backspace” taustiņu (vairākas reizes) uz tastatūras, līdz tiek atvērts Kodi galvenā izvēlne > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Izvēlieties Iepakojuma uzstādītājs ikona.ātrums kodi iestatīšanā
 4. Tagad atlasiet Uzstādīt no plkst Zip Fails > Atrodiet un noklikšķiniet uz Kodils Repo > Kodils.zip > pagaidiet, līdz krātuve tiek instalēta.ātruma zip faila lejupielāde
 5. Izvēlieties Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Kodils Repozitorijs > Video papildinājumi > Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Ātrums > Tagadātrums kodi iestatījumos
 6. Kad papildinājums ir instalēts, dodieties atpakaļ uz vietni Kodi galvenā izvēlne > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Video papildinājumi > Ātrums > Izbaudi!

Kā instalēt Velocity uz Kodi Jarvis versiju 16 vai jaunāku

 1. Palaist Kodi > Klikšķiniet uz Sistēma > Tad Fails Vadītājs > Dubultklikšķi Pievienot avotu.
 2. Klikšķiniet uz ‘Nav ” > Ierakstiet URL http://kdil.co/repo/ > Klikšķis Gatavs > Ierakstiet vārdu “Kodils Repo ” > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi.
 3. Iet uz Kodi Sākuma ekrāns > Sistēma > Pievienotons > Uzstādīt no plkst Zip Fails > Kodils Repo > zip
 4. Tagad atlasiet Instalējiet no krātuves > Kodilu krātuve > Video papildinājumi > Tagad meklējiet Ātrums > Klikšķiniet uz Uzstādīt > un izbaudi!

10 populārākie TV raidījumi un filmas par Kodi

Perks, kas saistīts ar ātruma papildinājuma instalēšanu Kodi, ļaus straumēt jaunākās filmas un TV šovus, starp kuriem daži no tiem ir uzskaitīti zemāk:

 1. Troņu spēles
 2. Fargo
 3. Patiesais detektīvs
 4. Kāršu namiņš
 5. Narcos
 6. Wonder Woman
 7. Okja
 8. Spoks čaulā
 9. Aplis
 10. Logans

Kodi ātruma kļūdas

Kodi uzstādīšanas ātrums neizdevās

Atjauninājums: Instalējot no superrepo tūlītējas kļūdas “Instalēšana neizdevās” kļūda.

Ātruma Kodi papildinājums pirmo reizi tika ieviests Fusion TVAddons krātuvē. Tomēr autortiesību pārkāpumu dēļ Fusion krātuve bija jāslēdz. Tā rezultātā Velocity tika pārsūtīts uz BlazeTamer krātuvi. Diemžēl pēc dažām dienām lielas represijas izraisīja daudzu pievienojumprogrammu un kodi krātuvju, tostarp BlazeTamer, pazušanu. Tāpēc Velocity instalēšana no šīm krātuvēm nedarbosies.

Risinājums

Jums jāievēro instalācijas rokasgrāmata, kas iepriekš ir sniegta Kodi Krypton un Kodi Jarvis. Kodil ir pārvietots ātruma papildinājums.

Velocity Kodi atsauksmes

Viens Twitter lietotājs apsver iespēju izmantot papildinājumu Velocity Kodi kā alternatīvu Exodus. Atjauninot, citi Kodi papildinājumi var nedarboties, kas tiek uzskatīts par negatīvu aspektu..

Ja kādam rodas izceļošanas problēmas kodi, kā arī varbūt sāļi un specto… dakša, ātrums pieaug. Exodus tiks atjaunināts. Izmēģiniet ltr

– zac broderick (@ Zpb1985), 2016. gada 8. decembris

Cits Twitter lietotājs šķita kairināts par žurnāla pārbaudes kļūdu, ar kuru saskaras daudzi citi Kodi lietotāji, kad viņi mēģina instalēt Velocity Kodi. Šis lietotājs ir instalējis IPVanish Kodi uz openelec, taču saskārās ar šo kļūdu. Šīm problēmām ir tendence saglabāties, taču Kodi lietotāji izmēģina daudzus veidus, kā šo problēmu novērst. Viņi mēģina instalēt Kodi VPN vai citus papildinājumus, kas, iespējams, nedarbosies katru reizi.

@TheBlazetamer jebkuras idejas par to, kāpēc tiek parādīts kļūdu pieteikšanās ātrums, vienkārši netiek ielādēts. Es esmu instalējis ipvanish uz openlec kodi 15.2 ��

– Sāra Donoghue (@ sarah_d73), 2016. gada 18. decembris

Kāds Reddit lietotājs minēja, ka papildinājums Velocity ir viens no pirmizrādes vairāku avotu TV un filmu papildinājumam. Zināmā mērā šis apgalvojums varētu būt patiess, jo tas faktiski ir ļoti sens papildinājums. Tomēr mums noteikti jāpiekrīt, jo tajā ir populārākās kolekcijas.

Iesaiņojot to

Kodi papildinājums “Velocity Kodi” ļauj straumēt filmas un TV šovus pēc pieprasījuma, nesadalot sviedrus. Ātruma papildinājuma instalēšana ļaus pavadīt kvalitatīvu izklaides laiku kopā ar ģimeni. Šajā rokasgrāmatā mēs detalizēti diskutējām par to, kā instalēt Velocity Kodi. Mēs apspriedām arī Kodi kļūdas, ar kurām jūs saskaraties, instalējot Velocity, vienlaikus nodrošinot arī nejaušu lietotāju atsauksmes.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map