Kas ir Kodi URL Resolver? Un kā iestatīt populāros URL risinātājus

Vai esat kādreiz pamanījis līdzīgus straumēšanas saišu nodrošinātājus dažādos Kodi papildinājumos un domājis, vai visiem papildinājumiem ir vienādi resursdatori?


Nu, iemesls šīm atkārtotajām straumēšanas saitēm ir Kodi URL Resolver, kas darbojas fonā un nodrošina jums vislabākās straumēšanas saites, atmetot vājās vai nelietojamas saites. Varat izmantot URL izšķirtspēju ar labāko Kodi VPN lietotni un nodrošināt vienmērīgāku straumēšanu. Iepazīstiet vairāk par to un tā uzstādīšanas procedūru, iepazīstoties ar šo īso rokasgrāmatu.

Kas ir Kodi URL Resolver?

Kodi URL Resolver ir skriptu rīks, kas darbojas fonā un ielādē straumēšanas saites no multivides mitināšanas vietnēm. Tas uzlabo un uzlabo straumēšanas pieredzi Kodi, nodrošinot augstas kvalitātes un uzticamas straumēšanas saites.

Gandrīz katram papildinājumam ir URL izšķirtspēja, kas tai ļauj nodrošināt labākus resursus satura straumēšanai. URL atrisinātāji ietaupa pievienojumprogrammu izstrādātāju laiku, jo bez tā izstrādātājiem visi risinātāji būs jāapkopo pašiem, kas būs drudžaina lieta..

Kāpēc man ir nepieciešams URL atrisinātājs??

Ja vēlaties uzlabot straumēšanas pieredzi un atbrīvoties no saitēm, kuras nedarbojas, jums būs nepieciešams URL izšķirtspēja. Tas ne tikai noņems šīs disfunkcionālās saites, bet arī nodrošinās jums uzticamas darba saites, izmantojot labus avotus.

Kodi URL Resolver instalēšanas darbības

 1. Sākumā lejupielādējiet Kodi URL Resolver Zip failu no šī URL
 2. Atveriet Kodi.
 3. Kreisās puses izvēlnē noklikšķiniet uz cilnes Papildinājumi.
 4. Noklikšķiniet uz lodziņa ikonas, kas atrodas augšējā kreisajā stūrī.
 5. Atlasiet opciju Instalēt no ZIP faila.
 6. Pārlūkojiet ceļu, kurā lejupielādējāt zip failu, un atveriet to.
 7. ZIP fails tiks ielādēts un instalēts.

Kā atjaunināt URL atrisinātāju Kodi

 1. Atveriet Kodi
 2. Tagad noklikšķiniet uz Iestatījumi (zobrata ikona)
 3. Noklikšķiniet uz Sistēmas iestatījumi.
 4. Doties uz ekspertu režīmu
 5. Noklikšķiniet uz cilnes Papildinājumi
 6. Noklikšķiniet uz Pārvaldīt atkarības.
 7. Noklikšķiniet uz URL Resolver, lai pārietu uz Kodi URL Resolver iestatījumiem un noklikšķiniet uz Update.

Kas ir daži no populārā URL risinātāja

URL Resolver ir viens no lielākajiem iemesliem, kāpēc Kodi kopienā panākumi ir daudziem krātuvēm un papildinājumiem. Daži no populārajiem URL risinātājiem ir:

1. SuperRepo URL risinātājs

SuperRepo ir viena no populārākajām krātuvēm, pateicoties tā papildinājumu daudzveidībai un papildinājumu kvalitātei. SuperRepo ir URL risinātājs integrēts ar saviem papildinājumiem, un tas ir iemesls, kāpēc tā papildinājumi darbojas tik labi.

2. Neptūna pieaugošais URL atrisinātājs

Neptūna pieaugums ir viens no labākajiem Kodi papildinājumiem, kas izmanto URL Resolver Kodi, lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Daudziem Kodi papildinājumiem, kas strādāja bez URL atrisinātāja, nozarē neizdevās izdzīvot.

3. Placenta URL atrisinātājs

Placenta patiešām ir labākā Exodus Kodi papildinājuma dakša, kas darbojas ar URL risinātāju, kas darbojas tā fonā. Nav daudz dakšiņu, kas būtu pietiekami izstrādātas, lai perfekti darbotos ar šādiem spraudņu pakalpojumiem un rīkiem.

4. TVAddons URL risinātājs

TV Addons ir vecākais un lielākais spēlētājs Kodi kopienā un patiesībā labākais papildinājumu nodrošinātājs līdz šim. Tajā ir visa jaunākā informācija, kas saistīta ar Kodi un tā papildinājumiem, kaut arī ar tā vlogiem un forumu. Arī TVAddons bija savs krātuve ar nosaukumu “Fusion”, kuru pirms kāda laika DMCA atņēma.

Papildinājums URL Resolver ir bijis svarīgs rīks daudziem Kodi lietotājiem visā pasaulē, bet, kad tas nesen tika noņemts, lietotāji bija noraizējušies. Tomēr, tāpat kā citi populārie Kodi papildinājumi, drīz parādījās vietrādis URL Resolver un pārņēma sabiedrību. Tas tika nosaukts par “ResolveURL”, un tas tika izstrādāts ar tādu pašu kodu kā URL Resolver.

TVAdd-ons savā krātuvē ir pievienots ResolveURL, un tas to nodrošina, izmantojot saiti GitHub.

Nobeiguma vārdi

Kodi URL Resolver nekad nebija pamanāms un populārs starp daudziem Kodi lietotājiem, jo ​​tas darbojas fonā. Lietotājiem patīk straumēt tikai caur uzticamām un augstas kvalitātes straumēšanas saitēm, neapzinoties galveno rīku, kas šīs saites nokopē viņiem.

URL risinātājs ieguva lielu uzmanību, kad tas tika izslēgts, un lietotājiem nācās saskarties ar atkarības problēmām. URL atrisinātājs ir bijusi galvenā veiksmes sastāvdaļa daudziem Kodi papildinājumiem, un bez tā šo papildinājumu izdzīvošana kļuva apšaubāma.

Neskatoties uz to, vietrādis URL Resolver papildinājums darbojas labi, un tā iestatīšanas zip fails ir atrodams vietnē Github. Mēs īsumā esam apskatījuši dažus svarīgus faktus, kas saistīti ar URL risinātāju, lai uzsvērtu tā svarīgo. Tiem no jums, kas meklē Kodi URL Resolver labojumu, varat izvēlēties ResolveURL Kodi papildinājumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map