Kinoteātris-sviests-kodi-addon

Kinoteātra sviesta Kodi papildinājums ir vēl viena populārā Exodus Kodi papildinājuma dakša, un tam ir tāda pati Exodus Kodi saskarne. Tomēr šī papildinājuma pieejamība ir labāka nekā Exodus Kodi papildinājuma, jo tas ļauj lietotājiem skatīties filmas atpakaļ, izmantojot tās automātiskās atskaņošanas funkciju..

Šī funkcija padara to labāku nekā pārējās, jo jums nav jāpārslēdzas, lai skatītos nākamo filmu, vienkārši sēdiet un izbaudiet savu atskaņošanas sarakstu, neradot problēmu katru reizi noklikšķināt..

Vēl viena lieliska Kinoteātra sviesta Kodi papildināšanas iezīme ir tā, ka tā piedāvā Trakt un Real Debrid integrāciju. Daudzi Kodi lietotāji straumēšanai dod priekšroku izmantot šos pakalpojumus ar vislabāko VPN.

Kinoteātra sviesta Kodi Addon krātuve

Kinoteātris Kodi addon ir pieejams caur Kodi diamond Repo, kuram ir vieni no labākajiem Kodi papildinājumiem, piemēram, Cartoon Network, labākā britu komēdija, Vortex, YouTube utt..

Kā uzstādīt kinoteātra sviestu uz Kodi Leia versijas 18.2 vai vecāku versiju

 1. Atvērt Kodi > Noklikšķiniet uz iestatījumi ikona ( ikona).
 2. Iet uz Sistēmas iestatījumi sadaļu un iespējot Nezināmi avoti.
 3. Atgriezieties iestatījumu izvēlnē un atveriet Failu menedžeris.
 4. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu no kreisās puses kolonnas > Noklikšķiniet uz vietas, kur teikts <Nav> un ievadiet šo URL “http://repo.rubyjewelwizard.com/” > klikšķis labi > Nosauciet šo multivides avotu kā “Dimants ” > Klikšķis labi > Noklikšķiniet uz Pārbaudiet vēlreiz URL un vārdu un noklikšķiniet uz Labi lai aizvērtu dialoglodziņu.
 5. Atgriezieties Kodi sākuma ekrānā un dodieties uz Pievienotons
 6. Noklikšķiniet uz “lodziņa ikona”No augšējā kreisā stūra > Klikšķis Instalēt no zip faila > Izvēlieties Dimants > Klikšķis INSTALL_DIAMOND_REPO > Izvēlieties Diamond-Wizard-Repo.zip > Gaidiet paziņojumu.
 7. Tagad atlasiet Instalēt no krātuves opcija > Klikšķis Dimanta vednis Repo > Atvērt Video papildinājumi mape > Izvēlieties Kinoteātra sviests – automātiskā atskaņošana
 8. Klikšķis Uzstādīt >Gaidiet paziņojumu

Kino Kriptona versijas 17.6 vai vecākas versijas uzstādīšana kinoteātra sviestam

 1. Atvērt Kodi > Iet uz Iestatījumi.
 2. Atvērt Failu menedžeris.
 3. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu > Klikšķis <Nav> un ierakstiet šo URL “http://repo.rubyjewelwizard.com/” > klikšķis labi > Nosauciet šo multivides URL kā “Dimants ” > Klikšķis labi > Klikšķis labi atkal.
 4. Atgriezties Kodi sākuma ekrānā > Klikšķiniet uz Pievienotons
 5. Noklikšķiniet uz “Paketes instalētāja ikona”No augšējā kreisā stūra > Izvēlieties Instalēt no zip faila opcija > Izvēlieties Dimants > Klikšķis INSTALL_DIAMOND_REPO > Klikšķiniet uz Diamond-Wizard-Repo.zip > Gaidiet paziņojumu.
 6. Klikšķis Instalēt no krātuves opcija > Izvēlieties Dimanta vednis Repo > Iet uz Video papildinājumi > Klikšķiniet uz Kinoteātra sviests – automātiskā atskaņošana
 7. Sist Uzstādīt >Gaidiet paziņojumu.

Kinoteātra sviests Kodi Download

 1. Ierīcē lejupielādējiet Kinoteātra sviesta Kodi Addon Zip failu
 2. Atveriet Kodi > Iet uz Pievienotons
 3. Noklikšķiniet uz “Paketes instalētāja ikona” > Klikšķis Instalēt no zip faila > Pārlūkojiet un atveriet lejupielādēts zip fails > Gaidiet paziņojumu.
 4. Tagad atlasiet Instalēt no krātuves opcija > Klikšķis Dimanta vednis Repo > Atvērt Video papildinājumi mape > Izvēlieties Kinoteātra sviesta pašizrāde.
 5. Klikšķis Uzstādīt >Gaidiet paziņojumu.

Kinoteātra sviests uz leju / nedarbojas / kļūdas / labojumi

Neizdevās instalēt atkarību

Dažreiz, instalējot trešās puses papildinājumu, parādās kļūda ar norādi “Neizdevās instalēt atkarību”, un instalēšana tajā beidzas. Šīs kļūdas iemesls var būt novecojis repozitorijs vai tajā trūkstoši faili.

Labot

Lai labotu šo kļūdu, pārbaudiet repozitorija avota URL un pārbaudiet, vai tas ir atjaunināts. Ja repozitorijs ir pieejams, atkārtoti lejupielādējiet to un mēģiniet vēlreiz. Ja kļūda joprojām pastāv, mēģiniet instalēt papildinājumu no alternatīvas repozitorija.

Pārbaudiet žurnāla kļūdu

Pārbaudes žurnāla kļūdas var parādīties, mēģinot piekļūt papildinājumam vai mēģinot atvērt straumi. Abos scenārijos faktors, kas izraisa šo kļūdu, var būt jūsu Kodi papildinājuma kešatmiņas un aizmugures datu palielināta informācija..

Labot

Šo kļūdu var viegli novērst, notīriet Kodi pievienojumprogrammu kešatmiņu un citus aizmugures datus, dodoties uz papildinājumu izvēlni un pēc tam dodoties uz rīku sadaļu. Ja papildu kešatmiņas notīrīšana nepalīdz, mēģiniet atjaunināt papildinājumu.

Secinājums

Nedaudzām dakšām ir potenciāls sniegt augstas kvalitātes pieredzi, piemēram, oriģinālos Kodi papildinājumus. Tomēr Kinoteātra sviesta Kodi papildinājumam ir pārsteidzošas iespējas, kas pierāda tā potenciālu, un mēs varam teikt, ka tas līdz šim ir viens no nedaudzajiem labākajiem Exodus dakšiem..

Lejupielādējiet un instalējiet šo papildinājumu un baudiet iecienīto filmu skatīšanos ar automātiskās atskaņošanas vieglumu HD režīmā. Pārliecinieties, ka aizsargājat savu privātumu, izmantojot uzticamu VPN!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me