Tiešsaistes straumēšana

Parastie izklaides nesēji, piemēram, TV, Radio, vairs nav galvenie spēles dalībnieki. Laiki mainās, un paradigmas ir mainījušās diezgan krasi, jo visā pasaulē ir ievērojami palielinājies interneta lietotāju skaits.

Avots: Statista 

Šī diagramma parāda interneta lietotāju skaita pieaugumu visā pasaulē.

Spriežot pēc šīs statistikas, mēs varam saprast, ka cilvēki ir sākuši pielāgot digitālo tendenci. Ievērojami pieaudzis arī sociālo mediju kanālu lietotāju skaits.

Tiešsaistes straumēšana ir jaunā tendence, un cilvēki ir sākuši pāriet uz tiešsaistes izklaides līdzekļiem!

Videoklipu tiešsaistes straumēšana sāka iegūt popularitāti no 2005. līdz 2010. gadam. Tādi straumēšanas platformu nodrošināšanas lietotāji interneta lietotājiem kā YouTube un Netflix kļuva par karodziņu..

Tajā pašā laika posmā izveidojās tādi pakalpojumi kā Hulu un Amazon Prime, un tie piesaistīja rietumu interneta lietotāju uzmanību, neskatoties uz to, ka Hulu un Amazon Prime bija ASV īpaši straumēšanas pakalpojumi, kuriem nebija iespējams piekļūt ārpus ASV. Šie ģeogrāfiskie ierobežojumi joprojām nav ietekmēti, taču to popularitāte visā pasaulē ir tik liela, ka cilvēki no visas pasaules piekļūst šiem pakalpojumiem, apejot ierobežojumus, izmantojot straumēšanai labāko VPN.

Pēdējo 5 gadu laikā ir parādījušies daudzi jauni tiešsaistes straumēšanas pakalpojumi, kas pārsteidzoši iekarojuši tirgu. Cilvēki no visas pasaules tagad izvēlas tiešsaistes straumēšanas pakalpojumus, nevis sēž pie televizoriem.

Lai uzlabotu izklaidi, tika palaisti viedie televizori; cilvēki joprojām dod priekšroku tiešsaistes straumēšanai ērtību un saprātīgu cenu dēļ. Šeit ir daži tiešsaistes straumēšanas pakalpojumi, kurus varat izmēģināt:

 1. Hulu
 2. Sling TV
 3. DirecTV Tagad
 4. Amazon Prime
 5. Fubo TV
 6. Netflix
 7. CBS pilna piekļuve

Visi šie pakalpojumi piedāvā augstas kvalitātes saturu, piemēram, filmas, TV šovus, un cilvēki, izmantojot šos pakalpojumus, var pat skatīties sporta tiešraidi. Šiem pakalpojumiem ir nepieciešams maksas abonements, un daudzi no tiem ir ierobežoti ar ģeogrāfisko atrašanās vietu.

Šie multivides straumēšanas pakalpojumi pavēra ceļu pārsteidzošai un revolucionārai multivides straumēšanas programmatūrai, kas lietotājiem ļauj skatīties savu iecienīto saturu, piemēram:

 1. Kodi
 2. Plex
 3. Popkorna laiks
 4. Streamio
 5. Usher

Kodi – nozīmīgs spēlētājs tiešsaistes straumēšanas nozarē

Kodi; XBMC izstrādāja un izstrādāja atvērtā koda tiešsaistes multivides straumēšanas programmatūru. Tas tika izlaists pirms 14 gadiem ar nosaukumu Xbox Media Center, un vēlāk tā nosaukums tika mainīts uz Kodi.

Kodi pirmkods ir uzrakstīts Python un C ++ programmēšanas valodās. Kodi ir starpplatformu programmatūra, kas ir savietojama ar dažādām platformām un ierīcēm, piemēram:

 1. Android
 2. Windows
 3. Linux
 4. Mac, iOS
 5. tvOS
 6. Amazon FireStick un FireTV
 7. Roku
 8. NVidia vairogs

Kodi ir ļoti interaktīvs un ērti lietojams interfeiss, kas lietotājiem ļauj straumēt iecienīto saturu no jebkuras vietas un jebkurā laikā. Tās straumēšanas protokols ir unikāls, jo tiešsaistes straumēšanas pakalpojumiem ir straumēšanas kanāli; tam ir dažādi Kodi papildinājumi

lai straumētu ar. Šie papildinājumi ir dažādu kategoriju un tipa, katram ir unikāls interfeiss un tā kvalitāte un mērķis.

Kodi papildinājumi ļauj lietotājiem straumēt filmas, TV šovus, mūziku, sportu, TV tiešraidi, multfilmas, maksas par skatus utt. Ir arī specifiski Kodi papildinājumi, kas straumē tikai noteiktu satura kategoriju, ļaujot lietotājiem izvēlieties, ko viņi vēlas, un pēc tam ir daži Kodi papildinājumi, kas nodrošina straumes dažādām satura kategorijām.

Šī Kodi unikalitāte ļoti ietekmēja tiešsaistes straumēšanas nozari, un Kodi gadu gaitā nopelnīja lielisku vārdu sev. Kodi visu laiku atjaunināja, un tā reputācija vienlaicīgi auga.

Kodi slavas iemesls bija acīmredzams, ka lietotāji straumēja savu iecienīto saturu, neatverot pārlūkus, vienkārši izmantojot savas ierīces programmatūru. Tas lietotājiem nodrošināja lielas ērtības, un Kodi kļuva par līderi savā jomā.

Papildinājumu veidi

Šeit jāsaprot viena lieta: ir arī oficiāli Kodi papildinājumi, kā arī neoficiāli (trešo pušu) Kodi papildinājumi..

Legit izstrādātāji izstrādā oficiālos Kodi papildinājumus, un viņu sniegtais saturs ir licencēts. Šo papildinājumu piedāvātās straumes ir likumīgi izmantotas, jo lietotājs maksā noteiktu abonēšanas maksu par šī satura straumēšanu.

No otras puses, neoficiālos Kodi papildinājumus izstrādā trešo pušu izstrādātāji, un tos neatzīst neviena iestāde. Šo papildinājumu piedāvātais saturs nav oficiāli licencēts, jo viņi to nodod citos pakalpojumu sniedzējos un vietnēs un piedāvā lietotājiem bez satura īpašnieku piekrišanas. Šāda satura straumēšana tiek uzskatīta par nelikumīgu, jo tas ir tiešs intelektuālā īpašuma likumu pārkāpums un atklāts autortiesību pārkāpums.

Starp šiem papildinājumiem vislielākā atšķirība ir satura juridiskais raksturs. Papildinājumu funkcijas un papildinājumu pieejamība šajos papildinājumos arī atšķiras, jo oficiālie Kodi papildinājumi ir patiesi izstrādāti kā organizācijas un tiem ir liels atbalsta personāls, kas tos apstrādā un atjaunina. Kamēr trešo pušu Kodi papildinājumus izstrādā ārštata speciālisti, kuri nav pietiekami prasmīgi.

Tāpēc oficiālajiem Kodi papildinājumiem nav kļūdu un kļūdu, bet neoficiālajos Kodi papildinājumos ir daudz kļūdu un kļūdu, un lietotāji straumējot vai piekļūstot šādiem papildinājumiem, sastopas ar dažāda veida kļūdām. Neoficiāli papildinājumi turpina crashing, un daudzi no šiem papildinājumiem laika gaitā nepaliek.

Statistika

Šobrīd visā pasaulē ir vairāk nekā 38 miljoni Kodi lietotāju, un tas ir Kodi sasniegums gadu gaitā.

No otras puses, ir simtiem oficiālu Kodi papildinājumu un vēl tūkstošiem neoficiālu Kodi papildinājumu..

Bažas par pirātismu un autortiesību pārkāpumiem

Kodi turpināja planēt debesīs, bet galu galā tā slava pievērsa varas iestāžu uzmanību, un viņi sāka tajā iedziļināties. Lielākā Kodi slavas daļa nonāk neoficiālos Kodi papildinājumos, kas ļāva lietotājiem caur pirātiskajām straumēm skatīties visu, ko viņi vēlas..

Katru dienu turpina parādīties jauns papildinājums, nodrošinot bezmaksas straumēšanu sportam, filmām, TV šoviem utt. Tomēr papildinājumu izlaišanas un papildināšanas izslēgšanas ātrums kļūst vienāds..

Kad pūta pirātisma burbulis, Kodi sāka sastapties ar daudz kritiku, ko izteica tiešsaistes straumēšanas kopiena, privātuma aizstāvji un iestādes. Tika slēgti daudzi papildinājumi, un citiem tika nosūtīti juridiski paziņojumi par viņu praksi.

Vēl sliktāk, kad uz skatuves kāpa tādi lielvārdi kā Holivuda, MPAA, Lielbritānijas tiesa, Anglijas premjerlīga, Sky TV NZ un daudzi citi pirātisma troļļi.

Kad Kodi prezidentam jautāja par Kodi lietotāju skaitu, viņš atteicās, sakot:

“Diemžēl man nav atjauninātu lietotāju numuru, un, tā kā mēs neskatāmies, ko dara mūsu lietotāji, mēs nevaram zināt, cik daudzi dara ko attiecībā uz straumēšanu. [MPAA’s] skaitļi varētu būt pilnīgi pareizi vai pilnībā izveidoti. Mums nav īsta ceļa, kā to uzzināt. ”

Viņš arī piebilda:

“Papildinājumu sistēma dod mums iespēju novērtēt papildinājumu popularitāti, izmērīt lietotāju bāzi, novērtēt to, cik bieži cilvēki atjaunina savas sistēmas, un galu galā pat palīdzēt lietotājiem atrast populārākus papildinājumus”

Avots: TechRadar

Saskaņā ar Autortiesību alianses datiem no 38 miljoniem Kodi lietotāju 68,5% lietotāju izmanto nelegālus Kodi papildinājumus; kuru skaits ir līdz 26 miljoniem lietotāju. Tas patiešām ir satraucošs jautājums, jo vairāk nekā puse Kodi lietotāju ir iesaistīti pirātismā.

Uzbrukums

Varas iestādes ar pilnu spēku sita visus nelikumīgos Kodi papildinājumus. Pirmais papildinājumu repozitorijs, kas saskārās ar apspiešanu, bija TVAddons; krātuvē ir lielākā neoficiālo (nelegālo) Kodi papildinājumu bibliotēka.

Turklāt iepriekš ielādētās Kodi kastes Apvienotās Karalistes tiesa un dažādu valstu iestādes sauca par nelikumīgām. Pēc Kodi kastu pārdošanas aizlieguma ir veikti daudzi aresti, un daudzi lietotāji un izstrādātāji ir saņēmuši DMCA paziņojumus.

Daudzi ļoti slaveni neoficiāli Kodi papildinājumu izstrādātāji, piemēram, Ares Wizard, Mr.Blamo. Illuminati, Terrarium TV Colossus un vēl daži cilvēki ir slēgti, jo uz viņiem bija liels varas spiediens un viņi bija saņēmuši DMCA paziņojumus un ACE paziņojumus.

Pat vārds “Kodi” tika noņemts no Google automātiskās pabeigšanas meklēšanas ieteikumiem. Tas patiešām ir atbaidošs faktors gan Kodi lietotājiem, gan Kodi izstrādātājiem.

Repozitoriju un papildinājumu slēgšana izraisīja lielu postu, jo lietotāji, kuri izmantoja šos papildinājumus un krātuves, palika bezpalīdzīgi. Viņi varēja tikai meklēt alternatīvas krātuves un, ja viņiem paveicās, viņi to atrada. Tomēr daudzus papildinājumus mitina to sākotnējās krātuves, un, kad šādas krātuves tiek slēgtas, gandrīz neiespējami atrast alternatīvu tam..

Daudzas krātuves un papildinājumi atkāpjas no šādām represijām, taču tas ir rets gadījums. Kā piemēru varat ņemt Kodi Israel krātuvi, kas nezināmu iemeslu dēļ samazinājās pirms dažiem mēnešiem. Šajā repozitorijā bija gandrīz visi populārie papildinājumi, un tā neesamību izjuta visa kopiena, jo daudzi lietotāji uz to paļāvās. Tomēr pirms dažām nedēļām tas atgriezās atpakaļ ar jaunu URL, un lietotāji atkal turpina straumēšanu. Tas pats notika ar UKodi un daudzām citām repozitorijiem, taču ne katrs repozitorijs vai papildinājums ir tas veiksmīgais.

Daudzi izstrādātāji atsakās no cīņas šādu represiju dēļ, jo tas viņus atstāj no sirds. Terārija TV izslēgšana ir nesens piemērs, jo tā galvenā izstrādātāja pēdējais vēstījums skaidri parādīja, ka viņš ir atteicies no sava projekta pēc tam, kad varas iestādes ir izdarījušas lielu spiedienu..

Liellopu gaļa nozarē

Pirātisma apkarošanas iestādes bija uzraudzījušas Kodi papildinājumu nelikumīgās darbības, un tās ļoti cieši uzraudzīja. Kad tiešsaistes straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Netflix un Amazon, uzsāka kampaņu pret nelegālajiem Kodi papildinājumiem, apspiešana ieguva impulsu.

Iestādes malā pastāv arī Kodi kopienas lobiji. Viens no visredzamākajiem upuriem per se ir TVAddons. Tas ir viens no populārākajiem neoficiālajiem Kodi papildinājumu izstrādātājiem, un tam ir savs krātuve.

TVAddons jau agrāk bija saskāries ar dažiem izslēgšanas gadījumiem un juridiskiem paziņojumiem, taču, neskatoties uz visiem karstumiem, tas joprojām ir tiešsaistē un tam ir daudz fanu. TVAddons ievietoja emuāru par savu lietu tiesā, un tas sākās ar šo paziņojumu:

TV ADDONS iesūdz Kanādas lielākie telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēji: Bell, Videotron, Rogers un TVA. Neskatoties uz to, ka to prasa likums, viņi nekad nav nosūtījuši mums paziņojumu par noņemšanu. Mēs nekad neesam mitinājuši un tieši saistīti ar jebkāda veida aizsargātu saturu. Mazāk nekā 1% no visiem mūsu indeksētajiem Kodi papildinājumiem pat tika apsūdzēti par “pārkāpumiem”. Neskatoties uz to, viņi cenšas iznīcināt mūsu kopienu, un viņiem nerūp, kuru tiesības viņi šajā procesā pārkāpj. Viņi mēģināja panākt, lai mēs izslēdzamies, kamēr notiek civilprocess, bet taisnīgums valdīja un TV ADDONS uzvarēja tiesā. Mēs domājām, ka viss ir kārtībā, līdz viņiem izdevās manipulēt ar likumu, lai tik un tā mūs noturētu…

Šeit ir ekrānuzņēmums no datplūsmas, ko TVAddons savā emuārā ievietoja pagājušajā gadā:

Tas viss attiecas uz TVAddons profilu, bet tagad apskatīsim liellopu gaļu, kas dažiem emuāru autoriem un tehnoloģiju pārskatu rakstītājiem ir pret TVAddons:

Tie ir tikai izlases emuāru autori un tehnoloģiju recenzenti, kas komentē TVAddons. Tomēr vēl viena liellopu gaļa tika novērota šā gada sākumā starp jaunajiem topošajiem Kodi addon izstrādātājiem ar esošajiem un izveidotajiem Kodi izstrādātājiem.

Ir izstrādātāji, kuri uzskata, ka ieņēmumu gūšana no šiem papildinājumiem kaitē Kodi kopienas uzskatiem. No otras puses, otra puse uzskata, ka viņu pūles ir pelnījušas atalgojumu un tās ir pelnījušas, lai tās samaksātu par risku, ko viņi uzņemas, nodrošinot ar autortiesībām aizsargātu saturu bez maksas.

Kodi tendence samazinās

Pēdējos mēnešos ir pamanīts, ka Kodi tendence ar laiku samazinās. Tas ir satraucošs gan Kodi kopienai, gan satura veidotājiem.

Kodi ir viens no potenciālākajiem tiešsaistes straumēšanas satura izplatītāju un ražotāju tirgiem. Galvenie Kodi tendences mazināšanās iemesli vēl nav zināmi, taču pēc straumēšanas guru domām, tas varētu būt saistīts ar pieaugošo pirātisma apkarošanu pret Kodi papildinājumiem..

Kodi gadiem ilgi ir bijusi dominējošā straumēšanas programmatūra, un neviena cita straumēšanas platforma to nespēja pārspēt līdz pagājušajam gadam. Tomēr šķiet, ka tabulas griežas, jo tās tendences samazināšanās ir devusi lielas priekšrocības tiešsaistes straumēšanas platformām, piemēram, Hulu, lai kapitalizētu tirgus daļu.

Kodi ir viens no potenciālākajiem tiešsaistes straumēšanas satura izplatītāju un ražotāju tirgiem. Galvenie Kodi tendences mazināšanās iemesli vēl nav zināmi, taču pēc straumēšanas guru domām, tas varētu būt saistīts ar pieaugošo pirātisma apkarošanu pret Kodi papildinājumiem..

Kodi gadiem ilgi ir bijusi dominējošā straumēšanas programmatūra, un neviena cita straumēšanas platforma to nespēja pārspēt līdz pagājušajam gadam. Tomēr šķiet, ka tabulas griežas, jo tās tendences samazināšanās ir devusi lielas priekšrocības tiešsaistes straumēšanas platformām, piemēram, Hulu, lai kapitalizētu tirgus daļu.

Kā redzat, līdz 2017. gada beigām Hulu tendence nebija tuvu Kodi, bet līdz 2018. gada vidum tā ir pārspējusi Kodi. Hulu ir viena no vadošajām tiešsaistes straumēšanas platformām, un šāda salīdzinošā statistika secina, ka varbūt Kodi dominēšanas dienas ir beigušās.

Daudzi tiešsaistes straumēšanas geiki uzskata, ka, ja tendence turpina samazināties šajā tempā un ja šīs represijas nepalēnināsies vai neapstāsies, tad drīz varētu novērot Kodi valdīšanas izzušanu vai pat tās klātbūtni.

Kodi ir bijis uzmanības centrā, vienlaikus risinot gan kritiku, gan uzslavas. Tomēr negatīvo ziņu un atsauksmju dēļ Kodi tēls ir ļoti sabojāts. Šajā laikā ir attīstījušies Kodi izstrādātāji, un viņi dažādos sociālos forumos mēģina apvienot Kodi kopienu un atjaunot tās reputāciju..

Kas nākamais Kodi

Kodi joprojām ir daudz potenciāla sevī un iespējas nozarē, jo nozare zied katru dienu. Lai atgūtu savu impulsu, Kodi komandai būs jāpārliecinās, ka tie nodzēš apslēpto iespējamo pirātisma miglu un iznāk tik tīri, cik vien iespējams..

Lai kontrolētu Kodi papildinājumu izmantošanu un pārliecinātos, ka izmantotie papildinājumi nav saistīti ar autortiesību pārkāpumiem, ir nepieciešama stingra lietošanas uzraudzība. Tas ir vienīgais veids, kā viņi var atgūt ļoti sagrauto reputāciju.

Joprojām neviens nevar noliegt faktu, ka Kodi ir sasniedzis šo līmeni trešo personu pievienoto Kodi papildinājumu dēļ, taču tas ir vajadzīgs laika dēļ un viņiem būs jāveic nozīmīgi pasākumi pret pirātismu.

Kodi kopienas vienotība var būt arī ļoti daudzsološs faktors Kodi bita atjaunošanā, kas mums būs jāgaida un to redzēsim. Šajā laika posmā citi tiešsaistes straumēšanas pakalpojumi turpinās palielināt savu tirgus daļu, un, lai to pārspētu, Kodi noteikti nāks klajā ar kaut ko labāku un inovatīvāku..

Turu īkšķus!

Jautājuma sirds

Kodi ir bijis lidojošs cietoksnis, jau labu laiku valdot plašsaziņas līdzekļu straumēšanas industrijā. Tomēr šķiet, ka Kodi dienas tuvojas, jo tendence katru dienu samazinās. Tas ir izraisījis daudzas uzacis, un tiek uzdoti jautājumi par Kodi potenciālu un tā ilgtspēju.

Kodi jau atrodas dziļos ūdeņos saistībā ar apgalvojumiem par pirātismu, un tā tiesiskais stāvoklis ir ļoti apšaubīts, neskatoties uz daudzajiem Kodi komandas jau izvirzītajiem skaidrojumiem.

Apspiešana ar laiku palielinās, un šo trešo pušu papildinājumu dēļ Kodi cieš. Varas iestādes tagad vairāk sakārto tiešsaistes pirātismu, un tas nav pilnībā vērsts uz Kodi, bet arī citi bezmaksas tiešsaistes straumēšanas pakalpojumi un straumēm ir pretpirātisma apkarošanas iestāžu krustpunktā..

Tas patiešām ir izšķirošs laiks Kodi un sabiedrībai, un viņam būs jāgaida un jāredz, cik nelīdzena jūra paliek Kodi, jo nākamie pāris mēneši var izrādīties pārliecinoši.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me