Vai esat kādreiz domājis, ka jums būs iespēja straumēt lielu daudzumu satura, izmantojot vienu straumēšanas atskaņotāju? Nē, pareizi! Nu neviens tā nedomāja, un tieši to ir izdarījis Kodi!

Tas ir uzstādījis lielisku standartu, kurā nav viegli konkurēt. Kodi un tā papildinājumi ļauj lietotājiem vienā platformā straumēt filmas, TV šovus, multfilmas, sportu, ziņas un daudzas citas dzīvā satura versijas..

Tā kā Kodi ir nopelnījis lielisku reputāciju, tas ir plaši pazīstams visā pasaulē, un patiess straumējošs geeks noteikti būtu Kodi lietojis savā dzīvē.

Kas ir Kodi?

Kodi ir atvērtā koda multivides straumēšanas lietojumprogramma, ko pirms 14 gadiem izstrādāja XBMC fonds. Kodi ļauj pārmērīgiem skatītājiem un tvaikojošiem geeksiem skatīties savas iecienītākās filmas, TV pārraides, TV tiešraidi, ziņas, sporta notikumus tiešsaistē, mūziku, multfilmas un daudz ko citu. Kodi ieguva popularitāti, pateicoties daudzveidīgai satura pieejamībai, izmantojot savus papildinājumus.

Daudzus pieejamos tiešsaistes straumēšanas pakalpojumus var izmantot dažāda satura straumēšanai, taču to ierobežojumi ir iemesls, kāpēc cilvēki tos neizvēlas. Straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Hulu un Amazon, ir milži, taču Kodi, kas ir programmatūras lietojumprogramma, ir tos pārņēmis tiešsaistes straumēšanas sacensībās un auditorijas pārklājumā, pateicoties pielāgošanas iespējām un daudzveidībai..

kas ir kodi programmatūra

Kodi dažādība ir saistīta ne tikai ar tās saturu, bet arī ar platformām un ierīcēm, ar kurām to var izmantot. Kodi var instalēt gandrīz katrā ierīcē un gandrīz katrā operētājsistēmā. XBMC programmatūras oficiālā vietne ir Kodi.tv

Apbrīnojami, labi?

Kad jūs pēdējo reizi bijāt liecinieks vienai straumēšanas lietojumprogrammai, kuru var izmantot dažādās operētājsistēmās un lietojumprogrammās, piemēram, Windows, Android, Linux, iOS, Fire TV, Xbox, Roku, Raspberry Pi un viedajos televizoros?

Šī ir reālā konkurences priekšrocība, kas Kodi ir salīdzinājumā ar citiem.kas ir kodi programmatūras gif

Kodi ir simtiem papildinājumu, kas lietotājiem ļauj ar vienu klikšķi skatīties iecienīto saturu HD kvalitātē. Pats labākais Kodi ir tas, ka pieejamie Kodi papildinājumi ir īpaši papildinājumi katrai kategorijai, kas lietotājiem ļauj viegli izvēlēties jebkuru viņu vajadzībām atbilstošu papildinājumu..

Dažādiem reģioniem ir īpaši Kodi papildinājumi, kas nodrošina straumes konkrētajam reģionam, dažādojot Kodi, izmantojot auditoriju. Šī XBMC dažādība ir iemesls, kāpēc tas ir izpelnījies tik lielu reputāciju cilvēku vidū.

Ko jūs varat straumēt / skatīties kanālā Kodi?

Izmantojot Kodi, varat straumēt vai skatīties gandrīz visu, ko varat skatīties pa kabeļu vai satelīta TV. Tam ir plašs papildinājumu klāsts, katrs no tiem piedāvā plašu kanālu un straumju izvēli.

Kodi saviem lietotājiem nodrošina piekļuvi tiešajiem kanāliem no dažādiem reģioniem, ļaujot viņiem piekļūt satura straumēm, kas viņu reģionā nav pieejami viņu reģionā. Atšķirībā no citām tiešsaistes straumēšanas ierīcēm, piemēram, Amazon FireStick un Chromecast, XBMC neuztur lietotnes, bet tai ir papildinājumi, kurus var izmantot satura straumēšanai..kodi xbmc uzstādīšana

Pastāv divu veidu papildinājumi:

 1. Oficiālie papildinājumi

Papildinājumi, kurus licencē satura izplatītāji un par kuriem jāmaksā abonēšanas maksa, jo viņu piedāvātās straumes tiek pārraidītas un pieder viņiem, un tie nav saistīti ar pirātismu. Šie papildinājumi ir viegli pieejami oficiālajā Kodi papildinājumu repozitorijā.

Jums tas nebūs jāmeklē nekur tīmeklī, vienkārši dodieties uz sadaļu Papildinājumi un tur atveriet papildinājumu pārlūku, dodieties uz opciju Instalēt no repozitorija, un Kodi papildinājumu repozitorijs atradīsies turpat priekšā tu.

 1. Neoficiāli papildinājumi

XBMC fonds vai jebkurš sertificēts un licencēts uzņēmums neveido neoficiālus papildinājumus, bet ārštata izstrādātāji un programmētāji izstrādā šos neoficiālos kodi papildinājumus.

Nez kāpēc?

Izklausās pēc pirātisma!

Jā, tas patiešām ietilpst pirātisma karodziņā, jo tas ir sākotnējs autortiesību pārkāpums. Tomēr nav nepieciešams, lai ikviens Kodi papildinājums būtu iesaistīts pirātismā, jo ir daži papildinājumi, kas piedāvā premium straumēšanas saites.

Tagad jums būtu jautājums, kāpēc kāds izmantotu trešo pušu papildinājumu!

Nu iemesls ir pavisam vienkāršs un ir vērts tam piekrist! Šie papildinājumi ir bez abonēšanas un nodrošina kvalitātes straumēšanu gandrīz no visiem kanāliem un visām satura kategorijām. Šo iemeslu atzinīgi vērtē daudzi iedzeršanas novērotāji un straumējoši geiki, jo viņiem ir piekļuve visam, ko viņi vēlas redzēt, tāpēc viņi izvēlas šādus papildinājumus.

Uzzinot, ka šo papildinājumu saturs ir bezmaksas un ir nedaudz nelikumīgs, jūs varētu domāt, vai ir iespējams rīkoties, kā šos papildinājumus izmantot. Ir drošs šo papildinājumu izmantošanas veids, tas ir, Kodi straumēšanai izmantojot uzticības cienīgu un labāko VPN, kas nodrošina kvalitatīvu drošību, jo par digitālo brīvību nedrīkst būt nekādi kompromisi..

Zemāk ir sīkāk aprakstītas likumdošanas problēmas, kas radušās pret Kodi šo papildinājumu dēļ. Pārliecinieties, ka jums iet cauri labi.

Kodi lejupielādēt

Kodi ir oficiāli pieejams dažādās platformās; šeit ir saraksts ar viņu lejupielādes saitēm:

PlatformaLejupielādes saite
WindowsLejupielādējiet Windows operētājsistēmas Kodi
OSX / iOS / MacOSLejupielādējiet Kodi OSX / iOS; Lejupielādējiet Kodi operētājsistēmai MacOS
AndroidLejupielādējiet Kodi Android
LinuxLejupielādējiet Kodi operētājsistēmai Linux
Aveņu PiLejupielādējiet Kodi Raspberry Pi

Kodi un tā papildinājumu instalēšana šajās platformās ir ļoti vienkārša, un, ja jums nepieciešama palīdzība, varat atsaukties uz mūsu Kodi uzstādīšanas ceļvežiem.

Tomēr Kodi var uzstādīt arī dažās citās platformās. Jā, neoficiāli!

Tālāk ir uzskaitītas neoficiālās platformas, kurās var instalēt Kodi, un jūsu ērtībai esmu saistījis savas platformu instalēšanas rokasgrāmatas:

 1. Amazon Fire TV / FireStick
 2. Roku
 3. Xbox
 4. Samsung Smart TV
 5. Kodi Android ierīcē
 6. Kodi uz Aveņu Pi

Kodi instalēšana šajās ierīcēs ir nedaudz sarežģīta, tāpēc jūs varat vienkārši noklikšķināt uz tām, un jūs nokļūsit instalēšanas rokasgrāmatās..

Vai Kodi ir likumīgs?

Pats Kodi ir likumīgs visos aspektos, un jautājums par Kodi likumību tagad būtu jāsauc par spēkā neesošu. Tā kā par to ir notikušas daudzas debates, un straumētāji un tiešsaistes privātuma aizstāvji ir snieguši daudz skaidrojumu.

Visu šo Kodi likumības problēmu galvenais cēlonis tika izvirzīts šo trešo pušu papildinājumu radītā fiasko dēļ. Sakarā ar viņu iesaistīšanos pirātismā tika izvirzīti apgalvojumi par Kodi, un XBMC fondam nācās piedzīvot daudz negatīvu pret to..

Daudzi reģioni ieviesa stingru aizliegumu daudzām straumēm un papildinājumiem, un daži no tiem pat sāka uzraudzīt Kodi kastu pārdošanu un iegādi..

Bet ar to viss nebeidzās!

Varas iestādes arī sāka uzraudzīt Kodi programmatūras un Kodi kastu izmantošanu visā pasaulē, un cilvēkiem sāka pasliktināties nelegālās Kodi kastes, kad šajā jomā beidza pārvaldes iestādes un satura ražotāji..

Vēlaties uzzināt galvenos reģionus, kas stingri pārcēlās pret Kodi un Pirātismu; apskatiet zemāk esošo sarakstu:

 1. Eiropa
 2. ASV
 3. UK
 4. Vācija
 5. Kanāda
 6. Austrālija

 Vai Kodi Legal ir Kanādā?

Pats Kodi Kanādā ir likumīgs, bet pilnībā piekrautu Kodi kastu pārdošana ir nelikumīga! Pieraksti to!

Tikai daži Kanādas uzņēmumi domāja, ka pilnībā noslogotu Kodi kastu pārdošana būtu jautri un rentabla, ja ne mazākās nojausmas, kas varētu noiet greizi. Pilnībā ielādētas Kodi kastes ir vienkārši Kodi kastes, kurās ir trešo pušu pievienojumi vai neoficiāls straumēšanas saturs. Šādu Kodi kastu izmantošana ir nelikumīga, jo tā ietilpst pirātisma reklāmā.

Mazumtirgotāji un pārdevēji, piemēram, ITVBOX.NET, My Electronics, Android Bros Inc., WatchNSaveNow Inc un MTLFreeTV, ir populāri vārdi starp tiem, kas pārdeva šīs pilnībā piekrautās Kodi kastes..

Šie mazumtirgotāji un pilnībā ielādēto Kodi kastu pārdevēji saskārās ar satura ražotāju un īpašnieku, piemēram, Rogers Communications, Bell, Videotron un dažu citu, tiesas prāvām..

Federālās tiesas noteiktais aizliegums joprojām ir spēkā, un nevienam nav atļauts pārdot, pirkt vai lietot pilnīgi piekrautas Kodi kastes. Kodi pielāgošanas līmenis ir nedaudz satraucošs un grūti kontrolējams varas iestādēm. Viens no redzamākajiem vārdiem, ar kuru jāsaskaras juridiskām darbībām, bija TV papildinājumi, kuriem bija jāslēdz oficiālais domēns federālo paziņojumu dēļ.

Tomēr vecie ieradumi ir smagi, un tāpēc viņš nozarē ir atgriezies ar jaunu jomu. Mums būs jāredz, cik ilgi tas izdzīvo.

Kodi vairs nav tirgus nišas daļa, bet gan drīzāk izcelta tēma tiešsaistes straumēšanas un pirātisma ziņā.

Neesat pārliecināts, vai tas rada nepatikšanas XBMC fondam, vai arī tas ir svētība Kodi popularitātei.

 Vai Kodi Legal ir ASV?

ASV tiek uzskatīts par lielāko potenciālo tiešsaistes straumētāju un iedzeršanu novērotāju tirgu, un tāpēc Kodi šajā reģionā ir bijis ļoti populārs. Tomēr ASV valdība ir aicinājusi veikt stingras darbības pret visiem cilvēkiem, kas nodarbojas ar nelegālu straumēšanu un tiešsaistes pirātismu.

Pat Holivuda ir iestājusies pret XBMC nelikumīgu izmantošanu!ir kodi legāls usais kodi legāls usa

Varas iestādes ir bijušas ļoti vērīgas un seko ļoti bargai apspiešanai pret cilvēkiem, kas pārdod nelegālas Kodi kastes. Neskatoties uz to, Kodi programmatūras un tās oficiālo papildinājumu izmantošana joprojām ir likumīga un droša.

Daudzi trešo pušu Kodi papildinājumu izstrādātāji ir saņēmuši iestāžu paziņojumus un brīdinājumus, un viņi pretī ir slēguši savus pakalpojumus..

Pat eBay un Amazon savās vietnēs ir aizliedzis pārdot šādas Kodi kastes, un ASV prezidents ir aicinājis stingri rīkoties pret nelegālu straumēšanu. Pat vislabākā sociālā platforma šo ierīču pārdošanai; Facebook, ir skaidri norādījis, ka šādu nelegālu lietu pārdošana Facebook ir stingri aizliegta.

 Vai Kodi Legal ir Austrālijā ?

Pirātisma apkarošanas institūcija Austrālijā pēdējos gadus ir bijusi ļoti aktīva un ir veikusi represijas pret straumēm un nelegālajām straumēšanas platformām. Nesen viņi mēģināja samazināt Bit torrent izmantošanu savā reģionā, tomēr tie nebija tik veiksmīgi, kā gaidīja. Viņi spēja samazināt un kopējo 20% newbie torrent lietotāju skaitu, bet geeks nemaz nekautrējās.

Tagad viņi ir sākuši improvizēt savu rīcības plānu un tagad ir vairāk pārvēruši uzmanību uz pilnībā noslogotajām Kodi kastēm, kuras visā pasaulē ir aizliegts pārdot..

Nekļūdieties par to, Pats Kodi Austrālijā ir likumīgs, mēs runājam tikai par pilnībā ielādētām Kodi kastēm.

Nesen Radošuma un izklaides alianse un citi partneri ir apvienojušies kopā operācijā pret nelegālajiem IPTV pakalpojumiem, kas nodrošina filmu un TV šovu straumēšanu bez jebkādām autortiesībām. Pirātisma apkarošanas iestādes ir sākušas mērķēt arī uz nelegālo Kodi kastu izplatītājiem, kā arī lietotājiem.

 Vai Kodi Legal ir Lielbritānijā ?

Liels skaits auditorijas izmanto Kodi un citu tiešsaistes straumēšanas pakalpojumu Lielbritānijā. Tas tiešām ir ļoti potenciāls un naudu ienesošs reģions šādiem pakalpojumiem. Tomēr kopš brīža, kad ir pieaugusi tiešsaistes pirātisma tendence, varas iestādes ir sargājušas stingrus likumus un likumdošanu.

Saskaņā ar reģionā veikto pētījumu vairāk nekā 5 miljoni lietotāju izmanto Kodi savās mājās. Spriežot pēc šī fakta, mēs varam noteikt to lietotāju skaitu, kuri varētu būt iesaistīti autortiesību pārkāpumos un pirātismā.

Apvienotā Karaliste ir padarījusi stingrākus pret pirātismu vērstos likumus, un šādos gadījumos ir palielināti cietumsodi. Nesen Ņūkāslas kroņa tiesa piesprieda četrarpus gadu cietumsodu diviem vīriešiem, kuri bija iesaistīti pilnībā piekrautu Kodi kastu pārdošanā..

Gan Džons Dodds, gan Džeisons Ričards ir tam atzinies, un saskaņā ar ienākošajiem ziņojumiem abi ir pārdevuši simtiem nelegālu Kodi kastu, lai straumētu Anglijas premjerlīgu. Lielbritānija ir reģions, kurā valda aizraušanās ar futbolu, un viņu pašu premjerlīga ir slavena visā pasaulē. Šie aizdomās turētie tika aizturēti pēc Premjerlīgas iesniegtajām sūdzībām.

Visu šo reģionu valdības aģentūras un pretpirātisma iestādes šobrīd ļoti aktīvi kontrolē pirātismu tiešsaistē un nelegālu straumēšanu. Apvienotās Karalistes Intelektuālā īpašuma birojs un Eiropas Kopienu Tiesa ir ļoti aktīvi iesaistījušās nelegālo straumēšanas darbību mazināšanā.

Lietotājiem, kuri izmanto Kodi un tā trešo personu XBMC papildinājumus, jābūt drošiem, un tas var notikt tikai ar VPN pakalpojuma palīdzību. Aizsargāts tīkls ļauj lietotājiem straumēt un sērfot internetā, nebaidoties no nepatikšanām.

Kā lietot Kodi?

Kodi ir ļoti labi vienkāršs un sakārtots interfeiss, kuru visi var viegli izmantot un saprast. Papildinājumu instalēšana ir diezgan vienkārša, un to var izdarīt dažu minūšu laikā. Ja vēlaties instalēt oficiālu papildinājumu, to vienkārši varat izdarīt, dodoties uz oficiālo Kodi papildinājumu repozitoriju, kas ir jau iepriekš instalēts.

Šim krātuvei var piekļūt, dodoties uz izvēlni Papildinājumi un noklikšķinot uz pakotnes instalētāja ikonas. Tas atvērs jaunu logu, kurā redzēsit “Install from Repository option”, noklikšķiniet uz tā un redzēsit visu krātuvju sarakstu. No šejienes jūs varat doties uz Kodi pievienojumprogrammu krātuvi un instalēt visus oficiālos papildinājumus, kurus vēlaties izmantot.

Kad esat instalējis papildinājumus, varat baudīt straumēšanu ar tiem, vienkārši dodoties uz papildinājumu izvēlni. Izvēlnei Papildinājumi ir vairākas kategorijas, piemēram:

 • Video papildinājumi
 • Programmu papildinājumi
 • Mūzikas papildinājumi
 • Attēlu papildinājumi

Vienkārši dodieties uz kategoriju, kurai pieder jūsu papildinājums, un jūs to viegli atradīsit sarakstā. Lielākā daļa straumēšanai izmantoto pievienojumprogrammu ir no video papildinājumu kategorijas. Tomēr apkopes rīki un attiecīgie papildinājumi ir ievietoti Programmas papildinājumu kategorijā.

Izņemot šo, ja vēlaties instalēt trešo pušu Kodi papildinājumus, jums jāielādē to krātuves. To var izdarīt, izmantojot divas metodes:

Instalējiet Kodi papildinājumus: Repozitorija avota pievienošana

Lai instalētu jebkuru papildinājumu, pievienojot repozitorija avotu, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet Kodi savā ierīcē.
 2. Atveriet iestatījumu izvēlni, noklikšķinot uz zobrata ikonas, kas atrodas kreisās puses izvēlnes augšpusē.
 3. Šajā izvēlnē atveriet failu pārvaldnieku.
 4. Tagad jūs redzēsit opciju Pievienot avotu, kreisās puses sarakstā noklikšķiniet uz opcijas.
 5. Tiks atvērts dialoglodziņš; redzēsit avotus URL un vārdu laukus. Ierakstiet repozitorija URL un noklikšķiniet uz Labi.
 6. Pēc tam piešķiriet avotam nosaukumu un noklikšķiniet uz Labi.
 7. Pārbaudiet abas ievadītās vērtības un vēlreiz noklikšķiniet uz Labi, lai aizvērtu dialoglodziņu.
 8. Tagad atgriezieties Kodi sākuma ekrānā.
 9. Dodieties uz izvēlni Papildinājumi, kreisās puses kolonnā noklikšķinot uz cilnes Papildinājumi.
 10. Augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz paketes instalētāja ikonas (lodziņa formas ikona).
 11. Tiks atvērta jauna izvēlne, noklikšķiniet uz “Instalēt no ZIP faila ”
 12. Ritiniet uz leju sarakstā un atlasiet avotu ar vārdu, kuru esat pievienojis iepriekš. Mape atvērsies, un tajā būs zip fails, noklikšķiniet uz tā un pagaidiet dažas sekundes, līdz tiek parādīts paziņojums.
 13. Tagad noklikšķiniet uz opcijas Instalēt no repozitorija, ritiniet sarakstu un atveriet repozitoriju, kuru esat lejupielādējis attiecīgajam papildinājumam..
 14. Atlasiet vajadzīgo papildinājumu un noklikšķiniet uz Instalēt.

Papildinājums tiks instalēts, un parādīsies paziņojums. Tagad papildinājumam varat ērti piekļūt izvēlnē Papildinājumi.

Daži no labākajiem oficiālajiem Kodi papildinājumiem, ko izmēģināt:

 1. Plex
 2. Vadu
 3. Eurosport spēlētājs
 4. ESPN 3
 5. BBC iPlayer

Izņemot šo, ja jūs meklējat trešās puses papildinājumus bezmaksas satura straumēšanai, izmēģiniet šos veidus:

 1. Izceļošana
 2. derība
 3. Placenta
 4. Neptūna celšanās
 5. SportsDevil
 6. Džokera sports
 7. Atspēriens
 8. Atdzimšana
 9. Pulsa fitnesa
 10. Galīgais IPTV

Varat arī instalēt Kodi būves, kas ir lielisks veids, kā izvairīties no grūtībām, piemēram, katra papildinājuma instalēšana atsevišķi. Ēkas ir liela izmēra, un tajās ir iepriekš instalēti daži Kodi papildinājumi. Lietotāji var viegli izvēlēties, kurā versijā ir vēlamie papildinājumi, un pēc tam viņi var viegli instalēt šo versiju, izpildot to pašu procedūru, kas parādīta iepriekš..

Veidotie ietaupa laiku, bet tie arī satur daudz sistēmas atmiņas. Es personīgi nedod priekšroku Kodi būvēm, jo ​​mana pieredze ar dažām Kodi būvēm nav bijusi ļoti liela, jo tie palēnina Kodi. Tomēr dažas versijas darbojas lieliski un nodrošina vienmērīgu straumēšanas pieredzi.

Vēl viena lieliska lieta, ko lietotāji var izmēģināt, ir Kodi ādas, lai modificētu savu Kodi saskarni. Ādas piešķir lielisku jaunu izskatu Kodi informācijas panelim un palīdz lietotājiem pielāgot savu Kodi tik daudz, cik viņi vēlas, sev tīkamā veidā.

Instalējiet Kodi papildinājumus: Tiešās lejupielādes metode

Vēl viens papildinājuma instalēšanas veids ir tā repozitorija Zip faila lejupielāde tieši no avota vietnes un pēc tam instalēšana. Šī ir samērā īsa metode, un geeks to sauc par tiešās lejupielādes metodi. Šeit ir aprakstīta jebkura papildinājuma instalēšanas procedūra ar tiešās lejupielādes metodi:

 1. Ierīcē lejupielādējiet Repository Zip failu.
 2. Palaidiet Kodi savā ierīcē un dodieties uz papildinājumu izvēlni.
 3. Ekrāna augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz ikonas Paketes instalētājs.
 4. Tagad noklikšķiniet uz opcijas Instalēt no ZIP faila.
 5. Pārlūkojiet sistēmu un atveriet lejupielādēto zip failu. Repozitorijs tiks uzstādīts, un parādīsies paziņojums.
 6. Kad paziņojums parādās, noklikšķiniet uz opcijas Instalēt no krātuves.
 7. Tagad atveriet lejupielādēto repozitoriju un pēc izvēles atlasiet papildinājumu.
 8. Tagad noklikšķiniet uz Instalēt un gaidiet, līdz parādās paziņojums par iespējotu pievienojumprogrammu.

Tur jums ir iespējots jūsu papildinājums, izmantojot tiešās lejupielādes metodi. Lielākajai daļai lietotāju ir tendence instalēt papildinājumus, izmantojot šo metodi, jo tā ir īsa un vienkārša.

Kodi atsauksmes Reddit un Twitter

Kodi ir liels ventilators, kurš seko visā pasaulē. Tomēr atsauksmes par Kodi ir nedaudz atšķirīgas, jo ir cilvēki, kuriem patīk lietot Kodi, un, no otras puses, ir cilvēki, kas pret to iebilst. Apskatiet šos tvītus un Reddit pavedienus, lai redzētu, kā cilvēki jūtas pret Kodi.

Vispirms apskatiet pozitīvo pusi

Komentārs no diskusijas d4nm3d komentārs no diskusijas "Kas ir kodi labs?".

Komentārs no diskusijas Boogertwilliams komentārs no diskusijas "Kas ir kodi labs?".

Komentārs no diskusijas sillycyco komentārs no diskusijas "Kas ir kodi labs?".

Ļaujiet pāriet uz priekšu dažām negatīvām domām par Kodi.

Komentārs no diskusijas NedSc komentārs no diskusijas "Pēc nelielas diskusijas mēs tagad jautājam, vai Pelēkās zonas / Pirātisma pievienojumprogrammas saruna notiek / r / Addons4Kodi".

Komentārs no diskusijas 13378 komentārs no diskusijas "Kodi pirātisma un papildinājumu prognozes 2018. gadam".

|| Haha, es esmu tajā epizodē, kur ir Keita un Jūlas kāzas, bet es nevaru tās skatīties, jo manai mammai ir šī ierīce ar nosaukumu Kodi, tā ir nelikumīga, lai viņus tā pārstāja darboties, man puslaika 16. epizodē, tāpēc tā sūkā, ka man jāgaida pirmdien jāgaida nedēļa, lai mēģinātu dabūt kasti. xD

– Stι ᥣᥱ s Stι ᥣ ι ᥒ skι (@SpazWithABat), 2018. gada 19. augusts.

Kādam vajadzētu pateikt šim puisim, ka Kodi ir pilnīgi likumīgs!

Šeit ir saprātīgs paziņojums, kas visu apkopo vienā teikumā:

Visas Kodi kastes ir likumīgas – tas ir tas, ko kāds tajās ieliek, iespējams, ir nelikumīgi.

– simonmel (@ simonmel5), 2018. gada 14. augusts

Nobeiguma vārdi

Kodi pati par sevi ir galaktika, jo tā lietotājiem ļauj pārsniegt iztēli. Tās spraudņi un papildinājumi padara to par skaistumu, ļaujot lietotājiem ar vienu klikšķi izbaudīt iecienīto saturu no visas pasaules..

Kodi ir uzstādījis etalonu tiešsaistes straumēšanas un multivides atskaņošanas nozarē, kuru nav viegli pārspēt. Nav svarīgi, cik daudz Kodi konkurenti mēģina to pārspēt, barību, ko tā ir nodrošinājusi straumētājiem, nekad nevar izlīdzināt..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me