Atjaunināt: Neto neitralitāte uz leju! Es atkārtoju, Net Neitralitāte uz leju!

FCC izdarīja to, no kā mēs visi baidījāmies, viņi atsauc Tod neitralitāti Kodi lietotājiem, un mēs zinām, ka tas ir sirdi plosošs. Spekulācijas par to ir kļuvušas intensīvākas, un visi tiešsaistes guru ir sākuši izteikt savu viedokli dažādos forumos. Ir beidzies bezmaksas interneta, vienāda joslas platuma izplatīšanas un neierobežotas piekļuves vecums. ISP acīs lietotāji vairs nav vienlīdzīgi. Tā pati par sevi ir tiešsaistes sociālā plaisa.

Neskatoties uz visu sašutumu, kas tiešsaistē tika novērots pret šo lēmumu, neviens neiedomājās, ka tas notiks. Tas ir ietekmējis daudzas tiešsaistes kopienas un kodi lietotājus. Galvenie šī visa fiasko upuri ir mazie tiešsaistes uzņēmumi un kodi straumēšanas geeks. Viena lieta, ko mēs zinām, ir tas, ka tas ir nopietns trieciens Kodi lietotājiem. Straujš joslas platums, Kodi lietotāju privātums un drošība ir apdraudēti. Interneta pakalpojumu sniedzēji tagad samazinās joslas platumu vēlamajiem klientiem, bet citi cieš.

Kodi lietotājiem Kodi būs jāizmanto VPN, jo tā vairs nav iespēja, bet gan vajadzība. Tā kā tas slēps jūsu atrašanās vietu un ļaus jums piekļūt Kodi straumēm ar labāku joslas platumu. Jūs varēsit piekļūt arī ierobežotajām straumēm.

Neto neitralitātes tendence Kodi 2017. gadā

tīkla neitralitāte kodi

Tīkla neitralitātes atkārtošana tieši ietekmēs Kodi lietotājus, jo viņiem būs jāmaksā par straumēšanu tiešsaistē. Ātra un bezmaksas tiešsaistes straumēšana izzudīs no vienādojuma, un uz spēles tiks likts uz lietotāju privātumu. ISP varēs bez ierobežojuma ierobežot Kodi lietotāju piekļuvi lietotājiem vai maksāt no viņiem par noteiktu satura vietņu abonēšanu. Sliktākais, kas varētu notikt, ir tas, ka Kodi lietotājiem var tikt bloķēta pieeja straumēm.

Balsojums par tīkla neitralitātes atcelšanu notiks 2017. gada 14. decembrī starp FCC dalībniekiem. Sašutums pret to ir izplatījies visā pasaulē, un visi netizens ir pret to runājuši. Tomēr sašutums nav izdevies mainīt komitejas nostāju, izstrādājot šo plānu.

Nav svarīgi, cik daudz jūs to analizējat, mēs varam uzskaitīt tikai dažus šī plāna rezultātus. Precīza tā izpausmju intensitāte vēl nav analizējama. Mēs zinām, ka tas ietekmēs ne tikai lietotājus, bet arī mazās vai jaunās organizācijas.

Ja Pai izturas pret tīkla neitralitāti, tad būtu četri veidi, kā internets mainīsies:

Bezmaksas datu plāni

Platjoslas pakalpojumu sniedzēji ļautu patērētājiem piekļūt noteiktam saturam, neatskaitot tos no datu ierobežojumiem. Piemēram, Verizon patērētājiem ir atļauts straumēt dažas NFL spēles ar datu maksu.

Lai arī bezmaksas datu plāni šķistu populāra ideja starp patērētājiem ar zemiem ienākumiem, jo ​​viņi varētu redzēt vairāk bezmaksas satura, taču, kā apgalvo bijušais FCC priekšsēdētājs Toms Vīlers, tas mazākajiem satura veidotājiem apgrūtina uzmanības piesaistīšanu..

No otras puses, Kodi lietotāji ir bezmaksas satura lietotāji, kuriem var nākties saskarties ar ierobežojumiem, skatot visu Kodi pieejamo saturu. Interneta kompānijas, piemēram, Netflix un HBO, maksās milzīgu naudas summu par ātrāku interneta ātrumu, savukārt Kodi lietotājiem būs jāstraumē ar zemāku interneta ātrumu..

Interneta ātrās joslas

Platjoslas uzņēmumiem būs tiesības nodrošināt ātrāku interneta ātrumu uzņēmumiem, kas maksā lielāku summu, kamēr tas palēninās interneta ātrumu uzņēmumiem, kuri nevarēja atļauties.

Tas tiek dēvēts par apmaksātu prioritāšu noteikšanu, ja video straumēšanas milžiem, piemēram, Netflix, būtu jāmaksā liels dolārs par spēcīga lejupielādes ātruma nodrošināšanu..

Izaicinājumu pieaugums maziem uzņēmumiem

Atteikšanās no tīkla neitralitātes dos priekšroku tādiem dominējošiem uzņēmumiem kā Google, Verizon un Comcast. Tā rezultātā simtiem investoru un jaunuzņēmumu ir rakstījuši vēstuli Pai un konsultējuši viņu par zaudējumiem, kas viņa priekšlikumam būs nozarei.

Vēstule pievēršas jautājumam, ka bez tīkla neitralitātes noteikumiem interneta pakalpojumu sniedzējiem būs tiesības izvēlēties nozares uzvarētājus un zaudētājus. Pēc tam ISP dos priekšroku tiem lietotājiem, kuri spēj samaksāt par apmaksātu saturu vai tā premium lietotājiem. Kodi piedāvā trešo pušu papildinājumus, kas paliks ISP uzmanības centrā. Rezultātā Kodi lietotāji ierobežoti izmantos saturu.

Jauna regula telekomunikāciju uzņēmumiem

Platjoslas uzņēmumus vairs nekontrolēs FCC, bet tos kontrolēs Federālā tirdzniecības komisijas FTC, kuriem nav pārliecības par telekomunikāciju uzņēmumu regulēšanu.

Kritiķi ir minējuši, ka FTC nav vēlamo pilnvaru veikt izmaiņas noteikumos, kā arī tai nav iespējas apstrādāt lielu datu daudzumu.

Vai VPN var apiet Kodi tīkla neitralitāti??

Ir acīmredzams, ka katrs Kodi lietotājs šobrīd ir sašutis par šo attīstības scenāriju. Ikvienam lietotājam ir bažas par to, kā apiet tīkla neitralitāti.

Mēs vienmēr esam iesakām izmantot Kodi VPN pakalpojumu, lai aizsargātu jūsu privātumu, straumējot tiešsaistē. Tomēr, ja tiek atcelta tīkla neitralitāte, VPN izmantošana nav tikai ieteikums, tā kļūs par nepieciešamību.

Cilvēki uztraucas; vai VPN var apiet tīkla neitralitāti? Jā, tā var. Tīkla neitralitāte VPN lietojums slēps jūsu IP un tādējādi jūsu ISP vairs nevar jūs ierobežot. Tādā veidā atjaunot tīkla neitralitāti VPN būs jūsu pēdējais glābējs.

Neviena DNS noplūde un reģistrēšana neaizsargās lietotāja privātumu no jūsu ISP un ļaus Kodi lietotājam straumēt bez problēmām.

VPN pakalpojumu sniedzējiCenu piedāvājumsTīmekļa vietne
PureVPN $ 10,95 $ 2,91Per mēnesis

Īpašais piedāvājums: 73% atlaide

Apmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
Surfshark $ 11,91 $ 1,99Per mēnesis

Īpašais piedāvājums: 83% atlaide

Apmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
CyberGhost $ 12,99 USD 2,75Per mēnesis

83% atlaide

Apmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu
ExpressVPN $ 12,95 $ 8,32Per mēnesis

35% atlaide

Apmeklējiet vietni
Lasīt pārskatu

Kā apiet tīkla neitralitāti, izmantojot TOR

TOR ir vienādranga tīkls, kas nodrošina tīmekļa serveru anonimitāti. TOR izmantošana palīdzēs jums, ja jūs joprojām domājat, vai VPN varētu apiet tīkla neitralitāti, izmēģiniet TOR. Tas var palīdzēt Kodi lietotājiem, nodrošinot p2p tuneļa savienojumus.

Tomēr TOR ir dažas nepilnības, kas lietotājam var izrādīties riskantas.

Tor vai tīkla neitralitātes VPN?

TOR priekšrocība ir tāda, ka tā nodrošina anonimitāti labāk nekā tīkla neitralitāte VPN, jo tā savienojas ar virkni paralēli savienotu tuneļu. Tomēr VPN nodrošina atšķirīgu ģeo serveri un nodrošina tiešu savienojumu. Tādējādi DNS noplūde ir viszemākā. VPN ir pārākums pār TOR, jo tam ir serveru skaits un šifrēšanas funkcija.

Tomēr, ja vēlaties novērst visas nepilnības, labākā izvēle ir TOR izmantošana ar VPN. Labāka šifrēšana, IP anonimitāte, liels serveru skaits un privātuma aizsardzība; viss tiks segts.

Kodi Net neitralitāte Reddit lietotāju atsauksmes / atsauksmes

Šī visa ciešana ir izraisījusi lielu diskusiju visā pasaulē, un Reddit ir kļuvis par karstu diskusiju galdu. Ir cilvēki, kas atbalsta un atbalsta šo atcelšanu. Viens no lietotājiem dalījās viedoklī par šo situāciju:

tīkla neitralitāte

Cits lietotājs piekrita ļoti likumīgam viedoklim:

tīkla neitralitāte reddit

Tomēr šis lietotājs uzskata, ka ikviena prognozētā tīkla neitralitātes ietekme nav pareiza un ka tam nav nekā kopīga ar tīkla neitralitāti.

tīkla neitralitātes reddit pārskatīšana

Ietekme vēl nav parādījusies, un līdz tam mums visiem ir sakrustoti pirksti!

Noslēguma domas

Pagaidām FCC vēl nav nācis klajā ar priekšlikumu pret tīkla neitralitāti, kas šo jautājumu oficiāli izvirzītu debatēm. Bet, neraugoties uz šīm spekulācijām, neviens nezina, kas notiks, kad FCC ierosinās soli pret tīkla neitralitāti.

Kodi lietotāji faktiski atradīsies uz radara, tiklīdz FCC atteiksies no tīkla neitralitātes noteikumiem. Viņu vienīgā cerība ir lielu interneta uzņēmumu klātbūtne viņu pusē, kurus arī apdraud jaunie noteikumi, kas tiks ieviesti.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me