bezmaksas-vpn-firestick-kodi

Tiešsaistes straumēšana ir kļuvusi jautra un ērta ar ierīcēm Amazon FireStick un FireTV. Tie ļauj jums skatīties visu, kas jums patīk, izmantojot daudzus kanālus un lietotnes, kas ir pieejami viņu bibliotēkā. Atšķirībā no konkurentiem, FireStick darbojas ātrāk, un tam ir viegli lietojams interfeiss.

Turklāt jūs varat instalēt Kodi vietnē FireStick, kas ir labākais šobrīd pieejamais tiešsaistes multivides atskaņotājs. Kodi ir fantastiski papildinājumi, kas lietotājiem ļauj skatīties filmas, TV pārraides, dzīvot sporta veidus un neko citu. Kodi un FireStick apvienošana noteikti uzlabos tiešsaistes straumēšanas pieredzi un sniegs jums lielāku piekļuvi saturam.

Tomēr problēma ir tā, ka daudzās pasaules daļās ir ierobežots saturs, kas pieejams FireStick un dažos Kodi papildinājumos. Licencēšanas iestādes un satura izplatītāji uzliek šos ierobežojumus, kurus cenšoties pārmērīgi vērot. Šos ierobežojumus var apiet, izmantojot Kodi VPN FireStick.

VPN nodrošina pilnīgu anonimitāti lietotājiem tīmeklī un ļauj viņiem piekļūt jebkuram, ko viņi vēlas. Tas ne tikai, bet arī aizsargā viņus no spiegošanas acīm un palīdz apiet ISP droseles.

FireStick labākā bezmaksas VPN būtiskās iespējas

Izvēloties FireStick VPN, lietotājiem ir divas iespējas; bezmaksas VPN vai premium VPN. Tas ir fakts, ka premium VPN pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, PureVPN un SurfShark, ir pārsteidzošas iespējas tiešsaistes straumētājiem. Bet bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji vienmēr tiek apšaubīti attiecībā uz viņu drošības protokoliem un funkcijām.

Es neiesaku lietotājiem izvēlēties bezmaksas VPN, jo nozarē pastāv uzticības deficīts viņu snieguma dēļ. Tomēr FireStick Kodi ir daži bezmaksas VPN, kas ir uzticami un tos var izmantot straumēšanai.

Uzticamam bezmaksas VPN Kodi vietnē FireStick vajadzētu būt šādām funkcijām:

  1. Specializēta lietotne FireStick
  2. Reģistrēšanās vai abonēšana nav nepieciešama
  3. Atbalsta galvenās operētājsistēmas
  4. Jābūt augstākās klases drošības elementiem
  5. Stingra politika bez žurnāliem

Tālāk esmu apspriedis savu top 5 ieteikto labāko bezmaksas VPN FireStick Kodi 2020, pārliecinieties, ka jūs tos pārbaudāt:

5 labākie bezmaksas VPN FireStick

1. Paslēpt.me

hide.me-firestick

Šim Malaizijas VPN pakalpojumu sniedzējam ir daudz pārsteidzošu iespēju, piemēram, droša šifrēšana un 1400+ serveru tīkls visā pasaulē. Hide.me piedāvā gan bezmaksas, gan premium klases pakalpojumu paketes, un katram no plāniem ir savs piedāvājums.

Tā serveri ir droši, un tie nodrošina labu joslas platumu, ļaujot lietotājiem straumēt, nesaskaroties ar buferizācijas problēmām. Tam ir stingra politika, kas nepieļauj reģistrēšanos, kas nozīmē, ka tā neveic nekādu uzskaiti par lietotāju darbībām. Darbvirsmas klientam, kā arī tā lietotnei salīdzinājumā ar citām operētājsistēmām ir ļoti glīts un ērti lietojams interfeiss.

Visas iepriekš minētās funkcijas ir iemesls, kāpēc es to vispirms esmu norādījis savā ieteikumu sarakstā. Jūs varat viegli lejupielādēt un sākt lietot Hide.me vietnē FireStick, nepiesakoties vai reģistrējoties pakalpojumam..

2. Vējraksts

vējraksts

Windscribe ir fantastisks bezmaksas VPN sniedzējs, kas nozarē darbojas jau labu laiku un ir nopelnījis izcilu reputāciju. Ar vienu klikšķi tas savienojumu ar drošu serveri nodrošina no jūsu vēlamās vietas. Tam ir serveri vairāk nekā 50 pasaules valstīs.

Windscribe ir vienkāršs interfeiss, un to var uzstādīt un izmantot dažu minūšu laikā, jo tam nav sarežģītu instalēšanas procedūru. Tam patiešām ir piemaksu pakete, bet jūs to varat izmantot bez maksas; vienīgā atšķirība ir tā, ka bezmaksas paketes joslas platums ir ierobežots līdz 10 GB mēnesī.

Tā apgalvojums par ātru VPN ir pamatots, jo es personīgi esmu to pieredzējis, ka tas uzreiz izveido savienojumu ar serveri. Tam ir stingra aizliegumu reģistrēties politika, un tas neizplūst IP vai DNS. Lietotāji var izbaudīt Windscribe vairākās operētājsistēmās, piemēram, Windows, Android, iPhone, Linux un Firestick. Windscribe ir arī hroms un Firefox paplašinājums.

3. Atom VPN

ATOM-FIRESTICK

AtomVPN ir bezmaksas VPN pakalpojums, kas pieejams tādām platformām kā Android un Firestick. Tam nav nepieciešama reģistrēšanās vai reģistrēšanās, vienkārši instalējiet lietotni un aizsargājiet savu tīklu ar vienu klikšķi.

AtomVPN ir serveri no visas pasaules, un tas lietotājiem ļauj apiet vietnes ar ģeogrāfiski ierobežotu piekļuvi un tīmekļa vietnes, kuras bloķē ISP.

Lietotnei ir vienkāršs interfeiss, un tā ir diezgan draudzīga lietotājam. Tas ir viens no ātrākajiem pieejamajiem bezmaksas VPN nodrošinātājiem. Tas tika izlaists 2015. gadā, un kopš tā laika tas apkalpo bezmaksas iesācējus no visas pasaules.

4. Bezmaksas Operatora VPN

Tas ir viens no šāda veida pakalpojumiem, kas tiek integrēts pārlūkprogrammā, un tam nav atsevišķas lietojumprogrammas. Opera pārlūkā ir iestrādāts VPN, un tas ir bezmaksas. Neuztraucieties, domājot par Opera VPN instalēšanu vietnē FireStick; vienkārši instalējiet Opera pārlūku un izveidojiet savienojumu ar VPN serveri no saraksta, lai droši pārlūkotu Web.

Opera VPN for FireStick šifrē trafiku, ierobežojot ISP un varas iestādes spiegot jūs. Opera pārlūku var ļoti ātri instalēt Firestick caur Amazon App Store un izmantot tā VPN straumēšanai Firestick caur pārlūku.

5. X-VPN

xvpn-firestick

X-VPN ir vēl viens bezmaksas VPN FireStick Kodi, apgalvojot, ka piedāvā drošu un ātru pakalpojumu. Spriežot pēc tā, ka tas ir bezmaksas VPN, mēs varam teikt, ka šie apgalvojumi ir nedaudz precīzi. Pēc dažu šī VPN nodrošinātāja testu veikšanas esmu apmierināts ar tā veiktspēju.

Tam ir milzīgs 8000+ serveru tīkls 50 un vairāk vietās un tas ir savietojams ar visām galvenajām operētājsistēmām, piemēram, Windows, Mac, iOS, Android, FireOS un Linux.

X-VPN piedāvā arī premium plānus lietotājiem, kuri vēlas baudīt paplašinātas funkcijas un neierobežotu pakalpojumu.

3 iemesls neizvēlēties bezmaksas VPN FireStick

Es neiesaku cilvēkiem izmantot bezmaksas VPN, un laiku pa laikam esmu par to rakstījis. Nav tā, ka es viņus apskaustu; tas ir tikai fakts, ka tie nav uzticami, ciktāl tie ir premium VPN. Viņiem ir vāji šifrēšanas protokoli un ierobežotas funkcijas, kas padara jūsu privātumu un aizsardzību neaizsargātu.

1. Nedrošs un ievainojams

Es nekad nevienam neļaušu apdraudēt manu drošību un privātumu, kāpēc gan jūs?

Šiem bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējiem nav tādas augstākās klases drošības protokolu kā maksas. Bezmaksas VPN ir DNS noplūde un vāji protokoli, kas iestādēm var viegli nodot jūsu datus, jūsu identitāti. Šie VPN uztur žurnālus, kas ir lielākais drauds jūsu tiešsaistes brīvībai.

Turklāt bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji ir tikuši pakļauti daudzām domstarpībām, piemēram, ierakstot lietotāju datus un pārdodot tos iestādēm un organizācijām. Tas ir kaut kas, kas sagrauj lietotāju uzticību, un es nekad neizvēlētos šādu pakalpojumu sniedzēju.

2. Mazi serveru tīkli

Vēl viens iemesls, kāpēc es neiesaku šos bezmaksas VPN, piemēram, hide.me vai Hideman, ir viņu serveru skaits. Man tas, ka ir vairāk atdalītāju, vienmēr ir plus punkts, un tas ir tas, ko es saku cilvēkiem meklēt, izvēloties jebkuru VPN.

Šiem bezmaksas VPN ir tikai No 20 līdz 30 serveriem visā pasaulē; citiem maksas VPN serveriem salīdzinājumā ar tiem ir vairāk nekā 1000 serveru. Tas ir viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc viņiem nepieciešama abonēšana.

3. Zems ātrums

Runājot par straumēšanu, ja esat kāds, kurš var kompromitēt straumēšanas ātrumu, esiet mans viesis un izmēģiniet kādu no zemāk minētajiem bezmaksas VPN Amazon Fire TV Stick..

Jums nebūs tik pārsteidzošas pieredzes, kādu vēlaties iegūt, jo bezmaksas Fire TV VPN serveriem nav labu ātruma serveru.

Secinājums

Amazon FireStick ir ļoti daudz funkciju un lietotņu, kas to ir padarījušas populāru straumētāju vidū. Lai izbaudītu visas tā funkcijas, izmantojiet VPN. Kodi VPN vietnē FireStick ir ērta lieta, lai būtu drošībā un tvaikotājā bez jebkādām robežām.

Bezmaksas VPN pieejamība kopumā nav slikta lieta, taču tā joprojām ir riskanta. Tas ir vairāk kā granulu pistoles nodošana karā, nevis ložmetēju. Piemaksu līmeņa VPN ir droša drošības un atbloķēšanas funkcija, tāpēc daudzi lietotāji izvēlas tās.

VPN pakalpojumu sniedzēji, kurus es minēju šajā rokasgrāmatā, piedāvā arī piemaksu paketes, tāpēc viņu drošība ir uzticama. Viņu bezmaksas pakotnēm ir ierobežots joslas platums un funkcijas, taču, neskatoties uz to, tās ir labākas par citām bezmaksas VPN Kodi vietnē FireStick..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me