Torrenti ir debesis visiem bezmaksas biedriem, kuri meklē jaunākās filmas, TV šovus, mūziku, programmatūru un daudzas citas lietas. Tiešsaistē ir pieejamas daudzas torrent vietnes, kas lietotājiem nodrošina augstas kvalitātes saturu. Šīs straumju vietnes nodrošina saturu, satverot saites no citām mitināšanas vietnēm un pakalpojumu sniedzējiem bez viņu piekrišanas. Neskatoties uz to, ka tā ir lieliska iespēja skatīties visas jaunākās filmas un TV šovus, mocīšana tiek pakļauta pirātismam. tāpēc ir nepieciešams vislabākais VPN pakalpojums mocīšanai. Ja vietā ir VPN, jūsu darbība kļūst kodēta un ISP anonīma.

Kustība pret tiešsaistes pirātismu un datu aizsardzību ir sākusi pieaugt katru dienu, un varas iestādes savvaļā medī visus netīrās spēles dalībniekus. Kāpēc gan jūs vēlaties palaist garām privātumu, kad varat saņemt VPN atlaides un kuponus, lai ietaupītu papildu dolārus.

Kāpēc man ir nepieciešams labākais VPN Torrenting??

Pārlūkošanas un trafika aizsardzība no ISP acīm ir svarīga, ja izmantojat straumēm, tiešsaistes straumēšanas vietnes vai piekļūstat savam bankas kontam vai tiešsaistes darījumiem. Tiešsaistes brīvība ir par cenu, un viena lieta, ko vairums cilvēku, kas izmanto internetu, nesaprot, ir tā, ka virtuālai drošībai ir būtiska nozīme..

Mocīšana ir jautra, kamēr jūs nekontrolējat varas iestādes vai nekļūstat par privātuma pārkāpuma upuri. Torrent vietnes katru dienu iegūst lielu trafika daudzumu, un daudzi hakeri un varas iestādes vienmēr meklē neaizsargātus lietotājus.

Varas iestādes ir sākušas pieņemt darbā trešās puses autortiesību aizsardzības aģentūras un tiešsaistes pirātisma aizstāvjus, lai uzraudzītu, identificētu un sauktu pie atbildības lietotājus, kas iesaistīti nelegālā mocīšanas spēlē.

Šīs aģentūras tieši nevilina jūs uz tiesu, ja esat pieķerts, bet tās drīzāk brīdina jūs, ka, iespējams, iesūdzēs jūs tiesā par nelikumīgu mocīšanu ar dūšīgu naudas sodu. Ja lietotājs turpina nodarboties ar mokām, tad tiesa ir tā, kurp doties.

Labāk drošs nekā žēl!

Tas, ka VPN ir paredzēts mocīšanai, nav tikai izvēle, bet gan nepieciešamība!

Lai neļautu jūsu interneta pakalpojumu sniedzējiem un varas pārstāvjiem pie jums rāpot, uzraudzīt trafiku un pārlūkot, jums ir jābūt uzticamam Kodi VPN!

VPN šifrē jūsu tīmekļa trafiku, neļaujot ISP uzraudzīt jūsu tiešsaistes aktivitātes vai pārlūkošanas aktivitātes. Otrkārt, tas slēpj jūsu IP adresi, mainot to uz atdalīšanas adresi, kurai esat izveidojis savienojumu. Tādējādi interneta pakalpojumu sniedzēji paliek bezjēdzīgi, un viņi nevar saprast, ko jūs darāt tiešsaistē.

Vēl viens liels VPN ieguvums ir tas, ka tas nodrošina piekļuvi visām ģeogrāfiski ierobežotām vietnēm vai vietnēm, kuras bloķē jūsu ISP. Tas nozīmē, ja vēlaties piekļūt straumēm, kuras ir bloķētas jūsu reģionā vai jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, VPN izmantošana ir labākais un drošākais rīks.

Tādējādi VPN nodrošina pilnīgu tiešsaistes privātumu un virtuālu brīvību.

Bieži uzdotie jautājumi par labāko VPN Torrentiem

Daudzi lietotāji nesaprot, kā darbojas VPN, un tāpēc viņi vienmēr ir apšaubāmi un sajaukti. Šeit ir daži no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, ko uzmācīgi lietotāji uzdod:

Vai ir drošs, ka ar vilkšanu var izmantot VPN?

Jā! Torrenting ir drošs ar VPN, jo tas aizsargā jūs, nodrošinot datplūsmas šifrēšanu un slēpjot jūsu IP adresi, lai jūs aizsargātu no jūsu ISP acīm..

Vai VPN slēps Torrenting no ISP?

Tieši tā! Vilšanās ar VPN neļaus jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam uzzināt, ko jūs darāt tiešsaistē. Tas sniedz jums brīvību piekļūt jebkam no jebkuras vietas, neļaujot nevienam jūs spiegot..

Vai ISP var pateikt, vai jūs kārdina?

Jā, ja jūs neizmantojat VPN, jūsu ISP var viegli pārraudzīt tiešsaistes aktivitātes un trafiku. Piekļūstot jebkuram torrentam, jūsu ISP būs pirmais, kurš to uzzinās. Tāpēc izmantojiet VPN, lai nodrošinātu tiešsaistes privātumu.

Lietotāji turpina jautāt, vai jūs varat pieķerties mocīšanai vai nē, un es vienmēr esmu teicis, ka bez VPN jūs vienmēr esat neaizsargāts.

Funkcijas, kurām jāpievērš uzmanība labākajā torrentinga VPN

Kad esat nolēmis, ka torrentēšanas laikā izmantosit VPN, vispirms jums jāizlemj, kuru VPN izmantot. Tiešsaistē atradīsit daudzus VPN, un tas jūs varētu sajaukt.

Kas jums jāmeklē labākajā mocīšanas VPN??

Šeit ir dažas lietas, kas jums jāmeklē VPN, izvēloties labāko VPN Torrent:

IespējasApraksts
ĀtrumsJa VPN izmanto straumju lejupielādei vai tiešsaistes straumēšanai, ātrums ir viena no vissvarīgākajām īpašībām, jo ​​daži VPN kavē interneta pārlūkošanu, lejupielādi un augšupielādi. Tas lietotājiem rada ne tik patīkamu pieredzi un attur viņu vairs izmantot VPN.
Daudzveidība un liels serveru skaitsPlašs serveru klāsts un liels skaits visā pasaulē ir viens no labākajiem, ko var piedāvāt VPN. Iemesls ir tas, ka jūs piekļūstat jebkurai vietnei, kas ir ierobežota no jūsu reģiona, vai izmēģiniet ātrdarbīgus serverus no citām valstīm.
Augstas kvalitātes šifrēšanaŠifrēšana ir galvenā iezīme, kas jāmeklē, izvēloties labāko VPN Torrenting. VPN, kas piedāvā AES-256 šifrēšanu, ir galvenā izvēle, jo šis šifrēšanas līmenis ir tas, kas jums nepieciešams. Šifrēšana ir tas, kas aizsargā jūsu trafiku no jūsu ISP un iestādēm.
P2P aizsardzībaP2P failu apmaiņa ir riskanta lieta, tāpēc daudzi pretvīrusi un daži VPN attur lietotājus no tiem izmēģināt. Tomēr uzticams un labs VPN nodrošina p2P koplietošanas aizsardzību, ļaujot lietotājiem baudīt filmu, TV šovu, mūzikas, programmatūras un daudz ko citu kopīgošanu..
Tiešraides atbalstsDaudzi lietotāji saskaras ar problēmām, iesūdzot VPN, un problēmas var būt daudz dažādu veidu. Lai atrisinātu šīs problēmas, lietotājam vienmēr jāizvēlas VPN pakalpojums, kas 24 stundas diennaktī piedāvā tiešsaistes atbalstu klientiem.
Nav DNS noplūžuDNS noplūdes vienmēr ir nopietna problēma lietotājiem, kas pieslēgti VPN serveriem, jo ​​DNS noplūde apdraud viņu anonimitāti. Daudzi VPN apgalvo, ka viņiem nav DNS noplūdes, taču ne visi viņu apgalvojumi ir patiesi. Tāpēc izvēlieties tādu VPN, par kuru lietotājiem ir labas atsauksmes, vai arī pats pārbaudiet savu DNS un IP noplūdi.
Vairāku platformu savietojamībaLabākie ir VPN, kas ir saderīgi ar daudzām platformām, piemēram, Windows, iOS, Android, FireOS utt., Un tādām ierīcēm kā mobilie tālruņi, televizori, maršrutētāji, jo tos var izmantot ar vairākām ierīcēm.
Nav žurnālu politikasTika izcelti daudzi VPN pakalpojumi, kas uzturēja lietotāju datplūsmas žurnālus, un viņi pat tos pārdeva iestādēm. Tāpēc daudziem cilvēkiem ir uzticēšanās problēmas ar VPN pakalpojumiem. Labākie vilkšanai paredzētie VPN nekad neveic žurnālus, nodrošinot jūsu privātumu un drošību.

Īpašība, lai nekad nepietrūktu labākajā VPN par mocīšanu

Vissvarīgākā īpašība, ko katrs lietotājs pieprasa no jebkura VPN pakalpojuma, ir IP adrese. ISP var izsekot lietotājiem pēc IP adresēm un viegli uzraudzīt viņu pārlūkošanu. Ne tikai jūsu ISP, bet arī daudzas citas trešo personu aģentūras uztur jūsu izsekošanas ierakstus, identificējot jūsu IP adresi.

Jūsu IP adrese ir jūsu tiešsaistes identitāte, un, ja tā nav maskēta, ikviens var izsekot jūsu atrašanās vietai un spiegot jūs.

Tāpēc tiešsaistes straumētājiem un torrent lietotājiem ieteicams izmantot VPN, lai paslēptu savas IP adreses.

IP noplūdušie VPN var radīt nopietnas nepatikšanas jūsu tiešsaistes brīvībai un jūsu anonimitātei, jo visā pasaulē plaši darbojas pretpirātisma apkarošanas institūcijas un hakeri. Vienā vai otrā veidā jūs būsit neaizsargāti pret dažām nepatikšanām.

Pro padoms. Izlasiet sīki izstrādātu vpn, lai iegūtu sīkāku informāciju par uguni.

Salīdziniet VPN straumju politikas

Labi, tāpēc līdz šim jūs būtu ņēmuši vērā ātruma testu, šifrēšanu un visas iepriekš minētās īpašības, un tā ir laba lieta!

Bet tas nav tik sagriezts un sauss!

Varat abonēt jebkuru VPN, lai veiktu torrentu, bet jums jāzina viena lieta pirms tam, ne katrs VPN pieļauj torrentu.

Pārsteigts to dzirdēt?

Jā, daudzi VPN nodrošina augstas klases aizsardzību un privātumu, taču tie neļauj mocīties caur saviem serveriem. Šie VPN var būt vislabākie tiešsaistes straumēšanai un tiešsaistes darījumiem, bet ne straumēšanai.

Šeit ir saraksts ar VPN, kas atļauj / neatļauj torrentēšanu.

SniedzējsAtļauts / nav atļautsMežizstrādes politika
VPN, kas atļauj Torrenting
PureVPNAtļautsNav mežizstrādes
ExpressVPNAtļautsNav mežizstrādes
NordVPNAtļautsNav mežizstrādes
IPVanishAtļautsNav mežizstrādes
ProtonVPNAtļautsNav mežizstrādes
VPN, kas neatļauj Torrenting
ZenmateNav atļautsNav mežizstrādes
TouchVPNNav atļautsDaži mežizstrāde
PersonalVPNNav atļautsNav mežizstrādes
Norton Wi-Fi privātuma VPNNav atļautsDaži mežizstrāde
Hola VPNNav atļautsPilna mežizstrāde

Torrenting labākā VPN pārbaude reāllaikā

Ikviens VPN nodrošinātājs apgalvo, ka ir labākais VPN, un apgalvo, ka no tā neizplūst neviens IP, DNS vai WebRTC. Tomēr nekad nevar akli uzticēties nevienam VPN pakalpojumu sniedzējam, to nepārbaudot, jo apgalvojumi dažreiz var būt maldīgi.

Es neuzticos nevienam VPN pakalpojumu sniedzējam, un tāpēc es veica IP noplūdes testus, lai pārliecinātos, ka ieteiktie VPN ir tā vērti.

Es lejupielādēju vietnes. Darbvirsmas lietotnes 3 top VPN straumēm un parakstījās uz saviem mēneša plāniem. Pēc lietotnes instalēšanas un pieteikšanās attiecīgajos kontos, izmantojot katru VPN, es savienojos ar serveriem no dažādiem reģioniem un sāku pārlūkot.

Pārlūkošanas laikā es apmeklēju vietni https://ipleak.net/ un pārbaudīju IP noplūdes. Šeit ir rezultāti:

Ieteicamais # NordVPN torrenting

NordVPN vienmēr ir saglabājis pozitīvu tēlu lietotāju vidū, pateicoties konsekvencei, nodrošinot augstas kvalitātes pakalpojumus. VPN izvēle ir uzticamības un uzticamības jautājums, un NordVPN ir tāds standarts, ka tam var uzticēties jebkurā dienā..

Lai pārbaudītu NordVPN, es izveidoju savienojumu ar ASV serveri.

labākais vpn mocīšanai

Rezultāti bija lieliski, jo NordVPN nav nekādu IP noplūžu, kas ieņem savu vietu straujāko VPN sarakstā. Ja sākotnējais IP būtu noplūdis, būtu parādījusies īstā DNS adrese, nevis parādītā “ASV IP”. 

NordVPN ir ļoti plašs 5000+ serveru klāsts, kas lietotājiem ļauj baudīt mocības no jebkura reģiona, kuru viņi vēlas. NordVPN serveriem ir liels ātrums, un tā savienojamība ir lieliska.

nordvpn torrent cta

Torrenting ieteicamais # 2 ExpressVPN

ExpressVPN visā pasaulē ir augsti novērtēts par tā ātro savienojamību un lielisko aizsardzību.

ExpressVPN vienmēr ir bijusi patiesa par savu prasību nodrošināt spēcīgu šifrēšanu un tīru anonimitāti. Viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc izvēlēties ExpressVPN, ir tā ērti lietojamais interfeiss. Izņemot šo, ExpressVPN ir vairāk nekā 2000 ātrdarbīgu un drošu serveru 94 valstīs.

Lai pārbaudītu šo prasību, es pieslēdzos savienojumam ar Kanādas serveri un pārbaudīju, vai nav IP noplūdes vai DNS noplūdes.

expressvpn par mocībām

Rezultāti tika diezgan gaidīti, jo torrentēšanas laikā ExpressVPN neizlaiž IP vai DNS.

Viena lieta, par kuru sūdzas daži jauni lietotāji, ir ExpressVPN cenu noteikšana, kas ir augstāka nekā citiem konkurentiem. Tomēr šie cilvēki nesaprot, ka ExpressVPN pakalpojumu kvalitāte ir ļoti pamatota ar šīm likmēm.

expressvpn cta

Ieteicamais # 3 CyberGhost VPN Torrenting un P2P failu koplietošanai

CyberGhost nav tik populārs kā iepriekšminētie VPN pakalpojumu sniedzēji, taču tas nenozīmē, ka tā pakalpojums nav līdzvērtīgs. CyberGhost ir dažas no pārsteidzošākajām funkcijām, kuras jūs neredzat nevienā citā VPN pakalpojumu sniedzējā. It īpaši, ja jūs meklējat labāko VPN straumēšanai, tad CyberGhost varētu būt jums labākais risinājums.

Tas viss līdz šim ir labs, bet, lai pārliecinātos, vai tas ir drošs vai nē, es pārbaudīju tā IP un DNS noplūdi, un rezultāti bija šādi:

kiberforsts mocīšanai

Rezultāti bija diezgan apmierinoši, jo nebija IP vai DNS noplūdes. Tādējādi ir pierādīts, ka CyberGhost ir viens no labākajiem Torrenting VPN.

Tam ir īpaša mocīšanas funkcija visiem geeks, kuri izvēlas drošu mocīšanu. Šī funkcija nodrošina augstākās klases satiksmes šifrēšanu, ļaujot lietotājiem anonīmi lejupielādēt torrentus.

cyberghost torrent cta

Ieteicamais # 4 IPVanish VPN Torrenting un P2P failu koplietošanai

IPVanish ienāca konkursā ar sprādzienu, kas deva labu konkurenci iepriekš izveidotajiem nozares tirāniem. Laika gaitā IPVanish ir kļuvis populārs, pateicoties tā lieliskajam pakalpojumu klāstam.

Lai pārbaudītu IPVanish IP noplūdi, es izveidoju savienojumu ar Vācijas reģiona IPVanish serveri un pārbaudīju to. Rezultāts:

IPVanish VPN Torrenting

IPVanish ir 1100 serveri visā pasaulē, nodrošinot bezkompromisa drošību un lielu joslas platuma ātrumu. IPVanish Kodi piedāvā 10 vienlaicīgus savienojumus, kas patiešām ir vairāk nekā jebkurš cits konkurents. Turklāt tam ir stingra politika, kurā nav žurnālu, padarot to par uzticamu VPN sniedzēju.

Bezmaksas VPN Torrenting

Meklējat bezmaksas VPN, nevis abonējat maksas?

Nu, tiešsaistē ir rokas, kas pilnas ar bezmaksas VPN un starpniekserveriem, kuriem nav nepieciešama abonēšana un reģistrēšanās. Šeit ir 3 labākie bezmaksas VPN Torrenting.

Populārākais bezmaksas VPN Torrentiem

# 1 Paslēp mani

# 2 Hotspot vairogs

# 3 Drošības skūpsts

Šie ir visvairāk vēlamie bezmaksas VPN, kurus daudzi aizraujoši lietotāji izmanto tiešsaistes aizsardzībai.

Bet vai tie ir patiešām uzticami??

Vai šī doma kādreiz ir ienācusi prātā??

Bezmaksas VPN pakalpojums, kas apgalvo, ka nodrošina tik daudz funkciju, izklausās pārāk labs, lai būtu patiesība!

Es domāju, ka ir tik acīmredzami, ka tiešsaistes privātums un drošība nav sociālo pakalpojumu lieta, kuru kāds pasaulei paņemtu, neko neatņemot.

Viena no svarīgām lietām, kas jāzina par visiem bezmaksas VPN, ir tāda, ka neviens no tiem nesniedz drošību, kas ir konkurētspējīga ar iepriekšminētajiem VPN. Iezīmes, kas piemīt šiem VPN, neatbilst atzīmei, un tās ir tikai pretenzijas, kas nav pilnīgi patiesas. P2P VPN bez maksas, kas nodrošina visaugstāko drošību, ir tikai mīts!

Tiešsaistes privātums un aizsardzība ir nopietns matēts randiņš, un to nedrīkst un nevajadzētu apdraudēt. Šiem VPN ir DNS un IP noplūde, un viņi uztur žurnālus, un tas ir kaut kas, ko neviens VPN lietotājs nav atzinīgi novērtējis.

Es neiesaku bezmaksas VPN vājo protokolu un nekonkurējošo standartu dēļ. Tomēr, ja jūs vēlaties izmēģināt bezmaksas VPN un saskarties ar privātuma jautājumiem, esiet mans viesis!

Labākais VPN Torrenting Reddit

Reddit ir jautra vieta, kur meklēt risinājumus attiecībā uz jebko, bet daudzas reizes jūs paklupt uz dažiem jautājumiem, kas jārisina šādi:

Komentārs no diskusijas CryptoMeTas komentārs no diskusijas "Kāds ir labākais VPN mocīšanai?".

Šim puisim nav ne jausmas par VPN funkciju apjomu. Atbilde uz šo jautājumu ir tāda, ka jā, VPN var savienot ar vairākām ierīcēm, un tām ir arī vairākas pieteikšanās iespējas.

Ieteicamais vpn mocīšanai? no pirātisma

Šis lietotājs publicēja vietnē Reddit, ka ir saņēmis ziņojumu no sava interneta pakalpojumu sniedzēja un tagad plāno izmantot VPN.

Labs zvana brālis, nekad nav par vēlu! Abonējiet labāko vilkšanas VPN un ļaujiet burājošajam kuģim izlidot.

Secinājums

Torrenti neapšaubāmi ir traki, labā veidā!

Bet mocīt bez VPN ir traks, burtiskā nozīmē!

Jums vienmēr jābūt ļoti īpašiem attiecībā uz katru pārvietojumu, ko veicat internetā, un, izmantojot kodi papildinājumus, jums vienmēr jāaptver visas nepilnības. Jūsu dati un trafiks ir jāaizsargā, izmantojot vislabāko šifrēšanu un privātumu.

Šī rokasgrāmata ir paredzēta, lai jūs informētu par jautājumiem un to risinājumiem, kas saistīti ar straumēm. Pārliecinieties, ka ņemsit vērā šos aspektus, nākamreiz domājot par torrenta lejupielādi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me