Kodi ir viena no šāda veida tiešsaistes straumēšanas programmatūrām, kas ir mainījusi tiešsaistes straumēšanas veidus. Tas darbojas jau ilgu laiku un ir ieguvis ļoti labu reputāciju savu apbrīnojamo īpašību dēļ. Kodi ir uzlabojies ar katru versijas atjauninājumu un katru papildinājumu.

Nav šaubu, ka Kodi ir viens no labākajiem tiešsaistes straumēšanai pieejamajiem variantiem, jo ​​tam ir daudz ko piedāvāt. Vietnē Kodi varat straumēt gandrīz jebko, piemēram, filmas, TV šovus, PPV pasākumus, mūziku, ziņas, dokumentālās filmas utt. Tomēr tas ir galvenokārt populārs, pateicoties tā papildinājumiem, kas ir gan premium, gan bezmaksas.

Premium Kodi papildinājumi ir oficiālie, kas ir pieejami tās oficiālajā krātuvē. Tā kā straumēšanas papildinājumi lielākoties ir neoficiāli Kodi papildinājumi, kurus izstrādājuši trešo pušu izstrādātāji. Kopienā ir pieejami simtiem Kodi papildinājumu, taču, uzzinot par to, jūs nevarat paļauties uz jebkuru Kodi papildinājumu. Tādēļ šajā rokasgrāmatā mēs esam apsprieduši dažus labākos Kodi filmu papildinājumus.

Kā skatīties filmas Kodi

  1. Atveriet Kodi un noklikšķiniet uz iestatījumu ikonas
  2. Atveriet failu pārvaldnieku un noklikšķiniet uz opcijas Pievienot avotu > Ievadiet repozitorija URL un nosaukumu, kuru vēlaties pievienot savam Kodi, un noklikšķiniet uz Labi.
  3. Dodieties atpakaļ uz galveno izvēlni un dodieties uz izvēlni Papildinājumi > Noklikšķiniet uz papildinājumu pārlūka (lodziņa ikona) un atlasiet opciju Instalēt no ZIP faila > Sarakstā izvēlieties nesen pievienoto repozitoriju un atveriet tā ZIP failu > Parādīsies paziņojums, pagaidiet to.
  4. Tagad noklikšķiniet uz opcijas Instalēt no repozitorija un atveriet repozitoriju, kuru tikko instalējāt iepriekšējā solī > No saraksta atlasiet papildinājumu, kuru vēlaties instalēt, un noklikšķiniet uz pogas Instalēt. Kad papildinājums tiks instalēts, jūs tiksit informēts.

Pēc paziņojuma parādīšanās papildinājumam varat piekļūt no galvenās izvēlnes.

Top 5 labākie Kodi papildinājumi filmām

1. Exodus (8. versija)

Exodus ir viens no vecākajiem un populārākajiem Kodi papildinājumiem, kas pieejami līdz šim. Exodus ilgu laiku valda Kodi kopienai, jo tā lietotājiem nodrošināja augstākās klases pakalpojumus. Exodus sākotnējais izstrādātājs pameta jau labu laiku atpakaļ, un tā atjauninājumi vairs netika rādīti. Pēc tam sāka parādīties daudzas Exodus dakšas, kurām ir vienāds interfeiss, bet ne visas ir vienlīdz uzticamas.

Nesen mēs dzirdējām lielisku jaunumu, ka Exodus Kodi papildinājumu ir pārņēmis Kodi Bae, un arī ir izlaists tā jaunākais atjauninājums. Tas nozīmē, ka spēlē ir atgriezies viens no labākajiem Kodi papildinājumiem par labākajiem filmu papildinājumiem Kodi kriptonam. Izmantojot Exodus Kodi papildinājumu, varat straumēt visas jaunākās filmas un TV šovus HD kvalitātē.

2. Burvju pūķis

Burvju pūķis ir atjaunināta papildinājuma suņu Bollocks Kodi versija, kas ir slavena ar filmu straumēšanu Kodi. Magic Magic Dragon Kodi papildinājums ir sadalīts dažādās sadaļās, piemēram, 4K filmas, cilvēki, kas skatās, jauno filmu izlaidumi utt. Sakarā ar to lietotāji var viegli atrast vēlamo satura virsrakstu..

Magic Dragon Kodi papildinājums ir pieejams Supremacy Kodi krātuvē, kas ir viena no populārākajām krātuvēm. Papildinājums ir maza izmēra un viegli un ātri instalējams. Turklāt papildinājums darbojas labāk un ātrāk nekā vairums citu papildinājumu. Es iesaku papildinājumu The Magic Dragon Kodi lietotājiem, kuri vēlas straumēt filmas Kodi tā lieliskās veiktspējas dēļ.

3. Joda

Vārds Yoda varētu zvanīt jums dažiem zvaniem, ja esat pazīstams ar Zvaigžņu karu varoņiem vai ja esat šīs sērijas ventilators. Ir zināms, ka Yoda Kodi papildinājums ir viens no labākajiem Kodi papildinājumiem filmām tā piedāvāto straumju kvalitātes dēļ. Šis Kodi papildinājums bija pieejams caur Supremacy Kodi krātuvi, bet, tā kā krātuve ir slēgta, tagad tā ir pieejama Kodil krātuvē.

Papildinājums tiek instalēts mazāk nekā 2 minūtēs, un tas darbojas nevainojami, straumēšanas laikā neradot kļūdas vai kavēšanos. Tomēr viena lieta, kas lietotājiem jāzina, ir tā, ka daudzas no bibliotēkā pieejamajām straumēm ir ierobežotas ar ģeogrāfisko atrašanās vietu. Lai piekļūtu šīm straumēm, lietotājiem būs jāizvēlas viens no labākajiem Kodi VPN, kas varētu apiet ierobežojumus un aizsargāt viņu privātumu.

4. Exodus Redux

Nosaukums noteikti liks aizdomāties, vai tas ir tas pats Exodus Kodi papildinājums, bet tā nav. Exodus Redux Kodi papildinājumam ir gandrīz visas funkcijas, kādas bija Exodus Kodi, taču arī tā izstrādātāji ir pievienojuši daudz jaunu lietu. Tam ir vairāk kategoriju un labākas straumēšanas saites ar jaunākajiem skrāpjiem, tāpēc tas ir viens no labākajiem Kodi papildinājumiem, kāds šobrīd ir pieejams..

Tāpat kā jebkuram citam Kodi papildinājumam filmām, arī šim ir daudz HD straumēšanas saišu, taču tie ir ģeogrāfiski ierobežoti. Kodi VPN izmantošana vairs nebūs opcija, bet gan nepieciešamība, ja vēlaties izbaudīt straumēšanu ar Kodi.

5. Troma filmas

Troma Films ir jauns ienācējs Kodi nozarē, taču šis papildinājums man patīk tāpēc, ka tam ir labas kvalitātes straumes un atjaunināta satura bibliotēka. Daudzi jauni Kodi papildinājumi nāk un iet, jo viņiem trūkst iespēju lietotājiem piedāvāt kvalitatīvu saturu.

Troma Films ir daudzsološs Kodi papildinājums, jo tajā ir jaunākie skrāpji, kas nodrošina HD kvalitātes straumēšanas saites ar labu ātrumu. Šis papildinājums ir pieejams ar sviesta pirkstu krātuvi.

Jaunākās filmas, kas pieejamas vietnē Kodi

Dažas no jaunākajām un labākajām filmām, kas šobrīd ir pieejamas, izmantojot labākos Kodi papildinājumus, ir:

  1. Aladdins
  2. Ātri & Negants dāvanas: Hobbs & Šava
  3. Cilvēks zirneklis: tālu no mājām
  4. Reiz Holivudā
  5. Karalis Lauva
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me