Amazon FireStick ir saistīts ar izklaidi, izmantojot virkni, izmantojot plašu programmu klāstu. Tādas ierīces kā FireStick ir iemesls, ka kabeļtelevīzija ir novecojusi.

Amazon FireStick lietotnes ļauj lietotājam skatīties katru un visu, kas viņiem ir pieejams savos televizoros. Laiki mainās, un cilvēki mēdz izvēlēties ērtus risinājumus. FireStick lietotnes nodrošina augstākās klases ērtības, ļaujot lietotājiem pielāgot bibliotēku atbilstoši viņu vajadzībām.

Ir simtiem FireStick lietotņu jebkura veida saturam, neatkarīgi no tā, vai tā ir mūzika, filmas, TV šovi, radio, sports, multfilmas un vēl daudz vairāk.

Vislabākais, kas man patīk FireStick, ir tas, ka, lai to izmantotu, jums nav jābūt straumēšanas vai tech geek. Ikviens to var viegli izmantot, pateicoties savām ērtajām lietotnēm, kas lietotājiem ļauj skatīties savu iecienīto saturu, neveicot nekādas korekcijas vai sarežģītas instalēšanas procedūras..

Lejupielādējiet desmit FireStick lietotnes 2020. gadam

  1. HBO Tagad
  2. Hulu
  3. Crunchyroll
  4. Sling TV
  5. NBC Sports
  6. PureVPN
  7. SkyNews
  8. Raustīties
  9. ES failu pārlūks
  10. BBC News

Kāpēc man vajag Firestick lietotnes?

FireStick lietotnes padara straumēšanas pieredzi daudz labāku. Kad esat iegādājies Amazon FireStick, jums noteikti būs jāizpēta FireStick lietotnes.

Pats labākais šajās lietotnēs ir tas, ka daudzas no tām var bez maksas lejupielādēt, padarot FireStick jautrāku lietošanai un pielāgošanai.

Katram satura veidam Amazon App veikalā ir pieejamas dažādas lietojumprogrammas.

10 labākās FireStick lietotnes filmām un TV

labākās ugunsdzēsības lietotnes

# 1. Kodi

Kodi ir bezmaksas lietotne, kuru var instalēt vairākās operētājsistēmās, ieskaitot FireOS. Tas ir pieejams Amazon App veikalā, un, lai instalētu to savā FireStick, varat to lejupielādēt no lietotņu veikala. Par Kodi izmantošanu FireStick nav jāmaksā abonēšanas maksa.kodi bezmaksas lietotne uguns nūjai

Kodi ir simtiem papildinājumu, kurus var viegli uzstādīt, lai straumētu TV šovu, filmu, multfilmu un sporta veidus tiešraidē. Kodi pati par sevi ir galaktika, kas ļauj lietojumiem izpētīt ārpus viņu iztēles, maksimāli nodrošinot izklaides vajadzību izpildi..

Ja instalējat Kodi vietnē FireStick, viegli tiks apmierināta vajadzība pēc dažāda satura straumēšanas, un jūs neatradīsit vajadzību pēc citas programmas. Tam ir ļoti viegli lietojams interfeiss, un to var viegli saprast jau pirmajā sastapšanās reizē.

# 2. Netflix

Ja neesi dzirdējis terminu; Netflix un Chill?

Jā, jūs varat baudīt Netflix savā FireStick ierīcē ļoti viegli, lejupielādējot Netflix lietotni savā FireStick caur Amazon App Store.Netlix tv rāda lietotni amazon fire tv

Kad esat lejupielādējis Netflix lietotni, abonējiet vēlamo paketes plānu un sāciet straumēt labāko pieejamo saturu.

Pats labākais Netflix ir televīzijas šovu un filmu daudzveidība. Jūs varat skatīties izrādes, kas attiecas uz dažādiem žanriem, atbilstoši jūsu garastāvoklim un gaumei.

Visā pasaulē ir daudz modernu Netflix šovu, piemēram, Daredevil, Defenders, Jessica Jones, The Punisher un daudzu citu TV šovu, piemēram, Stranger Things, Black Mirror, House of Card, sērijas Marvels..

Netflix patiešām ir viena no labākajām FireStick lietotnēm straumēšanai, kas ir pieejama tiešsaistē par ļoti saprātīgu cenu un arī HD kvalitātē. Jūs nekad nejutīsit nepieciešamību pārslēgties uz jebkuru citu pakalpojumu, jo šis pakalpojums ir vienkārši brīnišķīgs.

# 3. HBO Tagad

HBO, bez šaubām, ir viens no labākajiem un vecākajiem Holivudas izklaides spēlētājiem. Es nedomāju, ka būtu kāds izklaides geiks, kurš iepriekšējās dienās nav skatījies HBO kabeļtelevīzijā.Hbo tagad aktivizē TV nūjas lietotni

Es atceros, kad man vajadzēja skatīties filmu; labākā vieta, kur noskaņoties, bija HBO. Visas jaunākās un leģendārās filmas bija skatāmas HBO, un tas bija lielākais filmu kanāls.

Tomēr laiki ir mainījušies, un mēs tagad atrodamies digitālajā laikmetā!

Tagad lietotāji var iegūt labāko no HBO FireStick ierīcēs, lai skatītos iecienītās filmas. Lietotne HBO Now ir pieejama Amazon lietotņu veikalā, un jūs to varat lejupielādēt bez maksas. Tajā ir visas jaunākās un Blockbuster filmas, kas ir sagatavotas straumēšanai.

# 4. Hulu

Hulu ir vēl viena lieliska straumēšanas platforma, kas pārsteidzoši darbojas FireStick un FireTV ierīcēs. Hulu ir Amerikas plašsaziņas līdzekļu pakalpojums, kam ir daudz kanālu TV šovu un filmu skatīšanai.labākā lietotne filmām un TV šoviem

Hulu ir arī savi oriģinālie TV šovi, tāpat kā Netflix. Daži no populārākajiem Hulu televīzijas šoviem ir The Handmaid’s Tale, Castle Rock, Difficult People, Future Man, The Chance, Mindy Project un The Looming Tower..

Izņemot šīs, dažas visu laiku populārās filmas ir pieejamas arī Hulu, piemēram, The Pianist, I Tonya, American Psycho, Jackie Brown un Shutter Island utt..

Varat arī skatīties savus iecienītos sporta veidus tiešraidē Hulu, un tajā ir arī sadaļa Bērniem, tikai gadījumā, ja jūsu bērni ir daudz multfilmu vērotāji.

# 5. Sprakšķēt

Crackle ir Sony straumēšanas lietotne, un Amazon lietotņu veikalā tā ir bezmaksas. Tajā ir visas labākās filmas un TV šovi, kurus vēlaties skatīties. Crackle ir plaša dažādu žanru filmu bibliotēka, piemēram, Action, Horror un Sci-fi.amazon app krakšķēt par firestick

Lietotāji var vienkārši izveidot savu kontu un sākt piekļūt visam Crackle lietotnē pieejamajam saturam. Bibliotēka regulāri atjauno informāciju, pievienojot jaunākās filmas, kā arī dažas no labākajām izlaistajām filmas.

Sony sprakšķēt piedāvā augstas kvalitātes video straumēšanu ar vienmērīgu straumēšanas ātrumu. Vienkārši instalējiet šo FireStick lietotni un sāciet savu izklaides ceļojumu.

# 6. Plutona TV

Plutona TV ir tiešsaistes TV pakalpojums, kas tiešsaistē piedāvā straumēt vairāk nekā 100 pasaules kanālus un tūkstošiem filmu un TV šovu.Plutona tv lietotne kamīnam

Tam ir dažādi bezmaksas kanāli, lai straumētu izklaidi, dzīves stilu, ziņas, sportu, spēles, komēdijas un multfilmas utt. Pluto TV piedāvā arī saturu pēc pieprasījuma, ļaujot jums skatīties iecienītās filmas, kad vien vēlaties..

Plutona TV darbojas ar vairākām platformām un operētājsistēmām. To var viegli instalēt FireStick, lejupielādējot lietotni no Amazon lietotņu veikala.

# 7. Crunchyroll

Vai esat Anime, Multfilmu vai Austrumāzijas satura cienītājs?

Ja jā, Crunchyroll ir labākais straumēšanas pakalpojums jums. Tas nodrošina straumēšanu visam labākajam Āzijas saturam, kas satur vairāk nekā 200 Āzijas drāmas šovu, vairāk nekā 900 anime un daudz ko citu.labākā lietotne uguns nūjai

Tas patiešām ir viens no labākajiem un lielākajiem amerikāņu straumēšanas pakalpojumiem Āzijas satura skatīšanai. Jūs varat skatīties visas populārās Anime filmas, piemēram, Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, My Hero Academia, One Piece utt..

Crunchyroll publicē arī visus jaunākos nozares jaunumus, lai jūs vienmēr atjauninātu. Tāpat kā visas citas lietojumprogrammas, arī Crunchyroll ir savietojams ar dažādām platformām un operētājsistēmām.

Plauktā nav pieejams daudz lietotņu, kas nodrošina tik daudzveidīgu saturu lieliskā video kvalitātē. Crunchyroll ir obligāti jāizmēģina!

# 8. Sling TV

Sling TV ir viens no populārākajiem tiešsaistes straumēšanas pakalpojumiem, ko lietotāji ir augstu novērtējuši un devuši priekšroku visā pasaulē.sling tv top lietotne amazon firestick

Neskatoties uz to, ka Sling TV ir ierobežots tikai ar ASV reģionu, tam ir fanu bāze no visas pasaules. Liels skaits cilvēku izmanto Sling TV, lai skatītos tiešraides no ārpus ASV reģiona, izmantojot Kodi VPN.

Sling TV bija pirmais tiešsaistes tiešraides straumēšanas pakalpojums, kas parādījās tiešsaistē, un tas uzreiz pārkāpa visus šķēršļus un nopelnīja lielisku reputāciju. Tas joprojām tiek uzskatīts par lētāko pakalpojumu, lai straumētu labāko saturu.

Jūs varat straumēt kanālus dažiem no populārākajiem kanāliem, piemēram, ESPN, CNN, FOX, NBC Sports, Bravo, National Geographic, Cartoon Network, History Channel, Fuse, Bet Star, FX, BBC America, TNT un daudziem citiem..

# 9. FreeFlix HQ

FreeFlix HQ ir pārsteidzošs jauns pakalpojums filmu, TV šovu, Anime, cīņas un Live TV straumēšanai mobilajās ierīcēs..bezmaksas flix apk lietotne firestick

Tas nodrošina augstas kvalitātes video straumēšanu arī bezsaistes skatīšanās režīmā. Jūs varat vienkārši lejupielādēt filmu, kuru vēlaties skatīties, un straumēt to bezsaistē.

Tam ir ļoti interaktīvs lietotāja interfeiss ar ļoti vieglu navigāciju. Lietotāji var arī saglabāt savu skatīšanās bibliotēku, pieslēdzoties savam Trakt kontam, jo ​​tajā ir integrēta Trakt konta funkcija.

Lietotāji, kuri dod priekšroku filmu skatīšanai ar subtitriem, noteikti patiks šo programmu, jo iebūvētais atskaņotājs piedāvā subtitrus visam, ko straumējat.

FreeFlix HQ var izmantot Android mobilajos tālruņos un televizoros, kā arī FireStick un FireTV.

# 10. TBN

Ja esat tiešsaistes straumētājs, kas vēlas skatīties reliģisku saturu tiešsaistē, tad TBN ir lietotne, kas jums vajadzētu būt jūsu FireStick.TBN uguns tv lietotne

TBN ir lielākais uz kristiešiem vērstais apraides tīkls pasaulē, kura mērķis ir pulcēt kristiešu kopienu no visas pasaules un izplatīt Jēzus vēstījumu un mieru, izmantojot tiešraides straumēšanas šovus..

TBN ir vēsturisks kanāls, kas pastāv jau pēdējos 44 gadus un joprojām labi progresē. TBN pieder 35 lielas TV stacijas, kā arī 252 mazas TV stacijas, kas pārraida tā saturu. Izņemot to, tam ir arī satelīta apraides pakalpojums, kā arī caur 70 satelītiem.

TBN pārraida tādu saturu kā evaņģēlija koncerti, kristīgu notikumu tiešraide, sarunu šovi, kristiešu ārstu vadīti fitnesa un veselības raidījumi, bērnu TV šovi, mūsdienu kristīgās mūzikas video, laulību uzlabošanas seriāli, svētku īpašās TV šovi, kristīgās drāmas un pilnmetrāžas, ģimenes- orientētas filmas.

Labākās FireStick lietotnes sportam

Labākās FireStick lietotnes sportam

# 11. Noskatīties ESPN

ESPN nenoliedzami ir populārākais sporta apraides tīkls, kas darbojas jau gandrīz 40 gadus.pulksteņu sporta lietotne kamīnam ESPN, nopelnījusi lielisku reputāciju sportu mīlošās auditorijas vidū, vienmēr ir devusi priekšroku cilvēkiem visā pasaulē.

Cilvēki vairs nemēdz paļauties uz savu kabeļtelevīziju un ir sākuši pieņemt tiešsaistes straumēšanas moderno tendenci. Sporta straumēšana tiešsaistē ir viena no labākajām lietām, ko mīl darīt katrs sporta cienītājs, un ir ļoti maz populāru lietotņu, no kurām lietotāji var izvēlēties.

Noskatīties ESPN ir pārsteidzoša tiešsaistes sporta apraides vietne un lietojumprogramma. Lietotāji, kuri vēlas skatīties sporta tiešraidi savās FireStick ierīcēs, no lietotņu veikala var lejupielādēt un instalēt programmu Skatīties ESPN.

# 12. NBC Sports

NBC ir viens no lielākajiem sporta apraides tīkliem, kas aptver visus nozīmīgākos sporta pasākumus, piemēram, NFL, Futbolu, NHL, NBA, MMA, Tenisu, Regbiju, Boksu utt.. nbc sports amazon firestickTātad, ja jūs meklējat lietotni, kas nodrošina dažādas sporta aktivitātes, lai straumētu jūsu FireStick ierīci augstā kvalitātē, tad izmēģiniet NBC Sports lietotni.

Izmantojot lietotni NBC Sports, vienuviet varat baudīt tiešraides, jaunākos atjauninājumus, spēļu grafikus un svarīgākos notikumus.

Tāpēc, ja jūs esat futbola cienītājs un vēlaties tiešraidē skatīties Anglijas premjerlīgu vai ja jūs cerat straumēt UFC maksas par skatījumu tiešraidi, tad NBS Sports lietotnei FireStick vajadzētu būt jums optimālai izvēlei..

Labākās FireStick lietotnes drošībai

Labākās FireStick lietotnes drošībai

# 13. PureVPN

Kad mēs runājam par straumēšanu, mūsu pirmajām rūpēm vajadzētu būt mūsu drošībai, jo mūsdienās virtuālie draudi ir vispār. purevpn drošības lietotne kamīnamTāpēc ir jābūt drošības lietotnei, kas nodrošina spiegošanas formas aizsardzību, lai jūs varētu bez grūtībām baudīt straumēšanu.

Instalējiet PureVPN lietotni savā FireStick ierīcē un straumējiet, neizlaižot joslas platuma kritumus vai ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumus. Izmantojot VPN Firestick, jūs varēsit piekļūt straumēm, kanāliem un programmām, kas jūsu reģionā nav pieejamas..

Privātums vienmēr ir sagādājis lielas bažas daudziem straumētājiem, un PureVPN nodrošina augstas klases šifrēšanu, lai to nodrošinātu. Tāpēc, straumējot, izmantojiet lietotni PureVPN un straumējiet savu iecienīto saturu, nepievēršot uzmanību savam ISP vai iestādēm.

Turklāt, ja jūs izmantojat Kodi vietnē FireStick, varat atbloķēt visus ģeogrāfiski ierobežotos papildinājumus, izmantojot Kodi VPN. PureVPN ir viens no izcilākajiem VPN nodrošinātājiem, un tam ir īpašs Kodi papildinājums.

PureVPN ir vairāk nekā 2000 ātrgaitas serveru vairāk nekā 140 valstīs. Ja nepieciešams, varat arī iegūt īpašus straumēšanas serverus. Izvēlēties tādu premium VPN pakalpojumu kā PureVPN, ir labāk nekā izmantot bezmaksas VPN Kodi vietnē Firestick.

# 14. NordVPN

NordVPN ir viens no populārākajiem un uzticamākajiem ugunsdzēsības VPN VPN starp visiem. NordVPN ir vairāk nekā 5000 serveru visā pasaulē 62 valstīs. Tas nodrošina militāras pakāpes šifrēšanu drošai interneta lietošanai.nordvpn drošības lietotne amazon fire stick

Sargājiet savus datus un nodrošiniet kiberdrošību, anonīmi straumējot internetā. Vienkārši instalējiet lietotni NordVPN FireStick no Amazon lietotņu veikala un izbaudiet savu FireStick pieredzi.

NordVPN koncentrējas uz kvalitatīvas drošības nodrošināšanu, lai lietotāji varētu pārlūkot internetu, neuztraucoties par spiegošanu. Auklu griezēji un straumējošie geeks dod priekšroku NordVPN tā apbrīnojamo drošības elementu dēļ, kas ļauj viņiem palikt ārpus hakeru un ļaunprātīgas programmatūras radara.

Tas lietotājiem ļauj pieslēgt savas ierīces publiskajiem tīkliem, neuztraucoties par jebkādiem drošības pārkāpumiem. Lietotņu veikalā varat arī atrast bezmaksas VPN kodu Kodi, taču tas jums nepiedāvās pakalpojumus vai tādas funkcijas kā NordVPN.

Amazon Firestick lietotnes jaunumiem

Amazon Firestick lietotnes jaunumiem

# 15. Sky News

Sky News ir Lielbritānijā bāzēts starptautisks ziņu kanāls, kas piegādā visas jaunākās ziņas no visas pasaules.skynews lietotne amazon fire stick Sky News ir godalgots ziņu kanāls, kas ļoti labi pārvalda dažādu ziņu izplatīšanu no visas pasaules ar atbildīgas žurnālistikas demonstrēšanu..

Sky News ir viens no nedaudzajiem ziņu kanāliem, kas ir ļoti slavens, un daudzi cilvēki paļaujas uz tā jaunumiem. Cilvēki uzticas Sky News piegādātajām ziņām autentisko avotu dēļ.

Lejupielādējiet un instalējiet Sky News lietotni no Amazon App Store un sekojiet līdzi jaunākajiem ziņu atjauninājumiem no visas pasaules.

# 16. BBC News

BBC News ir vēl viens Lielbritānijas ziņu kanāls, kas aptver galvenās ziņas no visas pasaules un darbojas 24 stundas. BBC ziņu lietotne amazon fire tvTas ir pasaulē vecākais nacionālās apraides tīkls, kas darbojas jau vairāk nekā 90 gadus.

BBC galvenā mītne atrodas Londonā, un tajā strādā vairāk nekā 35000 darbinieku. Tā ir bijusi pazīstama kā Eiropā vispopulārākā vietne, kas balstīta uz saturu. Nav neviena apraides tīkla, kas varētu konkurēt ar BBC tiešsaistē tā lielās infrastruktūras un finansiālā stāvokļa dēļ.

BBC News lietotnē varat atrast visus jaunākos atjauninājumus, kas saistīti ar sportu, izklaidi, politiku, sociālajiem jautājumiem, veselību, laikapstākļiem un daudzām citām kategorijām..

Labākās Fire TV Stick lietotnes mūzikai

Labākās Fire TV Stick lietotnes mūzikai

# 17. YouTube

Kas vēl nav dzirdējis par YouTube?

Kad jums ir jāmeklē jaunākais mūzikas video, pirmā iespēja, kas jums ienāk prātā, ir YouTube. youtube-fire-tv-appTā patiešām ir miljoniem mūzikas mīļotāju visvairāk balstītā platforma visā pasaulē.

Pats labākais vietnē YouTube ir tas, ka varat atrast gandrīz jebkuru jaunu vai vecu mūzikas videoklipu un izveidot savu atskaņošanas sarakstu, lai klausītos to vienmēr, kad vēlaties, nevis meklētu dziesmas katru reizi. Turklāt tā ieteicamā funkcija parāda visus jaunākos un populārākos videoklipus, kas varētu atbilst jūsu gaumei.

Izmantojot YouTube vietnē FireStick, ir ļoti viegli, vienkārši lejupielādējiet un instalējiet YouTube lietotni savā FireStick ierīcē no Amazon lietotņu veikala un sāciet pārlūkot savus iecienītos mūzikas video HD kvalitātē. Izveidojiet pats savu atskaņošanas sarakstu un izpētiet vairāk mūzikas, cik vien vēlaties, jo tas ir bezmaksas.

# 18. Spotify

Spotify ir pārsteidzoša mūzikas straumēšanas lietojumprogramma, kuru pirms 9 gadiem sāka darboties zviedru uzņēmums. spotify firestick mūzikas lietotneSpotify ir mājvieta miljoniem dziesmu no ļoti dažādiem māksliniekiem no visas pasaules.

Spotify lietotni var instalēt FireStick ierīcē, lai izbaudītu muzikālo gropi. Vienkārši izveidojiet Spotify kontu un sāciet veidot savu atskaņošanas sarakstu ar visām iecienītākajām dziesmām.

Spotify ir bezmaksas lietotne ikvienam, kas nepārtrauc jūsu muzikālo birzi ar reklāmām. Varat arī ļoti viegli lejupielādēt savas iecienītās dziesmas no lietotnes.

# 19. Raustīties

Pati Twitch ir Amazon meitasuzņēmums, kas lietotājiem ļauj straumēt savu iecienīto mūziku, kā arī sniegt ieguldījumu viņu pašu materiālos.raustīt mūzikas lietotni amazon fire stick

Pēdējo 7 gadu laikā Twitch ir guvis lielu sabiedrības uzmanību, un daudzi lietotāji ir vērsušies pie Twitch, lai nopelnītu naudu, straumējot savu saturu. Daudzi lietotāji straumē dziesmu vākus, spēles un citas lietas vietnē Twitch un nopelna, iegūstot skatus.

Tā patiešām ir pasaules vadošā sociālo video platforma, kurai ikdienā ir vidēji 9,7 lietotāji. No kuriem aptuveni 2 miljoni lietotāju straumē viņu saturu vietnē Twitch.

Lejupielādējiet lietotni Twitch savā FireStick ierīcē un dodieties tieši uz Twitch pasauli, lai straumētu iecienīto saturu tūlīt!

Labākais IPTV Amazon Fire Stick

Labākās IPTV Amazon Firestick lietotnes

# 20. MrMC

MrMC ir IPTV lietotne, kas ir pieejama FireStick vietnē Amazon lietotņu veikalā un kuru var izmantot pat par 2,99 USD. mrmc labākā amazon firestick app iptvIzmantojot MrMC, varat izbaudīt daudz izklaides lietu, piemēram, mūziku un TV šovus, 4K video kvalitātē.

MrMC var savienot ar Plex, Emby, TV galveni un daudziem citiem pakalpojumu serveriem, lai no tiem iegūtu tiešraidi. Tam ir ļoti gudrs un pievilcīgs interfeiss, kas ir ļoti lietotājam draudzīgs.

Lejupielādējiet un instalējiet MrMC tūlīt un sāciet skatīties TV tiešraidi ierīcē FireStick, izmantojot savu interneta protokolu.

# 21. TVMosaic Live

IPTV ir nepieciešama, lai būtu FireStick, lai jūs varētu skatīties TV tiešraides un programmas internetā. tvmosaic dzīvot labākā lietotne firestickLai izbaudītu IPTV pieredzi, lejupielādējiet to bez maksas no Amazon lietotņu veikala.

TVMosaic Live ir ļoti interaktīvs lietotāja interfeiss, kas ir ļoti lietotājam draudzīgs, pat cilvēkam, kurš pirmo reizi izmanto IPTV pakalpojumu, nebūs problēmu to darbināt. Tas ir savietojams ar mobilajām ierīcēm, kā arī FireStick un FireTV. Lietotāji pēc savas izvēles var viegli skatīties TV tiešraidi standarta izšķirtspējā vai Ultra HD izšķirtspējā.

Tas atbalsta visus IPTV signāla protokolus, piemēram, http, https, hls, udp, rtp, rtsp straumēšanas reklāmu. Vēl viena lieliska šīs lietotnes iezīme ir tā, ka lietotājs var ieslēgt subtitrus un mainīt arī audio ierakstus..

# 22. Starojošs IPTV

Ja esat no Bangladešas, dzīvojat ārzemēs vai esat Bangladešas satura cienītājs, tad lietotne Radiant IPTV ir jums vislabākā izvēle FireStick..starojoša iptv lietotne amazon fire stick

Vienkārši lejupielādējiet un instalējiet lietotni RadiantIPTV savā FireStick un sāciet skatīties TV tiešraides kanālus un filmas bez liekas grūtības..

RadiantIPTV lietotne ir ļoti maza, un tā ir pieejama bezmaksas lejupielādei Amazon lietotņu veikalā.

Lietderības lietotnes FireStick

lietderība Firestick progr

FireStick lietotņu sarakstā ir pieejamas vairākas utilītu lietotnes, lai izvēlētos formu, taču šeit ir norādītas trīs labākās FireStick lietotnes, kurām ir.

# 23. Failu pārvaldnieka Fire TV papildinājums

Viena no vissvarīgākajām lietām jebkurai ierīcei ir failu pārvaldības programmatūra, kas lietotājiem ļauj pārvaldīt lejupielādēto vienumu un citus failus. labākā lietderības lietotne kamīnamFailu pārvaldnieks ir FireStick lietotne, kas lietotājiem ļauj pārvaldīt FireStick, pārvietojot datus no vienas vietas uz otru.

Tam ir ļoti viegli lietojams interfeiss, kas lietotājiem ļauj ļoti viegli pārvaldīt savus FireStick failus. Tā ir īpaša FireTV un FireStick lietotne, un tai ir visas pamatfunkcijas, piemēram, kopēt, ielīmēt, pārdēvēt un izdzēst.

Jūs viegli varat piekļūt visiem FireStick ierīces failiem, un vēl viena lieliska šīs lietotnes iezīme ir tā, ka tajā ir iebūvēts fotoattēlu skatītājs..

# 24. ES failu pārlūks

ES failu pētnieks ir viens no visbiežāk izmantotajiem FireStick utilītiem, kurus galvenokārt dod priekšroka straumētājiem. labākā lietderības lietotne amazon fire stickViens no iemesliem, kāpēc tas tiek izmantots, ir Kodi instalēšana FireStick. Kodi nevar instalēt tieši FireStick, tāpēc lietotāji izmanto Jailbreak metodi, kurai nepieciešams ES Explorer.

ES File Explorer tiek uzskatīta par labāko failu pārvaldības lietotni android ierīcēm. Tas lietotājiem ļauj pārvaldīt savus failus, unzip pārsūtītos vai lejupielādētos failus un instalēt programmas. ES File Explorer var izmantot failu pārsūtīšanai, izmantojot FTP, kā arī sistēmas kešatmiņas un lietojumprogrammu procesu notīrīšanai.

Tajā ir vairāk nekā 16 integrētas valodas, piemēram, angļu, krievu, japāņu, vācu un daudzas citas. Jūs viegli varat izsekot savas atmiņas ietilpībai un ar to pārvaldīt savu mūziku un fotoattēlus.

# 25. Firefox Fire TV

Mozilla Firefox ir viens no labākajiem un populārākajiem tīmekļa pārlūkiem visā pasaulē. Mozilla Firefox lietotne uguns tvFirefox plaši izmanto cilvēki visā pasaulē personīgai tīmekļa pārlūkošanai, kā arī tīmekļa dizaineri un programmētāji tā viedo funkciju un lieliskā dizaina dēļ.

Atšķirībā no citiem tīmekļa pārlūkiem, Firefox ierobežo izpildes laiku lapas ielādi noteiktā cilnē un neuzkrāj to pārlūkprogrammā kopumā. Nozīmē, ka citi pārlūki kļūst lēni, ja atverat daudz cilnes, bet Firefox nepalēninās un pat ja tas notiek, varat viegli aizvērt cilni, lai samazinātu pārlūka nobīdi.

Lejupielādējiet Mozilla Firefox no Amazon lietotņu veikala, sāciet netraucēti pārlūkot un izbaudiet daudz noderīgu pārlūka spraudņu, lai uzlabotu tīmekļa pārlūkošanas pieredzi..

Secinājums

Amazon FireStick ir populārs, jo to var pielāgot atbilstoši lietotāja vajadzībām un vēlmēm. Lietotņu veikalā ir pieejami simtiem lietojumprogrammu, kuras var pielāgot FireStick ierīces pielāgošanai.

Es īsumā esmu iepazīstinājis ar dažām vispopulārākajām lietojumprogrammām, kuras varat instalēt savā FireStick ierīcē, lai uzlabotu savu pieredzi un lai viss būtu tikai jūsu rokās. Pēc šo lietotņu izmēģināšanas jūs nejutīsit vēlmi pāriet uz jebkuru citu ierīci. Visas šajā rokasgrāmatā aplūkotās lietotnes ir labākās Fire TV un FireStick lietotnes.

Visas lietotnes, kuras esmu apskatījis šajā rokasgrāmatā, ir viegli pieejamas Amazon lietotņu veikalā, un, cerams, jums nebūs problēmu to atrašanā un instalēšanā. Pārliecinieties, ka izmēģināt tos visus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me