Dakšas ir precīza oriģinālās lietojumprogrammas versijas kopija. Dakšas tiek izstrādātas, izmantojot oriģinālo lietojumu kodēšanu un pielāgojot tos lietotāja vajadzībām. Ir viegli izgatavot dakšiņas no atvērtā pirmkoda programmatūras un lietotnēm.

Kodi ir atvērtā koda multivides atskaņotājs, tāpēc ir pieejamas daudzas Kodi dakšiņas. Vislabākais šajās dakšās ir platformu dažādība, ko tā var atbalstīt. Mēs esam snieguši īsu ieskatu par labākajām Kodi dakšām, kas pieejamas attiecībā uz to platformām. Mēs centāmies padarīt šo ceļvedi tikpat izsmeļošu kā labākie kodi papildinājumi un labākais Kodi VPN ceļvedis.

SPMC ir labākais maija Kodi dakša, kā minēts KodiVPN aptaujā

labākais-kodi-dakša

Labākās Kodi dakšiņas operētājsistēmai Windows

Šeit ir daži no labākajiem Kodi dakšām kodi Windows lietotājiem:

1) DVDFab multivides atskaņotājs

Lejupielādējiet DVDFab multivides atskaņotāju Kodi Fork

Tā ir plaši atzīta Kodi dakša starp populārajām dakšām, kuras jūs varat atrast. Galvenais panākumu iemesls ir tā daudzplatforma. Izņemot logus, to var izmantot arī tādās platformās kā android.

labākās kodi dakšiņas

DVDFab Media Player ieguva reputāciju starp lielajām Kodi 17.3 dakšām un Kodi 17.4 dakšām. Tomēr tagad tas ir starp populārajām Kodi 17.6 dakšām, padarot to par ievērojamu vārdu starp Kodi 17 dakšām.

2) SPMC

Lejupielādējiet SPMC Kodi Fork

Semper Media Center neapšaubāmi ir vispopulārākā mūsdienās pieejamā Kodi dakša. Tā kā šī Kodi dakša ir lieliska, tā tiek izmantota visā pasaulē un ir priekšroka salīdzinājumā ar citām dakšām.

Labākās Kodi dakšiņas operētājsistēmai Windows

SPMC Kodi dakšu ir izstrādājis Koying; bijušais android programmētājs Kodi fondam.

3) Kato Kodi Krypton Fork

Lejupielādējiet Kato Kodi Fork

Kato Kodi dakša ir pārsteidzoša lieta, jo tā ir gan Kodi 16, gan Kodi 17 dakša. Tam ir liels tiešsaistes atbalsts, kas pieejams tiešsaistē, ja lietotājam nepieciešama palīdzība.

Kato kodi dakša

4) LibreELEC

Lejupielādējiet LibreELEC operētājsistēmai Windows

LibreELEC ir Kodi dakša, kas ir paredzēta Linux operētājsistēmas Windows lietotājiem. Lai to sāktu, nepieciešama SD karte, kas darbojas lieliski. Tās pieejamība ir līdzīga Kodi, un to var arī pievienot oficiālajai Kodi lietojumprogrammai.

libreelec kodi dakša

Labākās Kodi dakšiņas operētājsistēmai Windows 10

5) Xbian

Lejupielādējiet Xbian

Xbian ir Kodi dakša, ko var uzstādīt uz logiem, un tā darbojas lieliski, jo ir ātrs un patērē mazāk vietas. Sākotnēji tas tika izveidots Raspberry Pi, taču to var izmantot arī operētājsistēmā Windows.

Labākās Kodi dakšiņas operētājsistēmai Windows 10

6) Alienware Alfa

Lejupielādējiet Alienware

Šī Kodi dakša ir viena no labākajām Kodi dakšām, jo ​​tā ir multivides kaste vai, citiem vārdiem sakot, konsole. Tas ir līdzīgs Kodi Boxes, un to var viegli uzstādīt uz logiem.

Labākās Kodi dakšiņas Amazon Fire TV / Fire stick

7) FireMC

Šī dakša ir viena no labākajām Kodi dakšām, jo ​​to ļoti dod Kodi 17.3 lietotāji. FireTV Guru izstrādāja FireMC, un tas ir savietojams ar Amazon Fire TV un Fire Stick.

firemc kodi dakša

8) STVMC

Lejupielādējiet STVMC Kodi Fork

Šo dakšiņu izstrādā Spinz TV izstrādātājs; jā, populārais papildinājums, ar kuru daudzi Kodi lietotāji ir iepazinušies. Viņu papildinājums ir bijis populārs un viens no labākajiem Kodi papildinājumiem, un tagad viņi ir šeit ar Kodi dakšiņu. Un nav šaubu, ka šī Kodi dakša ir viena no labākajām Kodi dakšām.

STMC kodi dakša

9) Jēzus kaste

Lejupielādējiet Jēzus kasti FireTV / Fire Stick

Jesus Box ir lieliska Kodi dakša, jo tā piedāvā 2 nedēļu tehnisko atbalstu un atjauninājumus mūža garumā. Tā ir lieliska dakša, ja plānojat nomainīt Kodi uz Fire Stick vai Fire TV.

Jesus Box kodi dakša

Jesus Box ir ideāla Kodi 17.6 dakša, nodrošinot lietotājiem tādu pašu pieredzi kā Kodi Krypton 17.6.

10) Terārija TV

Lejupielādējiet TerrariumTV

Par Terrarium TV ir radušās pirātisma problēmas, tāpēc, lai saglabātu drošību šīs dakšas lietošanas laikā, ir ļoti ieteicams izmantot VPN Firestick. Visi straumēšanas geeks ir pazīstami ar Terrarium Kodi papildinājumu, taču tagad tā izstrādātājs ir pavirzījies uz priekšu, izveidojot Kodi Fork. Lietojumprogramma, kas uzvedas tieši tāpat kā Kodi un kuru var izmantot izklaidei.

terārija tv kodi dakša

Labākās Kodi Forks for Android

11) MyGica

Lejupielādējiet APK MyGica Kodi Fork: https://tinyurl.com/y96vwdpj

Šī dakša ir viena no labākajām Kodi 17 dakšām, īpaši Kodi 17.4 dakša. MyGica Kodi dakša ir paredzēta Android ierīcēm. Tas ir savietojams ar visām jaunākajām Android ierīcēm un nodrošina lielisku pieredzi.

MyGica kodi dakša

Parasti nav viegli un viegli atrast Kodi dakšiņas, bet mēs to esam izdarījuši jūsu labā.

12) EBox MC

Lejupielādējiet EBox MC APK

Šī apbrīnojamā jaunā Kodi dakša nāk klajā ar 3 GB RAM un 32 GB krātuves. Šis lodziņš ļauj lietotājiem pārsniegt viņu vajadzības un straumēt visu, ko viņi vēlas. Tas lieliski darbojas ar Android ierīcēm.

EBox MC kodi dakša

13) Nodi

Nodi ir vēl viena Kodi dakša, kas labi darbojas Android ierīcēs, taču atšķirībā no MyGica tā nedarbojas ar jaunām versijām. Tas ir savietojams ar 4.4 operētājsistēmu Android. Nodi ir savs direktoriju ceļš tāpat kā SPMC.

nodi kodi dakša

14) Vdub Style MC 17.6 Krypton

Lejupielādējiet APD VDub Style

Šī Kodi dakša pēdējā laikā veido virsrakstus, pateicoties tā pārsteidzošajai funkcionalitātei, un tas ir iemesls, kāpēc mēs to noteikti ievietojam labākajās Kodi dakšās 2018. Šo dakšiņu var baudīt android ierīcēs. Tāpēc nomainiet Kodi ar šo un izbaudi!

Vdub Style MC 17.6 Krypton kodi dakša

Labākās Kodi Linux dakšiņas

15) OSMC

Lejupielādējiet operētājsistēmai OSMC Kodi Fork

OSMC ir atvērtā koda multivides centrs, kas sevi dēvē par “mediju centru, ko cilvēki ir izveidojuši cilvēkiem”. Tas patiešām ir viens no Kodi Forks for Linux lietotājiem. Linux lietotāji acīmredzami neatšķiras no citu platformu lietotājiem, un viņiem ir grūti straumēt iecienīto saturu, izmantojot dažādas lietotnes.

osmc kodi dakša

16) OpenELEC

Lejupielādējiet OpenELEC Kodi dakšu

Tas faktiski ir atvērtā koda multivides centra komplekts, kas tagad ir pieejams kā pats multivides centrs. Tas ir ieprogrammēts Linux, un tas ir ļoti ērts visiem straumējošajiem Geeks. Straumēšanas guru apgalvo, ka tas ir inovatīvāks nekā Kodi VPN, un tas ir jums jāizlemj.

openelec kodi dakša

Labākās Kodi atvērtā koda dakšiņas

17) MrMC

Lejupielādējiet MRMC Kodi Fork

Kopš Amazon izņēma Kodi no viņu lietotņu veikala, MrMC ieņēma savu vietu un nopelnīja lielisku reputāciju. MrMC ir modificēta Kodi forma, kas ir atvērts avots un kuru var izmantot jebkurā ierīcē. Tam ir 10 pēdu lietotāja interfeiss televīzijas un video atskaņotājiem.

mrmc kodi dakša

18) CEMC

Lejupielādējiet CEMC

Sabiedrības izdevuma Media Center ir slavenā Kodi atvērtā koda dakša, un to bez vilcināšanās var uzstādīt līdzās Kodi. Nebūs problēmu vai traucējumu, kā to garantē CEMC izstrādātāji.

CEMC kodi dakša

Labākās Kodi Aveņu Pi dakšiņas

19) RasPlex

Lejupielādējiet RasPlex

Rasplex ir pieejama Kodi dakša, lai baudītu straumes un visu jūsu Raspberry Pi. Tā ir modificēta Kodi versija, īpaši Raspberry Pi lietotājiem.

RASPLEX kodi dakša

20) OpenPHT

Lejupielādējiet OpenPHT

OpenPHT ir ne tikai Kodi dakša, bet arī RasPlex dakša. Tas ir paredzēts arī RaspberryPi lietotājiem, taču to var arī instalēt operētājsistēmās Windows, Linux un Mac.

OpenPHT kodi dakša

Labākās Kodi Vender vai ierīces dakšas

21) ZDMC

Lejupielādējiet ZDMC

ZDMC ir Kodi dakša, ko izstrādājuši Zidoo ierīču ražotāji, un tai ir RK3368 mikroshēmas, pie kurām Kodi parasti nedarbojas. Lietotāji šajās mikroshēmās var izmantot ZDMC, un viņiem nebūs problēmu.

zdmc kodi dakša

22) WeTek Media Player

Lejupielādējiet WeTek

WeTek ir lielisks multivides centrs un Kodi dakša, kas uzlabo lietotāja pieredzi nākamajā līmenī. Lietotāji var baudīt gan WeTek kastes, gan programmatūru, tāpat kā Kodi.

wetek kodi dakša

Labākās Kodi vecās dakšas, kas vairs nedarbosies

 1. Crystalbuntu
 2. E2BMC
 3. GeeXboX
 4. iConsole
 5. OpenBricks

Kodi Forks Lejupielāde

 1. Lejupielādējiet DVDFab multivides atskaņotāju Kodi Fork
 2. Lejupielādējiet SPMC Kodi Fork
 3. Lejupielādējiet Kato Kodi Fork
 4. Lejupielādējiet LibreELEC operētājsistēmai Windows
 5. Lejupielādējiet Xbian
 6. Lejupielādējiet FireMC Kodi dakšiņu
 7. Lejupielādējiet STVMC Kodi Fork
 8. Lejupielādējiet Jēzus kasti FireTV / Fire Stick
 9. Lejupielādējiet TerrariumTV
 10. Lejupielādējiet APK MyGica Kodi Fork
 11. Lejupielādējiet EBox MC APK
 12. Lejupielādējiet Nodi APK
 13. Lejupielādējiet APD VDub Style
 14. Lejupielādējiet operētājsistēmai OSMC Kodi Fork
 15. Lejupielādējiet OpenELEC Kodi dakšu
 16. Lejupielādējiet MRMC Kodi Fork
 17. Lejupielādējiet CEMC
 18. Lejupielādējiet RasPlex
 19. Lejupielādējiet OpenPHT
 20. Lejupielādējiet ZDMC
 21. Lejupielādējiet WeTek

Nobeiguma vārdi

Mēs esam apsprieduši dažus no labākajiem Kodi dakšiem lietotājiem, kas ir vieni no labākajiem Kodi dakšas 2018. Šīs dakšas ir modificētas Kodi formas, un tās nodrošina tikai funkcionalitātes pieredzi kā Kodi. Tomēr varētu būt daži pielāgojumi un jauninājumi, taču varētu būt arī daži trūkumi. Izmēģiniet to un dariet mums zināmu!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me