Kodi agrāk bija pazīstams kā XMBC, kas ir bezmaksas atvērtā koda programmatūra, kas ļauj instalēt trešo pušu papildinājumus. Izmantojot šos papildinājumus, jūs varat straumēt filmas, sportu, TV šovus, sporta tiešraidi, spēles, mūziku un citu saturu no jebkuras platformas..

Labākās Kodi kastes ir pilnas ar funkcijām un augsto tehnoloģiju, kas ļauj straumēt pārsteidzošu saturu. Mūsu labākais Kodi kastes kandidāts 2018. gada maijam ir Seguro Trongle x4. Pilnu pārskatu lasiet šeit.

Īpašie KodiVPN.co īpašie piedāvājumi 2020
PureVPN

 10,95 ASV dolāri 2,91 ASV dolāriPer mēnesi

Paķer šo darījumu

surfshark

USD 11,95 USD 1,99Per mēnesis

Paķer šo darījumu (3 mēneši bez maksas)

Bezdarbība

 9,95 ASV dolāri 2,75 ASV dolāriPermēnesis

Paķer šo darījumu

Labākais lietotājs izvēlējās KODI lodziņu kā KodiVPN.co aptaujas rezultāti

Jo ātrāk jūs zināt labāko ierīci, jo labāk

[Noklikšķiniet, lai palielinātu]

JPEG grafika ir mainīta

Kodi kārba ir televizora pierīce, kurā Kodi jau ir instalēta, un tāpēc pievienojiet un atskaņojiet daudz multivides satura. Šajā rokasgrāmatā mēs apskatām labākās Kodi kastes, ņemot vērā to veiktspēju un popularitāti.

 1. Labākās Kodi Android kastes 
 2. Labākās Kodi Legal kastes 
 3. Labākās Kodi Live TV kastes
 4. Labākās Kodi pilnībā piekrautās kastes
 5. Kā apiet Lielbritānijas elektronikas drošības pārbaudi par Kodi nelegālajām kastēm
 6. Labākās Kodi Linux kastes
 7. Piedāvājumā izklaides kastes

Labākās Android kastes Kodi

 1. Xbox
 2. Amazon Fire TV Stick
 3. Amazon Fire TV
 4. Nvidija Vairogs
 5. Seguro Trongle X4
 6. Emtec GEM kaste
 7. Q-Box Amlogic S905
 8. T95X TV kaste
 9. R99 4K, izveidojis EBox
 10. Buzz tv 3000
 11. Rveal 2
 12. Dolamee D5 Tv kaste
 13. TICTĪDS
 14. Maxesla S905X Android TV BOX
 15. Zoomtak TV Box S912
 16. MyGica visurgājējs

Skatiet Android lodziņu salīdzināšanas tabulu.
labākās kodi kastes android linux ios

Visplašāk izmantotās kastes ir Android kastes. Tie ir visu formu un izmēru ar lieliskām specifikācijām procesora, video, audio, atmiņas un ne mazāk atmiņas ziņā. Ir daudz izklaides kastu ar augstām vai zemām cenām, un jūs, iespējams, nevēlaties palaist garām labāko iespējamo, kas balstīta uz mūsu detalizēto labāko Kodi kastu pārskatu. Kad esat izvēlējies, ir vieglāk iestatīt kodi android, veicot tikai dažas darbības.

Labākās Kodi kastes Bieži uzdotie jautājumi FAQ

Ko nozīmē Jailbreak uz Kodi?

Jailbreak on Kodi nozīmē instalēt Kodi uz jebkuras platformas vai ierīces, kas to tieši neatbalsta. Kodi nevar uzstādīt tieši tādās ierīcēs kā Fire Stick, Apple TV, iPad utt.

Tāpēc Kodi instalēšanai šajās ierīcēs tiek izmantota jailbreak metode. Jailbreak metode nozīmē Kodi instalēšanu šādās ierīcēs ar dažu trešo personu programmu palīdzību.

Vai pilnībā piekrautas kastes ir likumīgas lietošanai?

Nē, pilnībā piekrautas Kodi kastes nav likumīgi lietojamas. Apvienotajā Karalistē ir veikti daudzi aresti, un visā pasaulē ir bijis daudz tādu gadījumu, kad lietotājiem, kuri nopirka, pārdeva vai izmantoja pilnībā piekrautas Kodi kastes, nācās piedzīvot ieslodzījumu vai radīt tiesiskas sekas..

Daudzi Kodi lietotāji arī saņēma juridiskus paziņojumus no DMCA un citām radniecīgām iestādēm. Tāpēc, lai saglabātu drošību, ir ļoti ieteicams izmantot VPN.

Vai Android Boxes ir atļauts izmantot?

Jā, android kastes ir likumīgi lietojamas, jo tajās instalētās lietotnes netiek izmantotas pirātiska satura straumēšanai. Šajās android kastēs instalētajām lietotnēm ir nepieciešama abonēšanas maksa, un to piedāvāto saturu var tikai straumēt, nevis lejupielādēt. Tāpēc tos ir likumīgi izmantot.

Xbox One

Xbox one Kodi

Xbox One ir jaudīga spēļu konsole, kuru ražo Microsoft.

Xbox sērijā ir garš modeļu saraksts, taču jaunākais Xbox One X ir līdz šim visspēcīgākā konsole.

Tas iesaiņo jaudīgu perforatoru ar 4K ultra HD spēlēm, ļaujot konsoļu spēlētājiem izjust spēles 60 FPS.

Turklāt tagad Xbox one oficiāli atbalsta kodi, tāpēc izbaudiet spēles un straumēšanu, iestatot kodi uz xbox one.

Amazon Fire TV Stick

amazon fire tv stick tiks izmantots kā kodi kaste

Amazon Fire TV Stick ir uz Android balstīta operētājsistēma ar četrkodolu procesoru. Tā ir nopelnījusi savu vārdu kā Kodi lietotāju galvenā straumētāja.

Jaunā Fire Stick 2017. gada versija ir kļuvusi par labāko multivides straumētāju ar ātrāku procesoru. Tomēr tas ir nedaudz dārgāks nekā iepriekšējais modelis.

Kodi Addons izmantošana FireStick ir pārsteidzoša pieredze, kuru nevarat atļauties palaist garām!

Amazon Fire TV

amazon fire tv kodi kaste

Amazon Fire TV ir lielākas un lielākas funkcijas nekā Amazon Fire TV Stick, bet ar to pašu Android balstīto operētājsistēmu.

Tā ir galvenā izvēle kā labākais Kodi lodziņš, lai straumētu Netflix vai Amazon Prime Instant Video. Šī ierīce darbojas nevainojami ar Fire TV, un Kodi ielādēšanai vajadzēs tikai dažas sekundes.

Nvidija Vairogs

Nvidia vairoga kodi kaste

Runājot par Android televizora pierīci, Nvidia Shield ir visspēcīgākais.

Sākot ar TV šoviem un beidzot ar jaunākajām spēlēm pilsētā, šajā lodziņā ir visas izklaides, par kurām jūs varbūt domājat.

Nav pārsteigums, ka tas padara to par labāko Kodi kasti Kodi lietotājiem. Nvidia Shield savā kastē izmanto jaunāko Android 6.0.

Seguro Trongle X4

Seguro Trongle X4 kodi kaste

Seguro Trongle X4 ir vēl viena kaste, kuras kastē ir iestrādāts Android 6.0. Ja jums kādreiz ir nepieciešams Kodi lodziņš, lai straumētu 4K videoklipus, bet nav jāmaksā cenas, kas raisošas, tad tas ir ideāls.

Šķiet, ka reti ir gadījumi, kad ierīcei piemīt tik labas īpašības un tajā pašā laikā rada dažus ierobežojumus. Paredzētajam mērķim tas padara labāko Kodi kasti apkārt.

Seguro Trongle X4 video apskats

Seguro Trongle X4 Pilns pārskats

Seguro Trongle X4 varētu būt lētākās partijas kastes, taču tas neietekmē straumētā video kvalitāti. Tas atbalsta 4K videoklipus, un tam ir bezvadu tastatūra, un tam ir skārienvadības kontrole.

Ņemot vērā tā funkcijas, tam ir 2GHz četrkodolu procesors ar ARM Cortex-A53 centrālo procesoru līdzās Penta-Core procesoram. To sakot, tā augstas veiktspējas mašīnas konfigurācija nodrošina īpaši ātru ātrumu, profesionālu video kvalitāti un vislabāko lietotāja pieredzi.

Tas atbalsta gandrīz visus audio un video formātus, tāpēc jums nav jāapgrūtina sevi, vispirms konvertējot video formātu. Attēla kvalitāte rada iespaidu, kas tuvāk realitātei, kas šķiet diezgan iespaidīgs.

Emtec GEM kaste

Emtec GEM KODI BOX

Tā ir vienkārša izvēle ikvienam, kurš nav pazīstams ar Kodi kastēm ar visām savām funkcijām un iespējām.

Tomēr šī rūtiņa neļaus instalēt jaunākās Kodi versijas. Bet, izmantojot Kodi iestatīšanas vedni, kā norādīts šajā labākajā kodi vedņu rokasgrāmatā, jūs varat piekļūt programmatūras vecākajai versijai.

Q-Box Amlogic S905

Q Box Amlogic S905 uz kodi

Q-Box S905 ir lieliski piemērots Kodi, pateicoties tā 450 Penta-Core procesoram. Šis procesors piedāvā izcilu 4 k izšķirtspēju ar 1080p straumēšanu.

Tas darbojas operētājsistēmā Android OS 5.1 Lollipop ar 16 GB iekšēju atmiņu. Lietotnes un spēles var instalēt no Google Play veikala, un tām ir lietotājam draudzīgs interfeiss.

T95X TV kaste

T95X TV Kodi Box

Kad jums ir T95X Andorid, jums nav jāuztraucas par pēdējiem atjauninājumiem, jo ​​tam visu piekļuvi var iegūt pašā Google Play veikalā.

Straumējiet filmas un TV šovus ar trešo personu Kodi papildinājumiem HD izšķirtspējā. Ja rodas kādas problēmas, vienmēr ir pieejams tiešsaistes atbalsts, kas sniedz jums palīdzību.

R99 4K, izveidojis EBox

EBOX-R99-3-labākais-kodi kaste

Milzīgajā 4K kārbā ir ļoti jaudīga aparatūra. Satriecošo multivides atskaņotāju veido 4 GB RAM, 32 GB ROM, Android 6.0, un to visu nodrošina Hexa-Core centrālais procesors. Ierīci vēl var lepoties ar Ultra HD 4K grafiku.

To sakot, multivides atskaņotājs ar HDMI kabeli tiek savienots ar televizoru, un tas var darīt visu, ko var izdarīt jaunākā Android ierīce, sākot no filmu skatīšanās līdz spēļu spēlēšanai un programmu lejupielādēšanai. Tas var darīt visu, lai jūs uzturētu visu dienu.

Buzz TV 3000

Buzz TV 3000 ir Android lodziņš, kurā var darboties vairāk nekā miljons dažādu lietotņu, ieskaitot Kodi.

Buzz TV ir operētājsistēma Android 6.0 Marshmallow, 2GHz procesors, 2 GB RAM un iekšējā atmiņa 8 GB. Tas var rādīt videoklipus ar ātrumu 4 kk, 2 k 1080 (60 kadri sekundē) un citām izšķirtspēm ar zemu cenu.

 

Rveal 2

Rveal 2 ir nepārspējams, kad jāatrod jaudīgas Android kastes Kodi.

Darbina Octa-Core procesors un Android 6.0 Marshmallow, Rveal 2 ir perforators. Izmantojot Rveal 2, varat straumēt saturu ultra-HD.

Dolamee D5 TV kaste

Garajā pieejamo Android kārbu sarakstā Dolamee D5 TV kārba ir ierīce, kuru jums vajadzētu izmēģināt. Kodi kastē ir Octa Core Cortex A7 1,5 GHz procesors, 2 GB RAM un 8 GB atmiņa.

Turklāt Dolamee D5 atbalsta Bluetooth savienojumu un atskaņo video 4K, 2K un HD formātā.

TICTĪDS

TICTID Android lodziņš ir lieliski piemērots Kodi, jo tam pie stūres ir 2 GB RAM, 16 GB iekšējā atmiņa un 2 GHz četrkodolu CPU..

Tas var darbināt daudzas citas Android lietotnes kopā ar Kodi. Varat straumēt šovus un filmas dažādās video kvalitātēs, ieskaitot ultra HD.

Maxesla S905X

Maxesla Android lodziņš ir līdzīgs dažādiem citiem straumēšanas lodziņiem, jo ​​darbojas ar Quad Core 2.0 Ghz procesoru, 2 GB RAM un 16 GB iekšējo atmiņu..

Tas darbosies Kodi bez jebkādām nepatikšanām un ļaus lietotājiem skatīties saturu UHD 4K.

Zoomtak TV Box S912

TV zoom Zoomtak ir viens no tāda veida Android lodziņiem, kas nodrošinās izcilu sniegumu un vienmērīgi darbinās Kodi.

Cik tas ir varens?

Izmantojot Zoomtak, jūs iegūstat Octa Core 2.0GHz procesoru, 3 GB RAM, 32 GB ROM un ultra HD atskaņošanu..

MyGica visurgājējs

Ir divi MyGica ATV varianti, uz kuriem jūs varat nokļūt. Viens variants ir pieejams četrkodolu CPU, bet otrs ir pieejams ar Octa-Core procesoru.

Izvēle starp abām ir atkarīga no izpildes līmeņa, kuru vēlaties sasniegt.

Tomēr abi darbosies Kodi bez traucējumiem un atskaņos video 4K kvalitātē.

Labāko Android lodziņu salīdzināšanas tabula

SpecifikācijasAmazon Fire TV

Amazon Fire TV

Amazon Fire TV Stick

Nvidia vairoga televizors

Nvidia Shield TV kaste

Seguro Trongle X4

Seguro Trongle x4

Emtec GEM kaste

Emtec Gem Box

Atbalstītās lietotnes1000+1000+1000+1000+1000+
Balss atbalstsBalss tālvadības pults AlexaBalss tālvadības pults Alexa
Atmiņas2 GB1 GB3 GB1 GB1 GB
Uzglabāšana8 GB8 GB16 GB8 GB16 GB
Paplašināma krātuveLīdz 200 GBLīdz 32 GB
Izmērs4,5 x 4,5 x 0,7 collas3,4 x 1,2 x 0,5 collas9,6 x 8,4 x 4 collas5 x 2,0 x 2,99 collas10,1 x 6,7 x 3,1 collas
ProcesorsMediaTek četrkodolu līdz 2 Ghz divkodolu @ 2,0 GHz + divkodolu @ 1,6 GHzMediaTek četrkodolu ARM 1,3 GHzNVIDIA Tegra X1 procesors 256 kodolu Maxwell GPUAmlogic S905X četrkodolu multivide – 1,5 GHzAmlogic S805 četrkodolu 1,5 GHz
BluetoothBluetooth 4.1 LEBluetooth 4.1 LEBluetooth 4.1 LEBluetooth 4.1 LE
Tiek atbalstīta izvades izšķirtspēja2160p līdz 30 kadriem sekundē; 720p un 1080p līdz 60fps720p un 1080p līdz 60fps4K, HDR, 60 kadri / sHDMI – patiess 4K2KFull HD 1080p
Televizoru saderība4K īpaši augstas izšķirtspējas televizori ar HDMI, kas spēj nodrošināt 2160 p ar 24/25/30/50/60 Hz un HDCP 2.2Televizori ar HDMI, kas spēj nodrošināt 1080p vai 720p frekvencē 60 / 50Hz, ieskaitot populāros ar HDCP saderīgos modeļusViegli savienojams ar HDTVViegli savienojams ar HDTVViegli savienojams ar HDTV
Atbalstīts satura formātsVideo: H.265, H.264

Audio: AAC-LC, AC3, eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MP3, PCM / Wave, Vorbis, Dolby Atmos (EC3_JOC)

Foto: JPEG, PNG, GIF, BMP

Video: (H.264 1080p30) (H.265 1080p30)

Audio: AAC-LC, HE-AACv1 (AAC +), HE-AACv2 (eAAC +), AC3 (Dolby Digital), eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MIDI, MP3, PCM / Wave, Vorbis, AMR-NB, AMR-WB

Foto: JPEG, PNG, GIF, BMP

Video:(H.265 / HEVC līdz 4K HDR) (VP8, VP9, ​​H.264, MPEG1 / 2 līdz 4K atskaņošana ar 60 FPS) (H.263, MJPEG, MPEG4, WMV9 / VC1 līdz 1080p atskaņošana ar 60 FPS) )

Audio: AAC, AAC +, eAAC +, MP3, WAVE, AMR, OGG Vorbis, FLAC, PCM, WMA, WMA-Pro, WMA-Lossless, DD + / DTS, Dolby Atmos un Dolby

Video: (H.264 1080p30) (H.265 1080p30)

Audio: AAC-LC, HE-AACv1 (AAC +), HE-AACv2 (eAAC +), AC3 (Dolby Digital), eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MIDI, MP3, PCM / Wave, Vorbis, AMR-NB, AMR-WB

Foto: JPEG, PNG, GIF, BMP

Video: AVI, FLV, H.264, M4V, MKV, MOV, MP4, MPEG, WebM, Xvid

Audio:MP3

Foto: BMP, GIF, JPG, PNG

Cena89,99 ASV dolāri39,99 ASV dolāri199,99 ASV dolāri53,08 ASV dolāriUSD 99,99

Labākās juridiskās Kodi kastes

 1. Aveņu Pi 3
 2. Roku Ultra 4k
 3. Ebox T8 V
 4. Google Chromecast Ultra
 5. Google Chromecast
 6. Xiaomi Mi

Aveņu Pi 3

Aveņu Pi 3 ir labākā kodi legālā kaste

Lai kā varētu šķist, tas ir mazs dators ar izcilām funkcijām, kas pievilcīgs Kodi multivides centram.

Kodi lietotāji četrkāršā procesora dēļ var ērti straumēt 1080p video.

Var būt iespējams izmantot Ethernet savienojumu, ja bezvadu tīkla savienojumā rodas buferizācijas problēmas.

Kastīte Amazon tirgū izmaksā ap 80 ASV dolāriem, un ir likumīgi un drošāk to izmantot Lielbritānijā. Tomēr ar Pi 3 nav kastes, kas nozīmē, ka jums būs jāatrod korpuss, kas der tā iekšējai shēmai.

Tas nav arī ar tālvadības pulti, taču jūs varat atrast veidu, kā izmantot Kodi, izmantojot televizora tālvadības pulti, kas saderīgs ar HDMI CEC. Īsāk sakot, tas ir labākais Kodi kārba veiktspējas ziņā.

Roku Ultra 4K

roku ultra 4k kodi kaste

Kas padara Roku Ultra 4K par labāko Kodi lodziņu, kas nav likumīga izvēle Kodi lietotājiem? Pārsteidzošais saturs, ērta navigācija, objektīva satura meklēšana un pielāgošanas opcija to padara straumēšanas lodziņos visaugstākajā skaitā. Pieejams tikai par 129,99 USD

EBOX T8 V

EBOX T8 V kodi kaste

EBOX T8 V ir jaunākais modelis, ko uzņēmums izlaida 2016. gadā, kas, iespējams, ir visātrākā ierīce, kas tā ražota.

Tas darbojas ar jaunāko Android, un tam ir instalēta sava Kodi Build. Tas uzlabo Kodi lietotāju pieredzi filmu, TV šovu un sporta skatīšanās laikā.

Ir viena īpaša iezīme, kas ir tās unikālais pārdošanas piedāvājums, un tas ietver pielāgotu divkāršu palaišanu iesācējiem un ekspertiem. Nav jāuztraucas, ja neesat izmantojis televizora rūtiņu, mūsu rokasgrāmata iesācējiem palīdz jums uzzināt par ierīci.

Google Chromecast Ultra

Google Chromecast Ultra kodi lodziņš

Ja jūs nekad nevēlaties ļauties juridiskām problēmām un vēlaties atbrīvoties no visām nepatikšanām, iesakām jums iegūt Google Chromecast Ultra par 98 ASV dolāriem vai mazāk.

Tas ir vairāk domuzīme nekā tradicionāls televizora kārba, un tas padara to diskrētu.

Tas var pakārties aiz televizora vai datora un var nodrošināt izklaides stundas.

Šī mazā un pārnēsājamā ierīce atspoguļo Google entuziasmu izmantot 4K straumēšanas tirgu.

Šī kaste tuvākajā laikā būtu lieliski piemērota Kodi lietotājiem. Chromecast ierīcei ir nepieciešams televizors ar HDMI portu un WiFi tīklu; To darītu arī Ethernet.

Chromecast Ultra ir pievienots ethernet ports, kas ļauj to 4K atskaņot un HDR video. Šīs funkcijas lietotājiem liek justies greznākiem nekā tā iepriekšējā Chromecast versija.

Google Chromecast

Chromecast Ultra priekšgājējs; Arī Chromecast ir radījis lielu izjūtu starp izklaides junkuriem. Mazais dongle nāk ar strāvas kabeli un adapteri. Lai gan tam ir nepieciešams WiFi tīkls un televizors ar HDMI portu.

Izmantojot šo apbrīnojamo ierīci, varat sākt 3 vienkāršos soļos.

Kā iestatīt Chromecast ierīci

 1. Sāciet ar Chromecast ierīces pievienošanu HDTV un jaudai. Pēc tam apmeklējiet vietni chromecast.com/setup.
 2. Ērti pievienojiet Chromecast ierīci sava mājas WiFi tīklam.
 3. Ērtībā pieskarieties apraides pogai lietotnē, kurā iespējota apraide, un izvēlieties videoklipu, ko atskaņot televizorā.

Xiaomi Mi

Xiaomi Mi kodi kaste

Būtu netaisnīgi nepieminēt Xiomi Mi tā gludā un glītā izskata ierīcei. Tas ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, lai straumētu miljoniem izklaides satura.

Ierīce ir likumīga Apvienotajā Karalistē un lielākajā daļā valstu, un tai ir arī 4K video izšķirtspēja, kas padara TV skatīšanos labāku nekā citas ierīces.

Tā funkcijās ietilpst četrkodolu procesors, 2 GB DD3 atmiņa, un 8 GB iebūvētā krātuve ir viss nepieciešamais jūsu iecienītā satura saglabāšanai. Turklāt tas ir par lētu cenu, t.i., USD 70 vai mazāk. Tomēr Kodi ir jāinstalē pirms kaut kā.

Labākās Kodi kastes tiešraidei

 1. Kukele S912
 2. SkyStream Two
 3. Rveal RT5
 4. Easystone Q Box
 5. Apple TV
 6. EZ-Stream Ti8

Kukele S912

labākās kodi kastes tiešraidei tv

Šī Kodi kaste ir aprīkota ar tastatūru un tālvadības pulti, kas ir ielādēta ar daudziem Kodi papildinājumiem, lai straumētu TV.

Tam ir jaudīgs 64 bitu procesors ar 3 GB RAM, un, lai to vēl vairāk pievienotu, ierīcei ir vienkārša navigācija, kas padara to lietotājam draudzīgu.

Multivides bibliotēka pati sevi automātiski atjaunina, un tai ir tendence palielināties katru dienu. Tas, bez šaubām, ir likumīga un labākā Kodi straumēšanas kaste, ko jūs tirgū kādreiz atradīsit par cenu, kuru tā ir vērts.

SkyStream Two

SkyStream Divas kodi kastes

Iepazīstieties ar ātrāko un jaudīgāko televizora kārbu, kas ir ideāls risinājums lieliem kabeļtelevīzijas rēķiniem. Tas ir labākais Kodi kaste, ņemot vērā kvalitatīvu 4K video skatīšanos ar vieglumu.

Varat straumēt daudz multivides satura, ieskaitot visus galvenos straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix, Hulu utt., Un pielāgot savu straumēšanas pieredzi, izmantojot Android.

Tā ir likumīga Kodi kaste, kas ir mainījusi televizora skatīšanās veidu. Miljoniem filmu, TV šovu un spēļu piedāvā jums neierobežotu izklaidi. Izmantojot SkyStream Two, jums nekad nevajadzēs kļūt par “pilnībā piekrautu” kastu upuri.

Rveal RT5

Rveal RT5 kodi kaste

Kad jūs saņemat Rveal RT5 skatīties televizoru, jums vairs nekad nevajadzēs teikt: “Televīzijā nekas nav redzams”. Tas pārveido jūsu televizoru par multivides bibliotēku, kur varat skatīt bezgalīgu izklaides saturu.

Iedomājieties, ja jūs kādreiz vēlējāties straumēt multivides saturu tiešraidē vai pēc pieprasījuma, šī ir pati vieta.

Uzņēmuma mērķis ir palielināt TV skatītāju vērtību ar kvalitatīviem video, vieglu navigāciju un bez problēmām iestatīšanu. Kungi, televīzijas nākotne ir klāt.

Un, ja pasūtāt tagad ar “KodiVPN” kupona kodu, iegādāsities ekskluzīvu 10% atlaidi pirkumam!

Easystone Q Box

Easystone Q Box kodi

Ja jums ir nepieciešama televizora skatīšanās iespēja ar pieņemamu cenu ar 4K ultra-HD video, tad Q Box, iespējams, jūs uzskatīs par labāko variantu.

Tam, iespējams, nav vismodernākās tehnoloģijas, jo kastes pamatā ir Lollipop versija, taču tā noteikti ir jūsu naudas vērta.

Tam ir Ethernet ports, ātrs ielādes laiks, un tam ir klaviatūra, kurā ir piestiprināts peles paliktnis.

Kastītes iekšējā krātuve ir 16 GB, kur jums nekad nevajadzēs uztraukties par vietas izsīkšanu.

Tāpēc tas padara Kodi par labāko straumēšanas lodziņu.

Apple TV

ābolu tv kaste kodi

To, ko mēs līdz šim esam iemācījušies no Apple vēstures, ir apņēmies vienkāršot visu, ar ko tas sastopas. Šis paziņojums attiecas arī uz Apple TV.

Liekas, ka uzņēmums ir atbrīvojis televīziju un ļauj skatīties Netflix, HBO, Hulu, ESPN un daudz ko citu ar instalētu lietotni..

Lai gan vienīgais Apple TV negatīvais faktors, ko mēs varētu atrast, ir tas, ka jums ir jāinstalē Kodi Apple TV, jo programmatūra nav iepriekš instalēta.

Ja esat pazīstams ar Mac, jums nebūs nekādu problēmu lejupielādēt Kodi no lietotnēm. Tas ir labākais kodi lodziņš līdz šim, ja jūs neļausit instalēt Kodi lietotnes.

EZ-Stream Ti8

EZ straume Ti8 kodi kaste

EZ-Stream Ti8 ir viegli pārnēsājams, un to var savienot ar jebkuru televizoru caur tā HDMI pieslēgvietu. Ierīces iestatīšanas process ir ļoti viegls, taču neierobežota satura straumēšana ir daudz vienkāršāka nekā tā iestatīšana.

Varat straumēt visu, kas jums patīk, lejupielādējot tādas lietotnes kā Amazon Video, Netflix, HBO, Hulu un citas.

Labākās pilnībā noslogotās Kodi kastes

 1. MXQ Pro
 2. Matricom Android G-Box Q2
 3. Minix Neo U1
 4. Nexsmart D32 Android Kodi TV kaste

MXQ Pro

Labākās pilnībā noslogotās Kodi kastes

Būtisks MXQ Pro kastes elements ir tā iepriekš instalēts Kodi multivides centrs. Tas nāk komplektā ar Kodi būvēm, kuras lielākajā daļā valstu tiek uzskatītas par nelikumīgām.

Kastītes cena ir 32,49 ASV dolāri, kas ir par dažiem dolāriem mazāk nekā Fire Stick, un lielākajai daļai cilvēku izbrīns Kodi šajā mašīnā darbojas daudz labāk nekā Fire TV Stick.

Matricom Android G-Box Q2

Matricom Android G-Box Q2 kodi

Matricom Android G-Box Q2 ir maza kaste, bet ar neierobežotu straumēšanu, izmantojot Kodi versijas un papildinājumus.

Tas nodrošina Ultra HD izšķirtspējas ar 4K video kvalitāti, un to darbina ar Octa-core procesoru.

Tas spēlētu spēles bez iesaldējumiem un kļūmēm, kurām vajadzētu labi apmierināt spēļu fanus. Tas var darboties arī ārkārtīgi labi ar Amazon Prime Video.

Matricom G-Box Q3

Matricom G-Box Q3 kodi

Matricom G-Box Q3 ir jaunākais Matricom ģimenes ieviestais izdevums. Kaste, kurā ir skārienpaliktņa tastatūra un ātrs procesors.

Tomēr vislabākā īpašība ir tā saskarne, kas pilnībā atbalsta Amazon Prime.

Kaste nāk ar Mini 2.4GHz tālvadības pulti, kur tā vienmēr ir gatava straumēt jebko no interneta.

Turklāt tam ir iebūvēts papildinājums, kas ļauj straumēt filmas tonnām bezmaksas multivides satura bez satelīta vai kabeļa.

Minix Neo U1

Minix Neo U1 kodi kaste

Ja jūs plānojat palaist Kodi uz šo lodziņu, tas darbojas nevainojami un ātri. Televizora multivides lodziņā ir daudz iespēju, kuras jūs kādreiz vēlaties.

Tam ir četrkodolu procesors, 2GB DDR3 atmiņa un 16 GB iekšējā atmiņa. Kopumā tam ir dažas lieliskas Wi-Fi iespējas.

Minix Neo U9

Minix Neo U9 labākā kodi kaste

Minix Neo U9 ir modernizēta Minix Neo U1 versija, kas sniedz vislabāko mājas kinozāles pieredzi.

Tas atskaņo vispopulārākos, taču jaunākos failu formātus, kas dod jums iespēju straumēt jebko.

Tas nodrošina kristāldzidru kvalitātes video ar 60 kadriem sekundē un dod nomierinošu efektu.

NEXSMART D32 Android TV kaste

NEXSMART D32 Android TV Kodi Box

Šī kaste var šķist maza, taču tās izpildījums runā skaļāk. Tam ir jaunākā Android versija kopā ar pilnībā ielādētu Kodi versiju, kurā varat likumīgi vai nelikumīgi straumēt multivides saturu.

Tam ir četrkodolu procesors apvienojumā ar Penta kodolu grafiku. Tā kā tā ir Android TV kaste, jūs varat spēlēt spēles no Google App Store.

Kā apiet Lielbritānijas elektronikas drošības pārbaudi par Kodi nelegālajām kastēm

Nesen izplatījās streiki un juridiski draudi Kodi izstrādātājiem un lietotājiem, un tas ir Kodi lietotāju pieredzes līmenis. Tas ir ieguvis jaunu seju, jo tagad amatpersonas izspiež Apvienotās Karalistes iedzīvotājus un galu galā saskaras ar stingru Kodi nelegālo kastu elektronisko drošības pārbaudi..

Tāpēc iespējas, ka jūs neesat pieķēris, ir ļoti minimālas. Ieteicamais veids, kā palikt anonīmam, ir Kodi VPN izmantošana. Izmantojot VPN, jūs iegūstat šādas priekšrocības:

 1. Uztur jūs anonīmi straumēšanas laikā no serveriem.
 2. Piekļūstiet jaunām versijām.
 3. Piekļūstiet ģeogrāfiski bloķētam saturam.

Labākās Kodi Linux kastes

 1. Mag 254
 2. Pendoo X8 Pro
 3. T96N RK3229
 4. ARNU kaste
 5. J95 4K JynxBox

Mag 256

mag-254-kodi-box

Ar palielinātu RAM atmiņu un efektīvu procesoru tas padara jaudīgu televizora pierīci. Tas ir ideāls risinājums IPTV Kodi kanālu straumēšanai.

Apbrīnojamā lieta par MAG 254 ir tā spēja atbalstīt 3D video. Nozīmē, jums nāksies piedzīvot vislabāko audio un video kvalitāti, kādu jūs redzējāt, piemēram, televizora pierīce.

Pendoo X8 Pro

pendoo x8 pro kodi kaste

Pendoo X8 televizora kārbā ir instalēts jaunākais Android, t.i., Android 6.0, lai lietotājiem nodrošinātu perfektu interfeisa pieredzi. Tam ir Octa-core procesors ar dubultu Wi-Fi, kas padara to par unikālu Android lodziņu.

T96N RK3229

T96N RK3229 labākais Kodi Box

Tā vienmēr ir lieliska kaste, kad tajās var būt instalētas lietotnes un spēles. Turklāt jūs varat skatīties filmas 4K kvalitātē, kas ir labāka Linux lietotājiem.

T96N RK3229 ir iebūvēta Kodi Krypton versija 17, kurā varat instalēt trešo pušu Kodi papildinājumus, lai skatītos filmas un TV pārraides bez abonēšanas.

ARNU kaste

arnu kodi kaste

ARNU Box tika izstrādāts, paturot prātā divas vissvarīgākās lietas, vienkāršu lietošanu un jaunākās tehnoloģijas.

Lielākā daļa Android lodziņu, kurus atrodat, ir sarežģīti ar neatbilstošām funkcijām.

ARNU Box mēģina padarīt lietotāju pieredzi pēc iespējas vienkāršāku.

Tā ir tīra uz Linux balstīta kaste ar neierobežotiem Kodi papildinājumiem, kas iepriekš instalēti. Jūs vienkārši varat iegādāties kasti un būt gatavs straumēt visu internetā.

JynxBox J95 4K

jynxbox-j95-best-linux-box

J95 LibreELEC Linux kārba ir ļoti gluds un moderns Kodi kārba. Multivides atskaņotājs var padarīt 4K Ultra HD grafiku ar 2 GB RAM.

Šo apdullināšanas ierīci nodrošina četrkodolu Cortex A53 S905 procesors, un tai obligāti jābūt uz Linux balstītai ierīcei..

64 bitu sīkrīks ļauj viegli instalēt Kodi tā 16 GB zibatmiņā bez abonēšanas.

Piedāvājumā izklaides kastes

EBox H96 PRO plus

EBox H96 PRO plus

EBox H96 Pro ir Kodi kastes zvērs, kas lepojas ar jaudīgām funkcijām. Varat straumēt Ultra HD 4k izšķirtspējā, baudīt augstas veiktspējas iespējas, pateicoties tā Octa Core 2.0GHz procesoram un 3 GB RAM.

EBox M8s Pro

EBox M8s Pro

Starp dažādajām Kodi kastēm noteikti jāņem vērā EBox M8s Pro. Ar ekonomiskām cenām un jaudīgām funkcijām M8s Pro piedāvā Ultra HD straumēšanu, Android 7.1 Nougat un iepriekš instalētu Kodi.

EBox Zennon

EBox Zennon

Zennon ir viena no pieejamākajām Kodi kastēm, lai straumētu šovus, filmas, TV tiešraidi un dažādu citu saturu.

Varat baudīt atskaņošanu ar 1080p un 4K Ultra HD, ar pienācīgu Quad Core procesora sniegumu un 1 GB RAM.

T8 V4

T8 V4 TV kaste

T8 V4 ir vecākas paaudzes Android kaste, kas piedāvā ievērojamu veiktspēju un 16 GB iebūvēto atmiņu. Tas piedāvā SATA savienojumu un stilīgu dizainu.

EBox Q Android

EBox Q Android

EBox Q Android ir viegla un kompakta Kodi kaste, kas nodrošina lielisku sniegumu. Jūs varat baudīt video augstas izšķirtspējas video un lepojas ar 16 GB iekšējo atmiņu ar 2 GB RAM.

EBox Q Lite Android

EBox Q Lite Android

Q Life Android lodziņā ir dažādi varianti ar dažādām cenu zīmēm.

Līnijas augšdaļā Q Lite ir 8 GB atmiņa, 1 GB RAM, un tam ir viegls dizains.

EBox TV nūja

EBox TV nūja

TV Stick ir daudzpusīga straumēšanas ierīce, kas piedāvā divējādas operētājsistēmas (Windows 10 & Android 5.1).

Jūs varat pievienot TV Stick jebkurā LED televizorā un pārvērst to par viedo televizoru. Televizora nūja piedāvā arī lielisku sniegumu, ļaujot straumēt jebkuru saturu Kodi, padarot to par pieklājīgu Kodi kasti.

Labākās Kodi kastes E-līcī

 1. Arābu IPTV kaste
 2. Evanpo T95Z Plus S912
 3. H96 Pro Plus

Arābu IPTV kaste

Arābu IPTV Box savieno ar televīzijas kanāliem, izmantojot signālus. Tādā veidā jums būs jāapmaksā tikai kastes izmaksas, neiekasējot gada vai mēneša maksu.

Kodi papildinājumi ir iepriekš instalēti lodziņā, kas ļauj straumēt filmas, TV šovus un dzīvot sporta veidus par 150 ASV dolāriem. Tas var šķist nedaudz dārgs, taču Amlogic 4K centrālais procesors ir šīs cenas vērts.

.

Labākās Kodi kastes e-pastā

Evanpo T95Z Plus S912

T95Z Plus S912 ir īpašo iespēju konti labākajam Kodi lodziņam, un tajā ir iekļauts Octa-core procesors, 6.0 Android un 4K video kvalitāte..

Kaste atbalsta tikai Kodi papildinājumus, jo Kodi ir iepriekš instalēts ar pamata standarta lietotnēm. Tas maksāja apmēram USD 70, kas ir šo cenu vērts.

T95Z Plus S912 kodi kaste

H96 Pro Plus

H96 kodi kaste

H96 ir jaunākā Android operētājsistēma ar nosaukumu Android NOUGAT, kas ir Android Marshmallow paplašinājums. Tas ir augstas veiktspējas un labākais Kodi kaste ar Octa kodolu procesoru, kas maksimizē pulksteņa ātrumu līdz 2,0 GHz. Tomēr kaste ir ļoti dārga – USD 135.

Labākās Kodi kastes Amazon

 1. Kaste
 2. T95N Mini
 3. GooBand Doo

Kaste

Abox ir jaunais modelis, kuru 2017. gadā uzsāka GooBang Doo. Tam kā operētājsistēma ir instalēta jaunākā Android Marshmallow, un ar Kodi tas var straumēt neierobežotas filmas un palaist daudzas spēles.

Vēl viens unikāls ierīces pārdošanas piedāvājums ir tās jaunais HDMI kabelis 17 + 1 atšķirībā no citiem 15 + 1 kabeļiem. Šī kabeļa mērķis ir atbalstīt 4K kvalitātes video. Ar šīm funkcijām tas maksā tikai apmēram 45 USD.

Labākās Kodi kastes Amazon

T95N Mini

Hongyu T95N Mini TV kārba ir vēl viena Android TV kaste ar četrkodolu procesoru un Wi-Fi multivides atskaņotāju. Tas ļauj piekļūt multivides saturam internetā vai caur Kodi. Kārbai ir pievienots HDMI atbalsts, 2 USB porti un izmērs, kas varētu ērti ietilpt uz plaukstām.

Jūs varat dalīties ar saturu ar draugiem un uzzināt, kā izmantot šo labāko Kodi lodziņu. To varētu izdarīt, viesabonējot caur saviem tiešsaistes forumiem un apskatot mācību video.

.

T95N Mini kodi kaste

GooBang Doo

GooBang Doo laiž klajā jaunu televizora kārbu ar savu zīmolu. Tas ir daudz progresīvāks nekā tā apakš zīmols Abox un maksā apmēram 60 USD. Šīs kastes iezīme, kas atšķir no pārējām TV kastēm, ir divjoslu Wi-Fi. Buferizācijas laikā tas nekavējas.

.

GooBang Doo kodi kaste

Labākā Android TV kaste 2020. gadā

Vai Kodi Box ir likumīgs?

Bieži vien ziņās dzirdam apgalvojumus, ka Kodi kastes ir nelikumīgas. Pirms mēs iedziļināmies ziņu dziļumā, kas liek domāt, ka Kodi ir nelikumīgi, mēs bieži vien nekad nesaņemam iespēju uzzināt patiesību.

Kodi kastes ir likumīgas. Kodi lietotājiem ir iespēja iegādāties kastes no dažādiem uzņēmumiem un skatīties bezmaksas saturu.

Tomēr atribūts, kas padara Kodi kastes nelikumīgas, ir to lietotāji, kas cenšas straumēt abonēšanas kanālus bez maksas.

labākās kodi kastes

Daži lodziņi, kas ir pieejami tirgū, tiek modificēti tādā mērā, ka tajā tiek izmantoti trešo personu papildinājumi un spraudņi. Tas ļauj cilvēkiem bez maksas straumēt apmaksātu saturu.

Šīs modificētās ierīces ir “pilnībā ielādētas”, kas nozīmē, ka tām jau ir iebūvēta programmatūra, kas varētu atļaut piekļuvi kanāliem, kas abonē tikai.

Pat Eiropas augstākā tiesa ir pieņēmusi lēmumu par šīm “pilnībā piekrautajām” ierīcēm. Izmantojot šīs ierīces, cilvēki skatās pirātu filmas un tiešraides sporta veidus, par kuriem tiek maksāta maksa par skatījumu (PPV).

Nesen Facebook atjaunināja savu Tirdzniecības politiku, kur tas aizliedza produktus, kas veicina neatļautu piekļuvi digitālajiem plašsaziņas līdzekļiem. Šeit ietilpst arī Kodi “pilnībā piekrautas” kastes. Kopš šī brīža Facebook neļaus pārdot šīs ierīces no savas platformas.

kodi juridiskas kastes

Apsverot visu haosu, kas saistīts ar Kodi kastēm, tas liek cilvēkiem brīnīties par labāko Kodi kastu likumību. Mēs pārskatījām labākās Kodi straumēšanas kastes, kas nekad neradīs jūs nepatikšanās.

Lai pievienotu lietas

Neskatoties uz visu Kodi kritiku, ir svarīgi atcerēties, ka Kodi kastes ir likumīgas daudzās valstīs. Ja vien nav kastes, kas ir pilnībā piekrautas.

Kodi lietotājiem ir jābūt pastāvīgi informētiem par jaunākajām ziņām un tendencēm Kodi pasaulē. To sakot, viņi nebūtu nonākuši nepatikšanās ar tiesībaizsardzības aģentūrām.

Mēs esam uzskaitījuši labākās Kodi kastes tirgū, ieskaitot atsevišķu sadaļu, kurā apskatītas pilnībā piekrautas kastes.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me