Cīņu par UFC Bantamweight titulu starp Dillashaw vs Garbrandt 2 var lēti vērot tiešsaistē. Līdzīgi kā iepriekšējās UFC cīņas, piemēram, UFC 225 vai UFC 226, arī šai cīņai ir diezgan liela nozīme. Tā kā Dillashaw amerikāņu jauktais cīņas mākslinieks devās iebiedēšanas vārdu cīņā ar Garbrandt 2. Cīņa notiks 2018. gada 4. augustā Staples centrā, Losandželosā, Kalifornijā, un jūs noteikti varat uzzināt lētāko veidu, kā skatīties UFC 227.

Ja jūs gaidāt lētāko veidu, kā straumēt UFC 227, tad jūs esat īstajā vietā. Tā kā mēs piedāvājam lētāko iespēju UFC 227 tiešraidē skatīties tiešsaistē, izmantojot PPV, vai bez maksas vietnē Kodi Sports. Ar lielu hype jūs varat skatīties Conor Mcgregor vs Khabib Nurmagomedov, kā arī uz kodi. Bet, vērojot to, Kodi būs nepieciešams vislabākais vpn, jo šī cīņa ir ierobežota ģeogrāfiskā mērogā.

skatīties dillashaw vs garbrandt lēti uz pvv

UFC 227 kanāli / oficiālais raidorganizāciju tiesību saraksts

Šeit ir skats uz kanāliem un to attiecīgajiem apraides reģioniem:

Valsts / reģionsRaidorganizācijas
UKBT Sport 2
KrievijaVGTRK
KanādaCīņas tīkls
AustrālijaLapsa Sports

Iepriekšminētās UFC raidorganizācijas ir pieejamas tikai norādītajā valstī ar standarta cenu 64,99 USD par UFC galveno karti. Tomēr jūs varat mainīt savu atrašanās vietu uz citām valstīm un sagaidīt pārsteidzošu atlaidi UFC PPV Main Card cenās.

Iegūstiet VPN CTA

Lētākais veids, kā noskatīties UFC 227 Garbrandt 2 vs Dillashaw

UFC 227 grandiozais notikums notiks tiešraidē šo sestdien (4. augustā), un labākie cīnītāji cīnīsies viens pret otru. Skatuve ir iestatīta, un fani par to rosās dažādās sociālo mediju platformās. UFC fani var skatīties šo notikumu tiešraidē TV un tiešsaistē, izmantojot dažādus apraides pakalpojumus, taču viņiem par to būs jāmaksā abonēšanas cena.

UFC PPV cenu salīdzinājums
Valsts

Cena

Lēts PPV, izmantojot VPN 
FilipīnasUSD 17,52 (920 piso)

PureVPN

2,48 USD mēnesī (77% atlaide)

poga (3)

Luksemburga 35,40 USD
Pakistāna34,99 USD
Singapūra24,99 USD

Šī iemesla dēļ mēs esam faniem visā pasaulē atvieglojuši iespēju skatīties UFC 227 vislabākajā un lētākajā veidā tiešsaistē.
lētākais veids, kā iegūt ufc 226 pay per view
Ņemiet vērā, ka, ja jūs pērkat cīņas karti, ja maksājat par skatījumu no oficiālās UFC vietnes, jums jāapsver sava reģiona maiņa, izmantojot Kodi VPN pakalpojumu, jo cīņas kartes cena katrā reģionā ir atšķirīga. . Atšķirība starp ASV un Pakistānas reģioniem ir parādīta zemāk:

Pārdošanā ufc 226 biļete

Tomēr vislabākā cena, ko varat atļauties, ir Filipīnu reģions:

ufc 226 pay per view Filipīnu cena

Kā skatīties UFC 227 Dillashaw vs Garbrandt 2 tiešraidi tiešsaistē bez kabeļa straumēšanas

Noteikti, ja esat UFC ventilators un meklējat veidus, kā skatīties UFC 227 tiešraidē tiešsaistē bez kabeļa, mēs esam aprakstījuši jums vienkāršāko un ekonomiskāko risinājumu. Acīmredzot jūs nevēlaties tērēt savu laiku, sēžot pie televizora, kad ir simtiem vadu griešanas iespēju, lai straumētu UFC 227.

Ir divi iespējamie veidi, kā jūs varat skatīties UFC 227 Garbrandt 2 vs Dillashaw Live Online bez kabeļa:

 1. Via Kodi
 2. Tiešsaistes straumēs

Atliek tikai izvēlēties straumēšanas vajadzībām. Mēs esam snieguši detalizētu informāciju par abiem pakalpojumiem, lai sniegtu jums labāku ieskatu, lai jūs varētu attiecīgi izvēlēties.

Kā skatīties UFC 227 T.J. Dillashaw vs Cody Garbrandt Bezmaksas tiešsaistes tiešraides

Daudzas tiešsaistes straumēšanas vietnes nodrošinās šī notikuma tiešraidi, šeit ir dažas iespējas, kuras mēs jums piedāvājam:

 1. UFC oficiālais YouTube kanāls
 2. Izkliedētājs
 3. StraumēšanasTV4K

Šos pakalpojumus varat izmantot, lai straumētu notikumu cīņas tiešsaistē.

Kā skatīties UFC 227 kanālā Kodi Krypton 17.6 vai zemākā versijā bez kabeļa

Kodi ir labākais risinājums visām straumēšanas vajadzībām. Kodi ir nopelnījis reputāciju, lai straumētu UFC cīņas ar labākajiem sporta papildinājumiem. Mēs iesakām 3 labākie kodi papildinājumi, lai jūs varētu straumēt šo apbrīnojamo cīņu. Šie papildinājumi ir izrādījušies uzticami iepriekšējās cīņās, jo tie nodrošina bezmaksas straumēšanas saites UFC tiešsaistē.

 1. Planētas MMA, lai straumētu T.J. Dilasavs pret Kodiju Garbrantu
 2. cCloud TV, lai skatītos Kodiju Garbrantu un T.J. Dillashaw
 3. SportsDevil skatīties Dillashaw vs Garbrandt

Planētas MMA

Planet MMA ir īpaša MMA apraide, Kodi papildinājums, kurai būs vislabākā UFC 227 bezmaksas tiešraide. Veiciet šīs darbības, lai instalētu Planet MMA:

 1. Atvērt Kodi ierīcē > Klikšķiniet uz Iestatījumi (zobrata ikona).Lētākais ceļš līdz pulkstenim - UFC-226-Miocic-vs-Cormier
 2. Atvērsies jauns logs, noklikšķiniet uz Failu menedžeris no pieejamajām iespējām.Kā skatīties - UFC-226-Miocic-vs-Cormier-Live-Online-bez kabeļa
 3. Kreisajā kolonnā veiciet dubultklikšķi uz “Pievienot avotu.’Kā skatīties - UFC-226-Miocic-vs-Cormier-Free-Live-Online-Streams
 4. Parādīsies dialoglodziņš, noklikšķiniet uz tā, kur rakstīts “Nav ”.Kā skatīties - UFC-226-on-Kodi-Krypton-17,6-or-Down-without-cable
 5. Tagad ierakstiet šo URLhttp://supremacy.org.uk/zip/repo/ un noklikšķiniet uz.how-to-watch-ufc-226-kodi
 6. Pēc tam nosauciet šo URL kā Pārmērība > Klikšķis labi.ufc-226-kodi-krātuve
 7. Tagad dodieties atpakaļ uz sākuma ekrānu un pēc tam uz Papildinājumi.ufc-226-kodi-addons
 8. Augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz lodziņa ikonas (Package Installer).how-to-watch-ufc-226-on-kodi-jarvis-version-16-or-up
 9. Klikšķiniet uz ‘Instalēt no zip faila‘.ufc-226-kodi
 10. Klikšķiniet uz Pārmērība no saraksta.ufc-226-uz planētas-mma
 11. Klikšķiniet uz pārākums-x.x.ufc-226-on-sportsdevil
 12. Klikšķiniet uz supremacy-x.x.zip > Gaidiet paziņojumu.ufc-226-on-cloud-tv
 13. Tagad noklikšķiniet Instalējiet no krātuves.ufc-226-biļetes
 14. Izvēlieties pārākums.UFC-226-Cīņas vieta un datums
 15. Atvērt Video papildinājumi.UFC-226-Cīņas kartes
 16. Klikšķiniet uz Planētas MMA.UFC-226-Channels-Official-Broadcasters-Rights-List
 17. Tagad noklikšķiniet Uzstādīt un gaidiet paziņojumu.Kā var-es varu skatīties-UFC-226-on-Sling-TV

Skatieties UFC 227 kanālā cCloud TV Kodi Addon

cCloud TV ir ievērojams TV tiešraides Kodi papildinājums, kas, protams, nodrošina TV tiešraides kanālu plūsmas no visas pasaules. UFC fani var izmantot šo Kodi papildinājumu, lai skatītos UFC tiešsaistē un lai būtu bezmaksas UFC 226 straumes. Veiciet šīs darbības, lai instalētu cCloud TV Kodi papildinājumu:

 1. Atvērt Kodi ierīcē > Klikšķiniet uz Iestatījumi > Klikšķiniet uz Fails Vadītājs. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot Avots.
 2. Noklikšķiniet uz vietas, kur teikts <Nav> un ierakstiet šo URL:http://lazykodi.com/ > Noklikšķiniet uz Labi.
 3. Nosauciet šo multivides URL kā ‘Lazy Kodi’> Klikšķis labi > Klikšķis labi lai aizvērtu dialoglodziņu.
 4. Dodieties atpakaļ uz Kodi galvenā izvēlne> Klikšķis Papildinājumi cilne > Klikšķiniet uz Kasteikona.
 5. Tagad noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila.
 6. Atvērt Slinks Kodi.
 7. Jūs redzēsit trīs iespējas: Repozitoriji, rāvējslēdzēji un Vednis.
 8. Izvēlieties REPOSITORIES > Izvēlieties Androidaba > Atvērt krātuve > Ritiniet sarakstu uz leju un noklikšķiniet uz kodil-104.zip > Gaidiet paziņojumu.
 9. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves opcija > Izvēlieties Kodilu krātuve.
 10. Atvērt Video papildinājumi mape > Ritiniet sarakstu uz leju un atlasiet cCloud TV.
 11. Klikšķis Uzstādīt.

Skatieties UFC 227 kanālā SportsDevil Kodi Addon

SportsDevil ir viens no leģendārajiem papildinājumiem sporta straumēšanai – gan svarīgākajām, gan tiešajām sporta spēlēm. Daudzi lietotāji ziņo, ka SportsDevil nedarbojas. Bet, sekojot mūsu sporta cīņai par kodi ceļvedi, jūs varēsit skatīties šo maču tiešraidē tiešsaistē. Un, ja jūs joprojām saskaraties ar kļūdu, ka kodi nedarbojas, tad noteikti saskaras ar ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, kas prasa kodi vpn.

UFC 227 biļetes

Pasākums atrodas tikai 1 dienas, un jums nav iespējas to nepalaist garām. Ja plānojat doties skatīties notikumu tiešraidē arēnā, biļetes varat iegādāties no šīm vietnēm:

 1. Eksperts
 2. Viagogo
 3. UFC 226 vietne
 4. AXS
 5. SeatGeek

UFC 227 cīņas vieta un datums

Paredzēts, ka šis notikums notiks Staples centrā, Losandželosā, Kalifornijā. Šī lieliskā arēna ir bijusi arī daudzu UFC pasākumu saimniece arī iepriekš. UFC 227 galvenais notikums būs cīņa starp Dillshaw un Garbrandt, cerēsim, ka šis notikums būs tikpat likumīgs kā UFC notikumi vienmēr.

UFC 227 cīņas kartes

Šis notikums acīmredzami ir darbība, kuru nevar palaist garām. Dosimies uz priekšu un ielūkosimies cīņas kartē par UFC 227:

ufc 227 cīņas karte dillashaw vs Garbrandt 2

Kā es varu skatīties UFC 227 kanālā Sling TV?

Jūs varat skatīties UFC tiešsaistē, izmantojot Sling TV pakalpojumu, abonējot to paketi, kas maksā Tikai 64,99 + nodoklis. Tas nodrošinās jums HD tvaicēšanas saiti, bet maksa netiek atmaksāta. Sling TV ir lielisks pakalpojums, ko izmantot tiešsaistes straumēšanai, un to process ir pamatots ar to sniegto kvalitāti.

Cīņas noslēgums

Protams, jūsu nedēļas nogale tiks apgaismota ar šo apbrīnojamo cīņu, kuru jūs varat lēti skatīties, izmantojot VPN vai brīvi, izmantojot Kodi un labākos Kodi papildinājumus. UFC 227 cīņas karte satur daudz lielisku cīņu starp Džonsonu un Cejudo, kā arī Santosu un Holandi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me