Vai jūs pastāvīgi esat iestrēdzis stāvoklī, ko skatīties tālāk? Tad vairs neuztraucieties! Mēs zinām, kas jums vislabāk šķiet Netflix, un mēs visu detalizēti esam apkopojuši jums. Rūpīgi izpētiet mūsu ceļvedi, un jūs vairs nejautājat sev, kādu šovu man vajadzētu skatīties, un, ja piekļūstat Netflix, jūs saskaras ar kādām problēmām, izmantojiet labāko Netflix vpn.

Kas ir Netflix?

Netflix ir tiešsaistes izklaides un straumēšanas pakalpojumu karalis visā pasaulē. Netflix satura daudzveidība un kvalitāte ir patiešām noteikusi jaunus standartus, un neviens nevar pieskaņot vareno Netflix. Tas ir tiešsaistes straumēšanas pakalpojums, kurā ir daudz sezonu šovu no visas pasaules. Dažādiem reģioniem ir dažādas Netflix bibliotēkas, kurām var piekļūt, izmantojot expressvpn netflix vai nordvpn netflix.

Netflix ir revolūcija digitālo izklaides industrijā, kuras dēļ TV skatīšanās ir novecojusi. Mūsdienās cilvēki ir sākuši izvēlēties straumēt savus iecienītos šovus tiešsaistē, nevis sēdēt, skatoties to pa kabeli. Galvenā iespēja piesaistīt cilvēkus straumēšanai tiešsaistē ir Netflix.

Vēl viena lieliska lieta Netflix ir tā, ka katram reģionam tam ir īpaša bibliotēka. Lietotāji no dažādiem reģioniem var piekļūt tikai saturam, kas ir pieejams viņu reģionā. Šis faktiski ir satura ierobežojums, ko rada satura sniedzēju autortiesības un satura apstrādes noteikumi.

Netflix New Releases 2018. gada augusts

Vasara drīz beigsies, jo ir sācies augusts, bet tikko ir sācies izklaides karuselis. Netflix tikko ir paziņojis par dažiem pārsteidzošiem televīzijas šoviem un filmu izlaidumiem augusta mēnesī un atstājis bijību visiem Netflix lietotājiem un straumēšanas faniem visā pasaulē. Kopā šomēnes tiks izlaisti 38 jauni Netflix oriģināli un 9 Netflix Films.

Šeit ir ieskats relīzes par augusta mēnesi:

PārslēdzāsMaģija cilvēkiem
Kokaīna piekrastePinky Malinky
Dinotrux uzlādēts: 3. sezonaBrauciens bez gara: 6. sezona
ES ESMU SlepkavaPaliec šeit
Maršējošie rīkojumiUltravioletais
Jaunības garšas: Starptautiskā versijaIzmeklētājs: Lielbritānijas nozieguma stāsts: 2. sezona
Sunshine kungs (straumē katru sestdienu)Pretvējš
Par bērniemSekojiet šim
72 Bīstami dzīvnieki: ĀzijaJautājiet StoryBots: 2. sezona
NomocītsBerts Kreišers: slepenais laiks
Viss par washingtonsVampīrs
Demetrijs Martins: overthinkerNevainīgie
NegarantējamsTroļļi: Beat turpinās !: 3. sezona
La casa de las floresKriminālā prāta iekšienē
Miljonu mārciņu ēdienkarteOzarks: 2. sezona
Ponysitters klubsParadīzes PD
Voltons: leģendārais aizstāvis: 7. sezonaKomēdijas sastāvs: 2. daļa
CionaUltimate Beastmaster: Fittest izdzīvošana
AtslābumsSlepeno likumu

Netflix filmas

 1. Brij Mohan Amar Rahe
 2. Tāpat kā tēvs
 3. Perdida
 4. Gērnsijas literāro un kartupeļu mizu pīrāgu biedrība
 5. Sūtījums
 6. Motīvs
 7. Visiem zēniem, kurus esmu mīlējis iepriekš
 8. Pēcpusdiena
 9. Termodinamikas likumi

Kādu Netflix šovu man vajadzētu skatīties ?

Ko skatīties vietnē Netflix UK ?

 1. Tāpat kā tēvsKādu Netflix šovu man vajadzētu skatīties 2018. gada augustā

Tāpat kā Tēvs ir komēdijas filma, kurā piedalās Kristen Bell, Kelsey Grammer un Seth Rogen. Filma griežas ap neērto situāciju, kas rodas, ja jaunlaulātā līgava nejauši paņem tēvu; kuru viņa nav satikusi gadā, savā medusmēnesī pēc piedzeršanās. Ģimene piedzīvo prieka mirkļus un emocijas, kad tēvs un meita kādu laiku pavada kopā. Tā ir lieliska emocionāla un dramatiska filma, ko skatīties.

 1. Viss par washingtonsKo skatīties vietnē Netflix UK?

Stāsts par nesen pensionētu reperi ho uzņemas atbildību kļūt par ģimenes vīrieti un rūpēties par saviem 4 bērniem, savukārt sieva savu pensiju kapitalizē, lai ļautos sava biznesa biznesam.

 1. Negarantējamsnetflix jaunie izlaidumi 2018. gada augustā

Patty, pusaudzis, kuru vidusskolas vienaudži pārbiedēja par viņas svaru, konsultējas ar Bob-Beauty konkursa treneri. Tā kā viņas ķermenis veic 360 pārvērtības, viņa plāno atriebties no visiem cilvēkiem, kuri viņu ir terorizējuši. Lomās šajā filmā ir Debijs Raiens, Alyssa Milano un Dalasa Roberts. Neuzkrītošā ir lieliska komēdijas filma, ko skatīties kopā ar ģimeni.

 1. Vampīrstop netflix šovi

Ghoul ir stāsts par šausminošām atklāsmēm par militāru slēptu aizturēšanas centru, kur tiek turēti un pratināti teroristi. Kad šajā sagūstītajā centrā ierodas jaunieņemtā militārā pratinātāja Nida Rahima, viņa uzzina, ka viņas ieceltais mērķis nav parasts cilvēks, bet drīzāk kaut kas cits no kaut kurienes. Šajā pasakā ir daudz pagriezienu un pagriezienu, un pēc apbrīnojamās kinematogrāfijas skatītājiem skatītājiem būs žokļi nokrituši.

 1. NevainīgieNetflix UK

Nevainīgie ir spēcīgs stāsts par diviem pusaudžiem, kurus saista mīlestība, bet viņu superdabiskās spējas cenšas viņus sadalīt. Šis trilleris un drāmas seriāls ir obligāti jāskatās seriālā, jo jūs būsiet liecinieks emocijām bagātam perforatoram.

 1. Ozark (2. sezona)ozark sezona netflix UK

Naudas atmazgāšana un ģimenes zaudēšana Ozark 2. sezona būs aizraujoša skatīšanās sezona. Martijam ir jāsamaksā smags parāds darījuma dēļ, kas nepareizi nonāca Meksikas narkotiku lordā. Lieciniet par ģimenes atkalapvienošanos skarbos apstākļos šajā Ozarka sezonā.

Ko skatīties Netflix Kanādā ?

 1. Sekojiet šimKo skatīties Netflix Kanādā?

Īsa, bet informatīva stāstu sērija, ko sedz Buzzfeed žurnālisti. Apbrīnojamā lieta par šo īso sēriju ir tā, ka tai būs katra epizode tikai 15 minūtes.

 1. Nāvīgo noslēpumu mājanāvīgo noslēpumu nams kanālā netflix

Terora stāsts par māti un meitu, kas tikko pārcēlās uz jaunu māju, lai atkal dzīvotu no jauna, bet šai mājai ir pagātne un daudz šausminošu noslēpumu. Noskatieties šo šausmu stāstu vietnē Netflix šī gada augustā.

 1. Outlander trešā sezonaoutlander ir izrāde, ko skatīties kanālā netflix

Outlander ir stāsts par mīlestību, sirds sāpēm un laika brūcēm, kuras nevar tik viegli sadzīt. Stāsts griežas ap Klēru, kurai ir divas atšķirīgas dzīves un divi atšķirīgi mīlas stāsti, kas paralēli rit viņas sirdij.

 1. Kā atbrīvoties no slepkavības – ceturtā sezonakā atbrīvoties no slepkavības 4. sezonas netflix kanādā

4 juristu studentu grupa kopā ar savu profesoru apvienojas dziļi un dziļi slepkavību lietās. Vērīgais ir slepkavību un atklāsmju stāsts.

Ko skatīties Netflix Austrālijā?

 1. La Casa De Las FloresKo skatīties Netflix Australia?

Ja esat komēdijas fans, kurš mīl ziedu, tad šis spāņu seriāls jums ir kā palutinājums. Stāsts griežas ap bagātu meksikāņu ģimeni, kurai pieder ziedu veikals, bet kurai ir pārāk maza kontrole pār viņu pašu disfunkcionalitāti.

 1. Marlons: 2. sezonamarlonn 2. sezona netflix australia

Stāsts griežas ap Marlona Wayana reālo dzīvi, kad viņš cenšas līdzsvarot savu dzīvi starp saviem bērniem, draugiem un bijušo sievu. Pats labākais Marlona ziņā ir tas, ka komēdijas zvaigzne spēlē pati, un var tikai cerēt uz dabiskām un oriģinālām sajūtām, kādas būtu šim seriālam. Šajā sezonā uzmanības centrā ir Marlona dzīves svārstības, jo ģimene aug un laiki kļūst grūtāki.

 1. Lieliski jaunumilieliskas ziņas par netflix australia

Lieliskas ziņas ir stāsts par kabeļtelevīzijas producentu un viņas māti, kura strādā kopā tajā pašā kabeļtelevīzijā, meita ir ziņu producente un māte ierodas kā interniste.

 1. Paradīzes PDParadīzes PD uz netflix australia

Paradise PD ir animācijas seriāls pieaugušajiem, kura pirmizrāde notiek Netflix. Stāsts riņķo ap policijas departamentu no ļoti mazas pilsētas, un galvenā uzmanība tiek pievērsta policistu stulbumam, kad viņi pastaigājas pa pilsētu, lai cīnītos pret noziedzību. Šai sērijai ir grafisks saturs un pieaugušo humors, tāpēc mēs iesakām to skatīties atsevišķi.

 1. The Ultimate Beastmaster Australia: Fittest izdzīvošanaThe Ultimate Beastmaster Australia: Fittest izdzīvošana

Ekstrēms sacensību pasākums, kurā piedalās vairāk nekā 100 konkurenti no deviņām dažādām pasaules valstīm, ieskaitot Franciju, Amerikas Savienotās Valstis, Vāciju, Apvienoto Karalisti, Austrāliju, Dienvidkoreju, Brazīliju, Itāliju un Meksiku. Katrā epizodē ir unikālu šķēršļu kopums, ar kuriem konkurentiem nākas saskarties un iekarot. Katras epizodes beigās tiek nosaukts uzvarētājs.

Kādu Netflix filmu man vajadzētu skatīties ?

Dažas apbrīnojamas Blockbuster filmas šī gada augustā ierodas Netflix, un jūs nevarat atļauties tās palaist garām. Šeit ir daži filmu ieteikumi:

Tornis HeistsMājas zaķis
Padariet to: tajā, lai to uzvarētuStar Trek Beyond
Ouija: Ļaunuma izcelsmeLepnums & Aizspriedumi
Kļūst grūtiČārlijs Sv. Mākonis
Kurš suni dabū?Sully
Piedzīvojumi valsts skolāTrīspadsmitais stāvs
MiesassargsLakeview Terrace
Eņģeļu pilsētaPusnakts ekspresis
Manas māsas uzturētājsPatēvs
Amerikas medusUzbrukums Volstrītā
Netīrais HarijsAizbraukušie
GoodFellasKarstā izplūšana

Ko skatīties Netflix viktorīnā

Pārsteidzoša lieta, ko jūs varēsit redzēt daudzos izklaides emuāros, ir viņu organizētā viktorīna par Netflix filmām un TV šoviem. Tas vietnēm un tirgotājiem palīdz noteikt lietotāju vēlmes un viņu gaumi. Lietotāji piedalās šajās aptaujās, jo šīs viktorīnas balstās uz žanriem, un viņi var izvēlēties šovu, kuru viņiem patīk skatīties, no šiem žanriem.

Vēl viena lieliska lieta šādās viktorīnās ir tā, ka tās palīdz lietotājiem vairāk uzzināt par citām pieejamām izrādēm. Iesaistīšanās šajās viktorīnās palīdz pārmērīgam vērotājam novērst neskaidrības par to, kādu Netflix šovu man vajadzētu skatīties Netflix vai kādus seriālus skatīties.?

Šīs viktorīnas var balstīt arī uz jūsu iecienītāko slavenību vai jūsu sapņu brīvdienām utt., Lai tikai pamudinātu uz to, ko skatīties tālāk, šīs viktorīnas var iet visādā mērā.

Šīs ir vietnes, kurās tiek organizētas šādas viktorīnas un aptaujas:

 1. BuzzFeed
 2. BrainFall
 3. PopBuzz
 4. Septiņpadsmit
 5. Sporcle

Viena lieta ir pārliecināta, ka pēc dalības šādās viktorīnās jums netiks uzdots sev jautājums par to, kas man būtu jārunā par nākamo, un jūs arī netraucēsit apskatīt Netflix ieteikumu lodziņu.

Nobeiguma vārdi

Jautājumi, piemēram, to, kādu Netflix šovu vajadzētu skatīties Netflix, un kādus seriālus skatīties, ir ļoti izplatīti visiem Netflix cienītājiem un Binge skatītājiem visā pasaulē. Ja esat ārkārtēja līmeņa pārmērīgs vērotājs, iespējams, jūs šo jautājumu pārcelsit uz jaunāku līmeni, piemēram, to, kas man būtu jādzen tālāk, un mēs jūs nevainojam par to, ka esat šāds.

Netflix ir tik atkarību izraisoša lieta, ka tas vienkārši nonāk zem ādas pārāk labi, ka jūs nevarat dzīvot bez tā, viens esat to izmēģinājis. Pagājušajā gadā mēs sakām, ka liels skaits cilvēku meklē to, kuru Netflix šovu man vajadzētu skatīties 2017. gadā, un jautājumi bija katrā emuāru vietnē.

Pēc tam, kad redzēju tik milzīgu pieplūdumu, emuāru vietnes, kas sāk nākt klajā ar lieliskiem ieteikumiem cilvēkiem, kuri jautā, kādu Netflix šovu man vajadzētu skatīties 2017. gadā?

Tas pats scenārijs ir novērots arī šogad, un lietotāji ir pārpludinājuši sociālos medijus, jautājot, kādu Netflix šovu man vajadzētu skatīties 2018. gadā? Tāpēc mēs domājām, kā jūs vadīt pietiekami izsmeļoši, lai jūs varētu zināt, kādu Netflix šovu man vajadzētu skatīties 2018. gadā. Mēs ceram, ka būsim iepazinušies ar šo mūsu ceļvedi; jums netiks jautāts, kādu Netflix šovu man vajadzētu skatīties vietnē Netflix.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me