Netflix VPN nedarbojas – labākais risinājums, kas darbojas 2019. gadā

Netflix VPN nedarbojas? Nu, tev tur kaut kas jādara nepareizi, draugs!


Šī problēma rodas, mēģinot piekļūt Netflix ar VPN pakalpojumiem, kuri pat nezina privātuma, šifrēšanas un drošības patieso nozīmi.

Kad jūs uzticaties neuzticamajam, jūs sakostat putekļus!

Dodieties ceļojumā, izmantojot šo ceļvedi, lai uzzinātu vairāk par Netflix VPN attiecībām.

Kāpēc man ir nepieciešams VPN ar Netflix??

Netflix ir izstrādājusi politiku, kas piedāvā dažādas satura bibliotēkas katrā reģionā licenču un satura izplatīšanas reglamentējošo problēmu dēļ. Tomēr lietotāji dod priekšroku piekļuvei labākajai satura bibliotēkai, t.i., ASV Netflix bibliotēkai, kā arī ASV Kanādas un Austrālijas bibliotēkai, taču viņi to nevar izdarīt ieviestā ģeogrāfiskā ierobežojuma dēļ.

Lai apietu šos ierobežojumus, lietotāji ir spiesti izmantot VPN un izpildīt savas pārmērīgas novērošanas vajadzības, izmantojot VPN pakalpojumu.

Netflix VPN nedarbojas – bet kāpēc?

Sākumā bija ļoti viegli piekļūt Netflix ģeogrāfiski ierobežotām bibliotēkām, jo ​​ikviens varēja apiet ierobežojumus, izmantojot tiešsaistes starpniekservera vietnes un VPN pakalpojumus. Tā kļuva par plaši ievērotu tendenci, un gandrīz visi to darīja visā pasaulē. Tomēr šī lietotāju prakse nodarīja lielu kaitējumu Netflix un satura izplatītāju ieņēmumiem, un tāpēc Netflix bija spiesta bloķēt VPN pakalpojumu un starpniekserveru vietņu izmantošanu.

Netflix uzsāka DNS servera adreses savstarpējo saskaņošanu ar lietotāja IP adresi un visur, kur viņi atrod pretrunu starp abiem, Netflix uzskata to par VPN serveri un aizliedz tā piekļuvi. Servera adrese ir iekļauta melnajā sarakstā, un šo serveri vairs neviens nevar izmantot, lai piekļūtu Netflix.

Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji apgalvo, ka viņi nodrošina piekļuvi Netflix bibliotēkām, taču visas šīs pretenzijas tiek atliktas, kad Netflix VPN bloķētājs tos melnos sarakstos. Ja domājat, ka jūsu VPN pakalpojums nav apiets Netflix ierobežojums, tas nozīmē, ka jūsu izmantotais serveris jau ir noteikts Netflix un ir aizliegts.

Kā apiet Netflix VPN aizliegumu un novērst Netflix VPN nedarbojas problēmas?

Godīgs ieteikums šajā sakarā ir izmantot uzticamu VPN pakalpojumu, kas piedāvā līnijas šifrēšanu un privātumu. To sakot, pārliecinieties, vai jūsu izvēlētais pakalpojumu sniedzējs ir atjauninājis serverus; pretējā gadījumā iespējas piekļūt Netflix bibliotēkai ir 50/50.

Tikai daži no labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, ExpressVPN, PureVPN un NordVPN uc, nodrošina augstas kvalitātes IP maskēšanu, pārliecinoties, ka jūs nepieķer neviena sistēma. Šiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir liels skaits ātrdarbīgu serveru, no kuriem izvēlēties, un labākā daļa ir tas, ka šie pakalpojumu sniedzēji laiku pa laikam pievieno arvien vairāk serveru..

Lai apietu Netflix VPN, pirms piekļuves Netflix vietnei, izveidojiet savienojumu ar VPN serveri un pārliecinieties, vai jūsu IP adresei un DNS serverim ir tāda pati adrese. Kad esat to pārliecinājies, piekļūstiet Netflix vietnei un piesakieties savā kontā. Jūs redzēsit visus izmantotā reģiona servera satura nosaukumus. E.g. ja esat izveidojis savienojumu ar ASV VPN serveri, jūs varēsit piekļūt ASV Netflix bibliotēkai.

Ja esat pārbaudījis VPN servera DNS adresi un jauno IP adresi, un tie abi ir saderīgi, bet nevarat piekļūt reģionālajai bibliotēkai, tad jums ir jāatiestata savienojums. Pārliecinieties, vai VPN nav DNS noplūdes, dažreiz tas izrādās problēma.

Vēl viena lieta, kā salabot VPN savienojumu Netflix lietošanai, ir mēģināt izveidot savienojumu ar citu serveri. Dažreiz serveri iet bezatbildīgi, radot grūtības lietotājiem apiet Netflix ierobežojumus.

Express VPN nedarbojas ar Netflix

Lietotāji ļoti uzticas un izvēlas ExpressVPN, lai apietu Netflix bibliotēku, jo tam ir plašs serveru klāsts, kas ir bijuši ļoti efektīvi, apejot ierobežojumus. Tomēr lietotāji nesen ir ziņojuši par vairākām problēmām saistībā ar ExpressVPN nedarbošanos ar Netflix.

To cēloņi var būt viens no šiem:

 1. IP adreses konflikts
 2. DNS servera adreses skalošanas problēma
 3. Starpniekservera konfigurācija
 4. Atpalikuši / bezatbildīgi serveri

Ar ExpressVPN tas nav nekas ierasts, taču šīs kļūdas var viegli novērst. Uzziniet vairāk, apskatot mūsu ExpressVPN Netflix ceļvedi. Tajā ir visa informācija par Netflix lietošanu ar ExpressVPN, kā arī visi kļūdu labojumi.

Daudzi lietotāji turpina teikt, ka VPN pakalpojumu sniedzēji iekasē pārāk lielu maksu, taču tas, kā es to redzu, viņu sniegtā privātums un drošība ir tā vērts.

Vietnieks VPN: Netflix starpniekserveris nedarbosies

Daudzi lietotāji uzskata, ka VPN ir pārāk dārgas, un tāpēc viņi izvēlas starpniekservera Netflix vietnes, domājot, ka šie starpniekserveri būs laba VPN alternatīva, taču patiesībā tie nebūt nav alternatīvi..

Lietotāji, kuri mēģina piekļūt Netflix, izmantojot starpniekserveri, redz šo ziņojumu:

Netflix vpn nedarbojas

Šī kļūda netiek uznirstoša, kad vietni apmeklējat ar starpniekserveri, bet tā tiek parādīta, mēģinot atvērt satura virsrakstu.

Tāpēc vienmēr esmu licis lietotājiem nelietot nevienu starpniekservera vietni, jo tās nemaz nav uzticamas.

Daži lietotāji arī strīdas par bezmaksas VPN izmantošanu un domā, ka tie varētu darboties labāk nekā starpniekserveru vietnes, taču patiesība ir tāda, ka viņi ir tikpat neaizsargāti, ka Netflix VPN bloķētājs tos var atklāt.

Bezmaksas VPN pakalpojumi nepavisam nav uzticami to neefektīvās IP maskēšanas un šifrēšanas, kā arī zemās kvalitātes serveru dēļ. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc es neiesaku bezmaksas VPN lietotājiem, kuri mēģina piekļūt Netflix vai jebkurai citai vietnei, kurai ir ģeogrāfiski ierobežota.

Nedarbojas privāts interneta piekļuves tīkls Netflix

Privāta piekļuve internetam varētu būt populārs VPN nodrošinātājs, taču diemžēl tas vairs apiet Netflix ģeogrāfiskos ierobežojumus, lai nodrošinātu piekļuvi Netflix bibliotēkām. Iepriekšējos laikos PIA mēdza apiet Netflix ģeogrāfiskos ierobežojumus, taču kopš brīža, kad Netflix saprata PIA serveru adreses, visa pasaule nonāca pie tiem..

PIA nodrošināja piekļuvi Netflix caur Silīcija ielejas serveriem, taču visi šie nodalītāji tagad ir iekļauti melnajā sarakstā, un tos vairs nevar izmantot. Tas ir nodarījis lielu kaitējumu privātā interneta piekļuves reputācijai.

Tomēr, ja joprojām atrodat kādu vietni, kurā teikts, ka varat izmantot PIA Netflix, pārliecinieties, ka to nekavējoties aizverat. Neskatoties uz to, Netflix izmantošanai varat izvēlēties NordVPN.

PureVPN paplašinājums, lai apietu Netflix VPN Ban

PureVPN ir vēl viens populārs un uzticams VPN sniedzējs, kurš visā pasaulē tiek augstu novērtēts par tā pakalpojumu. PureVPN ir dažas pārsteidzošas funkcijas un daudzi ātrgaitas serveri visā pasaulē.

netflix vpn aizliegums

PureVPN ir galvenā izvēle Netflix atbloķēšanai, jo tam ir savs pārlūka Chrome paplašinājums, kas lietotājiem ļauj apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un piekļūt Netflix bibliotēkām. Šī ir unikāla PureVPN īpašība, ko nevar redzēt nevienā citā VPN pakalpojumā.

Netflix VPN aizlieguma apiešana ar PureVPN ir ļoti vienkārša, un to var izdarīt īsā laikā. Lejupielādējiet PureVPN klientu un piesakieties savā PureVPN kontā. Instalējiet tā hroma paplašinājumu un piekļūstiet Netflix. Es jums apliecinu, ka, piekļūstot Netflix, izmantojot PureVPN, jūs neradīsit nevienu problēmu.

Tomēr šajā scenārijā ir aizķeršanās, ka bez PureVPN hroma paplašinājuma nevar apiet Netflix VPN aizliegumu.

Netflix VPN Bezmaksas

Viena lieta, ko zina katrs saprātīgs netizen, ir tā, ka par katru labu lietu ir jāmaksā cena, un labākās lietas tiešsaistē nekad nav bez maksas. Tas pats attiecas uz VPN pakalpojumiem, labākajiem no tiem ir nepieciešama abonēšanas maksa, savukārt bezmaksas pakalpojumi nav uzticami.

Kad mēs runājam par Netflix izmantošanu ar bezmaksas VPN, vispirms rodas bažas, vai bezmaksas VPN spēs apiet ģeogrāfisko ierobežojumu vai nē. Tomēr man izdevās atrast trīs bezmaksas VPN pakalpojumus, kurus var izmantot kopā ar Netflix:

 1. Viedais DNS starpniekserveris
 2. HomebrewVPN
 3. UltraSurf

Šie VPN ir izmēģināti un pārbaudīti ar Netflix, un ir pierādīts, ka tie darbojas labi. Tomēr šo bezmaksas VPN pakalpojumu uzticamība netiek garantēta. Bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēju drošība un privātums vienmēr ir apšaubāmi, jo daudzi no šiem pakalpojumiem ir iesaistīti datu reģistrēšanā un informācijas noplūdē. Bezmaksas VPN pakalpojumus vienmēr rada risks izmantot, un es nekad nevienam neiesaku šos pakalpojumus, bet, ja nevēlaties maksāt par savu privātumu un vēlaties izmantot bezmaksas VPN un veikt riskantu braucienu, esiet mans viesis.

Secinājums

Netflix VPN aizliegums ir sagādājis lielas grūtības pārmērīgiem skatītājiem, jo ​​visiem bija grūti piekļūt ģeogrāfiski ierobežotām Netflix bibliotēkām. Vislabākā satura atņemšana ir pēdējā lieta, ar kuru vēlētos saskarties jebkurš netflix kodi iedzeršanas novērotājs, un tāpēc ir jāizvēlas uzticams VPN sniedzējs.

Daudzi iesācēji nesaprot šo faktu un kļūst par bezmaksas VPN pakalpojumu upuri, kas apgalvo, ka apiet Netflix ierobežojumus, bet, tiklīdz viņu savienojums pārtrūkst, viņi sāk sūdzēties, ka Netflix nedarbojas ar VPN daudzās sociālajās platformās..

Labāk nekā žēl ir tas, ko viņi saka, tāpēc izmantojiet uzticamu un uzticamu VPN pakalpojumu kopā ar Netflix, lai glābtu sevi no grūtībām, apejot Netflix ierobežojumus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map