Piekļuve dažādu reģionu Netflix bibliotēkai vairs nav tāda problēma, kāda tā bija. Kredīts tiek piešķirts NordVPN, kas patiešām ir viens no labākajiem VPN pakalpojumiem Netflix risinājumam. Pēc jaunināšanas NordVPN Netflix serveros tas ļāva lietotājiem apiet Netflix ģeogrāfiskos ierobežojumus, un tā viedā aizsardzība neatklāts Netflix VPN bloķētājs. Lai uzzinātu vairāk par NordVPN un Netflix, sekojiet šai rokasgrāmatai vai piekļūstiet pilnīgai Netflix VPN rokasgrāmatai, ja joprojām nevarat apiet Netflix ģeogrāfiskos ierobežojumus, izmantojot NordVPN.

Netflix šobrīd ir valdošais straumēšanas pasaules karalis, pateicoties tā bibliotēkā pieejamajam augstas kvalitātes straumēšanas pakalpojumam un šedevru saturam, kas rada aizrautību, izvēloties labāko šovu, ko skatīties netflix. Daži konkurenti ienāca straumēšanas tirgū, lai konkurētu ar Netflix, bet diemžēl tie netflix piedāvātā satura daudzpusības dēļ nevarēja..

Viens no lielākajiem Netflix konkurentiem ir Amazon Prime, kurš nesen mēģināja iet uz galvu ar Netflix. Neskatoties uz lielo saziņu un uzslavām, ko saņēma Amazon Prime, tai neizdevās pārspēt populārāko straumēšanas pakalpojumu.

Pats labākais Netflix ir tā pieejamība pasaulē gandrīz 200 pasaules valstīs. Dažas no lielākajām valstīm, kurās ir pieejams Netflix, ir:

Populārākās Netflix valstis

AfganistānaUngārijaPortugāle
ArgentīnaIslandeRumānija
AustrālijaIndijaSaūda Arābija
AustrijāIndonēzijaSingapūra
BangladešaIrānaDienvidkoreja
BeļģijaIrākaSpānija
BrazīlijaĪrijaŠrilanka
BulgārijaIzraēlaZviedrija
KanādaItālijāŠveice
ČīleJapānaTaivāna
KolumbijaMalaizijaTaizeme
DānijaMeksikaTurcija
ĒģipteNīderlandeUkraina
SomijaJaunzēlandeApvienotie Arābu Emirāti
FrancijaNorvēģijaApvienotā Karaliste
VācijaPakistānaSavienotās Valstis
GrieķijaFilipīnasUrugvaja
HonkongaPolija

Tomēr ir četras ievērojamas valstis, kurās Netflix vēl nav pieejams, un iemesli joprojām nav zināmi. Šīs valstis ir:

 1. Ķīna
 2. Krimā
 3. Ziemeļkoreja
 4. Sīrija

Ja esat pārmērīgs vērotājs un jums patīk pavadīt laiku, skatoties jaunāko un skaļāko saturu, jums ir jāizmēģina Netflix. Tam ir viss pārsteidzošais un izklaidējošais saturs no dažādiem reģioniem, un vislabākais ir tas, ka Netflix ir viss saturs HD kvalitātē. Ņemot to visu vērā, Netflix abonēšana ir ļoti saprātīga, salīdzinot ar citiem straumēšanas pakalpojumiem, tāpēc lietotāji to ļoti izvēlas. Vēl viena lieliska Netflix lieta ir tā, ka lietotājiem nav jāuztraucas par atskaņošanas problēmām, piemēram, tām, kuras ir citiem straumēšanas pakalpojumiem.

Vai NordVPN sadarbojas ar Netflix un amerikāņu Netflix ?

Tagad ir kļuvis nepieciešams VPN pakalpojums, lai jau dienu būtu pieejams rīks netizens, it īpaši pārmērīgu skatītāju uzmanībai, jo viņi izmanto VN pakalpojumus savām straumēšanas un straumēm. Tikai daži VPN pakalpojumi, kas koncentrējas uz Netflix, jo nav viegli apiet Netflix ģeogrāfiskos ierobežojumus, pat ne VPN pakalpojumiem.

Vai NordVPN darbojas kopā ar Netflix un Amerikas Netflix?

Sākumā lietotāji varēja apiet ierobežojumus, izmantojot privātā interneta piekļuves netflix vpn un starpniekservera pakalpojumus. Kopš Netflix veica viedo starpniekserveru un VPN pakalpojumu bloķēšanu, daudziem VPN pakalpojumiem kļuva gandrīz neiespējami apiet ierobežojumus..

NordVPN ir viens no nedaudzajiem augstākās kvalitātes VPN pakalpojumiem, kas var apiet Netflix VPN bloķētājus un ģeogrāfiskos ierobežojumus. Lietotāji visā pasaulē izmanto NordVPN, un neviens lietotājs nav ziņojis par tik īpašām problēmām, piekļūstot Netflix USA. Drīzāk lietotāji ir novērtējuši pakalpojumu par tā ātrumu un savienojamību ar Netflix USA.

Kā iegūt amerikāņu Netflix, izmantojot NordVPN?

Lai varētu izbaudīt NordVPN US Netflix pieredzi, lietotājiem ir jāiesniedz abonēšanas plāns no oficiālās NordVPN vietnes. Ir trīs dažādi pakešu plāni, ko piedāvā NordVPN, diferencēti pēc to derīguma termiņa. Starp šīm NordVPN pakotnēm 3 gadu pakešu plāns ir tas, ko lietotāji ļoti dod, ņemot vērā tā cenu ar atlaidi un ekskluzīvu darījumu Netflix cienītājiem..

Kā iegūt amerikāņu Netflix, izmantojot NordVPN?

Viena no labākajām lietām par NordVPN pakešu cenu noteikšanu ir tā, ka tās ir konkurences tirgū un ļoti saprātīgas katram lietotājam, salīdzinot ar citiem pakalpojumu sniedzējiem..

Lai atbloķētu Netflix ASV NordVPN lietotājiem, būs jāveic šādas darbības:

 1. Dodieties uz oficiālo NordVPN vietni un atlasiet vēlamo paketes plānu.
 2. Izveidojiet kontu pieteikšanās brīdim.
 3. Atlasiet izvēlētā plāna maksājuma veidu.
 4. Tagad lejupielādējiet darbvirsmas lietojumprogrammas NordVPN klientu vai, ja jūs izmantojat kādu citu ierīci, pēc tam lejupielādējiet attiecīgo OS atbalstīto NordVPN lietojumprogrammu, kas pieejama viņu vietnē.
 5. Instalējiet lietojumprogrammu ierīcē.
 6. Atveriet lietojumprogrammu un piesakieties savā NordVPN kontā.
 7. Izveidojiet savienojumu ar ASV serveri. Katrā VPN pakalpojumā ir serveru saraksts, no kuriem izvēlēties, un NordVPN ir 1800+ serveru ASV. Pēc pieteikšanās no lietojumprogrammā sniegtā serveru saraksta vienkārši izvēlieties vēlamo atrašanās vietu pēc pieteikšanās.
 8. Tagad atveriet Netflix un piesakieties savā kontā, bibliotēkā redzēsit papildinājumus.

Tas ir viss! Tagad jums ir pieeja Netflix ASV bibliotēkai.

Kā droši skatīties Netflix, izmantojot NordVPN ?

Binge pulksteņiem vienmēr bija izeja savu straumēšanas vajadzību apmierināšanai, pat ja viņiem bija jāpārkāpj likumīgās robežas, apejot ģeogrāfiskos ierobežojumus, izmantojot VPN un starpniekserverus. Viņi mēģināja to izdarīt ar Netflix, un sākotnēji viņiem izdevās, taču Netflix bija pietiekami gudrs, lai to pamanītu un apkarotu.

Kā droši skatīties Netflix, izmantojot NordVPN?

Netflix VPN aizliegums stājās spēkā, un Netflix ievietoja viedu VPN detektoru un bloķētāju, lai neļautu visiem starpniekservera un VPN pakalpojumiem pārkāpt ierobežojumus. Daudziem slaveniem VPN pakalpojumiem neizdevās apiet šo Netflix VPN aizliegumu, bet neizdevās, īpaši bezmaksas VPN pakalpojumiem. Neskatoties uz to, bija tikai laika jautājums, līdz vismodernākie VPN pakalpojumi, piemēram, NordVPN, atrada veidu, kā nodot VPN detektorus atšķirībā no citiem lētiem un zemas kvalitātes VPN pakalpojumiem. Pašlaik ir tikai daži VPN pakalpojumi, kas lietotājiem nodrošina iespēju apiet Netflix VPN aizliegumu.

NordVPN ir atvēlēti serveri lietotājiem, kuri vēlas piekļūt Netflix no jebkuras vietas pasaulē, un šie ir NordVPN serveri:

Netflix ASV (ASV):

ASV reģiona NordVPN serveri ir lieliski piemēroti, lai piekļūtu Netflix ASV bibliotēkai, un lietotāji var izvēlēties no 1800+ serveriem.

Netflix Kanāda (CA):

Lietotājiem, kuri vēlas piekļūt Netflix Canada bibliotēkai, viņi var izvēlēties no vairāk nekā 300 NordVPN serveriem visā Kanādas reģionā.

Netflix Nīderlande (NL):

Netflix fani, kas vēlas iegūt Netflix Europe bibliotēku, var piekļūt Netflix caur NordVPN Nīderlandes serveriem, jo ​​NordVPN piedāvā aptuveni 300 serverus Nīderlandes reģionam.

Netflix Japan (JP):

Piekļuve Netflix ar japāņu saturu un bibliotēku tagad ir kļuvusi vienkārša, jo NordVPN piedāvā vairāk nekā 60 japāņu versiju NordVPN lietotājiem..

Ļoti satraucošu jautājumu VPN lietotāji izvirzīja sociālo mediju platformās par NordVPN Netflix UK serveri, sūdzoties, ka tas nedarbojas un lietotāji nespēja piekļūt Netflix UK caur Lielbritānijas serveriem. Šeit ir daži lietotāju pavedieni, kuri sūdzas par NordVPN Netflix 2018.

Komentārs no diskusijas Josh_august komentārs no diskusijas "Es nevaru redzēt šovu, kuru es zinu, ka tas ir pieejams Lielbritānijas tīklā Netflix, kad es izveidoju savienojumu ar VPN".

Komentārs no diskusijas .

Tomēr Netflix USA serveri darbojas pilnā sparā un saņem lietotāju uzslavas. Galu galā ASV reģionā ir vairāk nekā 1800 NordVPN serveru. Cita lieta, kas jāpatur prātā, ir tā, ka vispiemērotākais Netflix reģions ir Netflix ASV daudzveidības un ekskluzīvā satura dēļ.

NordVPN Netflix funkcijas

VPN pakalpojumi vienmēr tiek salīdzināti viens ar otru attiecībā uz to īpašībām, jo ​​lietotāji ir ļoti jutīgi pret savu privātumu un drošību, un tāpēc viņiem patīk izmērīt katru aspektu pirms lēmuma pieņemšanas. Netflix VPN bloķētāja apiešana nav viegla lieta, un tikai daži VPN pakalpojumi to spēj. Tā kā NordVPN ir viens no šiem VPN pakalpojumiem, tā lietotājiem ir daudz ko piedāvāt.

NordVPN piedāvā saviem lietotājiem mūsdienīgāko tiešsaistes privātumu un aizsardzību bez DNS noplūdes un nulles žurnāla uzturēšanas. Nord

NordVPN Netflix veiktspējas un testa pārskata pārskats

NordVPN ir slavens ar to, ka neiejaucas straumēšanas pakalpojumos atšķirībā no citiem straumēšanas pakalpojumiem, kas palēnina straumēšanas ātrumu, jo to serveri labi nepārsniedz joslas platumu. Tomēr, pārbaudot, NordVPN ASV serveri izturēja lielu joslas platumu; ātrums svārstījās no 45 līdz 60 mbps, kas ir lielisks ātrums HD kvalitātes satura straumēšanai tiešsaistē, un tas padara NordVPN par pārsteidzošu izvēli Netflix straumēšanai.

VPN piedāvā 256 bitu AES šifrēšanu ar 2048 bitu DH taustiņiem OpenVPN protokolā. NordVPN lietotāji var vienlaikus izveidot savienojumu ar 6 ierīcēm un piekļūt 4800+ serveriem visā pasaulē ar pārsteidzošu savienojuma ātrumu.

NordVPN Netflix Reddit

Ja apmeklējat Reddit, lai redzētu lietotāju atsauksmes par NordVPN Netflix, tad jūs redzētu, ka ir pieejamas dažādas atsauksmes. Daži lietotāji ir sūdzējušies par to, ka NordVPN Netflix serveri nedarbojas, un citi slavēja NordVPN Netflix 2018. Šeit ir daži pavedieni, lai sniegtu jums skaidru priekšstatu:

Komentārs no diskusijas Symbolicdeathwish komentārs no diskusijas "nord VPN vairs nedarbojas netflix".

Komentārs no diskusijas IlexAquafolium komentārs no diskusijas "nord VPN vairs nedarbojas netflix".

Šie pavedieni ir seši mēneši, un šie lietotāji ir sūdzējušies, ka viņu NordVPN serveri nespēj apiet Netflix VPN bloķētāju vai ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Komentārs no diskusijas Cameron69er komentārs no diskusijas "nord VPN vairs nedarbojas netflix".

Tomēr šis pavediens tika ievietots pirms 4 mēnešiem, un lietotājs apgalvo, ka serveri strādā viņa labā. Lietotājs, komentējot iepriekšējo pavedienu, komentārs tiek ievietots zemāk, dalījās ar citu labu domu:

Komentārs no diskusijas KingHeenrry komentārs no diskusijas "nord VPN vairs nedarbojas netflix".

Bieži uzdotie jautājumi par NordVPN Netflix

NordVPN nedarbojas ar Netflix

Šis ir visizplatītākais vaicājums, ko atradīsit gandrīz katrā forumā. Iemesls ir tas, ka NordVPN serveri, kas ir novecojuši un ir reģistrēti Netflix VPN aizliegumu datu bāzē vai serveros, kurus parasti izmanto cilvēki un ir reģistrēti savas sistēmas kešatmiņā, šie serveri nespēj apiet ierobežojumus un rada apgrūtinājumus straumētājiem..

Tomēr jāpatur prātā, ka Netflix NordVPN serveri darbojas labi un ir pieejami vairākiem reģioniem.

Nordvpn Netflix lēns

NordVPN Netflix atdalītāji parasti ir ļoti ātri, jo caurlaides joslas platums ir diezgan pārsteidzošs. Vidēji caur NordVPN serveriem caurlaides ātrums ir aptuveni no 40 līdz 60 mbps, kas tiešām ir pietiekami labs jebkuram straumējošam geimam.

Tomēr, ja jums joprojām ir problēmas ar joslas platumu vai ātrumu, jums jāpārbauda personīgais savienojuma ātrums vai jākonsultējas ar savu ISP.

NordVPN ASV Netflix serveri nespēj apiet ģeogrāfisko ierobežojumu

Šis vaicājums ir nepareizs, jo ne tikai mēs, bet arī daudzi cilvēki visā pasaulē ir pārbaudījuši NordVPN ASV Netflix serverus, un viņi visi darbojas nevainojami.

Vai NordVPN Netflix ir pieejams Ķīnā

Ne Netflix, ne NordVPN nav pieejami Ķīnā. Netflix pakalpojums ir pieejams simtiem pasaules valstu, bet ne Ķīnā. Tāpat NordVPN nav serveru, kas atrodas Ķīnā; drīzāk tai ir serveri Japānā, Dienvidkorejā un daudzās citās Āzijas valstīs.

Japāna Nordvpn Netflix

nordvpn netflix japan

NordVPN ir aptuveni 63 serveri Japānā, kas nozīmē lielāko NordVPN serveru skaitu starp visām Āzijas valstīm. No otras puses, Netflix tika uzsākts Japānā 2015. gadā, un tiek teikts, ka līdz šim Netflix Japan ir lielākā satura bibliotēka.

Vēl viena lieliska lieta par Netflix japan ir tas, ka tai ir arī pārsteidzošs Anime saturs. Visi Anime fani var viegli piekļūt Netflix Japan, izmantojot NordVPN Netflix Japan serverus.

Nobeiguma vārdi

NordVPN Netflix serveri miljoniem lietotāju visā pasaulē ļauj piekļūt NordVPN US Netflix un citiem NordVPN Netflix serveriem, lai straumētu vislabākās kvalitātes tiešsaistē pieejamo saturu..

Iedomājieties straumēšanas pieredzi, kas lietotājiem patīk, apvienojot labāko tiešsaistes straumēšanas pakalpojumu ar vienu no labākajiem VPN pakalpojumiem un to, ka visā pasaulē ir pieejami vairāk nekā 4800 serveri..

Tā kā NordVPN Netflix serveru ātruma pārbaude pierādīja, ka Netflix straumēšanas ātrums, lietojot to kopā ar NordVPN, ir nepārspējams un ir vērts kaut ko izmēģināt. Ja vissvarīgākā lieta, kas jāvērtē NordVPN, ir klientu atbalsta dienests, kas ir pieejams 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi. Jūs varat arī piekļūt netflix vietnē kodi. vai piekļūstiet tūkstošiem televīzijas šovu, izmantojot kodi papildinājumus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me