Nymeria Build Kodi 17.6 – Kā instalēt Leia, Krypton and Jarvis

Nesen dažādi Kodi versijas vairs nedarbojas, liekot lietotājiem neprātīgi meklēt citas alternatīvas. Ja jūs meklējat kaut ko pievilcīgu un bez kavējumiem balstītu Kodi, tad Nymeria būve ir labākā izvēle jums.!


Šī Kodi versija ir pilna ar pašreizējo video saturu un kategorijām ar izcilu saskarni un papildinājumiem. Lai izbaudītu vienmērīgu pieredzi, vienmēr izmantojiet labāko Kodi VPN. Turklāt šī būve nodrošina arī iespēju instalēt labākos papildinājumus arī Kodi!

Ir normāli, ka dažādas versijas un papildinājumi pārstāj darboties un rada lietotājiem sāpīgu situāciju. Šim jautājumam nav risinājuma, jo lielākajā daļā versiju tiek izmantots pirātisks saturs, kā rezultātā viņi nonāk autortiesību pārkāpumu uzraudzības iestāžu rokās..

Tomēr Kodi lietotājiem ir labas ziņas, jo Nymeria build joprojām darbojas labi. Lai nodrošinātu labākās vadlīnijas, funkcijas, informāciju un risinājumus, mēs pārbaudījām, ka Nymeria balstās uz dažādām Kodi versijām.

Nymeria Build Kodi krātuve

Ja esat liels Kodi versiju cienītājs, tad Nymeria build ir ideāla izvēle jums, jo tā pamatā ir fails 240mb. Nymeria būve ir vienkārši lietojama, un jūs atradīsit, ka ir arī ļoti viegli ātri atrast video saturu.

nymeria būvēt kodi krātuvi

Man nav pārsteidzoši, ja tas kļūst par vienu no jūsu iecienītākajiem balstiem uz Kodi. Vieglās iestatīšanas dēļ tas lieliski darbojas ar zemākas klases ierīcēm, neapdraudot augstas kvalitātes straumēšanas pieredzi. Šī konstrukcija piedāvā arī daudzus aizraujošus papildinājumus. Šī versija ir atrodama vietnē http://miniaturelife67.co.uk/rep

Nymeria Build Kodi Addons saraksts

Nymeria Build Labākie filmu papildinājumi

Ja esat liels komēdiju, šausmu, sci-fi un darbības filmu cienītājs, sekojošie papildinājumi vietnē Nymeria build Kodi ir lieliski piemēroti jums.!

 1. Pie Flix
 2. Dzelzs vīrs
 3. Atriox
 4. Nāves straume

Nymeria Build Kodi Addons saraksts

Nymeria Build Best TV Add-ons

Tie, kas meklē labākos TV šovu papildinājumus vietnē Nymeria Build Kodi, šie papildinājumi palīdzēs jums apmierināt jūsu TV šovu alkas!

 1. Urāns
 2. Placenta
 3. E.T.V
 4. BĒMA! ZELTS

Nymeria Build Best TV Add-ons

Labākie sporta papildinājumi Nymeria Build

Sekojiet atjauninājumiem, kas saistīti ar jūsu iecienītākajiem sporta veidiem, izmantojot šādus papildinājumus vietnē Nymeria Build Kodi!

 1. SKYNET
 2. TĪRS SPORTS
 3. ATF Sports
 4. Cīņas OD

Labākie sporta papildinājumi Nymeria Build

Labākie tiešsaistes kanāla papildinājumi Nymeria

Liels TV kanālu tiešraides cienītājs? Neuztraucieties, Nymeria, izmantojot Kodi, piedāvā jums pārsteidzošus papildinājumus un IPTV Kodi papildinājumus!

 1. IPTV BONANZA
 2. GAISA GAISA IPTV
 3. ATROIX LIVE
 4. SKYNET

Labākie tiešsaistes kanāla papildinājumi Nymeria

Labākie bērnu papildinājumi Nymeria Build

Ja jums joprojām patīk skatīties savas iecienītās multfilmas un animācijas seriālus, tad Nymeria Build on Kodi izklaidēs jūs vislabākajā veidā. Bērniem ir ieteicams izmantot šādus papildinājumus.

 1. BĒMA! KIDS
 2. POKEMONS
 3. ANIMĀNIJA
 4. M-E-T-V bērni

Labākie bērnu papildinājumi Nymeria Build

Kā instalēt Nymeria, balstieties uz Kodi Leia versiju 18 vai augstāku

Tā kā Kodi Leia 18. versija tika oficiāli uzsākta un kopš tā laika tā darbojas diezgan labi, tagad vairums lietotāju pāriet uz šo atjaunināto versiju no Kodi Krypton versijas 17.6 vai vecākas versijas. Tālāk ir norādītas darbības, lai instalētu Nymeria, balstoties uz Kodi Leia:

 1. Vispirms atveriet lietotni Kodi un Izvēlieties “Sistēmas iestatīšanas ikona”.kā uzstādīt nymeria build kodi
 2. Tagad Atlasiet “Sistēmas iestatīšana” opcija.kā instalēt nymeria build kodi uz kriptonu versiju 17.6 vai vecāku
 3. Iet uz Papildinājumi opcija un Iespējojiet Nezināmos avotus (ņemiet vērā, ka parādīsies brīdinājums, noklikšķiniet uz Jā)kā instalēt nymeria build kodi uz jarvis versiju 16 vai jaunāku
 4. Tagad dodieties atpakaļ uz galveno izvēlni un Atlasiet “Setting” opcija, dodieties uz “Failu menedžeris” opcija.kā uzstādīt nymeria build kodi uz
 5. Atlasiet “Pievienot avotu” opcija un tips http://miniaturelife67.co.uk/repo un Atlasiet “Labi”nymeria būvēt kodi lejupielādēt
 6. Tagad ierakstiet avota nosaukumu “Ezzerman”.kā pievienot nymeria build kodi
 7. Atgriezties galvenajā izvēlnē un Atlasiet “Papildinājumi” opcija.nymeria build kodi kļūdas / nedarbojas / labojumi / uz leju
 8. Izvēlieties Kārbas formas (pievienojumprogrammas pārlūks) ikona.nymeria būvēt kodi iestatīšana
 9. Iet uz “Instalēt no ZIP faila” opcija un Noklikšķiniet uz Ezzerman.nymeria būvēt kodi konfigurāciju
 10. Atveriet galveno izvēlni, Atlasiet Papildinājumi opcija un pēc tam Noklikšķiniet uz lodziņa formas ikona > Atlasiet “Instalēt no krātuves” > Atlasiet “M.E.T.V Repository” > Noklikšķiniet uz “Programmas papildinājums”. > Noklikšķiniet uz “Ezzerman Wizard”.nymeria veidot kodi iestatījumus
 11. Tagad gaidiet paziņojumu “Papildinājums ir instalēts”.Kā instalēt Nymeria build kodi uz 18. versijas
 12. Iet uz galveno izvēlni > Atlasiet “Papildinājums” opcija > Atlasiet “Programmu papildinājumi” > Atlasiet Ezzerman Wizard > Atlasiet “(Ez Wizard) Builds” > Meklēšana “Nymeria Build (v.15)” > Atlasiet “(Ez Wizard) Fresh Install”. (parādīsies logs, lai instalētu Nymeria, nospiediet pogu Turpināt).nymeria veidot kodi atsauksmes
 13. Tagad aizveriet un atkārtoti atveriet Kodi lietotni, lai baudītu Nymeria būvēšanu.

Kā instalēt Nymeria Build uz Kodi Krypton 17.6 vai vecāku versiju

Starp Kriptona un Leida versiju nav daudz atšķirību. Leia versijas saskarne ir ļoti līdzīga Kriptona versijai. Tāpēc darbības ir gandrīz vienādas:

 1. Savā sistēmā atveriet lietojumprogrammu Kodi Leia.
 2. Klikšķis “Sistēma” opcija.
 3. Tagad noklikšķiniet “Papildinājums” un ieslēdziet “Iespējot nezināmus avotus” pogu.
 4. Tagad atpakaļ uz galveno izvēlni un Noklikšķiniet uz “Setting” un Atlasiet “File Manager”.
 5. Tagad pievienojiet avotu un veidu http://miniaturelife67.co.uk/repo> nosauciet avotu “Ezzermans”.
 6. Tagad no galvenās izvēlnes Noklikšķiniet uz “Pievienot”>Atlasiet “Kārbas formas (pievienojumprogrammas pārlūks)”.>Atlasiet “Install from Zip”.
 7. Iet uz galveno izvēlni>Atlasiet lodziņa formas simbolu>Noklikšķiniet uz Instalēt no krātuves> Noklikšķiniet uz “M.E.T.V Repository”>Noklikšķiniet uz “Programmas papildinājums”.>Noklikšķiniet uz “Ezzerman Wizard” un tagad gaidiet paziņojumu.
 8. Iet uz galveno izvēlni>Izvēlieties “Papildinājuma” opcija> Atlasiet “Programmu papildinājumi”>Atlasiet Ezzerman Wizard>Atlasiet “(Ez Wizard) Builds”>Meklēšana “Nymeria Build (v.15)”>Atlasiet “(Ez Wizard) Fresh Install”..
 9. Tagad aizveriet Kodi un no jauna atveriet to, lai izbaudītu Nymeria būvēšanu.

Kā instalēt Nymeria Build uz Jarvis 16 vai jaunāku versiju

 1. Vispirms atveriet Kodi Jarvis savā sistēmā.
 2. Tieša un Noklikšķiniet uz “File Manager” opcija.
 3. Tagad Noklikšķiniet uz “Pievienot avotu”..
 4. Klikšķis “Nav” lai ievadītu avotu.
 5. Ierakstiet vai ielīmējiet “http://miniaturelife67.co.uk/repo ”.
 6. Tagad nosauciet avotu “Ezzerman” nosaukuma sadaļā.
 7. Atveriet galveno izvēlni>Atlasiet Sistēma> Noklikšķiniet uz Papildinājumi> Atlasiet “Instalēt no ZIP faila” opcija>Atlasiet Ezzerman Wizard.
 8. Atveriet galveno izvēlni, Atlasiet Sistēma opcija >Noklikšķiniet uz “Papildinājumi”.> Atlasiet “Instalēt no krātuves” >Atlasiet “M.E.T.V Repository”>Noklikšķiniet uz “Programmas papildinājums”.>Noklikšķiniet uz “Ezzerman Wizard”.
 9. Iet uz galveno izvēlni>Atlasiet “Sistēma” opcija> Atlasiet “Programmu papildinājumi”>Atlasiet Ezzerman Wizard>Atlasiet “(Ez Wizard) Builds”>Meklēšana “Nymeria Build (v.15)”>Atlasiet “(Ez Wizard) Fresh Install”..
 10. Tagad izbaudi, kā Nymeria balstās uz Kodi.

Atsauksmes par Nymeria Build

Mēs apmeklējām dažādas platformas, lai atrastu lietotāju atsauksmes, kas saistītas ar Nymeria build Kodi. Vienam no lietotājiem straumēšanas laikā radās problēmas ar buferizāciju, kas varētu būt nopietna problēma jebkurai Kodi versijai:

@nymeriabuild Man ir sliktas buferizācijas problēmas ar šo veidni. Vai jums ir problēmas novēršana? Paldies.

– Pit Lane (@PitLaneRadio), 2018. gada 7. marts

Lai gan daudzi straumēšanas cienītāji uzskata, ka Nymeria būvē par vienu no labākajiem Kodi, pateicoties tā funkcijām un asajam krāsainajam interfeisam.

Paldies! mīl būvēt, tāpēc turpini lielo darbu. Es novērtēju jūsu paveikto darbu!

– Dr. Venture (@DrVentureYTube), 2018. gada 9. marts

Nymeria Build Kodi nedarbojas / kļūdas / problēmas

Neizdevās instalēt atkarības kļūdu

Šī kļūda rodas, mēģinot pievienot vai instalēt papildinājumu krātuvi, izmantojot Nymeria Build Kodi. Lielākā daļa lietotāju domā, ka tas ir saistīts ar Kodi VPN vai versiju, kas pārstāj darboties, bet tas tā nav.

Kā novērst šo kļūdu?

Kā jūs zināt, ka, izmantojot Kodi, atjaunina laiku pa laikam, kas arī ir iemesls tam, ka krātuves instalēšana neizdevās, un tā parāda atkarības kļūdu. Labākais veids, kā novērst šo kļūdu, ir jāgaida. Ja šī kļūda parādās, kad jūs mēģināt pievienot krātuvi vietnē Nymeria Build Kodi, mēģiniet to instalēt pēc kāda laika, kad atjauninājumi būs veikti..

Krātuves savienojuma kļūda

Mēģinot instalēt dažādas būves, visbiežākā kļūda ir “Neizdevās izveidot repozitoriju”. Tas notiek, kad mēģināt pievienot avota URL un nosaukumu instalēt Nymeria, balstoties uz Kodi.

Kā novērst šo kļūdu?

Lai labotu šo kļūdu, vispirms pārbaudiet interneta savienojumu. Šī kļūda parasti rodas, atvienojot interneta savienojumu. Ja interneta savienojums darbojas labi un kļūda joprojām nav novērsta, pārbaudiet pievienojamo avota URL un avota nosaukumu. Ja URL un avota nosaukums nav pareizs, krātuves savienojuma kļūda parādīsies atkal un atkal.

Iesaiņošana

Mēs atklājām, ka Nymeria ir viena no aizraujošākajām versijām, pateicoties tās papildinājumiem un uzkrītošā saskarnei. Pārsteidzošākā šīs Kodi bāzes iezīme ir tā, ka tā nodrošina dažādas papildinājumu kategorijas, kas jums atvieglo pievienojumprogrammu atrašanu, lai skatītos iecienītās filmas, TV šovus, tiešraides sporta veidus, animācijas seriālus un Live TV kanālus..

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēs jums atrast pareizu ceļvedi un informāciju, kas saistīta ar Nymeria, balstoties uz Kodi. Bet, ja jums joprojām ir problēmas ar instalēšanu, varat mums to uzdot, minot savus jautājumus zemāk.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map