Privātā interneta piekļuve Netflix bija viens no populārākajiem Netflix pakalpojuma VPN. VPN visā pasaulē ir izmantojuši daudzi straumēšanas geeks ierobežota satura atbloķēšanai un ģeogrāfisko ierobežojumu apiešanai. Privāto piekļuvi internetam parasti sauc par PIA, un tai ir 3226 serveri 33 pasaules valstīs.

PIA radīja dažas uzacis straumēšanas nozarē pēc tam, kad parādījās ziņa, ka PIA Netflix vairs nedarbojas. Tas nozīmēja, ka PIA lietotāji vairs nevarēja piekļūt ASV Netflix bibliotēkai no jebkuras citas vietas, izņemot ASV.

Kāpēc jums būtu nepieciešams Netflix VPN?netflix-bibliotēkas visā pasaulē

Netflix patiešām ir labākais visā pasaulē pieejamais straumēšanas pakalpojums, taču fakts, ka daudzi cilvēki to nezina, ir tāds, ka tas nesniedz līdzīgu saturu visos reģionos. Tam ir dažādas bibliotēkas ļoti reģionam, un katrā bibliotēkā saturs nav līdzīgs. Netflix URL katrā reģionā paliek tāds pats kā Netflix.com. Bet, piesakoties tajā, bibliotēka katrā reģionā ir atšķirīga.

Šīs atšķirības Netflix bibliotēkās iemesls ir satura nodrošinātāju licences un normatīvie ierobežojumi. Kā pamanīju, ASV Netflix bibliotēkā ir visvairāk un vislabāko šovu, salīdzinot ar visām citām reģionālajām Netflix bibliotēkām.

Uzzināt vairāk: Rāda skatīties Netflix

Ir dažas populāras izrādes, kuras Netflix lietotāji vēlas skatīties. Bet tāpēc, ka tie nav pieejami bibliotēkā, viņiem ir neapmierinošs faktors.

Iedvesmošanās novērotāji ļoti uzmanīgi izturas pret satura prioritātēm, un šo ierobežojumu dēļ viņi jūtas bezpalīdzīgi. Vēl jāsaprot, ka lietotāji nevar piekļūt ASV Netflix bibliotēkai, jo nav iespēju pārslēgties starp satura bibliotēkām.

Šo satura nepieejamību Netflix lietotājiem no citiem reģioniem var apiet tikai ar VPN palīdzību.

Izmantojot VPN, jūs varat izveidot savienojumu ar ASV serveri un pieteikties savā Netflix kontā. Netflix sistēma noteiks jūsu maskēto ASV IP un nodrošinās piekļuvi ASV Netflix bibliotēkai.

Tas patiešām ir labākais veids, kā skatīties jebkuru no parādītajiem raidījumiem, kurus vēlaties straumēt tīklā Netflix, bez liekām grūtībām. Katrs VPN pakalpojums nodrošina daudzus serverus visā pasaulē, ļaujot jums izvēlēties vēlamo reģionu.

Nav citas iespējas apiet ASV Netflix bibliotēkas ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Kā Netflix bloķē VPN?

Prakse izmantot VPN pakalpojumu straumēšanai ar Netflix sāka pakāpeniski pieaugt, un Netflix drīz to pamanīja. Licenču īpašnieki un satura nodrošinātāji nopelna, straumējot šo saturu. Un piekļuve šim saturam, izmantojot VPN pakalpojumus, viņiem radīja problēmas.

Satura nodrošinātāji / licencētājas puses ir veikušas spiedienu uz Netflix, lai nodrošinātu sava satura drošu izplatīšanu un bloķētu šādus starpniekserverus un VPN. Tāpēc Netflix atjaunināja savas sistēmas un sāka atklāt un bloķēt starpniekserverus un VPN.

Netflix serveri nosaka, vai lietotājs, kurš mēģina piekļūt videoklipam, izmanto VPN, izmantojot jūsu DNS atrašanās vietu un jūsu IP adresi. Ja tie sakrīt, tad Netflix serveris nevarēs noteikt VPN izmantošanu. Bet, ja starp jūsu IP adresi un DNS atrašanās vietu ir atšķirība, tā noteiks VPN izmantošanu un parādīs kļūdu.

Ja izmantojat bezmaksas VPN un tiešsaistes starpniekserverus, Netflix serveru noteikšanas iespējas ir lielas. Jo daži novirza trafiku tikai caur dažādiem DNS, bet citi maskē tikai jūsu IP adresi. Abiem šiem protokoliem ir jāsaskan, un tieši to viņi nespēj nodrošināt.

Uzticama VPN pakalpojuma izmantošana, lai piekļūtu citai Netflix bibliotēkai, nodrošinās jūsu privātumu un piekļuvi.

Vai privāta piekļuve internetam / PIA darbojas ar Netflix?

Esmu saskārusies ar dažiem emuāriem un ceļvežiem, kuros teikts, ka PIA var apiet Netflix bibliotēkas ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Ļaujiet man atmaskot šo mītu par jums!

Privāta piekļuve internetam Netflix nedarbojas ar Netflix atbloķēšanu, jo tā izmantoja serverus no Silīcija ielejas, lai piekļūtu Netflix, un visi šie serveri tagad ir aizliegti.

Hallelujah!

PIA kādreiz strādāja ar Netflix, bet tas bija pirms kāda laika! PIA vairs nenodrošina piekļuvi Netflix, lai apietu bibliotēkas ģeogrāfiskos ierobežojumus. Pateicoties Netflix VPN izspiešanai, kas atspējoja PIA, lai nodrošinātu piekļuvi Netflix.

PIA Netflix risinājums

PIA nedarbojas ar Netflix; ļaujiet šim faktam ieslīgt, jo tā nav liela problēma. Pastāv PIA Netflix risinājuma metode, ko var izmantot straumēšanai ar Netflix, un, ja tā arī nedarbojas, ir daudz citu alternatīvu VPN, kurus var izmantot.atbloķēt netflix

Veiciet šīs PIA Netflix risinājuma darbības:

  1. Konfigurējiet maršrutētāju, kuru izmantojat dd-wrt un pēc tam savienojiet to ar jebkuru Amerikas Savienoto Valstu PIA serveri.
  2. Tagad lejupielādējiet PIA klientu logiem un izveidojiet savienojumu ar ASV serveri datorā vai klēpjdatorā.
  3. Kad abi esat, dators un maršrutētājs savienots ar VPN serveri, mēģiniet piekļūt Netflix. Ģeogrāfiskais ierobežojums tiks apiets, un jums būs pieeja ASV Netflix bibliotēkai.

Ja jums šis risinājums šķiet sarežģīts, mēģiniet izmantot alternatīvu VPN pakalpojumu, piemēram, ExpressVPN, PureVPN vai NordVPN, kuriem nav nepieciešami nekādi risinājumi. ExpressVPN Netflix un NordVPN Netflix serveri ir pārsteidzoši ar ierobežojumu apiešanu un ātrumu.

Privāta piekļuve internetam Japānā

Daudzi lietotāji uzskata, ka ASV Netflix bibliotēka ir lielākā bibliotēka satura skaita ziņā. Tomēr nesen es sapratu, ka Japānas Netflix bibliotēkai ir vairāk satura nekā ASV bibliotēkai, padarot to par lielāko Netflix satura bibliotēku pasaulē. Tam ir vēl par 300 satura nosaukumiem, salīdzinot ar ASV Netflix bibliotēku.privāta interneta piekļuve netflix japan

Izmantojot privāto piekļuvi internetam Netflix, varat ērti piekļūt Japānas Netflix bibliotēkai. Lai to izdarītu, vienkārši izveidojiet savienojumu ar japāņu serveri, ko piedāvā PIA. Kad esat izveidojis savienojumu ar Japānas PIA serveri, dodieties uz Netflix un piesakieties savā kontā. Pēc pieteikšanās jūs redzēsit visu Japānas Netflix bibliotēku.

Izbaudi piekļuvi lielākajai Netflix bibliotēkai un lepojies ar to draugu priekšā!

Privātā interneta piekļuves Netflix Reddit pārskats

Privātā interneta piekļuve Netflix ir saskārusies ar daudz kritikas, jo nespēj saviem lietotājiem nodrošināt piekļuvi ASV Netflix bibliotēkai. Lūk, kas bija jāsaka vecākajam viceprezidentam klientu piekļuves jautājumos privātajā interneta piekļuvē par lietotāju bažām par Reddit:

Komentārs no diskusijas IaisonQ komentārs no diskusijas "Netflix vietnē PIA".

Jūs paklupt uz cilvēkiem, kuri ik pa brīdim nezina, kas notiek šajā nozarē, tāpat kā šī persona, kurai nav ne mazākās nojausmas, ka PIA vairs nedarbojas ar ASV Netflix:

Komentārs no diskusijas stymy’s komentārs no diskusijas "Šeit neviens nekad nepiemin privātu piekļuvi internetam, bet es visu laiku skatos Netflix caur viņu VPN".

Secinājums

PIA, iespējams, nespēj nodrošināt piekļuvi ASV Netflix bibliotēkai, taču tā darbojas ar citām reģionālajām Netflix bibliotēkām, jo ​​līdz šim PIA serveri ir aizliegti tikai ASV. PIA ir bijis uzmanības centrā, pateicoties tā labajam joslas platuma ātrumam un savienojamībai, ko ļoti iecienījuši pārmērīgi vērotāji.

Privāta piekļuve internetam ir labs VPN pakalpojums, taču fakts, ka PIA nav draudzīgs Netflix, ir ļoti kaitējis tā reputācijai. Baumo, ka viņi strādā pie dažu jaunu IP un serveru iestatīšanas ASV, lai lietotājiem nodrošinātu piekļuvi ASV Netflix, un mēs varam tikai gaidīt, lai noskaidrotu, vai tā ir taisnība.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me