Kodi kopienas jaunākie sasniegumi vienlaikus ir ļoti inovatīvi un ērti. Ir jauns papildinājumu repozitorijs, kas aptver visus Kodi papildinājumus un repozitorijus.

Viena lieta, kas katram lietotājam jāpatur prātā pirms piekļuves šādiem krātuvēm, ir tā, ka tie ir neoficiāli un ir pakļauti pirātismam. Tādēļ ļoti ieteicams šifrēt trafiku, izmantojot labāko Kodi VPN, lai aizsargātu jūsu privātumu no ISP un varas iestādēm..

Izpildiet mūsu ceļvedi, lai redzētu, kā instalēt Lazy Kodi repo un baudīt pilnīgu Kodi brīvību vienā krātuvē.

Kas ir Lazy Kodi krātuve?

Kodi kopienas attīstība ir veikusi dažus interesantus pagriezienus, jo katru dienu tiek parādīts jauns papildinājums vai krātuve ar uzlabotām funkcijām. Nesen mēs redzējām pievienojumprogrammu, kas varētu iznīcināt visas GitHub krātuves, lai jūs varētu lejupielādēt jaunāko papildinājumu un krātuves.

Tomēr pirms dažām dienām iznāca jauns revolucionārs repozitorijs, kurā ir visi papildinājumi, krātuves un Kodi būvējamās ierīces. Neatkarīgi no tā, kuru Kodi papildinājumu, Kodi būvējat vai krātuvi vēlaties instalēt, to varat atrast Lazy krātuvē. Jums vairs nav jāmeklē un jāpievieno atšķirīgs avota URL, lai instalētu papildinājumus vai krātuves. Šis ir viens no galvenajiem ieguvumiem, ko nodrošina Lazy Kodi..

Vēl viena lieliska Lazy Kodi iezīme ir tā, ka tā nav neaizsargāta pret juridiskiem jautājumiem, jo ​​tajā tiek mitināti tikai Kodi papildinājumi un krātuves. Tāpēc tas ir uzticams repozitorijs, ko izmantot, jo pret to nebūtu izvirzīti sarkani karodziņi.

Kā instalēt slinko krātuvi Kodi Krypton versijā 17.6 vai vecākā versijā

 1. Palaidiet Kodi > Noklikšķiniet uz Pārnesums ikona.kā instalēt slinks repo uz kodi
 2. Atvērt Failu menedžeris > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu, parādīsies jauns dialoglodziņš.kā instalēt slinko repo kodi kriptona versijā 17.6 vai vecākā versijā
 3. Noklikšķiniet uz vietas, kur teikts “Nav” un pēc tam ievadiet šo avotu URL: http://lazykodi.com/ > Klikšķis labi.kā instalēt slinko repo kodi jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā
 4. Tagad nosauciet šo multivides avotu kā ‘Lazy Kodi’ > Klikšķis labi > Klikšķis labi vēlreiz, lai aizvērtu dialoglodziņu.kā instalēt slinko repo kodi leia versijas 18 beta versijā
 5. Atgriezties Kodi mājas > Iet uz Papildinājumi izvēlne > Noklikšķiniet uz Box-icon no augšējā kreisā stūra.kā instalēt slinks repo uz kodi
 6. Noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila opcija.slinks kodi lejupielādēt
 7. Izvēlieties Slinks Kodi no saraksta.slinks kodi atsauksmes
 8. Tagad jūs redzēsit trīs iespējas: Repozitoriji, rāvējslēdzēji un Vednis.slinks repo alternatīvas
 9. Tagad atlasiet opciju, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Kā instalēt Lazy Kodi krātuvi Jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā

 1. Klikšķiniet uz Sistēma.
 2. Atvērt Failu menedžeris.
 3. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 4. Klikšķis “Nav” > Ierakstiet šo URL http://lazykodi.com/ > Klikšķis Gatavs.
 5. Nosauciet krātuvi kā Slinks Kodi > Nospiediet Gatavs > Nospiediet labi.
 6. Atgriezties Kodi galvenā izvēlne.
 7. Klikšķis Sistēma > Klikšķiniet uz Papildinājumi .
 8. Klikšķis Instalēt no ZIP faila.
 9. Izvēlieties Slinks Kodi.
 10. Tagad atlasiet vēlamo iespēju.

Kā instalēt slinko krātuvi Kodi Leia versijā 18 vai jaunākā versijā

Lazy Repository instalēšana Kodi Leia versijā 18 paliks tāda pati kā Lazy Kodi instalēšanas procedūrā Kodi Krypton 17. versijā. Iemesls ir, ka gan versijas 17, gan versijas interfeiss un funkcionalitāte ir diezgan līdzīga, tāpēc add instalēšana -on un citas procedūras neatšķiras.

Kā instalēt Lazy Kodi krātuvi Firestick

Lazy Kodi var uzstādīt daudzās platformās, kur ir Kodi. Pirmkārt, jums ir jāinstalē Kodi uz FireStick, un pēc tam jums jāveic tālāk norādītās darbības.

 1. Atvērt FireStick.
 2. Iet uz Iestatījumi
 3. Atvērt Lietojumprogrammas > Klikšķiniet uz Pārvaldiet instalētās lietojumprogrammas
 4. Klikšķiniet uz Kodi > Tagad izpildiet iepriekš minētās darbības, lai instalētu Lazy Repository Kodi Krypton.

Slinks krātuves lejupielāde

Lazy Repository lejupielāde ir ļoti vienkārša; vienkārši lejupielādējiet to bez problēmām:

 1. Noklikšķiniet uz Iestatījumu ikona no plkst Kodi Sākuma ekrāns > Iet uz Failu menedžeris > Noklikšķiniet uz Pievienot Tātadurce no kreisās puses kolonnas > Ievadiet šo http://lazykodi.com/ pēc noklikšķināšanas tur, kur teikts < Nav> un noklikšķiniet uz
 2. Nosauciet šo avotu URL kā “Slinks Kodi” > Klikšķis labi > Klikšķis labi vēlreiz, lai aizvērtu dialoglodziņu.
 3. Tagad atgriezieties Kodi Galvenā izvēlne > Iet uz Pievienotons sadaļa > Noklikšķiniet uz Kaste Ikona > Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > Noklikšķiniet uz Lazy Kodi.

Tagad no šejienes jūs varat viegli izvēlēties, kuru krātuvi vai papildinājumu vēlaties instalēt. Jums būs visas pieejamās iespējas, ko izvēlēties šajā krātuvē.

Slinks Kodi Repo labākie papildinājumi

Lazy Kodi ir daži lieliski papildinājumi no pasaules labākajām krātuvēm. Daži populāri papildinājumi, kas ir Lazy Repository, ir:

 1. Izceļošana
 2. Neptūna celšanās
 3. Placenta
 4. Pilsētas Kingzs
 5. Kaulu brigāde
 6. Urāns
 7. SportsDevil
 8. BBC iPlayer
 9. USTVNow
 10. cCloudTV

Lustīgākais repo labākais veidotājs

Lazy Kodi apgalvo, ka viņam ir visas Kodi būves, šeit ir dažas populāras būves, kuras Lazy Kodi var piedāvāt:

 1. CellarDoor TV būve
 2. Gentec Kodi būvēt
 3. Mancave Kodi būvēt
 4. Zvēra Kodi būve
 5. Nav ierobežojumu Magic Build
 6. Misfits Mod Build
 7. Ezzermans būvēt
 8. Nulles tolerances Kodi būve
 9. Veido Wiz Tech
 10. AJ Kodi būvēt

Lazy Kodi krātuves alternatīvas

Slinks Kodi apgalvo, ka tāds ir visiem Kodi papildinājumu repozitorijiem, un nav neviena cita repozitorija, kas apgalvo tāpat. Tomēr dažiem Kodi papildinājumu krātuvēm ir ļoti daudz dažādu papildinājumu un veidotu piedāvājumu, taču tie neizsaka tādas pretenzijas kā Lazy Repository. Jūs varat izmantot paktu kā slinku alternatīvu.

Lazy Repo atsauksmes

Tā kā Lazy Repository ir jauns ienācējs sabiedrībā, tāpēc par to nezina daudz cilvēku, un tāpēc tiešsaistē nav daudz atsauksmju. Tomēr šeit ir daži pavedieni, kurus atradām:

slinks-kodi-repo-atsauksmes

No otras puses, šis lietotājs ir paudis iebildumus pret Lazy Kodi izvirzītajām prasībām.

slinks repo pārskats

Nobeiguma vārdi

Lazy Kodi krātuve patiešām ir lielisks papildinājums Kodi kopienai, taču pastāv dažas nopietnas bažas par Lazy Kodi komandas izvirzītajām pretenzijām, jo ​​tā ir pilnīga Kodi krātuve. Neskatoties uz to, nav šaubu, ka šai krātuvei ir daudz ko piedāvāt.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me