Sneak Peek trešās puses Kodi izstrādātāja dzīvē

Attēlam vienmēr ir divas puses; neglīts un skaists, un abas stāsta puses; patiesība un meli. Katrai pusei ir sava vērtība, ko nevienā brīdī nevar atstāt novārtā.


Vienmēr ir dažas tendences, kas ienāk un rada hype, un tad pienāk laiks, kad viņi iekost putekļus. Pašlaik populārākā diskusija starp straumētājiem un pārmērīgiem skatītājiem ir Kodi un tā trešo personu papildinājumi..

Ja mēs to izpētīsim, tam ir arī divas puses; pievienojumprogrammu lietotāju puse un otra Kodi papildinājumu izstrādātāju puse.

Kodi izstrādātājs

Lietotāju skatījumu var viegli novērtēt, izmantojot pārskatus, kurus viņi iesūtījuši dažādās platformās, piemēram, Reddit, Quora, Twitter, Facebook utt. Tomēr neviens nezina stāsta izstrādātāju pusi. Kā viņi jūtas par saviem papildinājumiem, par varas iestāžu reakciju un daudziem citiem aspektiem.

Tāpēc mēs nolēmām atklāt stāsta izstrādātāju pusi. Šajā sakarā mēs pieprasījām vienu no populārākajiem trešo personu Kodi papildinājumu izstrādātāju Niku, kurš Kodi kopienā ir pazīstams kā MullaFabz. MullaFabz ir izstrādājis pārsteidzošo papildinājumu Rising Tides Kodi; populārs Sporta straumēm.

Ceļojums

Katram izstrādātājam ir kāds ceļš, garš ceļš, kuru viņš ir nobraucis. Ir svarīgi zināt šķēršļus, ar kuriem saskaras izstrādātājs, lai iegūtu skaidru priekšstatu par to, kas ir būt viņu kurpēs. Izstrādātājam ir jāuztur pastāvīgi mainīgo tirgus tendenču standarti, jo šīs nozares vide ir ļoti dinamiska.

Turklāt izstrādātājam, izstrādājot papildinājumu, ir jāpatur prātā lietotāja izvēles un vajadzības. Pirmām kārtām, izstrādātājam vienmēr jābūt gatavam viltot visas radušās problēmas – juridiskas vai tehniskas.

Mēs sākām šo sarunu, jautājot viņam par viņa kā Kodi izstrādātāja ceļojumu līdz šim, un viņam uz to bija ļoti vienkārša un pieticīga atbilde, sakot, ka viņš ir bijis tāds pats kā visi, izdzīvojis un mācījies dienu no dienas. Viņš arī piebilda, ka attīsta sevi uz labo pusi, tas varētu liecināt par to, ka tiek gatavots kaut kas labāks.

Pēc Mullafabza teiktā, trīs lietas, kas ikvienam jāsāk šajā nozarē, ir “milzīgs temperaments, pacietība un atvērtība pārmaiņām”. Ir acīmredzams, ka tas ir trešās puses papildinājums. nav tik jautri, jo jūs izstrādājat pārsteidzošas lietas un neko nesaņemat pretī, drīzāk jūs liedzat varas iestādēm. Tāpēc temperaments un pacietība ir pilnīgi savstarpēji saistīta atbilde, ņemot vērā nozares raksturu.

Kārtējā

vienoti kodi

Mēs jautājām viņam par viņa ikdienas gaitām un to, ko viņš parasti dara visas nedēļas garumā, un viņš mums teica, ka viņš pavada laiku, lai atjauninātu savu krātuvi, papildinājumus un mijiedarbotos ar saviem sekotājiem. Atbildot uz jautājumu, viņš arī piebilda, ka vissmagākajā laikā viņu uztur pozitīvās atsauksmes un atzinība, ko viņš saņem par viņa un citu nozares attīstītāju centieniem.

Atgriezeniskā saite

Pēdējo pāris mēnešu laikā trešo personu labākie Kodi papildinājumi un to izstrādātāji ir bijuši zem varas slēgšanas radara. Katru dienu krātuve vai papildinājums tiek iznīcināts, un šī autoritātes negatīvā reakcija lietotājiem ir kļuvusi sāpīga, jo viņiem laiku pa laikam ir jāinstalē jauna krātuve vai papildinājums..

Nu, jūs nevarat par to vainot varas iestādes, jo šie papildinājumi neatbilst digitālā satura noteikumiem. Bet, no otras puses, zināma kompensācija par izstrādātāju smago darbu būtu kaut kas tāds, ko sabiedrība atzinīgi novērtētu.

Pārrunājot pašreizējos nozares un tās nākotnes scenārijus, mēs jautājām viņam, kā viņš jūtas par iestādes negatīvo situāciju. Uz to viņš ar nožēlu atbildēja, ka šī negatīvā ietekme ir nepelnīta. Izstrādātāji pieliek daudz pūļu, negaidot neko pretī.

Tā kā viņš šķita ļoti optimistisks par trešo personu Kodi papildinājumu nākotni un paziņoja,

“Pat ar visu pretējo, viņi joprojām būs neatkarīgi no tā, kas notiks”.

Tomēr viņš šķita nedaudz neskaidrs par paša Kodi nākotni, sakot, ka tā nākotne joprojām nav zināma, taču to tik viegli neiznīcinās.

Uz šķiltavas piezīmes

Mēs visi esam lasījuši tūkstošiem pārskatu un ieteikumu dažādās platformās. Mēs visi esam redzējuši cilvēkus slavējam dažus papildinājumus un krātuves, taču ir vērts ņemt vērā izstrādātāju viedokli. Tāpēc mēs jautājām MullaFabz par viņa iecienīto trešās puses Kodi papildinājumu un krātuvi, uz kuru viņš atbildēja, ka nav īpaša papildinājuma, ko viņš varētu pateikt, bet repo, kas viņam patīk, ir TVADDONSAG Repo.

Nav pārsteigums, ka TVADDONSAG bez šaubām bija lielākais trešo personu krātuve. Tam bija labākie papildinājumi visam, neatkarīgi no tā, vai tas ir sports, filmas, TV šovi vai IPTV, taču tā izslēgšana radīja lielu vakuumu nozarē, kuru mēģināja aizpildīt daudzas citas krātuves.

Tomēr TVADDONSAG dažus mēnešus atpakaļ augšāmcēlās ar tādu pašu uguns spēku, kāds tam bija, un ar tādu pašu kvalitāti, kādu vienmēr piedāvāja. Jāsaņem Niks, ka viņa izvēle ir lieliska, un kāpēc gan tas nebūtu lieliski, galu galā viņš ir izstrādātājs! Viņš zina daudzas lietas labāk nekā lietotāji.

Ziņojums lietotājiem

Beigās mēs viņam jautājām, vai viņam ir kāds ziņojums Kodi lietotājiem, un viņš teica,

“Nezaudē ticību Kodi. To vada un atbalsta kopiena ”.

Viņš arī piebilda, ka lietotājiem visiem vajadzētu apvienoties un piegādāt pelnīto. Tā kā lietotāji un iestādes nezina, cik daudz tiek ieguldīts papildinājuma izstrādē.

Nobeiguma vārdi

Šī intervija patiešām ir devusi lielisku ieskatu izstrādātāju dzīvē. Tāpēc mēs esam nolēmuši sniegt vairāk tādu ieskatu lietotājiem, lai viņi varētu novērtēt, ko izstrādātājs izdara viņu labā. Nākotnē mēs rīkosim vairāk interviju un nodosim tās lietotājiem, lai palīdzētu sabiedrībai.

Tā visa vienīgais mērķis ir sapulcināt gan izstrādātājus, gan lietotājus un pabeigt attēlu. Mēs plānojam nākt klajā ar platformu, lai dotu iespēju Kodi kopienai. Lai lietotāji varētu novērtēt un atbalstīt trešo pušu papildinājumu izstrādātājus, jo tas viņiem ir nepieciešams. Viņi ir Kodi dzīvības spēks, un bez viņiem nebūtu ballītes!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map