Specto dakšas uzstādīšana uz Kodi – 6 soļu pamata rokasgrāmata

Specto Kodi atdzīvojās, kad likumu sargāja Genesis. Specto dakša bija viens no Kodi papildinājumiem, kuru ieviesa izsauktā izstrādātāju komanda Mrknow. Tas ir video papildinājums, kurā ir filmas un TV šovi. Tam ir līdzīgs interfeiss kā Exodus, un tas arī nodrošina automātiskus video subtitrus.


Šajā rokasgrāmatā mēs sniedzām detalizētus norādījumus par kā instalēt Specto Fork uz Kodi. Tāpēc rīkojieties šādi:

Kā instalēt Specto dakšu uz Kodi Krypton 17 vai augstāku versiju

 1. Pirmais solis, kas nepieciešams Kodi lietotājiem, ir palaišana Kodi viņu sistēmā > Pēc tam noklikšķiniet uz Iestatījumu ikona atrodiet augšpusē blakus barošanas ikonai > Šeit jūs redzēsit dažādas iespējas, atlasiet Failu menedžeris > Tiks atvērta repozitorija saites lapa, pievienojiet repozitoriju, divreiz noklikšķinot uz Pievienot avotu.kā uzstādīt specto dakšu uz kodi
 2. Ekrāna priekšā parādīsies lodziņš, tāpēc noklikšķiniet uz tā, kur rakstīts “Nav” > Jums tiks lūgts ievadīt URL repozitorija kodivpn.co/repo/kodil.zip un noklikšķiniet labi > Apakšā jums jāievada repozitorija nosaukums, tāpēc ierakstiet ‘Kodil’ un noklikšķiniet uz labi lai kaste pazūd.kā instalēt specto dakšiņu kodi kriptona 17 versijā
 3. Lai instalētu repozitoriju, jums jādodas atpakaļ uz Kodi galvenā izvēlne > Klikšķiniet uz Papildinājumi cilne > Tagad noklikšķiniet uz lodziņa ikonas augšējā kreisajā stūrī, kas pazīstama arī kā Iepakojuma uzstādītājs ikona.specto dakša uz kodi
 4. Atlasiet opciju Instalēt no ZIP faila > Jums jāatrod opcija ‘Kodil’ un noklikšķiniet uz tā > Jūs atradīsit divus zip failus, noklikšķiniet uz Kodil.zip > Tas instalēs repozitoriju.pievieno kodi specto dakšu
 5. Noklikšķiniet uz opcijas Instalējiet no krātuves > Tad Kdil repozitorijs > Videoklipi Pievienotieslēgts > Specto dakša > Klikšķiniet uz Uzstādīt.specto dakša kodi iestatīšana
 6. Iet uz Kodi galvenā izvēlne > Izvēlieties Cilne Papildinājumi > Klikšķiniet uz Video papildinājumi > Specto dakša > Tāpēc izbaudi!

specto dakša kodi iestatījumi

Kā instalēt Specto dakšu uz Kodi Jarvis versiju 16 vai jaunāku

 1. Lai instalētu Specto Fork, vispirms sistēmā ir jāatver Kodi > Tad klikšķis cilnē Sistēma, kas atrodas galvenajā izvēlnē > Tad failu pārvaldnieks > Dubultklikšķi Pievienot avotu > Klikšķis “Nav” > Ierakstiet URL kodivpn.co/repo/kodil.zip > Klikšķis Gatavs > Ierakstiet vārdu “Kodil” > Noklikšķiniet uz Gatavs > Klikšķis labi.
 2. Kodi sākuma ekrāns > Sistēma > Klikšķis sadaļā Papildinājumi > Tagad klikšķis uz Instalēt no ZIP faila > Kodils > Kodil.zip > Pagaidiet instalēšanu > Instalējiet no krātuves > Kdil repozitorijs > Video papildinājumi > Meklēt for Specto Fork no ļoti gara papildinājumu saraksta > Pēc tam noklikšķiniet uz Uzstādīt > Papildinājuma instalēšana prasīs laiku.
 3. Lai skatītos filmas un TV šovus no šī papildinājuma, dodieties atpakaļ uz Kodi sākuma ekrānu > Video > Papildinājumi > Specto dakša!

Specto dakša nedarbojas

Var būt dažādi iemesli, kas neļauj Specto Fork strādāt pie Kodi. Mēs esam uzskaitījuši 3 visbiežāk sastopamās kļūdas, ar kurām sastopas Specto Fork lietotāji, šeit ir:

Specto Kodi Straume nav pieejama

Pārlūkojot filmu, jūs noklikšķiniet uz dažādām saitēm vai avotiem, kas parādās uz jūsu ieteikumu. Kad jūs noklikšķiniet uz šīm saitēm, jums tiek paziņots, ka straume nav pieejama. Šī kļūda var padarīt Kodi lietotājus trakus, jo viņiem viss atkārtojas vēlreiz, tikai tāpēc, lai atrastu straumi.

Risinājums

Lai novērstu šo problēmu, jums jāatver Kodi > Atveriet sadaļu Papildinājumi > Video papildinājumi > Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Specto Fork un dodieties uz Iestatījumi. Jūsu ekrāna priekšā parādīsies lodziņš, un šeit jūs redzēsit daudzas cilnes, kas atrodas lodziņa kreisajā pusē.

Dodieties uz sadaļu Filmas, kur atradīsit avotu vai vietņu sarakstu. Šīs ir vietnes, no kurām Specto Fork piedāvā jums filmas. Jūs varat Izslēgt vietnes, kuru saites ir bojātas.

Specto neizdevās instalēt atkarību

Specto var atrast daudzās krātuvēs. Tomēr ne visi krātuves regulāri atjaunina papildinājumus. Ja kādā repozitorijā ir vecāka papildinājuma versija, tad to nevarēs instalēt, tāpēc tiks parādīts paziņojums “Neizdevās instalēt atkarības kļūdu”..

Risinājums

Lai labotu šo kļūdu, jums jāinstalē Specto Fork no Kdil repozitorija, kas regulāri atjaunina papildinājumu savā repozitorijā.

Specto dakšas uzstādīšana neizdevās

Šī kļūda tiek ierosināta daudzu iemeslu dēļ, tostarp interneta kļūmes un repozitorija slēgšanas dēļ. Ja jūs jau iepriekš instalējāt repozitoriju, kas pašlaik ir slēgts, jūs varētu redzēt papildinājumus, kas uzskaitīti tā papildinājumu sadaļā. Tomēr, turpinot instalēšanu, tiek parādīta kļūda “Instalēšana neizdevās”.

Risinājums

Pirms sākat Specto Fork instalēšanu, pārbaudiet savu interneta savienojumu, pretējā gadījumā instalēšana atkal neizdosies. Vēl viens paņēmiens, kas novērš problēmu, ir pārbaudīt repozitoriju, kas šobrīd darbojas un vēl nav slēgts.

Specto vs Exodus

Specto Fork sākotnēji tika izlaists, lai konkurētu ar Exodus un līdzīgiem kodi papildinājumiem, kas piedāvāja bezmaksas filmas un TV šovus. Tomēr Exodus kļuva par visu laiku populāro papildinājumu, pateicoties tā izturīgajai izstrādātāju komandai, kas pastāvīgi atjaunināja Exodus un pārliecinājās, ka Kodi lietotājiem ir vieglāk pārlūkot tā papildinājumu..

No otras puses, kaut arī Specto Fork bija guvis panākumus vairākos gadījumos, taču tas lietotājiem nepiedāvāja tādu pašu vērtību, kādu nodrošināja Exodus. Tai trūka slikto saišu noņemšanas, tā nepiedāvāja biežus atjauninājumus, turpretī nekad īsti neizcēlās kā spēcīgs konkurents pret Exodus.

Tomēr Specto Fork būs pēdējie smiekli, jo Exodus beigsies tuvākajā laikā pēc tam, kad Pakts pārņems. Tagad Kodi lietotāji Exodus vietā var instalēt paktu.

Lai sakārtotu lietas

Specto Fork nekad nav bijis konsekvents papildinājums, taču, kad tas ir tiešsaistē, nav labāka papildinājuma, kas atbilstu tā funkcijām. Tas ir līdzīgs Genesis un Covenant papildinājumam, taču tam ir dažas problēmas ar kodi krātuvēm, kas to novērš. Tomēr papildinājums pēdējā laikā darbojas lieliski, un tā mērķis ir vienmērīga bura. Šajā rokasgrāmatā mēs sniedzām norādījumus par Specto Fork instalēšanu Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map