Sporta matricas Kodi pievienošana: Soli pa solim uzstādīšanas rokasgrāmata Kodi Krypton 17.6

Sports Matrix Kodi addon nodrošina tiešraides tintes amerikāņu sportam un Fifa pasaules kausam. Šis papildinājums faktiski ir populārā Pure Sports Kodi papildinājuma improvizētā forma, kas bija pieejama caur Pure repo un Pure Repo uzņēma Blamo Repository.


Tomēr Blamo krātuve aizgāja un paņēma visus šos papildinājumus. Kodi sporta papildinājumi ir ļoti aizmugures, un tieši tāpēc Sports Matrix ir liela nozīme lietotāju vidū, kam priekšroku dod vpn uz kodi.

Sporta matricas Kodi Addon krātuve

Sports Matrix Kodi Addon ir pieejams caur MasterZd Repo, kuram ir visi lieliski Kodi papildinājumi, piemēram, Neptune Rising, Uranus un Planet MMA utt. Iepriekš tas bija pieejams caur slaveno Blamo krātuvi, bet tas tika slēgts pirms dažām nedēļām. un kopš tā laika Kodi lietotāji bija palikuši bezpalīdzīgi.

Šeit ir repozitorija URL: http://kodimatija.eu/repo/

Kā instalēt sporta matricu Kodi Krypton versijā 17.6 vai vecākā versijā

Lai ierīcē instalētu Sports Matrix Kodi, rīkojieties šādi:

 1. Atvērt Kodi > Noklikšķiniet uz Iestatījumi ( ikona) > Atvērsies jauns logs, un jūs redzēsit dažas iespējas > Izvēlieties Failu menedžeris no pieejamajām iespējām > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu opcija.Kā instalēt sporta matricu Kodi Krypton versijā 17.6 vai vecākā versijā
 2. Tiks atvērts dialoglodziņš, noklikšķiniet uz tā, kur teikts  > Veids http://kodimatija.eu/repo/ > Klikšķis labi > Nosauciet šo URL kā “MasterZdUn noklikšķiniet labi > Vēlreiz pārbaudiet ievadīto URL un vārdu un vēlreiz noklikšķiniet uz Labi, lai aizvērtu dialoglodziņu.Lejupielādējiet papildinājumu Sports Matrix Kodi
 3. Atgriezieties Kodi galvenajā izvēlnē un noklikšķiniet uz Papildinājumi cilni no kreisās puses izvēlnes rūts > Noklikšķiniet uz Kaste ikona.iestatīšanas sporta matrica uz kodi jarvis
 4. Tagad noklikšķiniet uz Instalēt no zip faila opcija > Izvēlieties MasterZd > Klikšķiniet uz repozitorijs.masterzd-1.1.5 > Gaidiet paziņojumu.sporta matricas zip fails
 5. Kad paziņojums parādās, noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Izvēlieties MasterZDRepo > Atveriet Video papildinājumi mape > Ritiniet sarakstu un atlasiet Sporta matrica > Klikšķis Uzstādīt un gaidiet paziņojumu.

sporta matricu krātuve

Sports Matrix Kodi Download

Tieša lejupielāde ir vienkāršākais jebkura papildinājuma instalēšanas veids, un, ja vēlaties izvēlēties šo procedūru, rīkojieties šādi:

 1. Lejupielādējiet MasterZd krātuve Zip failu. (Http://kodimatija.eu/repo/repository.masterzd-1.1.5.zip)
 2. Atveriet Kodi.
 3. Klikšķiniet uz Papildinājumi cilne
 4. Noklikšķiniet uz Kaste ikona.
 5. Tagad noklikšķiniet uz Instalēt no zip faila opcija.
 6. Pārlūkojiet sistēmu un ielādējiet lejupielādēto zip failu > Gaidiet paziņojumu.
 7. Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves.
 8. Izvēlieties MasterZd Repo.
 9. Atveriet Video papildinājumi mape.
 10. Izvēlieties Sporta matrica.
 11. Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.

Sporta matrica nedarbojas / nedarbojas / kļūdas / labojumi

Nav pieejama neviena straume

Viena no visbiežāk sastopamajām trešo personu video straumēšanas papildinājumu kļūdām ir kļūda “Nav straumju pieejams”. Tas parādās, mēģinot piekļūt straumei no papildinājuma.

Šīs kļūdas galvenais iemesls ir pakalpojumu sniedzēju vai straumējošu saišu nepieejamība. Vēl viens iemesls ir tas, ka aizsērējušās kešatmiņas dēļ skreperiem neizdodas norakstīt straumēšanas saites.

Labot

Lai labotu šo kļūdu, notīriet pievienojumprogrammas kešatmiņu un pakalpojumu sniedzējus, un papildinājums varēs ērti satvert straumēšanas saites. Vēl jāpārbauda, ​​vai papildinājums ir atjaunināts. Ja ir pieejams atjauninājums, nokārtojiet to.

Neizdevās instalēt atkarību

Daudzi Sports Matrix Kodi Add-on lietotāji ir ziņojuši par šo kļūdu, jo šī reklāma iepriekš bija pieejama vietnē Pure Repo, kuru uzņēma Blamo krātuve.

Blamo krātuve nesen ir slēgta, un visi Kodi lietotāji, kas mēģina instalēt šo papildinājumu no iepriekšējā avota, saskaras ar atkarības problēmām.

Šī problēma rodas, ja krātuvē trūkst failu vai krātuve ir novecojusi.

Labot

Instalējiet papildinājumu Sports Matrix Kodi no MasterZd krātuves (kā minēts iepriekš instalēšanas procedūrā). Tā kā tas nav pieejams nekur citur, kā tikai šajā krātuvē, un tam ir atjaunināta Sports Matrix versija.

Secinājums

Kodi lietotāji ļoti dod priekšroku Ace straumēm viņu netraucētās straumēšanas pieredzes dēļ. Tikai daži Kodi sporta papildinājumi, kas nodrošina kvalitatīvu pieredzi un Sports Matrix, ir ienākuši sacensībās īstajā laikā.

Straumēšanas saites, kuras nodrošina šis papildinājums, lieliski darbojas, un tas ir svarīgi. Fakts, ka šis papildinājums atjaunina laiku tome, ir lieliski redzēt, jo tas liecina, ka šis papildinājums ir paredzēts, lai paliktu.

Tomēr trešās puses Kodi papildinājuma izmantošana straumēšanai vispār nav droša konfidencialitātes problēmu dēļ. Tāpēc izmantojiet VPN, lai aizsargātu tiešsaistes brīvību un straumētu, nebaidoties no apgrūtinājumiem vai traucējumiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map