Sportsdevil Kodi – Kā instalēt SportsDevil uz Kodi [2020]

Izmantojot Sport Devil Kodi papildinājumu, jūs varat straumēt sportu no vairākiem kanāliem un HD kvalitātes straumēm dažādiem sporta veidiem.


Tomēr ģeogrāfiski ierobežojošo straumju tendence pieaug, un tāpēc ir ļoti ieteicams izmantot bezmaksas pieejamo VPN vietnei Kodi on Firestick..

Šajā amatā mēs sniegsim jums pamatnostādnes kā instalēt SportsDevil vietnē Kodi. Iepazīstieties ar mūsu ekskluzīvo atjaunināto kodi papildinājumu rokasgrāmatu.

SportsDevil Kodi krātuve

SportsDevil ir pieejams Kodil un grāmatzīmju Lite krātuvē. Abi repo ir klasificēti kā vieni no labākajiem kodi krātuvēm. Kodils ir populārs avots daudziem Kodi papildinājumiem. Papildus SportsDevil Kodil satur arī citus papildinājumus, piemēram, Exodus un Covenant, demonstrējot skatītājiem pieejamo daudzveidīgo saturu..

SportsDevil jaunākā versija

Pagaidām ir pieejams tikai viens SportsDevil atjauninājums, kuru jūs varat atrast Kodil krātuvē. Izņemot to, SportDevil instalēšanai nav pieejama cita krātuve. Tiem no jums, kas vēlas lejupielādēt / instalēt SportsDevil jaunāko versiju, Kodi Israel ir labākā un vienīgā jums pieejamā iespēja.

Kā instalēt Sport Devil Addon vietnē Kodi – Video Tutorial

Kā instalēt SportsDevil Kodi papildinājumu par Atrodi un Kriptonu, izmantojot Kodilu Repo

Veicot tālāk aprakstītās darbības, jūs varat instalēt SportsDevil Kodi un sākt skatīties savu iecienīto sporta kanālu mazāk nekā 5 minūtēs:

 1. Palaist “KodiKad esat pabeidzis tā instalēšanu.kā instalēt sportsdevil uz kodi
 2. Es saņēmu Iestatījumi> klikšķiniet uz Failu menedžeris>veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.sportsdevil addon failu pārvaldnieka iestatījumi kodi
 3. Ierakstiet vai Kopējiet šo saiti uz http://kdil.co/repo/ uz vietu, kur teikts .sportsdevil addon kodi konfigurācijas soļi
 4. Tev vajag nosauciet multivides avotu, ierakstiet “Kodils RepoUn noklikšķiniet Gatavs.sportsdevil kodi Addon krātuve
 5. Klikšķiniet uz ‘Esc’ pogu, lai atgrieztos sākuma ekrānā un noklikšķiniet uz “Papildinājumi”>Mani papildinājumi >Instalēt no ZIP faila.sportsdevil kodi Addon zip faila iestatījumi
 6. Izvēlieties Kodils Repo> Kodil.zip> Pagaidiet dažas sekundes.sportsdevil kodi addon
 7. Spiešana ‘EscVēlreiz, lai atgrieztos iepriekšējā izvēlnē un noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves >Kodilu krātuve>Video papildinājumi>Sporta velns >Uzstādīt.sportsdevil kodi addon pēdējie soļi
 8. Spraudņa instalēšana var aizņemt kādu laiku, un, kad tas tiek pabeigts, an Iespējot SportsDevil priekšā parādīsies zīme
 9. Kad parādīsies iespējota zīme, dodieties uz Sākuma ekrāns > Video > Video papildinājumi >SportsDevil
 10. Straumēšanai tiks parādīts kanālu saraksts. Izbaudi!

labāko sportsdevil kodi kanālu saraksti

Kā instalēt SportsDevil Kodi vietnē Leia un Krypton, izmantojot Bookmark Lite krātuvi

 1. Atvērt Kodi > Noklikšķiniet uz Pārnesums ikona > Klikšķiniet uz Failu menedžeris > Dubultklikšķi Pievienot avotu.kā instalēt sportsdevil kodi, izmantojot grāmatzīmju Lite krātuvi
 2. Ievadiet šo URL: http://bliss-tv.com/lite/ > Klikšķis labi > Nosauciet avota URL kā Grāmatzīme Lite > Klikšķis labi.kā instalēt sportsdevil kodi kriptona versiju 17.6 vai vecāku, izmantojot grāmatzīmju literāro krātuvi
 3. Atgriešanās Kodi Sākuma ekrāns > Klikšķis Papildinājumi > Noklikšķiniet uz Kastes ikona > Klikšķis Instalēt no zip faila > Izvēlieties Grāmatzīme Lite > Atvērt Grāmatzīme Lite > Klikšķiniet uz repository.bookmarklite-1.6.zip > Pagaidiet Papildinājums ir iespējots paziņojums.kā instalēt sportsdevil kodi jarvis versijā 16 vai jaunākā, izmantojot grāmatzīmju literāro krātuvi
 4. Tagad noklikšķiniet Instalējiet no krātuves > Atvērt Grāmatzīme Lite > Atvērt Video papildinājumi.sportsdevil grāmatzīmju lite repo lejupielāde
 5. Klikšķiniet uz SportsDevil Kodi > Sist Uzstādīt > Pagaidiet, kamēr parādās paziņojums.

kā instalēt sportsdevil uz kodi firestick, izmantojot grāmatzīmju Lite krātuvi

Kā instalēt SportsDevil Kodi AddOn 16. versijā Jarvis, izmantojot Kodilu Repo

Instalējot SportsDevil uz Kodi versiju 16 Jarvis, viss process nemainās, izņemot to, ka ikona “Iestatījumi” ir aizstāta ar ikonu “Sistēma”..

Tā kā tā ir iepriekšējā Kodi versija, dažādi papildinājumi un failu saimnieki atjaunina savas atkarības uz jaunāko versiju v17. Lai SportsDevil kodi papildinājums darbotos nevainojami jūsu sistēmā, ieteicams instalēt jaunāko Kodi versiju 18.2 Leia vai Krypton versiju 17.6..

Kā instalēt Sports Devil Kodi uz Jarvis versiju 16 vai augstāku, izmantojot Bookmark Lite krātuvi

  1. Atvērt Kodi Jarvis V16.
  2. Klikšķiniet uz Sistēma > Atvērt Failu menedžeris.
  3. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
  4. Klikšķis <Nav> un ierakstiet šo URL http://bliss-tv.com/lite/ > Klikšķis Gatavs > Nosauciet šo
  5. avots kā Grāmatzīme Lite > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi.
  6. Atgriezties Kodi mājas > Klikšķis Sistēma > Klikšķis Papildinājumi.
  7. Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila opcija > Atvērt Grāmatzīme Lite > Klikšķis repository.bookmarklite-1.6.zip > Pagaidiet, kamēr parādās paziņojums.
  8. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Iet uz Grāmatzīme Lite.
  9. Iet uz Video papildinājumi.
  10. Klikšķiniet uz SportsDevil Kodi > Sist Uzstādīt > Pagaidiet, kamēr parādās paziņojums.

Sporta velns Kodi lejupielādēt

SportsDevil ir visvairāk vēlamais Kodi papildinājums, lai straumētu sporta notikumus visā pasaulē. Bet nesen platformas, kas nodrošina papildinājumu, ir samazinājušās. Iemesls joprojām nav zināms, bet līdzeklis šai problēmai ir pieejams.

Pašlaik tiešā lejupielādes metode ir labākā opcija SportsDevil papildinājuma izmantošanai. Veiciet šīs darbības, lai lejupielādētu un instalētu papildinājumu SportsDevil Kodi:

 1. Lejupielādēt Kodils Zip ierīcē.
 2. Iet uz Papildinājumi> Noklikšķiniet uz Kastes ikona atrodas augšējā kreisajā sadaļā.
 3. Izvēlieties Instalēt no ZIP faila no izvēlnes> Virzīties sistēma līdz atrašanās vietai lejupielādēts ZIP fails> Izvēlieties Kodil.zip > Pagaidiet, kamēr tiek instalēts zip fails.
 4. Iet uz Instalējiet no krātuves.
 5. Izvēlieties www.KodiIsrael.co.il vai Kodilu krātuve > Iet uz Video papildinājumi> Izvēlieties SportsDevil> (Tiks parādīts logs, kurā parādītas dažādas versijas.) Izvēlieties Kodilu krātuve> Klikšķis Uzstādīt> Pagaidiet, līdz repozitorijs tiek instalēts.

Tur jums tas ir ērti, bez grūtībām!

SportsDevil Bookmark Lite Kodi Download

  1. Lejupielādējiet ZIP fails ierīcē > Iet uz Kodi Sākuma ekrāns > Iet uz Papildinājumi > Klikšķiniet uz Kastes ikona > Klikšķis Instalēt no zip faila > Pārlūkot lejupielādēts ZIP fails> Pagaidiet Papildinājums ir iespējots paziņojums
  2. Tagad noklikšķiniet Instalējiet no krātuves > Atvērt Grāmatzīme Lite > Atvērt Video papildinājumi.
  3. Klikšķiniet uz SportsDevil Kodi > Sist Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.

SportsDevil Kodi Fire Stick uzstādīšana

Tiem, kas vēlas straumēt tiešraidē notiekošās sporta spēles savā Fire Stick, vajadzētu būt instalētai Kodi. Šeit ir mūsu iestatīšanas rokasgrāmata Kodi instalēšanai Fire Stick. Kad esat pabeidzis Kodi instalēšanu, rīkojieties šādi, lai instalētu Sport Devil Kodi Fire Stick papildinājumu:

   1. Skrien Kodi Fire Stick > Noklikšķiniet uz Iestatījumi Ikona > Atvērt Sistēma > Atvērt Izstrādātāja iespējas > Šeit, iespējot Lietotnes no nezināmiem avotiem un ADB atkļūdošana.
   2. Atvērt Failu menedžeris> Dubultklikšķi Pievienot avotu> Klikšķis Nav> Ievadiet URL http://kdil.co/repo/ > Klikšķis labi > Nosauciet šo avotu Kodils Repo> Klikšķis labi.
   3. Tagad dodies uz Papildinājumi izvēlne> Noklikšķiniet uz Kastes ikona.
   4. Iet uz Instalēt no ZIP faila > Izvēlieties Kodils Repo > Klikšķis Kodil.zip > Pagaidiet, līdz parādās paziņojums.
   5. Tagad noklikšķiniet Instalējiet no krātuves.
   6. Izvēlieties www.KodiIsrael.co.il vai Kodilu krātuve> Atvērt Video papildinājumi> Izvēlieties SportsDevil no saraksta> Izvēlieties Kodilu krātuve no pieejamajām iespējām> Klikšķis Uzstādīt> Pagaidiet, līdz repozitorijs tiek instalēts.

Tagad jūs varat ērti straumēt, izmantojot Kodi Fire Stick papildinājumu, un baudīt visus sporta notikumus tiešraidē. Esiet gudrs, straumējot caur Kodi, izmantojiet labāko vpn ugunij.

SportsDevil Kodi Fire Stick uzstādīšana, izmantojot Bookmark Lite krātuvi

Skrien Kodi Fire Stick > Noklikšķiniet uz Iestatījumi Ikona > Atvērt Sistēma > Atvērt Izstrādātāja iespējas > Šeit, iespējot Lietotnes no nezināmiem avotiem un ADB atkļūdošana.

Tagad skatiet iepriekš minētās darbības, lai uzstādītu SportsDevil Kodi Leia un Krypton versijās.

SportsDevil Kodi izdod / kļūdas / labojumus

Kā atjaunināt SportsDevil vietnē Kodi

Lai pārbaudītu atjauninājumus, kas saistīti ar jūsu instalētajiem papildinājumiem, dodieties uz Sākuma ekrāns > Papildinājumi> Video papildinājumi > Pieejamie atjauninājumi.

Ja SportDevil būs pieejami atjauninājumi, Kodi automātiski atjauninās papildinājumu vai arī tas norādīs papildinājuma vārdu. Atjauninājumu instalēšana var aizņemt dažas minūtes.

SportsDevil Kodi uzstādīšana neizdevās

Lietotāji saskaras ar daudzām problēmām, lejupielādējot un instalējot SportsDevil vietnē Kodi. Daudzi, ja lietotāji tiešsaistes forumos to apspriež, viņi saņem kļūdu “Instalēšana neizdevās”.

Iemesls tam ir tāds, ka krātuves, kuras lietotāji ir izmantojuši, ir sadalītas vai sabojātas apkopei. Tas nav nekas jauns, un šādas problēmas rodas, kad izmantojat trešās puses papildinājumu.

Risinājums

Vienkāršākais šīs problēmas risinājums ir izmēģināt labāku repozitoriju, kas darbojas un ir uzticams. Lietotājiem vajadzētu mēģināt Kodi Izraēlas krātuve (Kodil) lai lejupielādētu SportsDevil. Šī krātuve ir izveidota un darbojas diezgan labi.

SportDevil Kodi tīmekļa pieprasījums neizdevās

Tīmekļa pieprasījuma neizdevās kļūda parasti neparādās, kad piekļūstat tiešraides straumēm. Dažreiz Kodi neizlasa straumes skripta vai video satura formātu un liek uz šo kļūdu.

Risinājums

Šīs kļūdas risinājums ir ļoti vienkāršs. Jums vienkārši jāiespējo RTMP Kodi. Veiciet šīs trīs darbības, lai labotu šo kļūdu:

Iet uz Papildinājumu izvēlne.

Atvērt Mani papildinājumi> Atvērt VideoPlayer InputStream.

=Klikšķiniet uz RTMP ieeja> klikšķiniet uz Iespējot.

Problēma atrisināta!

Sportsdevil Kodi kļūdu pārbaudes žurnāls

Pārbaudes žurnāla kļūda ir viena no visvairāk kairinošajām kļūdām, ar kurām nākas saskarties lietotājam. Ja šī kļūda parādās tikai Kodi; kad jūs neizmantojat nevienu papildinājumu, tas varētu būt noticis kešatmiņas papildināšanas dēļ. Bet šī kļūda, kas parādās, lietojot papildinājumu, nozīmē, ka krātuves derīguma termiņš ir beidzies vai tiek atjaunināta.

Risinājums

Lai labotu šo kļūdu, vispirms pārbaudiet, vai krātuve tiek atjaunināta. Ja tas netiek atjaunināts, tas nozīmē, ka krātuve, kuru izmantojāt instalēšanai, ir novecojusi. Meklējiet atjauninātu repozitoriju un atkal instalējiet papildinājumu no atjauninātā repozitorija.

Kā salabot SportsDevil Kodi

SportsDevil var izraisīt dažas problēmas, kas var novērst pievienojumprogrammas pareizu darbību. Mēs esam uzskaitījuši dažas no bieži sastopamajām problēmām kopā ar to risinājumiem.

Sportsdevil Kodi straume nav pieejama

Ikreiz, kad rodas šāda problēma, tas norāda, ka SportsDevil konkrētajā brīdī nav pieejama neviena tiešraide. Vislabākais ir to nogaidīt, un tas sāksies automātiski, kad būs pieejams kāds sporta pasākums.

Sportsdevil Kodi skripts neizdevās

Jūs varat saskarties ar šo kļūdu, ja instalētais pievienojumprogramma nav pareizi izpildījusi savu funkciju. Kļūda rodas tāpēc, ka ir pieejama vecāka Kodi versija vai ir pieejams papildinājums. Jauniniet savu Kodi versiju vai papildinājumu, ja problēma joprojām pastāv.

SportsDevil Kodi lejupielāde ir iestrēdzis

Instalējot SportsDevil pievienojumprogrammu Kodi, var rasties problēma, ja lejupielādei neizdodas turpināt progresu un tā pārsniedz 0%. Tas atkal var rasties, lejupielādējot vecāku papildinājuma versiju. Atkal instalējiet SportsDevil uz Kodi, iespējams, ka problēma tiks atrisināta.

SportsDevil Kodi alternatīvas

Tiešraides sporta straumēšanas papildinājumos, kas jums patīk, ir jauna pasaule ārpus SportsDevil. Ja SportsDevil lielākoties nepiepilda jūsu apetīti, jūs joprojām varat baudīt daudz citu Kodi papildinājumu, lai tiešraidē pārraidītu sportu. Šeit ir saraksts ar dažām alternatīvām, kas tieši konkurē ar SportsDevil:

   1. Tikai sports
   2. USTVNow
   3. DexterTV
   4. Kanāla bumbieris
   5. cCloud
   6. Atskaņošanas saraksta ielādētājs
   7. Spēlētāju klubs

Labāko SportsDevil Kodi kanālu saraksti

Kad esat instalējis SportsDevil papildinājumu, jūs saskaras ar milzīgu sporta TV tiešraidi, kurā ar vienu klikšķi varat skatīties savus iecienītos sporta veidus, ieskaitot tenisu, futbolu, hokeju, NFL, UFC, golfu, kriketu un daudzus citus sporta veidus..

Populārā kanālu sarakstā ir:

   1. Sky Sports
   2. BT Sports
   3. NFL tīkls
   4. Box tauta
   5. BEIN Sports

Lai pievienotu lietas

SportDevil papildinājuma instalēšana Kodi ļaus jums baudīt sporta tiešraides skatīšanos, skatīties svarīgākās vietas un jaunākā mača pārskata pārskatus. Varat izbaudīt pēdējās spēles skatīšanos mobilajā ierīcē vai datorā. Kā jau iepriekš tika runāts, dažas no šī papildinājuma straumēm ir ģeogrāfiski ierobežotas, un jums būs jāinstalē VPN Kodi, lai apietu šo ierobežojumu. Jūs varat izmēģināt bezmaksas Kodi VPN pakalpojumu un baudīt netraucētu straumēšanu.

Ja pietiek ar kādu problēmu, paziņojiet mums par to komentāru sadaļā zemāk un apskatiet mūsu labāko Kodi papildinājumu sarakstu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map