Tubi TV Kodi: Kā instalēt Tubi.TV kanālos Kodi Leia, Krypton, Jarvis un FireStick

tubi-tv-on-kodi


Tubi TV Kodi papildinājums ir viena pietura visām izklaidēm, jo ​​tajā ir visas jaunākās un populārākās filmas un TV šovi no visas pasaules. Šis papildinājums piedāvā filmas un TV šovus no visiem žanriem, piemēram, Action, Komēdija, Šausmas, Drāma, Stand-up Komēdija un vēl daudz vairāk.

Lai nodrošinātu tiešsaistes privātumu tiešsaistē un nodrošinātu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam, ļoti ieteicams izmantot VPN Kodi.

Tubi TV Kodi papildinājums ir slavens ar to, ka nodrošina augstas kvalitātes straumes katram satura nosaukumam, un tas nepieviļ savus lietotājus, sabrūkot vai parādot kļūdas, un tāpēc ir viens no labākajiem kodi papildinājumiem..

Tubi Kodi Addon krātuve

TubiTV Kodi papildinājums ir pieejams caur Diamond Wizard Repository, kurā ir izvietoti daži citi populāri Kodi papildinājumi, piemēram, Cartoon Network, Vortex un jaunā Exodus dakša; Kinoteātra sviesta Kodi papildinājums. Repozitorija URL ir: http://repo.rubyjewelwizard.com/INSTALL_DIAMOND_REPO/repository.Diamond-Wizard-Repo-3.3.9.zip

Kā uzstādīt Tubi TV uz Kodi Leia un Krypton

Tubi TV Kodi papildinājumu var viegli uzstādīt Kodi Krypton versijā 17.6 tikai 2 minūtēs, veicot šādas darbības:

 1. Atvērt Kodi ierīcē > Noklikšķiniet uz Gear ikona (iestatījumi) no kreisās puses kolonnas augšējās rindas.kā instalēt tubi tv kodi kriptonā 17.6
 2. Parādīsies jauns logs, noklikšķiniet uz Failu menedžeris opcija.kā pievienot tubi tv kodi addon uz kodi krypton 17.6
 3. Tagad veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu > Tiks parādīts dialoglodziņš ar adreses joslu un nosaukuma lauku, noklikšķiniet uz <Nav> un ierakstiet šo URL “http://repo.rubyjewelwizard.com/” un pēc tam noklikšķiniet uz labi > Piešķiriet šim URL nosaukumu kā “Dimants ” un noklikšķiniet uz labi > Tagad noklikšķiniet Labi un dialoglodziņš tiks aizvērts.lejupielādēt tubi tv kodi addon
 4. Dodieties atpakaļ uz Kodi galveno izvēlni > Klikšķiniet uz Pievienotons no kreisās puses kolonnas.instalēt tubi kodi addon repozitoriju
 5. Noklikšķiniet uz “lodziņa ikona”Atrodas augšējā kreisajā stūrī > Parādīsies jauns logs ar iespēju sarakstu, noklikšķiniet uz Instalēt no zip faila > Izvēlieties Dimants > Klikšķis INSTALL_DIAMOND_REPO / > Pēc tam noklikšķiniet uz krātuve.Diamond-Wizard-Repo.zip > Pagaidiet, kamēr parādās paziņojums.lejupielādēt tubi tv zip failu
 6. Klikšķiniet uz Instalēt no krātuves > Izvēlieties Dimanta vednis Repo > Klikšķiniet uz Video papildinājumi > Klikšķiniet uz TUBITVinstalējiet tubi tv no dimantu krātuves
 7. Sist Uzstādīt un pagaidiet, līdz papildinājums ir iespējots, instalēšanas beigās jūs redzēsit paziņojumu.

setup tubi on firestick kodi

Kā instalēt Tubi TV Kodi uz Jarvis versiju 16 vai augstāku

Ja izmantojat Kodi Jarvis versiju, rīkojieties šādi, lai instalētu Tubi TV bezmaksas filmas, kas straumē Kodi papildinājumu:

 1. Atvērt Kodi.
 2. Klikšķiniet uz Sistēma.
 3. Klikšķiniet uz Fails Vadītājs.
 4. Dubultklikšķi Pievienot Avots.
 5. Klikšķis Nav un ierakstiet šo URL http://repo.rubyjewelwizard.com/ > Klikšķis Gatavs > Ierakstiet vārdu ‘Dimants ” > Klikšķis Gatavs > Noklikšķiniet uz Labi.
 6. Atgriešanās Kodi Galvenā izvēlne.
 7. Klikšķis Sistēma atkal > Klikšķiniet uz Pievienotons.
 8. Klikšķiniet uz Uzstādīt no plkst Zip Fails.
 9. Ritiniet uz leju un atlasiet “Dimants ” > Klikšķiniet uzDiamond-Wizard-Repo.zip.
 10. Tagad noklikšķiniet uz Uzstādīt no plkst Repozitorijs.
 11. Atvērt Dimanta vednis Repo > Iet uz Video Pievienotons
 12. Klikšķiniet uz TUBITV.
 13. Sist Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.

Kā instalēt Tubi TV Kodi uz Fire Stick

Jūs varat izmantot arī apbrīnojamo Tubi TV Kodi papildinājumu savā FireStick ierīcē, taču jums būs jāinstalē Kodi uz FireStick.

Pēc Kodi instalēšanas FireStick izpildiet šīs darbības un instalējiet papildinājumu Tubi.TV Kodi, lai straumētu labāko saturu ar vislabāko straumēšanas ierīci ar labāko vpn firestick..

 1. Atvērt Kodi pieteikums Fire Stick
 2. Atvērt Izstrādātāja iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.

Pēc tam izpildiet TubiTV instalēšanas procedūru Kodi Krypton versijā 17.6, kas minēta šajā rokasgrāmatā iepriekš. Procedūra no šī brīža palātās ir līdzīga.

Tubi TV Kodi Download

 1. Ierīcē lejupielādējiet Tubi TV Kodi ZIP failu
 2. Skrien Kodi > Atvērt Pievienotons
 3. Noklikšķiniet uz “Kastes ikona” > Izvēlieties Instalēt no zip faila opcija > atveriet lejupielādēts zip fails pārlūkojot sistēmu > Gaidiet paziņojumu.
 4. Izvēlieties Instalēt no krātuves > Atvērt Dimanta vednis Repo > Iet uz Video papildinājumi mape > Izvēlieties
 5. Klikšķis Uzstādīt >Gaidiet paziņojumu.

Šī ir Tubi TV tiešās lejupielādes procedūra Kodi Leia versijai kriptona versijai 17.6 un Kodi Leia 18. Tā patiešām ir visvienkāršākā instalēšanas procedūra jebkuras trešās puses papildinājumam..

Tubi TV nedarbojas / nedarbojas / kļūdas / labojumi

Tubi TV ir lielisks papildinājums veiktspējas ziņā, un lietotāji nav izteikuši daudz problēmu par kļūdām un problēmām. Tomēr, lietojot šos papildinājumus, jūs varētu saskarties ar divām kļūdām, un jums jāzina, kā ar tām rīkoties.

Pārbaudiet žurnāla kļūdu

Pārbaudes žurnāla kļūda parasti tiek parādīta, kad sistēmas kešatmiņa un aizmugures dati ir sakrāti augsti. Baidīties nav kļūda, un to var diezgan viegli novērst.

Labot

Ja rodas šī kļūda, iestatījumu izvēlnē notīriet sistēmas kešatmiņu un citus aizmugures datus un restartējiet Kodi. Ja tas neatrisina problēmu, mēģiniet vēlreiz instalēt papildinājumu.

Nav pieejama neviena straume

Šī ir izplatīta kļūda, kas ir pamanīta gandrīz katrā video straumēšanas Kodi papildinājumā. Šī kļūda tiek parādīta, mēģinot piekļūt satura nosaukumam no jebkuras satura kategorijas. Šī kļūda parādās tāpēc, ka vai nu satura nosaukums, kuram mēģināt piekļūt, ir jauns laidiens, tāpēc tā straumi nav pieejami tiešsaistē, vai arī pievienojumprogrammā neizdodas sagriezt saites no pakalpojumu sniedzējiem.

Labot

Novērsiet šo kļūdu, atjauninot Kodi papildinājumu, jo, atjauninot papildinājumu, tā bibliotēka tiek atjaunināta arī kopā ar tās nodrošinātājiem. Pēc papildinājuma atjaunināšanas notīriet pievienojumprogrammas kešatmiņu, lai papildinājums varētu labāk norakstīt saites. Tam vajadzētu novērst kļūdu bez straumēm.

Secinājums

Tubi TV ir lielisks Kodi papildinājums iedzeršanu novērotājiem, jo ​​tas piedāvā daudzveidīgu saturu. Tikai daži Kodi papildinājumi nodrošina nepārtrauktu izklaidi ar tik lieliskām funkcijām. Es pats izmēģināju papildinājumu un esmu nonācis pie secinājuma, ka šis papildinājums ir pārsteidzošs ātruma un pieejamības ziņā.

Papildinājums instalējas nevainojami un darbojas labi, nav radušies nekādi trūkumi vai aizkavēšanās. Kopumā tas ir lielisks papildinājums, kas ir jūsu Kodi papildinājumu bibliotēkā.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map