Atjauninājums: Blamo krātuve ir slēgta, un papildinājums nav pieejams nevienā citā krātuvē. Tāpēc jūs varētu vēlēties pārbaudīt Urāna alternatīvas.

Uranus Kodi papildinājums ir slavenā Elysium Kodi papildinājuma dakša. Šim papildinājumam ir gandrīz visas tās pašas Elysium funkcijas, piemēram, filmas, TV šovi un TV tiešraide. Tas ir ieguvis lielisku reputāciju starp visiem citiem populārākajiem Kodi papildinājumiem. Turklāt straumju kvalitāte, ko nodrošina šis papildinājums, ir patiešām lieliska, ietverot gan SD, gan HD.

Varat sekot mūsu ceļvedim, lai uzzinātu, kā ierīcē instalēt papildinājumu Uranus Kodi. Tomēr straumēšana, izmantojot šādu papildinājumu, vienmēr ir riskanta, tāpēc pārliecinieties, ka izmantojat uzticamu Kodi VPN pakalpojumu, lai aizsargātu tiešsaistes privātumu.

Kā instalēt Uranus Kodi uz Kriptona versiju 17.6 vai augstāku

 1. Atvērt Kodi > Noklikšķiniet uz Pārnesuma ikona > Atvērt Failu menedžeris > Ndivreiz noklikšķiniet uz Pievienot avotu opcija no kreisās puses kolonnas.kā uzstādīt urāna kodi
 2. Parādās jauns logs, noklikšķiniet uz apgabala, kurā tas tiek uzrādīts un tips http://repo.mrblamo.xyz/ > Klikšķiniet uz Labi > Piešķiriet šim avotam vārdu kā Blamo Repo > Klikšķis labi > Klikšķis labi vēlreiz, lai aizvērtu dialoglodziņu.kā instalēt urāna kodi uz kriptonu versiju 17.6 vai vecāku
 3. Atgriezties Sākuma ekrāns > Klikšķiniet uz Papildinājumi cilne > Tiks atvērts jauns logs.kā instalēt urāna kodi uz jarvis versiju 16 vai jaunāku
 4. Noklikšķiniet uz Kastes ikona atrodas augšējā kreisajā stūrī > Noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila opcija.kā uzstādīt urāna kodi uz
 5. Tagad ritiniet un atlasiet Blamo Repo no saraksta > Izvēlieties repository.griffin-0.0.6.zip > Parādīsies paziņojums ar paziņojumu “Iespējots papildinājums”.urāna kodi lejupielādēt
 6. Pēc paziņojuma parādīšanās noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves opcija > Atvērt Grifina krātuveurāna kodi addon
 7. Iet uz Video papildinājumi mapi un atlasiet Urāns no saraksta > Klikšķis uzstādīt un pagaidiet līdz papildinājums tiek lejupielādēts un instalēts > Pēc instalēšanas pabeigšanas parādīsies paziņojums.

urāna kodi krātuve

Kā instalēt Uranus Kodi uz Jarvis versiju 16 vai zemāku

 1. Atvērt Kodi Jarvis V16.
 2. Klikšķiniet uz Sistēma > Klikšķiniet uz Failu menedžeris.
 3. Dubultklikšķi Pievienot avotu > Klikšķis ‘Nav ” > ievadiet URL http://repo.mrblamo.xyz/ > Klikšķis Gatavs.
 4. Nosauciet šo multivides avotu kā Blamo Repo > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi.
 5. Atgriezties Kodi mājas > Klikšķiniet uz Sistēma > Klikšķiniet uz Papildinājumi.
 6. Izvēlieties Instalēt no ZIP faila > Atvērt Blamo Repo > Klikšķiniet uz repository.griffin-0.0.6 > Gaidiet paziņojumu.
 7. Tagad atlasiet Instalējiet no krātuves > Atvērt Grifina Repo.
 8. Iet uz Video papildinājumi.
 9. Klikšķiniet uz Urāns > Sist Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.

Kā uzstādīt Uranus Kodi uz Fire Stick

 1. Atvērt Kodi uz Fire Stick. Ja neesat instalējis Kodi Fire Stick, pēc tam instalējiet to vispirms.
 2. Iet uz Izstrādātāja iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.
 3. Pēc tam rīkojieties, kā aprakstīts iepriekš, lai uzstādītu Urānu uz Kodi Krypton instalāciju, sākot no šī brīža procedūra ir tāda pati kā Kodi Krypton.

Urāna Kodi lejupielāde

 1. Ierīcē lejupielādējiet ZIP failu.
 2. Atveriet Kodi > Noklikšķiniet uz Zobrata ikona > Atveriet failu pārvaldnieku > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu
 3. Atgriešanās sākuma ekrānā > Noklikšķiniet uz Papildinājumi.
 4. Noklikšķiniet uz lodziņa ikonas > Noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila.
 5. Pārlūkojiet sistēmu un atveriet lejupielādēto zip failu > Gaidiet paziņojumu.
 6. Noklikšķiniet uz Instalēt no krātuves > Atlasiet Griffin Repo.
 7. Noklikšķiniet uz Video papildinājumi > Noklikšķiniet uz Urāns > Noklikšķiniet uz Instalēt > Gaidiet paziņojumu.

Urāna Kodi kļūdas / nedarbojas / problēmas

Pārbaudiet žurnāla kļūdu

Mēģinot instalēt papildinājumu, iespējams, esat saskāries ar šo kļūdu. Šī kļūda parādās, ja papildinājumu krātuvē, no kuras mēģināt instalēt papildinājumu, trūkst kādu failu. Vēl viens šīs kļūdas iemesls ir aizpildīta kešatmiņa vai fona dati.

Labot

Lai labotu šo kļūdu, vispirms mēģiniet notīrīt kešatmiņu vietnē Kodi. Ja kešatmiņas tīrīšana palīdz, repozitorijs ir kārtībā. Pretējā gadījumā papildinājuma instalēšanai mēģiniet izmantot citu un uzticamu krātuvi. Papildinājumu krātuve, kuru mēs pieminējām mūsu emuārā, ir izmēģināta un pārbaudīta.

Nevarēja izveidot savienojumu ar krātuvi

Šī kļūda var parādīties, parādoties solim, kuru mēģināt instalēt no krātuves. Šī kļūda parādās, kad atjaunojat izmantoto krātuvi.

Labot

Pagaidiet, līdz krātuve tiek atjaunināta, vai arī izvēlieties citu krātuvi, lai labotu šo kļūdu.

Uranus Kodi atsauksmes

Parasti atsauksmes tiek parādītas, ja ir dažas problēmas ar papildinājumu. Tomēr vēl nav ziņots par problēmām, kas saistītas ar šo papildinājumu. Tāpēc mēs neesam pieminējuši nevienu pārskatu, jo tikai papildinājuma slavēšana šķistu neobjektīva.

Nobeiguma vārdi

Uranus Kodi ir pārsteidzošs Kodi papildinājums, kas diezgan labi ir aizstājis Elysium. Papildinājumam ir arī dažas lieliskas iespējas, piemēram, Trakt konts, kā arī tikai filmas un TV šovi. Šis papildinājums ir novērtēts starp vispopulārākajiem papildinājumiem, jo ​​tas ir dakša, kas Kodi kopienā bija ļoti populāra. Šajā rokasgrāmatā mēs apspriedām, kā instalēt Uranus Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me