Kodi nav tikai vēl viens multivides atskaņotājs; drīzāk tā ir pilnīga izklaides pakete. Lietotāji var straumēt visu, ko viņi vēlas, un visur, kur viņi vēlas. Iedomājieties, kāda ir brīvība lietotājiem ar šo lietojumprogrammu, taču tā reputācija ir ļoti iekrāsota.

Tā kā parādījās visas problēmas saistībā ar pirātismu un autortiesību pārkāpumiem, Kodi / XBMC tiešsaistē ir bijusi ļoti apspriesta tēma. Šīs diskusijas un ziņas ir izraisījušas daudzas uzacis, un cilvēki ir sākuši interesēties, vai Kodi ir likumīgs vai nē? kāda ir kodi papildinājumu un kodi vpn likumība

Neuztraucieties, mēs zinām jūsu bažas, un tāpēc mēs esam nolēmuši vienreiz un uz visiem laikiem atbrīvot maldīgos priekšstatus.

Kas ir Kodi XBMC?

Kodi ir atvērtā koda multivides atskaņotāju programmatūra, kas iepriekšējās dienās bija pazīstama kā XBMC. XBMC apzīmē Xbox Media Center, kas tika izlaists 2004. gadā, bet 2014. gadā mainīja nosaukumu uz Kodi. Šīs lietojumprogrammas avota kodēšana ir balstīta uz Python un C ++, kuras ir ļoti viegli atkārtot, jo tā ir atvērtā pirmkoda lietojumprogramma..

Kodi izmanto, lai straumētu filmas, tiešraides TV šovus, maksas par skatīšanos pasākumus, multfilmas, anime, sporta pasākumus un notikumus, mūzikas šovus utt. Tā ir ļoti slavēta, ieteikta un ieteicamā lietotne starp visiem pārmērīgajiem skatītājiem un straumējošajiem geeksiem..

Vai Kodi ir likumīgs?

ir kodi likumīgs vai nelikumīgs

Straumēšanas noobs un jaunie lietotāji šo jautājumu ik pa laikam izvirza. Atbilde uz to ir; Jā, Kodi ir pilnīgi likumīgs. Likumības piemērs Kodi lietā ir pakļauts papildinājumiem un avotiem, kurus izmantojat satura straumēšanai. Plašsaziņas līdzekļu saturs, ko Kodi nodrošina ar savu oficiālo papildinājumu repozitoriju, nekādā veidā nav saistīts ar autortiesību pārkāpumiem vai pirātismu, tādējādi padarot to likumīgu izmantošanu.

Neoficiālo papildinājumu saistība ar Kodi

Kodi piedāvātā straumēšana, bez šaubām, ir brīnišķīga, taču acīmredzot lietotājiem ir jāmaksā par saturu, kuru viņi vēlas straumēt. Kodi pēc noklusējuma pieejamie papildinājumi ir visi apmaksāti papildinājumi, kas acīmredzot ir kaut kas tāds, ko visi straumēšanas fani nepieņem..

Tāpēc daži neatkarīgi izstrādātāji padarīja trešo personu neoficiālus Best Kodi papildinājumus, kas nokasa straumēšanas saites un nodrošina to lietotājiem bez maksas. Šos neoficiālos papildinājumus Kodi nemudina, neatbalsta un neiesaka, jo tie ir iesaistīti privātuma pārkāpumos.

Tiešsaistē ir pieejami simtiem neoficiālu papildinājumu, kurus miljoniem lietotāju izmanto tikai tāpēc, ka tie ir bez maksas. Daudzi trešo pušu papildinājumi tiek izslēgti katru dienu, taču tie atkal parādās tiešsaistē un tiek mitināti caur citām krātuvēm..

Vai Kodi ir nelikumīgs?

Nē, pats Kodi nav nelikumīgs! Tomēr neoficiālu (trešo pušu) papildinājumu izmantošana Kodi ir pretlikumīga, jo trešo personu papildinājumu piedāvātais saturs ir pirātisks, un šī prakse ir pretrunā ar DMCA vadlīnijām. Vienkārša iestatīšana vairākās platformās, piemēram, kodi android, iOS, Linux un vēl daudz vairāk, padara to pat populāru.

Vai Kodi ir drošs? – Oficiālā papildinājuma attiecības ar Kodi

Pēc noklusējuma oficiālajā Kodi papildinājumu repozitorijā ir pieejami vairāki papildinājumi, kas ir iedalīti kategorijās pēc to straumes. Ja jūs izmantojat piedāvātos oficiālos papildinājumus, tad tas noteikti ir droši lietojams.

Turklāt lietotāji var lejupielādēt arī citus papildinājumus tieši no oficiālās Kodi vietnes atbilstoši viņu vajadzībām un vēlmēm. Šie papildinājumi ir likumīgi posmi, jo tie pilnībā atbilst autortiesību un pirātisma novēršanas vadlīnijām, kuras nodrošina DMCA.

Oficiālā Kodi papildinājumu piemērs

Šie ir daži oficiāli Kodi papildinājumi, kurus ir likumīgi lietot:

 1. Plex
 2. Plutons.TV
 3. TubeCast
 4. NBC Sports Live Extra
 5. Tiešraide
 6. Fox Sports GO
 7. ABC saime
 8. Slinks televizors
 9. BBC iPlayer WWW
 10. TVDB

Neoficiālu Kodi papildinājumu piemērs

Šeit ir daži no neoficiālajiem; Kodi papildinājumi, kurus ir aizliegts izmantot Kodi:

 1. derība
 2. Izceļošana
 3. Nekodēts
 4. Gurzil
 5. Neptūna celšanās
 6. Poseidons
 7. Galīgais IPTV
 8. Titāns
 9. Fantastiski
 10. Bennu

Vai Kodi Legal ir ASV?

Kodi ir likumīgs ASV, bet trešo pušu papildinājumus valstī nav atļauts lietot. Faktiski lietotājiem tika izsniegti vairāki paziņojumi, jo tika izmantoti neoficiāli Kodi papildinājumi. ASV tika iesniegts likumprojekts, proti, S. 978, kas autortiesību pārkāpumu uzskatīja par nopietnu pārkāpumu. Tomēr vēlāk šis likumprojekts tika atcelts, bet ASV ir daļa no pirātisma apkarošanas komitejas, kurā ir iesaistītas lielākās valstis.

Amerikas Savienotajās Valstīs vērsta represija pret trešo personu papildinājumu lietotājiem un cilvēkiem, kas pārdod pilnībā piekrautas kastes ar instalētiem trešo personu papildinājumiem, tagad ir sasniegusi maksimumu un dažos pēdējos mēnešos ir palielinājusies intensitāte..

Vai Kodi ir nelikumīgs Lielbritānijā?

Miljoniem Lielbritānijas iedzīvotāju izmanto Kodi savās mājās, un šis skaits pakāpeniski palielinās. Tomēr Kodi lietošana nav nelikumīga, bet lielākās bažas rada neoficiālu trešo personu papildinājumu izmantošana. Varas iestādes ir aktīvi veikušas pasākumus pret trešo personu papildu lietotājiem.

Tā kā Lielbritānijā ir daudz futbola fanu, trešo pušu straumēšanas lietotāju skaits ir ievērojami palielinājies. Šajā gadījumā UEFA un Premjerlīga Lielbritānijā ir pieņēmušas tiesas rīkojumu neoficiālo papildinājumu un nelegālo straumju slēgšanai. Ir veikti vairāki aresti pret cilvēkiem, kas pārdod piekrautas android kastes.

Vai Kodi Legal ir Kanādā?

Kodi Kanādā ir likumīgs, taču trešo personu papildinājumu izmantošana jebkurā gadījumā nav atļauta. Kanādas varas iestādes tiešsaistes pirātismu uzskata par nopietnām bažām, un tās rīcībā ir stingri likumi par autortiesību materiālu bezmaksas skatīšanu.

Vai Kodi ir droši lietot Austrālijā?

Austrālija ir arī starp tām valstīm, kuras ir izveidojušas pirātisma apkarošanas aliansi. Līdzīgi kā ar visiem šīs alianses locekļiem, Kodi ir likumīgs Austrālijā, taču ir stingri aizliegts izmantot kodi kastes, kas aprīkotas ar trešo personu papildinājumiem..

Kāpēc Kodi ir likumīgs?

Kodi ir likumīgs, jo tā ir tikai atvērtā koda multivides atskaņotāja lietojumprogramma, kas tiek izmantota satura straumēšanai, izmantojot papildinājumus. Papildinājumi, kas Kodi ir krātuvē, nav iesaistīti privātuma pārkāpumos, tāpēc tos ir likumīgi izmantot. Nelegālo jautājumu uzmanības centrā ir trešo pušu papildinājumi tikai tāpēc, ka tie ir iesaistīti autortiesību pārkāpumos.

Pats Kodi iebilst pret šiem trešo pušu papildinājumiem, jo ​​tie ir nopietni kaitējuši Kodi reputācijai visā pasaulē. Kodi ir atbalstījis varas iestādes dažu lielāko trešo personu krātuvju, piemēram, Colossus, Ares Wizard, Super repo utt., Slēgšanā..

Ir tiešsaistes bezmaksas straumēšana likumīga?

Šis ir subjektīvs gadījums; atbilde uz šo jautājumu ir atkarīga no straumju rakstura.

Vairākas tiešsaistes straumēšanas vietnes nodrošina likumīgas bezmaksas notikumu straumes. Tāpat kā Reel Good; kas iegūst straumes no citiem likumīgiem avotiem, piemēram, MTV, Crackle utt., šāda tiešsaistes straumēšana ir likumīga.

Tomēr, ja jūs mēģināt straumēt no avota, kas nodrošina jebkura kanāla vai avota pirātiskas straumes bez straumēšanas tiesībām, tad tas diemžēl ir nelikumīgs.

Vai Kodi kaste ir likumīga?

Jā, Kodi kasti ir likumīgi lietot tāpat kā pašu Kodi, bet bažas un likumības robežas, kas attiecas uz Kodi, tāpat attiecas uz Kodi kastēm. Kodi lodziņos savā krātuvē ir noklusējuma Kodi oficiālie papildinājumi, kurus ir likumīgi izmantot.

Neskatoties uz to, tirgū ir arī dažas Kodi kastes, kas piekrautas trešo personu papildinājumiem, kuras acīmredzami ir nelikumīgas lietošanai. Nesen tika izplatīts vēl viens krāpnieks, ka mazumtirgotāji iekasē papildu maksu par papildinājumiem, kas instalēti pēc noklusējuma, padarot muļķus ārpus sabiedrības.

Vai Kodi Exodus ir likumīgs

Nē, Kodi Exodus nav likumīgs, jo tas ir trešās puses papildinājums, kas nodrošina straumēšanu filmām un TV šoviem. Tas ir viens no populārākajiem Kodi papildinājumiem, kas pašlaik ir tiešsaistē, un vispiemērotākais ir pasaules straumēšanas geeks.

Tiešsaistē ir arī daudz Exodus dakšiņu, kuras tika izlaistas pēc tās atjauninājumu pārtraukšanas. Viena no slavenākajām Kodi Exodus dakšām ir Pakts.

Vai Kodi Genesis ir likumīgs

Lielākais Exodus konkurents bija Genesis; viens no cienījamākajiem trešās puses Kodi papildinājumiem, kas paredzēts filmu, TV šovu un TV tiešraidēm. Kad pirms gada tika slēgta ģenēze Kodi.

Vai Kodi Legal bieži uzdotie jautājumi

Vai jūs varat iegūt vīrusu no Kodi?

Jā, jūs esat neaizsargāts pret vīrusa iegūšanu tikai tad, ja izmantojat aizdomīgu krātuvi. Izņemot to, ka jums nav par ko uztraukties.

Vai Kodi ir nelikumīgs uz uguns nūjas?

Nē, Kodi ir likumīgs visām ugunsdrošības ierīcēm, ja vien jūs neizmantojat trešo daļu neoficiālus papildinājumus.

Vai ir nelikumīgi skatīties filmu tiešsaistē bez maksas??

Filmu skatīšanās tiešsaistē ir nelikumīga, ja straumes tiek pirātiskas no avota, neiegūstot nekādas tiesības. Ir likumīgas tiešsaistes filmu straumēšanas vietnes, piemēram, “Reel good”, kuras lietotāji var izmantot.

Nobeiguma vārdi

Kodi ir pārsteidzošs notikums digitālajā pasaulē, taču negatīvisms, ko tas ir saņēmis trešo pušu papildinājumu dēļ, ir kaut kas tāds, ko viņš nebija pelnījis. To rezultāts ir bijis Kodi reputācijas kompensēšana visā pasaulē.

Uz spilgtāka piezīme ir pieņemti daudzi stingri likumi, un varas iestādes pret izstrādātājiem veic efektīvus pasākumus. Gaidīsim tikai un noskatīsimies, kāda nākotnē būs Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me