Vai jums joprojām ir jautājums, vai jūs varētu skatīties YouTube vietnē FireStick?

Nē! Šīs dienas jau sen pagājis.

Kopš Google un Amazon ir iesaistījušies sāncensībā, tiešsaistes straumētājiem lietas ir kļuvušas diezgan smagas. Šīs niknuma rezultātā google noņēma YouTube lietotni no Amazon firestick progr. Veikala, kas patiešām ir kaitējis lietotāju uzskatiem.

Brīdinājums: nelietojiet nevienu lietotni, neizmantojot vpn ugunij.

Vai es varu skatīties YouTube vietnē FireStick?

Google un Amazon, kas nāk klātienē, bija lemts notikt, un tikai pagājušajā gadā sāncensība kļuva rūgta, kad Google sāka izņemt savas lietotnes no Amazon veikala, piemēram, pati YouTube lietotne..

Amazones atteikums pārdot Google produktus un parādīt Amazon Prime Video kā lietotni Chromecast, šķiet, ir patiesais iemesls šai feodijai starp nozares tirāniem.

Neapšaubāmi, Amazon ir izcirtis tirgu līdzīgi kā duncis, un tas sabojāja Google eksistenci un ieņēmumus. Amazon tirgus daļa sāka pieaugt, kamēr Google lietotāji sāka kristies.

Šīs bažas provocēja Google spert dažus lielus soļus, un tāpēc Google sāka pretstatīt Amazon stratēģijām. Google veica dažus uzlabojumus iepirkšanās darbībās, lai satricinātu Amazon tiešsaistes veikalus. Otrkārt, tā improvizēja savas kartes, ļaujot spēļu un lietotņu izstrādātājiem uzlabot lietojumprogrammu funkcijas, integrējot Google maps.

Pirmām kārtām, lielākais trieciens bija Google īpašumā esošo lietotņu noņemšana no Amazon veikala, un es to saucu par lielu triecienu, jo tas ir satricinājis tos Amazon lietotājus, kuri priekšroku deva YouTube, lai skatītos videoklipus bez jailbreak.

Bieži uzdotie jautājumi YouTube vietnē Fire TV

Šeit ir daži no FireStick un FireTV lietotāju visbiežāk uzdotajiem jautājumiem:

Ar kādām ierīcēm varat skatīties YouTube TV

YouTube TV var skatīties datoros, mobilajās ierīcēs, planšetdatoros un viedajos televizoros. Šeit ir noteikts visu to ierīču sadalījums, kurām var piekļūt YouTube TV:

 1. Chromecast
 2. iPhone un iPad
 3. Viedtālruņi (Android mobilie tālruņi) un planšetdatori
 4. Android TV
 5. AirPlay Apple TV
 6. Xbox
 7. Samsung Smart TV
 8. LG Smart TV
 9. Roku

Vai es varu pārraidīt uz FireStick

Jā, jūs varat viegli nodot YouTube vietnē FireStick Google ieviestos ierobežojumus. Tomēr YouTube apraide FireStick vairs nav tāda, kā tas bija agrāk, jo, kad Google noņēma YouTube no Amazon veikala, Silk pārlūks tika ieviests kā alternatīvs rīks YouTube apraidei FireStick.

Pats labākais ir tas, ka YouTube apraide uz FireStick no jebkuras iPhone vai Android ierīces tagad ir kļuvusi vienkāršāka.

Kāpēc google noņēma YouTube lietotni no Amazon lietotņu veikala

Google noņēma lietotni YouTube no Amazon lietotņu veikala, jo Amazon atteicās no piedāvājuma parādīt Amazon Prime Video kā Chromecast lietotni. Amazon arī atteicās paplašināt Google produktu pārdošanu, kas šo niknumu vairāk veicināja.

Kā atriebības soli Google no savas Amazon straumēšanas lietotnes veica video straumēšanas lietotnes noņemšanu, tūkstošiem lietotāju atstājot bez uzraudzības.

Amazon biznesa modelis nedarbojas tā, kā to vēlējās Google, varbūt tāpēc šie divi nozares giganti nevarēja atrast kopīgu nostāju. Amazon uzsāka Apple TV lietotni, pieturoties pie sava biznesa modeļa, ka tas pārdos tikai ierobežotu daudzumu. Amazon nevienam nesniedz īpašas priekšrocības.

Kā instalēt YouTube TV vietnē Amazon FireStick

 1. Pievienojiet FireStick ierīci televizoram.
 2. Atveriet izvēlni Iestatījumi.
 3. Noklikšķiniet uz “Ierīce”.youtube on firestick un fire tv
 4. Noklikšķiniet uz Izstrādātāja opcijas..kā instalēt youtube uz
 5. Ieslēdziet “Lietotnes no nezināmiem avotiem”.kā skatīties
 6. Tagad lejupielādējiet lietotni Downloader, dodoties uz meklēšanas izvēlni un meklējot “Downloader”. Kad esat lejupielādējis lietotni, instalējiet to.kā iegūt youtube uz amazon firestick
 7. Ja jūsu FireStick ierīcē jau ir instalēta kāda YouTube lietotnes versija, atinstalējiet to.
 8. Atveriet lietotni Downloader un adreses joslā ierakstiet šo URL adresi: https://smartyoutubetv.github.io. > Noklikšķiniet uz Aiziet.youtube par firestick nedarbojas kļūdas jautājumiem
 9. Kad lietotne ir lejupielādēta, dodieties uz lejupielādi un atveriet lejupielādētās saites saiti > Noklikšķiniet uz “Stabilā versija” > Pagaidiet, līdz fails tiek lejupielādēts.viedais youtube github io
 10. Kad lejupielāde ir pabeigta, noklikšķiniet uz Uzstādīt > Kad sistēma pieprasa atļauju lietotnes instalēšanai, noklikšķiniet uz Uzstādīt.viedais youtube tv uz kioska
 11. Kad instalēšana ir pabeigta, noklikšķiniet uz Atvērt.youtube par firestick lejupielādēt
 12. Tur esat lietojumprogrammu YouTube lejupielādējis savā FireStick vai FireTV (neatkarīgi no tā, kuru ierīci izmantojat).

Ko darīt Kad esmu instalējis YouTube TV Fire Stick

Kad esat instalējis YouTube lietotni FireStick, tā būs jākonfigurē labākai funkcionalitātei. Veiciet šīs darbības, lai ātri konfigurētu YouTube lietotni FireStick:

Atveriet lietotni YouTube. Jūs redzēsit 4 dažādas iespējas:

 1. 720p
 2. 1080p
 3. 4K: MiTV un citi
 4. 4K: Alt versija

No pieejamajām iespējām izvēlieties 720p.

youtube versija 4k uz ugunsdzēsības kārbas

 1. Tagad jums būs jāinstalē Crosswalk projekta pakalpojums. Ja jums vēl nav instalēts šis pakalpojums, iespējams, redzēsit šo kļūdu:Šķērsielas projekta pakalpojums nav atrasts
 2. Noklikšķiniet uz Get Crosswalk > Noklikšķiniet uz Instalēt.xwalkcorelibrary
 3. Kad lietotne ir instalēta, noklikšķiniet uz Gatavs.
 4. Tagad jūs varat ērti izmantot YouTube lietotni savā FireStick un FireTV ierīcē.

Labākais / vienkāršākais veids, kā skatīties YouTube TV vietnē FireStick

Ja es būtu naysayer, tad es būtu ieteicis jums izlaist YouTube TV un vienkārši pārlūkot YouTube tiešsaistē un skatīties videoklipus.

Bet kāpēc būt pesimistim, ja kabatā ir kāds kapātis!

Ja iepriekš aprakstītā instalēšanas procedūra jums šķiet sarežģīta, varat izmēģināt labāko un vienkāršāko veidu, kā skatīties YouTube vietnē FireStick, izmantojot Mozilla Firefox un izmantojot VPN Firestick..

Tas ir pareizi!

Mozilla nesen uzsāka atjauninātu Firefox versiju vietnē FireStick, kas spēj atvieglot FireStick lietotājiem piekļuvi YouTube TV. Šo Mozilla Firefox versiju bez problēmām var lejupielādēt un instalēt tieši no Amazon lietotņu veikala.

Šajā Mozilla Firefox versijā ir īpaša grāmatzīme, kas lietotājiem ļauj doties uz YouTube, vienkārši noklikšķinot uz tā. Šī funkcija ir patiešām atvieglojusi Amazon FireStick lietotāju un YouTube cienītāju dzīvi.

Vai tas nav tik vienkārši??

Secinājums

Šādās sāncensībās pakalpojumu gala lietotāji cieš no lielākajiem zaudējumiem. Ja šie divi milži nebūtu tik tālu viens pret otru gājuši, nebūtu vajadzīgi kādi labojumi vai risinājumi. Tagad lietotājiem ir jāpaļaujas uz APK failu lejupielādi, lai instalētu YouTube TV.

Google būtu domājis, ka YouTube TV izņemšana no lietotņu veikala atturētu Amazon lietotājus, taču viena lieta, ko Google aizmirsa, ir tāda, ka iedzeršanas novērotāji un tiešsaistes straumētāji vienmēr atrod hack visu, piemēram, kodi uz firestick.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me