„Kodi“ yra nemokamas ir atviras šaltinis. Tai paaiškina, kodėl neišleisite pinigų VPT, kuriuos galite gauti nemokamai.

Nemokami VPN yra visur, tačiau norint rasti VPN, kuris neprisijungia prie jūsų duomenų, siūlo neribotą pralaidumą ir yra nemokamas, sunku rasti.

Nesijaudinkite, nes mes išbandėme daugiau nei 44 nemokamus VPN, kad sudarytume geriausių „Kodi“ nemokamų VPN sąrašą.

Aš suskaidiau šį sąrašą iki neriboto pralaidumo ir riboto pralaidumo. Nemokamas „Kodi“ VPT yra pasirinktas atsižvelgiant į greitį, galingą šifravimą ir griežtą neprisijungimo politiką.

5 nemokami „Kodi“ VPN su neribotu pralaidumu

1.„Surfshark“Neribotas duomenų kiekis su galingu šifravimu. Galite išbandyti 7 dienų nemokamą bandomąją versiją su neribotais įrenginių ryšiais
2.ProtonVPNDidesnis nei vidutinis greitis su neribotu pralaidumu.
3.BetternetasAukščiausio lygio saugumas, neribojant pralaidumo.
4.„UrbanVPN“81 serverio vieta, padedanti atblokuoti „Kodi“ priedus.
5.„Turbo“ VPN300 ir daugiau milijonų patikimų vartotojų. HD transliacijos patirtis.

5 nemokami „Kodi“ VPN su ribotu pralaidumu

1.„Hotspot“ skydas500 MB duomenų per dieną apribojimas naudojant karinio lygio šifravimą.
2.Aprašymas12 GB duomenų limitas per mėnesį. „Kodi“ eismas yra visiškai paslėptas.
3.„TunnelBear“500 MB kiekvieną mėnesį. Lengva naudoti ir nustatyti.
4.Paslėpk mane500 MB nemokamų duomenų per mėnesį. Lengvai atblokuokite geografiškai ribotus priedus.
5.PaspartinkiteDuomenų limitas 10 GB. Galingas šifravimas su srautiniu režimu.

10 populiariausių „Kodi“ nemokamų VPN

1. „Surfshark“

„Surfshark-free-vpn-for-kodi“

Šiuo metu geriausias „Kodi“ nemokamas VPN „Surfshark“. Nors tai yra mokama galimybė, tačiau ji siūlo 7 dienų nemokamas bandymas „Android“ ir „iOS“.

Tai turi 1 040 serverių skersai 60 šalių ir lengvai atblokuoja visus „Kodi“ priedus tiesioginiams TV, filmams ar TV laidoms. Jis paslepia jūsų pradinį IP adresą ir pakeičia jį serveriuose esančiu.

Puiki dalis yra ta, kad su viena „Surfshark“ sąskaita jūs galite naudoti jį neribotuose įrenginiuose. Jo aukščiausios klasės versija yra gana pigi, tik jums kainuoja 1,99 USD / mėn. Su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Surfshark“ taip pat yra mūsų geriausių „Kodi“ VPN paslaugų sąraše, kuriai reikalinga mokama prenumerata.

2. ProtonVPN

„ProtonVPN-Kodi“

„ProtonVPN“ siūlo savo nemokamame plane 8 serveriai 3 skirtingose ​​vietose, įskaitant: JAV, Nyderlandai, ir Japonija. Tai leidžia jus visiškai apsaugoti, kai transliuojate „Kodi“, nes jis naudojasi AES 256 bitų šifravimas.

Tai taip pat siūlo 7 dienų nemokamas bandymas jūs norite naudoti jo aukščiausios kokybės versiją, kuri kainuoja tik 4 USD / mėn. su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija taip pat.

Tai turi didesnis nei vidutinis greitis, todėl nėra problemų transliuoti filmus ir TV laidas „Kodi“. Galite transliuoti „Kodi“ naudodami šį nemokamą VPN tokiuose įrenginiuose kaip „Windows“, „Mac“, „Linux“, „Android“, ir „iOS“.

3. Betternetas

Betternet-free-vpn-for-kodi

„Betternet“ yra dar vienas nemokamas VPN su nėra pralaidumo apribojimo ir puikiai tinka „Kodi“ vartotojams. Tai turi padorus greitis taip pat, nors tik siūlo 1 JAV serveris savo laisvame plane.

Tai užkoduoja jūsų internetą ir „Kodi“ srautą santykinai lengvai, kad galėtumėte transliuoti nemokamą turinį, nesijaudindami apie savo IPT.

Jei vis dėlto jums patinka šis VPN, galite jį įsigyti 2,99 USD / mėn. Jis gali būti naudojamas visose platformose, tokiose kaip „Windows“, „Android“, „iOS“, ir „Mac“.

4. Miesto VPT

„Urban-VPN-Kodi“

Miesto VPN yra visiškai nemokamas VPN, turintis 81 serverio vieta visame pasaulyje. Šie serveriai padeda atblokuoti „Kodi“ priedus ir paslėpti jūsų tapatybę srautiniu būdu.

Ji taip pat turi serverius Kinija, Honkongas, ir JAE, o tai mane šiek tiek nustebino. Šiuo metu šis VPN galimas tik „Windows“, „Android“, „Chrome“, ir „Firefox“ plėtinys. 

Panašu, kad kartu su „Kodi“ atblokuoja ir „US Netflix“ bei kitas srautinio perdavimo paslaugas. Yra gyvų pokalbių nėra, ir tai yra vienintelis mano atrastas trūkumas.

5. „Turbo“ VPN

„Turbo-vpn“

„Turbo“ VPN baigėsi 300 ir daugiau milijonų patikimų vartotojų ir puikiai tinka darbui su Kodi. Siūloma neribotas pralaidumas ir turi serveriai galimi 6 šalyse jos nemokama versija.

Galite atblokuoti bet kurį „Kodi“ priedą ir naudoti jį norėdami anonimiškai transliuoti nemokamą „Kodi“ turinį. Greitis taip pat gana geras, o tai reiškia, kad galite naudotis „Real-Debrid“ paslauga HD ir 4K transliacija.

Tai užšifruoja jūsų interneto srautą iš įsilaužėlių, o jo premium versija kainuoja 2,99 USD / mėn.

6. „Hotspot“ skydas

„Hotspot-skyield-free-vpn-kodi“

„Hotspot Shield“ yra geriausias pasirinkimas, kai reikia transliuoti „Kodi“, tačiau jo pralaidumas yra ribotas 500 MB per dieną.

Jis naudoja karinio lygio šifravimas saugo jūsų duomenis, bet taip pat blokuoja kenkėjiškas programas ir sukčiavimo bandymus jei bandysite įdiegti kenkėjiškus trečiųjų šalių priedus.

Nemokamas planas turi tik vienas serveris JAV, bet jo aukščiausios klasės versijoje yra daugiau nei 3200 serverių ir tai kainuoja 7,99 USD / mėn.

7. Aprašymas

„Windscribe-kodi“

„Windscribe“ yra vienas iš geriausių nemokamų VPN dėl savo greičio, tačiau vis tiek jis turi duomenų limitas 2 GB. Galite padidinti šią ribą iki 12 GB, jei nurodysite jiems savo el. Pašto adresą.

„Windscribe“ pasiūlymai AES-256 karinio lygio šifravimas, kuris yra tas pats protokolas, kurį teikia kiti pagrindiniai VPN, norėdami paslėpti jūsų „Kodi“ srautą nuo IPT.

Jo nemokama versija leis jums pasiekti ją 23 serveriai kurie yra 10 vietų. Dėl neriboto pralaidumo, reikia 4,08 USD / mėn. 

8. TunnelBear

Kodai be tunelio

„TunnelBear“ yra dar vienas siūlomas VPN 23 serverių vietos. Jo serverių vietų skaičius yra toks pat kaip aukščiausios klasės versijos.

Čia yra pralaidumo riba 500 MB kiekvieną mėnesį, bet jei norite padaryti neribotą, turėsite sumokėti 4,99 USD / mėn, kurie yra negrąžinamas. 

Tai yra vienintelis nemokamas VPT, atliekantis kasmetinius trečiųjų šalių įmonių saugumo auditus. Jis pasižymi tinkamu greičiu ir gana gerai veikia „Kodi“.

9. Slėpti.Me

Paslėpti.Me-Kodi

„Hide.Me“ puikiai tinka „Kodi“ vartotojams, nes turi IP nuotėkio apsauga tai neatskleidžia tikrojo jūsų IP adreso visam pasauliui.

Šiuo metu siūloma nemokama jos versija 5 serveriai 4 skirtingose ​​šalyse, t. JAV, Vokietijoje, Kanadoje ir Nyderlanduose. Tai turi pralaidumo riba 500 MB.

Jis taip pat nežiūri jūsų naršymo istorijos ir yra prieinamas visoms pagrindinėms platformoms, pvz „Windows“, „Mac“, „Linux“, „Android“, ir „Android“.

Jo aukščiausios klasės versija kainuoja 4,99 USD / mėn. Su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

10. Paspartinkite

„speedify-kodi-free-vpn“

„Speedify“ „Pradinis planas“ yra visiškai nemokamas, tačiau jis turi tik duomenų viršutinės ribos – 10 GB. Šis planas puikiai tinka „Kodi“, nes jis atblokuoja „Live TV“ priedus.

Šifravimui naudojama a ChaCha arba AES pagrįstas šifravimo algoritmas todėl niekam neįmanoma iššifruoti jūsų informacijos.

Tai turi ypatingą „Transliacijos režimas“ kad galite įjungti, kad išvengtumėte mikčiojimo ar buferio. Galite naudoti „premium“ prenumeratą 1,99 USD / mėn.

Nemokamo „Kodi“ VPN naudojimo rizika

Yra priežastis, kodėl šie teikėjai siūlo nemokamus VPT, užuot imę tam tikrą prenumeratos kainą. Visiškai akivaizdu, kad tai, kas teikiama nemokamai, nėra tokia patikima kaip aukščiausios kokybės.

Jų našumas buvo daug geresnis nei šių „Kodi VPN“ nemokamų paslaugų. Nemokamos VPN paslaugos turi suderinamumo problemų ir visos, tačiau yra keletas rimtesnių problemų, pvz .:

1. Privatumo pažeidžiamumas

Privatumas yra pagrindinė kiekvieno vartotojo teisė, ir joks vartotojas nenorėtų jo pažeisti. Tinklalapių platintojai visada rizikuoja tapti privatumo pažeidimo aukomis.

Nemokamas VPN gali pareikšti, kad jame yra aukščiausios klasės funkcijų, ir gali pažadėti nepriekaištingą šifravimo protokolą, tačiau iš tikrųjų tokio dalyko nėra..

Jei neturėsite aukštos klasės šifravimo protokolo, jums iškils problemų, nes dėl DNS ir IP nutekėjimo jus padarys pažeidžiami įsilaužėliai ir valdžios institucijos. Šnipinėjimo akys yra visur, todėl jums reikia stiprios apsaugos, kurios šie nemokami „Kodi“ VPN tiekėjai nesugeba pateikti.

2. Duomenų registravimas

Neapmokestiname nė cento, tačiau teigiame, kad siūlome nuostabias funkcijas ir paslaugas! Skamba per gerai, kad būtų tiesa, teisinga?

Nėra tokio dalyko kaip nemokami pietūs! Ypač, kai jūs kalbate apie kibernetinį saugumą ir internetinių srautų verslą, šios nemokamos paslaugos turi būti tam tikros naudos..

Jūs suklupsite daugybę VPT teikėjų, siūlančių nemokamą „VPN“ „Kodi“, ir teigdami, kad jie nevykdo žurnalų. Tačiau iš tikrųjų niekada negali patikrinti, ar jie laiko žurnalus, ar ne, ir viskas, ką jie daro, yra jūsų pasitikėjimas.

Šie tiekėjai, siūlantys „VPN“ „Kodi“ nemokamai, uždirba rinkdami žurnalus ir parduodami juos į priekį. Jiems nėra kito būdo, kaip uždirbti, arba rodyti skelbimus jų VPN programoje / kliente ar svetainėje.

VPT teikėjas turi sukurti vartotojų pasitikėjimo jausmą, nes tie, kurie pasirenka naudoti VPN, neįvertins jūsų įrašų žurnaluose.

3. Kenkėjiškų programų ir sukčiavimo rizika

Kaip minėta anksčiau, nemokamų VPN teikėjai neturi stiprių šifravimo protokolų, todėl vartotojams gali būti atviros kibernetinės grėsmės.

Šios kibernetinės grėsmės gali būti kenkėjiškos programos ar sukčiavimo apsimetant išpuoliai, tačiau šios paslaugos negali apsaugoti jūsų nuo jų.

Srautinės transliacijos metu didelius duomenų kiekius keičia kiekviena nanosekundė tiek pagrindiniai, tiek svečių serveriai. Šie duomenų paketai, jei jie užšifruoti, yra neprieinami, apsaugantys vartotojus iš abiejų galų.

Tačiau nemokami VPN negali užtikrinti aukščiausio lygio šifravimo, nesugeba apsaugoti internetinių srautinių transliuotojų.

4. Veiklos stebėjimas

Geriausias VPN užtikrins, kad jūsų ryšys yra saugus ir naršote ar srautiniu būdu perduodate anonimiškai, užmaskuodami savo IP ir DNS.

Nemokami „Kodi“ VPT teikėjai negali užtikrinti tokio patikimo anonimiškumo, kad IPT galėtų sekti jūsų internetinę veiklą..

Kaip naudojamas VPN, jei jūsų IPT vis dar gali sekti jūsų veiklą?

5. Duomenų ir pralaidumo pažeidimas

Taip, jūs teisingai perskaitėte! Daugelis nemokamų VPN teikėjų, dirbančių su P2P protokolu, gali pažeisti ar pavogti jūsų pralaidumą. Tokiu būdu jie gali padaryti jūsų asmeninį kompiuterį kaip paslaugų maršrutizatorių be jūsų sutikimo.

Tai nėra teorija ar klaidingas teiginys. Buvo nustatyta, kad vienas nemokamas VPT teikėjas, vardu „Hola“, dalyvavo šioje praktikoje. Tai neteikė jokio šifravimo ir pardavinėjo vartotojų pralaidumą.

Be to, šie nemokami „Kodi“ VPN teikėjai gali pasiekti jūsų sistemos duomenis, kai prisijungiate prie jų serverio.

Išvada

Kaip sakoma, „šiame pasaulyje nėra nieko laisvo“, tiesa, tiesa. Mes niekada negalime iš tikrųjų pasitikėti nemokamais VPN, nepaisant to, kad jie tvirtina, kad neprisijungia.

Norint rasti geriausią „Kodi“ nemokamą VPN, jis turi būti geras srautiniu būdu ir turi jus visiškai anonimiškai, kol srautuojate nemokamą turinį..

Nepaisant daugybės nemokamų VPN sąrašų, esančių šiame vadove, tikrai rekomenduoju naudoti „Surfshark“, kuri yra geriausia iš visų paminėtų nemokamų variantų..

Niekas neprilygsta mokamų VPN teikiamo serverio greičio kokybei nei nemokami. „Kodi“ yra atvirojo kodo programinė įranga ir jūs turėtumėte žinoti, kad bet koks blogas jūsų įdiegtas priedas gali pakenkti jūsų internetiniam privatumui.

Dėl visų šių priežasčių jums reikia gero VPN, kuris galėtų suteikti greitą greitį ir galingą apsaugą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me