Kodi priedai
Geriausias dalykas „Kodi“ yra tai, kad jis suteikia vartotojams galimybę transliuoti įvairius turinius iš viso pasaulio. „Kodi“ pelnė didelę reputaciją tarp internetinių transliuotojų vien dėl savo funkcijų ir prieinamumo. Tiesioginis transliavimas internete gali priversti jus rizikuoti ir užkirsti kelią tam, kad reikalingas „Kodi“ VPN, kuris galėtų užtikrinti jūsų privatumą ir saugumą internete..

Contents

107 „Kodi“ priedų sąrašas (atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn. Sąrašas)

Pateikiame 107 „Kodi“ priedų sąrašą, kuriuos išbandžiau, kad įsitikinčiau, jog jie veikia ir yra apsaugoti nuo kenkėjiškų programų:

Geriausi „Kodi“ priedai 2020 m. Balandžio mėn

Srautinės transliacijos internetu per skirtingas svetaines neturi to žavesio. Štai kodėl vartotojai pasirenka geriausius „Kodi“ priedus filmams ir, turėdami tai omenyje, šiame vadove išvardijome geriausius jums galimus „Kodi“ priedus. Įsitikinkite, kad išbandėte juos.!

                               

Nauji „Kodi“ priedai

Priedai ateina ir eina kiekvieną dieną. Mes siekiame, kad jus informuotų apie ką tik į varžybas patekusius naujus „Kodi“ priedus, kad žiūrovai netrukdytų transliacijai ir mėgautųsi „Kodi“ patirtimi be jokio vargo..

 1. Magiškas Kodi Addon: Magiškumas Kodi
 2. „Deathstar Kodi Addon“: „DeathStar Kodi“
 3. Dubliuota anime: Dubliuota Anime
 4. Yoda: Kaip įdiegti Yoda Kodi Addon
 5. Trepancija
 6. „Pandora Box“ „Kodi Addon“
 7. Grojaraščio krautuvas: Kaip įdiegti grojaraščio krautuvą „Kodi Addon“

Geriausi filmų „Kodi“ priedai

1. Išėjimas

„Exodus“ yra neabejotinai populiariausias trečiųjų šalių „Kodi“ priedas bendruomenėje. Nuo pat grįžimo žaidime „Exodus“ galima pamatyti beveik kiekvieno vartotojo bibliotekoje.

„Exodus Kodi“ yra vaizdo transliacijos priedas, kuris gali pasigirti neprilygstama „Kodi“ vartotojų reputacija. „Exodus“ garsėja atnaujintomis filmų, TV laidų, tiesioginių TV kanalų ir radijo stočių bibliotekomis.

Be to, ji turi puikią paieškos funkciją, suskirstytų į sąrašus ir parankinių funkciją. Žiūrovai gali rasti filmų ir TV laidų, suskirstytų pagal metus, žanrą, aukščiausius reitingus, aukštai įvertintus ir žiūrimiausius.

Atėjo laikas mėgautis „SkyTV UK“ kanalais per „Exodus“, žiūrėti naujausias HBO, „Netflix“, HULU, „Fox“, „STARS“ ir daugelio kitų TV kanalų TV laidas iškart po jų oficialios transliacijos. Peržiūrėkite šį vadovą, kaip įdiegti „Exodus“ („Kodi v16“ ir „Kodi v17.6“).

2. Paktas

Paktas atvyko kaip oficiali „Exodus“ šakutė, kurią dėl kelių priežasčių pristatė tas pats savininkas. Kai TVAddons paslaptingai dingo iš Kodi pasaulio, jis sulėtino Exodus, nepaisant to, kad buvo reguliariai atnaujinamas.

Galiausiai, kai Exodus Kodi nustojo veikti, Paktas perėmė tos pačios kokybės biblioteką ir sąsają. Naujasis priedų paktas pateisino „Exodus“ gerbėjų lūkesčius pasirenkant ten, kur liko „Exodus“. Perskaitykite naujausią mūsų vadovą, kaip įdiegti paktą „kodi“.

3. Gurzilas

„Gurzil“ yra „Exodus“ šakutė ir puikus bet kokio Kino ar TV laidų transliacijos priedo pakaitalas. Po to, kai „Exodus“ kūrėjų komanda pavadino jį mesti, atsirado daug naujų „Kodi“ priedų, įskaitant „Gurzil“.

„Gurzil“ yra vienas patikimiausių „Kodi“ priedų ir niekada nepatenkina vartotojų poreikių. Čia rasite išsamų „gurzil“ įrengimo vadovą.

4. Placenta

„Placenta Kodi“ priedas yra „Exodus“ šakutė ir jis kuria antraštes, siūlančias daugiau galimybių ir geresnių srautų. Sukurtas p. Blamo ir Muad’Dib, šį priedą dabar galima rasti „Kodil“ saugykloje.

Jis siūlo aukštos kokybės srautus ir turi visus naujausius turinio pavadinimus, todėl yra vienas iš geriausių „Kodi“ priedų. Vykdykite šį vadovą ir sužinokite Kaip įdiegti „Placenta Kodi Addon“.

5. Neptūno kilimas

Niekas negali atsisakyti priedo, kuris siūlo daug daugiau nei „Paktas“, nepaisant to, kad jis yra šakutė. Taip yra su „Neptūnu“, kuris yra „Pakto“ ir „Exodus Kodi“ priedų šakutė, tačiau jis turi geresnę biblioteką ir geresnės kokybės srautus.

Dėl teigiamų vartotojų atsiliepimų „Neptūno augančio Kodi“ priedas virsta antraštėmis. Vartotojai teigė, kad ji siūlo HD kokybės srautus, kurie atkuriami vienu spustelėjimu, o jo buferio sparta yra gana gera.

Atsižvelgiant į visus vartotojų pateiktus atsiliepimus, šis priedas tikrai bus rekomenduojamas. Sekite „Neptūno kylančio“ diegimo vadovas ir mėgaukitės mėgstamo turinio transliacija.

6. Kodi Reddit Addon

„Reddit“ rasite ten, kur rasite visus internetinius geikus. Čia skaitytojai gali rasti gijų, susijusių su beveik kiekviena programine įranga, skirtingomis API, žiniatinklio turiniu, vaizdo įrašais ir dar daugiau. Būti „Kodi“ priedu ir atsiriboti nuo „Reddit“ yra sudėtingas dalykas, jei esi vaizdo geekas. Visada norima išbandyti naujus priedus, o tyrinėjimas prasideda nuo to.

Jei ieškosite geriausių „Kodi“ priedų, „Kodi Reddit“ priedą visada rasite sąraše. Dabar naudokite „Reddit“ vaizdo įrašus, nemažindami „Kodi“ ir atidarę bet kurią naršyklę per „Kodi Reddit“ priedą.

Geriausi „Kodi“ vaizdo įrašų priedai

1. „F4M“ testeris

Ar kada susimąstėte, kodėl beveik visiems pagrindiniams priedams reikalingas „F4M Tester“ tinkamas veikimas? Kadangi „F4M Tester“ yra pagrindinė priežastis, šie priedai gali vartotojams pateikti aukštos kokybės srautus. „F4M Tester“ priedas suteikia pagrindinį dekodavimo protokolą, reikalingą vaizdo įrašų priedams, suteikdamas papildiniams galimybę patobulinti vartotojo patirtį..

2. „Magic Dragon Addon“

„Magic Dragon Kodi“ priedas yra vienas iš nedaugelio „Kodi“ priedų, teikiančių tiesioginį „Kodi“ TV transliaciją. „Magic Dragon Kodi“ priedas turi geriausias srautinio perdavimo nuorodas, skirtas sporto, filmų, TV laidų, tiesioginės TV, animacinių filmų ir dar daugiau žiūrėti..

Visa tai sunku rasti viename patikimame „Kodi“ priede, todėl kreditas eina „Supremacy“ saugyklai. Jis turi daugybę kitų puikių „Kodi“ priedų, tokių kaip „Cartoon Network“, „BBC iPlayer“, „Planet MMA“ ir kt.

Kaip įdiegti „Magic Dragon Kodi Addon“

3. „Aspis Addon“

„Aspis“ yra puikus „Kodi“ priedas, leidžiantis žiūrėti aukštos kokybės „Movies“ TV laidas ir tiesioginę TV. Aspis Kodi priedo teikiamos srautinio perdavimo nuorodos yra aukštos kokybės, nes jos sklandžiai veikia be susidūrimo.
Aspis Kodi priedas yra „Supremacy“ saugykloje ir mes turime įvertinti tai, kad „Supremacy“ sugalvojo keletą puikių „Kodi“ priedų priedų..

4. „TechStreams“

„TechStreams“ yra unikalus „Kodi“ priedas, skirtas transliuoti filmus, TV laidas, tiesioginį sportą, tiesioginius TV kanalus ir dar daugiau. Vienintelis šio „Kodi“ priedo dalykas yra tas, kad jis traukia srautines nuorodas iš „Torrent“ svetainių.

Dėl šios priežasties „Tech Srautai“ „Kodi“ priede pateikia visus naujausius filmus ir TV laidas. Kitas puikus dalykas, susijęs su šiuo „Kodi“ priedu, yra tas, kad jame yra greitos ir HD kokybės srautinės nuorodos.

5. „Digibox“

„Digibox“ priedas yra ypač naudingas vartotojams, turintiems „Trakt“, „Real Debrid“ paskyras, o vartotojams, kurie jo neturi, vis tiek gali mėgautis šiuo priedu per standartines srautinio perdavimo nuorodas. Vartotojai taip pat gali transliuoti filmus, TV laidas ir dokumentinius filmus.

 

Geriausi „Kodi“ 3D priedai

Pramogos be 3D atrodo, kad švaistote laiką, ar ne? Įsivaizduokite, kad naudojate aukštos kokybės srautus, tačiau jie nėra 3D, tai nebus smagu! Mes tai žinome, todėl pateikėme geriausius „Kodi 3D“ priedus jums.

1. Akys

Gana retai galima rasti „Kodi“ priedą, siūlantį 3D kokybės srautinio perdavimo nuorodas vaikams, filmams, TV laidoms, siaubo filmams ir sportui. „Eyeasses“ yra vienas iš tų retų „Kodi“ priedų, siūlančių visus aukščiau išvardintus ir dar daugiau.

Atsisiųskite „Eyasses“

Geriausi „Kodi 4K“ vaizdo įrašų priedai

Žiūrėkite mėgstamus filmus, TV laidas, dokumentinius filmus, tiesiogines sporto šakas, tiesioginius renginius, programas ir daug daugiau 4K kokybės. Atsisiųskite ir įdiekite geriausius „Kodi 4K“ vaizdo įrašų priedus dabar ir perkelkite savo vaizdų žiūrėjimo patirtį į visiškai naują lygį.

1. Nemezė

Nemezė yra naujausia įžanga „Kodi“ pasaulyje, tačiau jos ypatybės nustebino „Kodi“ vartotojus. Jis siūlo 4 k vaizdo raišką, geresnę nei 1080 p raiška. Tai suteikia galimybę žiūrovams žiūrėti filmus ir TV laidas 4K raiška su Nemesis Kodi priedu. Tačiau ši savybė kainuoja. Kad „Nemesis“ veiktų, reikia prisiregistruoti „Real-Debrid“, kuris kainuoja 16 eurų už 6 mėnesių prenumeratą.

2. Tikri filmai

„Real Movies“ yra filmo priedas, kuris parodys filmus 4K, HD ir 3D vaizdo kokybe. Pagrindinėje jos kategorijoje yra dėžutės (TV kanalai), filmai, komedija ir dar daugiau. Šis „Kodi“ priedas yra nuolat atnaujinamas, todėl jį mėgsta daugelis.

„Kodi Addons“ tiesioginei televizijai

Žiūrėti tiesioginę TV toli nuo namų ar dar niekada nebuvo taip lengva, tačiau „Kodi“ dėka jis turi daugybę geriausių „Kodi“ priedų, skirtų tiesioginei televizijai. Dabar bet kur ir bet kur stebėkite savo mėgstamiausią tiesioginį įvykį „Kodi“.

Tačiau svarbu, kad vartotojai suprastų „Kodi“ VPN poreikį, kai naudojasi trečiųjų šalių „Kodi“ priedais ar tiesioginiais TV priedais. Jei žiūrite filmus „Kodi“, tada turite užsitikrinti ryšį ir likti anonimiški. Jei bandote žiūrėti tiesioginę televiziją, tada VPN padės pasiekti srautiniu būdu apribotus srautus.

1. USTVNow

„USTVNow“ yra oficialus „Kodi“ priedas, leidžiantis „Kodi“ vartotojams žiūrėti visą mėgstamą turinį iš Amerikos televizijos kanalų. Tai labai lengva naudoti, visi vartotojai turi tik užsiregistruoti prie papildinio ir žiūrėti, ką nori. Galite įdiegti šį priedą vadovaudamiesi mūsų vadovu, skirta kaip įdiegti USTVNow Kodi Addon

Vartotojai gali įdiegti šį „Kodi“ priedą „Windows PC“ ir „Amazon Fire Stick“, kurie palaiko ir kitas populiariausias „firestick“ programas. Be to, vartotojai, turintys „Kodi“ Jarvis versiją, taip pat gali įdiegti šį priedą savo atitinkamame įrenginyje.

2. „BBC iPlayer“

„BBC iPlayer“ yra oficialus „Kodi“ priedas, kurį galima rasti Oficialiajame „Kodi“ priedų saugykloje. Tai leidžia vartotojams žiūrėti mėgstamus sporto renginius, pramogų kanalus, tiesioginę TV, naujas transliacijas ir dar daugiau.

Tai iš tikrųjų yra vienas geriausių „Kodi“ priedų JK. Tačiau tai yra ribotas „Kodi“ priedas, kuris neveikia už JK ribų. Sužinokite daugiau apie šį priedą ir sužinokite, kaip įdiegti šį „Kodi“ priedą, skaitydami mūsų „BBC iPlayer“ vadovą.

3. Klodas Televizorius

„Ccloud TV“ yra neabejotinai vienas seniausių ir geriausių „Kodi“ priedų, skirtų žiūrėti tiesioginius TV kanalus „Kodi“. Jis siūlo šimtus tiesioginės televizijos kanalų, o jo teikiamos nuorodos yra puikios kokybės ir spartos.

Kitas puikus šio priedo dalykas yra tas, kad jis nuolat atnaujinamas. Naudodamiesi šiuo „Kodi“ priedu, vartotojai gali žiūrėti bet ką, pavyzdžiui, naujienas, sportą, pramogas ir pan. Taigi ko tu lauki? Įdiekite „CCud“ „Kodi“ dabar!

4. IPTV „Bonanza“

Visi „Kodi“ vartotojai, kuriems patinka žiūrėti turinį iš viso pasaulio, gali kreiptis į „IPTV Bonanza Kodi“ priedą, nes jame pateikiamos tiesioginės TV laidos iš įvairių regionų, tokių kaip Jungtinė Karalystė, JAV, Prancūzija, Ispanija, Vokietija ir kt. vartotojai taip pat gali žiūrėti tiesiogines sporto ir muzikos laidas.

Atsisiųskite „IPTV Bonanza“

5. „Salvazebul“ italų IPTV

„Salva59s“ ir Baal Zebul iš „Evil King“ šeimos sukūrė „Salvazebul“ italų IPTV „Kodi Addon“. Tai Italijos tiesioginės televizijos priedas, teikiantis internetinį turinį iš kanalų, transliuojamų Italijoje. Šį priedą galima rasti „Android“ saugykloje.

Atsisiųskite „Salvazebul“ italų IPTV

6. „SmoothStreams“

Jei ieškote „Kodi“ priedo, siūlančio sporto ir kitus kanalus pramogoms, tada „SmoothStream“ yra tobulas variantas. Naudodami daugiau nei 50 tiesioginių TV kanalų, naudodami „SmoothStreams“, galite transliuoti tiesioginius įvykius ir daugybę televizijos laidų. Yra skirtingos srauto kokybės, t. Y. 540p, 720p ir 1080p.

Geriausi „Kodi“ priedai sportui

Kodėl verta ieškoti varginančių internetinių srautinių nuorodų jūsų mėgstamam sporto renginiui, kai jis pasiekiamas „Kodi“ svetainėje! Žiūrėkite, kokias sporto šakas norite, naudodami geriausius „Kodi“ priedus, skirtus sportuoti be HD kokybės.

1. „SportsDevil“

„SportsDevil“ yra skirtas tiesioginis transliavimas ir gautas TV priedas sporto mėgėjams. „SportsDevil“ apima daugybę įvairiausių sporto kanalų, skirtų kriketui, tenisui, futbolui, ledo rituliui, lenktynėms, dviračiams ir dar daugiau.

„SportsDevil“ yra mėgstamiausias futbolas & kriketo gerbėjai – ilgas srautinių kanalų sąrašas, kurį galima žiūrėti tiesiogiai transliuojamuose renginiuose, renginiai, išankstiniai & paskelbti rungtynių laidas ir pasivyti televizorių. „Sporto velnias“ siūlo 12 „beINSport“ kanalų Anglijos „Premier“ lygos gerbėjams, kad galėtų tiesiogiai žiūrėti visas varžybas. Tarp daugybės kanalų, kuriuos siūlo „SportsDevil“, sąrašas: „SkySports“, „Fox Sports“, „BT Sports“ ir dar daugiau.

Čia skaitykite mūsų išsamų „Sportsdevil“ įrengimo vadovą.

2. Apgaulė

Nors jo pavadinimas gali būti šiek tiek abejotinas, vis dėlto „Deceit Kodi“ priedas yra puikus pasirinkimas žiūrėti tiesioginį sportą ir tiesioginę televiziją. Geriausias šio priedo dalykas yra tai, kad jame yra „Trakt“ ir „Real Debrid“ integracijos galimybės, kurias „Kodi“ geeks labai vertina. Iki šiol „Deceit“ priedas dirbo puikiai ir apie tai nebuvo pranešta.

Apgaulę galima rasti vienos tautos saugykloje.

3. „GenieTv Kodi“ naudingumas ir IPTV sportas

„Genie TV Kodi“ naudingumo ir sporto priedas yra pilnas paketas „Kodi“ vartotojams, mėgstantiems reguliarų srautinį transliavimą „Kodi“. „GenieTV“ teikia aukštos kokybės sporto ir tiesioginės televizijos transliacijas. Visų pirma, „GenieTV“ taip pat turi puikias priežiūros priemones, skirtas „Kodi“ problemoms spręsti.

Taigi, kad „Kodi“ geikai ir „Noobs“ galėtų be vargo tęsti srautą. Taip pat galite susisiekti su „GenieTVKodi“ priedų kūrėjais per jų oficialią „Facebook“ grupę. „GenieTV Kodi“ papildomą saugyklą galima rasti „GenieTv“ saugykloje.

4. Džokeris Sportas

„Joker Sports Kodi“ priedą galima rasti „Maverick Kodi“ saugykloje. Joje yra kategorijos, teikiančios BT sportą, 15:00 „Kick off Footy“, „Sports Channel Extra“ ir kt.

5. „AceStream“

Tarp ilgo „Kodi“ priedų, skirtų stebėti sportą ir įvairaus turinio sąrašą, turime „AceStream“, veikiantį „BitTorrent“ protokole. Tai nėra įprastas jūsų priedas. „AceStream“ yra srautinio perdavimo platforma, kuri veikia per savo daugialypės terpės grotuvą.

Jei norite paleisti „AceStream“ „Kodi“, jums reikės „Plexus Player“. „Plexus“ yra programos priedas, kurį galima rasti „Fusion“ saugykloje. Pridėję „Plexus“ grotuvą, atnaujinkite jo modulį ir paleiskite srautus iš „AceStream“ į „Kodi“.

„Ace Stream“ galima rasti „Adryan List“ saugykloje.

Geriausi futbolo „Kodi“ priedai

1. „Falcon“ sportas

„Falcon“ sportas yra puikus pratęsimas sporto mėgėjams, norintiems stebėti tiesiogines sporto varžybas. „Falcon“ sportas turi keletą puikių nuorodų vartotojams ir tai yra ir HD kokybė. Kitas puikus šio plėtinio dalykas yra tas, kad nuorodų greitis, palyginti su kitais priedais, yra labai greitas.

Atsisiųskite „Falcon Sports“.

2. DAZN

Mes galime vadinti DAZN („Da Zone“) kaip naują „Netflix“, skirtą sportui, „Kodi“ prieduose. Tai yra papildomas priedas, siūlantis aukštos kokybės sporto renginių nuorodas vartotojams už nedidelį tik 20 USD mokestį. Vartotojai gali atsisiųsti, įdiegti ir užsiprenumeruoti šį priedą, kad galėtų mėgautis sklandžiomis sporto pramogomis „Kodi“. DAZZN pelnė pagarbą „Kodi“ bendruomenei per labai trumpą laiką.

3. „Eurosport“ žaidėjas

„Eurosport“ žaidėjo „Kodi“ priedas yra puikus priedas, skirtas transliuoti futbolo renginius visame pasaulyje. Geriausias dalykas apie šį priedą yra tas, kad jame taip pat yra turinio, kurį reikia užsakyti. Tačiau vartotojai turi prisijungti, kad galėtų prisijungti prie šio priedo. Šis priedas gali būti naudojamas asmeniniame kompiuteryje, „Mac“, „Fire TV“ / „Fire Stick“, „Android“ ar „Raspberry Pi“.

Atsisiųskite „EuroSport Player“ dabar!

Geriausi „Premier League“ transliacijos priedai

1. „NBC Sports“

„NBC Sports“ yra vienas didžiausių sporto tinklų pasaulyje, gyvuojantis daugiau nei 70 metų. Jos būstinė yra Stamforde, JAV, ji priklauso NBC sporto grupei. NBC apima visus svarbiausius sporto renginius visame pasaulyje, tokius kaip Anglijos „Premier League“, NFL, NHL, NASCAR, NBA, WGC ir olimpinės žaidynės..

2. „FOX Sports GO“

„Fox Sports“ yra oficialus FIFA 2018 metų pasaulio taurės transliuotojas. Laimei, jis turi „Kodi“ priedą visiems futbolo fanatikams, norintiems transliuoti pasaulio futbolo taurę. Šis priedas laikomas geriausiu „Kodi“ priedu, kad galėtų transliuoti futbolą.

parsisiųsti „Fox Sports Go“.

3. Futbolo peržiūros

Yra daugybė futbolo gerbėjų, kurie galbūt negalės stebėti rungtynių, kai jie pradeda rungtynes. „Football Replays“ yra geriausias „kodi“ priedas, pateikiantis svarbiausių žaidimų varžybų svarbiausiose lygose (EPL, „La Liga“, „Bundes Liga“) svarbiausias vietas. Taigi, jei vėluojate į FIFA pasaulio taurės varžybas, nesijaudinkite, kad ne futbolo pakartojimai suteiks visas svarbiausias jūsų „Kodi“ akimirkas.

parsisiųsti Futbolo peržiūros.

4. Futbolas šiandien

Futbolas Šiandien aukščiausią „Kodi“ priedą sudaro tokios pagrindinės kategorijos kaip „Premier League“, „Games“, „UEFA Čempionų lyga“, „Svarbiausios vietos“, „La Liga“, „Primeir Leagu“ ir dar daugiau..

Šį priedą galima rasti „Colossus“ saugykloje ir net „Kodil“ saugykloje. Vis dėlto „Colossus“ yra labiausiai rekomenduojama transliuoti FIFA pasaulio taurę 2018

parsisiųsti Futbolas šiandien

5. Paleisk „Kodi Addon“

Nemažai futbolo maniakų alkanu stebėti savo mėgstamos komandos žaidimą. Šis geriausias kodi priedas sporto kategorijoje suteiks daugybę nemokamų gabaliukų nuostabių FIFA pasaulio taurės akimirkų. „Kick off kodi addon“ yra labai orientuotas į Anglijos „Premier League“. Vis dėlto galite transliuoti konkurencingas pasaulio taurės varžybas naudodamiesi HD transliacijos patogumu.

parsisiųsti Pradėkite

6. DC sportas

„DC Sports“ yra gana panašus į aukščiausią „Kodi addon Sports Devil“. Šis trečiosios šalies „kodi“ priedas turi daug ką pasiūlyti visiems sportuojantiems gerbėjams. Kadangi 2018 m. FIFA pasaulio taurė yra už kampo, „DC Sports“ privalo stebėti šiuos nuostabius tikslus ir sumažinti gerbėjų konkurenciją tarp geriausių pasaulio futbolo pusių..

parsisiųsti DC sportas

Geriausi „UFC Kodi“ priedai žiūrėti UFC kovas

Geriausios kovos sporto transliacija nebėra problema. Stebėkite savo mėgstamas UFC varžybas HD formatu naudodamiesi šiais geriausiais „UFC Kodi“ priedais.

 1. „UFC Finest“ / „Planet MMA“

„UFC Finest“ / „Planet MMA“ yra turbūt labiausiai tinkantis sąrašas, jei norite pamatyti UFC įvykius Kodi mieste. Be tiesioginių įvykių, tokių kaip UFC kautynės, jame rodomi dokumentiniai filmai, TV laidos ir ankstesni UFC įvykiai. Šis „Kodi“ priedas yra sukurtas specialiai UFC PPV, nes jis sugauna visą su UFC susijusį turinį tiesiai į jūsų „Kodi“ dėžutę arba „Kodi“ programinę įrangą..

Geriausi „Kodi“ imtynių priedai

Kodi yra nuostabi vieta milijonams imtynių gerbėjų visame pasaulyje, leidžianti jiems pakilti į savo mėgstamiausias imtynių varžybas.

 1. Imtynės pagal pareikalavimą:

Jei esate imtynių mėgėjas ir norite sugauti visus „WWE“ veiksmus, tada „WWE on Demand“ yra puikus „Kodi“ priedas jums. Naudojant populiarias mokamas peržiūras, tokias kaip „Royal Rumble“ ir „WrestleMania“, priedas siūlo jaudinančius „World Wrestling Entertainment“ veiksmus. Panašiai, nesudėtinga transliuoti senas rungtynes ​​pasiekiant archyvo skyrių.

Parsisiųsti Imtynės pagal pareikalavimą

 „Kodi“ „Android“ priedai

Nustokite žiūrėti toliau ir rinkitės iš šių „Kodi“ „Android“ priedų, kurie geriausiai veikia „Android“ įrenginiuose, įskaitant išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir kompiuterius.

1. Šunys Bollocks

Neapsigaukite dėl savo pavadinimo, šis priedas yra nuostabus, kurį turite „Kodi“. Joje yra daugybė kategorijų, tokių kaip „Filmai“, „Pagauk TV“, „Dokumentiniai filmai“, „Vaikams“, „Muzika“, „Radijas“, „Sportas“ ir „TV programos“. Šis priedas taip pat gali būti vadinamas vienu iš visų „Kodi“ priedų. Tokių srautų įvairovės ir kokybės, kaip šis priedas, nėra daug.

2. Nakties siaubas

Ar esate siaubo turinio gerbėjas? Jei taip, tada šis priedas yra labai rekomenduojamas jums. Naktinis teroras yra nuostabus „Kodi“ priedas iš „Illuminati“ saugyklos, turintis įvairaus turinio siaubo gerbėjams, tokiems kaip „Paranormal“ filmai, TV programos, dokumentiniai filmai, filmai apie tikrus nusikaltimus, realybės šou ir tikrosios nusikalstamumo dokumentiniai filmai..

 „Xbox One“ „Kodi“ priedai

1. „FireCat Kodi Addon“

Visi nori „viskas viename“ „Kodi“ papildymo, kad būtų sunku rasti visko skirtingą priedą. „Firecat Kodi“ priedas yra viskas viename „Kodi“ priedas, turintis tokias turinio kategorijas kaip filmai, TV laida, tiesioginė TV, muzika, dokumentiniai filmai, parametrai ir kt..

„FireCat Kodi“ priedą galima rasti JK „Kodi“ saugykloje. Norėdami atsisiųsti, spustelėkite nuorodą.

„FireCat Kodi“ priedas: atsisiųskite „Firecat“

2. „Kratos Kodi Addon“

„Kratos“ buvo mitologinis padaras iš visų laikų garsaus vaizdo žaidimo „karo dievas“. „Kratos Kodi“ priedas gali būti ne „Kodi“ priedų Dievas, tačiau jis tikrai skiriasi nuo kitų dėl turinio, kurį turi.

Kategorijos, kurias ji apima, yra Filmai, TV laidos, Kolekcijos, Įrankiai ir šis priedas taip pat turi „Trakt“ integravimo funkciją. Be abejo, kad „Kratos Kodi“ priedas yra vienas iš populiariausių „Kodi“ priedų. „Kratos Kodi“ priedą galite atsisiųsti spustelėdami žemiau esančią nuorodą: Atsisiųskite „Kratos“

Geriausi PPV „Kodi Addons“

PPV yra geriausias dalykas, kurį reikia žiūrėti, kai esate transliuojami ir apsunkę. Tačiau vartotojai su tuo visada susiduria. Štai kodėl mes aptarėme kelis geriausius PPV „Kodi“ priedus.

1. Vaderio srautai

„Vader Streams“ yra gydymas visiems PPV gerbėjams visame pasaulyje, nes jis siūlo „Pay per view“ renginių nuorodas iš viso pasaulio. Tai yra mokamas priedas, ir vartotojai, prieš prisijungdami prie bet kokių nuorodų, turi sumokėti abonentinį mokestį. „Vader Streams“ pelnė puikią reputaciją tarp visų kitų priedų dėl jo teikiamos kokybės.

Atsisiųskite „Vader“ srautus.

Geriausi „Kodi“ žaidimų priedai

Kodi siūlo viską, ko negali kiti! Įdiekite geriausius „Kodi“ žaidimų priedus, išvardytus žemiau, ir mėgaukitės mėgstamais žaidimais „Kodi“.

1. „Twitch“ žaidimai

„Twitch“ žaidimų priedas leidžia žiūrėti žmonių, žaidžiančių žaidimus, srautus visame pasaulyje. Tai yra profesionalūs žaidėjai, žaidžiantys maratono žaidimų renginius, o jų žaidimus įdomu stebėti.

Šį priedą galite rasti oficialioje „Kodi“ saugykloje. Tai yra geras pasirinkimas leisti laisvalaikį ir žiūrėti, kaip žaidžia profesionalai.

2. „YouTube“ žaidimai

„YouTube Gaming“ yra panašus į „Twitch“, kur „Kodi“ vartotojai gali stebėti, kaip kiti žmonės žaidžia žaidimą ir užbaigia visą žaidimų maratoną.

Šį priedą galite rasti „YouTube“ priede, kuris yra oficialioje „Kodi“ saugykloje. Yra atskira žaidimų sekcija, o srautus bus galima žiūrėti žaidimų vaizdo įrašams.

„Kodi“ priedai, skirti MAC

Geriausias dalykas „Kodi“ yra tai, kad jis veikia beveik kiekviename įrenginyje ir, jei jo nėra, geikai visada randa būdą, kaip jį paleisti. Galite nustatyti „Kodi“ „iPad“, Kodi toliau „Apple TV“ ir dar.

1. Žaidėjai Klubas

„YouTube Gaming“ yra panašus į „Twitch“, kur „Kodi“ vartotojai gali stebėti, kaip kiti žmonės žaidžia žaidimą ir užbaigia visą žaidimų maratoną.

Šį priedą galite rasti „YouTube“ priede, kuris yra oficialioje „Kodi“ saugykloje. Yra atskira žaidimų sekcija, o srautus bus galima žiūrėti žaidimų vaizdo įrašams. Sekite mūsų vadovą “Kaip įdiegti žaidėjų klubą “.

2. „Flux It Kodi Addon“

„Flux“ Tai „Live TV Kodi“ priedas, kuris tikrai gerai veikia su „Kodi“ „MacOS“. Naudodamiesi šiuo priedu, vartotojai gali transliuoti „Flexus TV“, „Flexus Radio“, „Stratus TV“ ir daug daugiau. „Flux Kodi“ priedą galima rasti „Aliunde“ saugykloje.

Geriausi geografiškai riboti „Kodi“ priedai

Yra daugybė priedų, kurie veiks tik tam tikrose vietose. Jei norite apeiti geografinius apribojimus ir mėgautis neribotu „Kodi“ srautiniu būdu, būtinai naudokite VPN. Čia yra keletas VPN paslaugų, kurias galite pasirinkti:

 1. Didžiausias IPTV

Galutinis IPTV priedas yra palyginti naujas IPTV priedų šeimos priedas, tačiau jis vis dar turi būti ribotas. Šis priedas reikalauja „Kodi“ VPN, kad būtų atblokuoti geografiniai apribojimai transliuoti daugelį IPTV kanalų visame pasaulyje. Jo vaizdo įrašai yra HD kokybės, tačiau vartotojo sąsaja atrodo šiek tiek sudėtinga ir nenurodytos jokios konkrečios kategorijos. Jį galima rasti „Kodil“ saugykloje ir „TK Norris Repo“.

Geriausi legalūs / mokami „Kodi“ priedai

Visada rasite visko, ko verta, naudodamiesi papildomais priedais. Oficialius priedus naudoti yra saugu ir jie turi geros kokybės srautinių perdavimo nuorodas.

Pasirinkite norimus iš šių geriausių legalių / mokamų „Kodi“ priedų, sumokėkite už jo prenumeratą ir mėgaukitės sklandžia transliacijos patirtimi.

1. „Buzz Feed“ vaizdo įrašas

„Buzzfeed“ pelnė didelę reputaciją visame pasaulyje per naujienas ir pramogų turinį, kurį dalijasi savo tinklalapyje ir socialinėje žiniasklaidoje. „Buzzfeed“ yra interneto žiniasklaidos įmonė, turinti puikių turinio gamintojų tinklą, kuris puikiai pabrėžia jų žurnalistikos savybes.

Jis turi puikią gerbėjų bazę visame pasaulyje ir pelnė geriausią pranašumą tai, kad dabar „Netflix“ rengs trumpų „Buzzfeed“ žurnalistų rengiamų sezonų sezoną. Nepamirškite praleisti puikaus jų bendrai naudojamo turinio, todėl įdiekite oficialų „Buzzfeed Kodi“ priedą iš oficialios „Kodi“ priedų saugyklos ir mėgaukitės kasdieniais „Buzzfeed“ vaizdo įrašais..

2. „CollegeHumor“

Jei esate socialinės žiniasklaidos narkomanas, mėgstantis humorą ir sarkazmą kelyje, tuomet tikrai būtumėte girdėję apie „CollegeHumor“. Ši komedijų svetainė garsėja socialinėje žiniasklaidoje dėl juokingo ir satyrinio turinio, kurį jie patys kuria, ir dėl turinio, kurį jie dalijasi..

„CollegeHumor“ turinys yra saldainiai akims ir mes žinome, kad jums patiks jį žiūrėti „Kodi“. Taigi, įdiekite „CollegeHumor Kodi“ priedą iš oficialios „Kodi“ priedų saugyklos ir pradėkite žiūrėti juokingiausius vaizdo įrašus ir geriausius internete esančius spoofus..

3. ACE IPTV

ACE IPTV yra aukščiausios kokybės „Kodi“ priedas, siūlantis platų turinį. Stebėkite populiarias sporto šakas, tokias kaip NFL, NBA, NHL, MLB ir dar daugiau. „ACE IPTV“ perduoda srautus iš populiarių kanalų, tokių kaip „BT Sport“ ir „Sky Sports“.

Be to, žiūrovai gali mėgautis tūkstančiais filmų ir TV laidų naudodamiesi ACE IPTV. Pridėję šį priedą prie „Kodi“, turėsite prieigą prie kanalų, tokių kaip BBC, ABC, Fox, HBO, „Sky Movies“ ir dar daugiau. Todėl didžiausias „Kodi“ priedas yra visiems tinkamas.

4. „SportsAccess“

„SportsAccess“ yra aukščiausios kokybės „Kodi“ priedas, siūlantis sportuoti iš viso pasaulio. Užsiprenumeravę paslaugą, tiesioginiai transliuotojai gali pasiekti savo mėgstamas rungtynes ​​iš NBA, NHL, futbolo (futbolo) ir dar daugiau.

Priedas pateikia turinį iš daugybės kanalų, tokių kaip „SkySports“. Kaip atsiskaitymo būdas, „SportsAccess“ priima tik „Bitcoin“. Daugeliui tai gali pasirodyti nepatogu, tačiau tai yra geriau jūsų privatumui.

5. Manija HD

„SportsAccess“ yra aukščiausios kokybės „Kodi“ priedas, siūlantis sportuoti iš viso pasaulio. Užsiprenumeravę paslaugą, tiesioginiai transliuotojai gali pasiekti savo mėgstamas rungtynes ​​iš NBA, NHL, futbolo (futbolo) ir dar daugiau.

Priedas pateikia turinį iš daugybės kanalų, tokių kaip „SkySports“. Kaip atsiskaitymo būdas, „SportsAccess“ priima tik „Bitcoin“. Daugeliui tai gali pasirodyti nepatogu, tačiau tai yra geriau jūsų privatumui.

„Kodi Cartoon Addons“

Filmukų priedai yra kažkas, kas ne tik pramogoms vaikams, bet ir suaugusiems. Todėl, jei esate suaugęs, pasinerkite į nostalgijos jūrą ir pakelkite mėgstamiausius animacinius filmus iš viso pasaulio. Išbandykite šį „Kodi“ animacinių filmų priedą!

 1. Nickelodeon ir Nickelodeon Jr

Jei jums reikalingas priedas, rodantis ir „Nickelodeon“, ir „Nickelodeon Jr.“ TV laidas, tada geresnio priedo nei šio nėra. Jūsų vaikai gali būti apsėstas „Nickelodeon“, nes tai priveda juos prie taško, kur jie eina per auklę, kai gauna savo mėgstamiausias programas.

Indijos kanalų „Kodi“ priedai

Būtų sėkmės dalykas, jei jums pavyktų rasti bet kokią veikiančią nuorodą internete apie Indijos kanalus ir Bolivudo turinį. Tačiau „Kodi“ vartotojams pasisekė, kad jie gali žiūrėti mėgstamą Bolivudo turinį naudodamiesi šiais „Kodi“ priedais Indijos kanalams.

1. Stebėtojas

„Viewster“ yra oficialus „Kodi“ priedas, skirtas filmams ir TV laidoms plėsti internete. Jis turi daugybę kategorijų, tokių kaip veiksmas, romanas, drama, ir atskirus filmų ir TV laidų skyrius kiekvienoje kategorijoje. Jį galima rasti vaizdo įrašų priedų skyriuje oficialioje „Kodi Add-on“ saugykloje.

2. Einthusanas

„Einthusan“ yra be jokios abejonės nuostabiausias Bolivudo filmų priedas visiems Bolivudo gerbėjams. Pagrindinė priežastis yra ta, kad joje yra aštuonių skirtingų kalbų, tokių kaip tamilų, telugų, kanadų, hindi, malajalamų, bengalų, marati ir panjabi. Argi ne taip puiku?

Be to, šiame priede yra filmų kategorijos pagal geną, metus ir tt Tai nėra oficialus „Kodi“ priedas ir mes rekomenduojame naudoti gerą „Kodi“ VPN paslaugą, kad apsaugotumėte savo internetinį privatumą. Šį priedą galima rasti „SuperRepo Kodi“ priedų saugykloje.

Atsisiųskite „Einthusan“

3. Televizorius „Desi“ zonoje

Televizija „Desi Zone“ yra būtina norint turėti „Kodi“ priedą visiems indiško turinio / TV laidų mėgėjams. Jis turi daugybę televizijos kanalų ir TV laidų. Vartotojai gali lengvai naršyti ir žaisti bet ką, nes jų priedas yra labai gerai išdėstytas. Vartotojai gali naudotis visais didžiausiais kanalais, tokiais kaip “Sony”, NDTV, IBN, Sachara ir kt.

4. „SnagFilms“

„SnagFilms“ yra oficialus „Kodi“ priedas, turintis didžiulę turinio biblioteką iš viso pasaulio. Turimas maždaug 30 kategorijų filmų ir TV laidų, šis priedas yra vienas visam paketui. Jame yra specialus skyrius, skirtas filmams apie Bolivudą ir televizijos laidas. Jį lengvai rasite oficialiame „Kodi“ priedų saugyklos vaizdo įrašų priedų skyriuje.

5. Bolivudo filmai

„Bollywood Filmai“ yra „Kodi“ priedas, specialiai sutelktas į Bolivudo filmus ir indišką turinį. Šį priedą galima atsisiųsti ir įdiegti naudojant „Super Repo“. Joje yra gera tamilų ir hindi filmų kolekcija.

Parsisiųsti Bolivudas filmai

Geriausi „Kodi“ priedai Kanadoje

Kanados žiūrovai, gyvenantys užsienyje, gali lengvai pasiekti savo mėgstamą kanadietišką turinį, pasirinkdami vieną iš šių geriausių Kanados „Kodi“ priedų. Šie priedai skirti vietinėms naujienoms, vietinėms TV laidoms ir kitiems renginiams.

1. „CanTV Live“

„CanTV Live“ yra tiesioginis televizijos priedas, skirtas Kanados streameriams, kurie gyvena užsienyje ir gyvena retai Kanadoje, bet negali pasiekti vietinių naujienų kanalų. Tai leidžia žiūrovams žiūrėti vietines naujienas ir kitas tiesiogines TV laidas bei sportuoti.

2. Pagaminta Kanadoje

Pagaminta Kanadoje. IPTV yra vienas populiariausių IPTV „Kodi“ priedų ne tik tarp kanadiečių, bet ir visame pasaulyje..

Nepaisant to, kad yra pavadintas „Made in Canada“, jis ne tik teikia turinį kanadiečiams, bet jame taip pat gausu įvairių amerikiečių ir anglų kalbų turinio. Štai kodėl šis priedas buvo įvertintas visame pasaulyje per „Kodi“ bendruomenę.

Nepaisant to, šis priedas buvo geriausias Kanados auditorijos pasirinkimas. Šį priedą galima rasti „Kodi Israel“ saugykloje.

3. Kanada pagal pareikalavimą

„Canada on Demand“ yra puikus priedas vartotojams, norintiems žiūrėti mėgstamas laidas ir TV kanalus. Kanadoje priedas siūlo srautus daugiau nei 30 Kanados televizijos kanalų, o teikiamų srautų kokybė yra puiki. Šis priedas yra labai rekomenduojamas vartotojams, norintiems transliuoti kanadietišką turinį.

„Kodi“ ispanų priedai

1. „Pelisalacarta Kodi“ priedas

„Pelisalacarta“ yra Ispanijos „Kodi“ priedas, skirtas žiūrėti visus ispanų filmus ir TV laidas. Jį galima įsigyti „Super Repo“ parduotuvėje. „Pelisalacarta“ ispanų turinys yra labai įvairus ir dažnai vadinamas ispanų turinio lobiu.

Didžiausia šio priedo, kuris gali būti vadinamas jo USP, bruožas yra tas, kad šis priedas ne tik neperduoda turinio, bet ir leidžia vartotojams atsisiųsti mėgstamą turinį. Tačiau naudojant šį priedą naudoti patikimą VPN yra tikrai būtina.

2. „Latino TVChopo Addon“

Galbūt matėte daug „Kodi“ priedų, skirtų sportui ir kūno rengybai, tačiau visi jie yra anglų kalbos pagrindu sukurti „Kodi“ priedai..

„Latino TVChopo Addon“ yra „Latino“ (ispanų) „Kodi“ priedas, skirtas transliuoti sportą ir mankštą iš Ispanijos televizijos kanalų. Šis priedas turi daugiau nei 10 naršymo kategorijų ir veikia puikiai.

Atsisiųskite „Latino TVChopo Addon“

Geriausi „Kodi Health“ ir „Fitness Fitness“ priedai

Kūno rengybos geikai visame pasaulyje gali naudotis savo mėgstamomis treniruočių paskaitomis ir kitomis kūno rengybos instrukcijomis Kodi svetainėje. Toliau pateikiami geriausi „Kodi“ sveikatos fitneso ir treniruočių priedai, kurie jums teikia geriausius vaizdo įrašus.

1. „Pulse Fitness“

Tarp geriausių „Kodi“ kūno rengybos ir treniruočių priedų sąrašo, „Pulse Workout“ yra bene garsiausias iš jų. Šis priedas yra jūsų kūno rengybos programos vadovas, nes jis informuoja skaitytojus apie svorio kėlimą, jogą, dietos patarimus, pratimus ir dar daug daugiau..

Motyvacinių vaizdo įrašų kolekcija taip pat padės toliau gyventi ir sveikiau gyventi. Tai dar labiau nurodys savo žiūrovams, kaip mesti svorį ir būti geros formos. Šį priedą galite rasti „Kodil Repo“.

2. Fiziškumas

Priedas „Fiziškumas“ reiškia motyvacijos ir treniruočių programų vaizdo įrašų siuntimą, o tai naudinga asmenims, kurie yra pradinėje treniruotės stadijoje..

Jame yra atskiras skyrius, skirtas UFC, kur srautininkai gali gauti visą informaciją apie UFC kovas ir būti nuolat atnaujinami atsižvelgiant į tai, kas vyksta sportininkų gyvenime. Todėl tai puikus priedas ir UFC mėgėjams. Jį galima rasti „Dandy Media“ ir „Kodil Repo“ tinklalapiuose.

Geriausi Kodi orų priedai

Su Kodi neatsilikite nuo naujausių orų prognozių iš viso pasaulio. Įdiekite šiuos geriausius „Kodi“ oro priedus ir stebėkite orą kelyje.

1. Susitiko su biuru

„Met Office“ yra „Kodi“ priedas, teikiantis orų informaciją, gaunant duomenis iš tūkstančių JK vietų. Turėdamas tokias funkcijas kaip 5 dienų numatymas, automatinė vietos nustatymas, minimalus reagavimo laikas ir patikimi stebėjimai, šis priedas padėjo sukurti gerą reputaciją.

Tačiau apribojimas pasirinkti tik vieną vietą vienu metu yra šio priedo trūkumas. Apskritai šis priedas yra vienas geriausių „Kodi“ oro priedų.

Atsisiųsti: „Met Office“ pašto failas

2. „OpenWeatherMap Extended“

Šis priedas turi šiek tiek pažodinės prasmės; Kaip ir bet kuriame žemėlapyje, jame pateikiama išsami informacija apie orą.

Šis priedas pateikia tikslias orų prognozes ir orų žemėlapius nuo 36 valandų iki 14 dienų. Kitas šio priedo skirtumas yra tas, kad jam reikalingas asmeninis API raktas. Tai padeda dažnai atnaujinti.

Atsisiųsti: „OpenWeatherMap“ ZIP failas

3. „Yahoo Weather“: atsisiųsti

Kas dar negirdėjo apie „Yahoo“? Visi turi, tiesa! „Yahoo“ anksčiau buvo populiariausias interneto paslaugų teikėjas. „Yahoo“ tikėjo paprastumu ir naudojimu, o taip pat ir su jo orų priedu.

Lengva nustatyti, naudoti ir suprasti „Yahoo“ oro sąlygų priedą, be abejo, yra stipri rekomendacija. „Kodi“ vartotojai tikrai turėtų išbandyti, nes tai yra vienas puikių „Kodi“ priedų. Jokie tokie prisijungimo reikalavimai, nesudėtingas diegimas ir patogi vartotojo sąsaja nusako jo kokybę.

Atsisiųsti: „Yahoo!“ Oras Pašto failas

Trumpai tariant

Tikiuosi, kad jums patiko mūsų populiariausių 107 „Kodi“ priedų sąrašas. Mėgaukitės puikių vaizdo įrašų deriniu & muzikos paslaugas iš viso pasaulio su mūsų išvardytais priedais ir praneškite mums, kaip jums jie patiko. Jei praleisite bet kurį dalyką, praneškite mums ir pridėsime juos prie atgalinės atskaitos.

Jei reikia pagalbos diegiant ar konfigūruojant priedus, praneškite mums komentarų skiltyje žemiau.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me