11 geriausių „Kodi“ priežiūros priemonių efektyviam „Kodi“ valdymui

Prižiūrėti „Kodi“ grotuvą dar nebuvo taip lengva, naudojant „Kodi“ priežiūros įrankius. Šie „Kodi“ priedai veiksmingai valdys jūsų „Kodi“, kad sutaupytų nuo daugybės problemų. Tai išvalys visą talpyklą, tvarkys „Kodi“ bibliotekas, taip pat padės kodams neveikti.


Šiame vadove mes aptarėme 10 geriausių „Kodi“ priežiūros priemonių, kurios palengvins jūsų gyvenimą naudojant „Kodi“ programinę įrangą.

10 geriausių „Kodi“ priežiūros priemonių rugpjūčiui

Priežiūros įrankis veiksmingai valdys jūsų „Kodi“. Čia yra 10 geriausių „Kodi“ lapkričio mėnesio priežiūros priemonių sąrašas:

 1. Nauja pradžia
 2. Atsarginė kopija
 3. Merlino burtininkas
 4. Areso vedlys
 5. Apsauginis skydas
 6. cdART tvarkyklė
 7. Bendruomenės portalas
 8. „Kodi“ portalas
 9. „VPN Manager“, skirtas „OpenVPN“
 10. „Kodi“ žurnalų peržiūros priemonė

1. Nauja pradžia

„Fresh Start“ priežiūros įrankis „Kodi Krypton“ yra lengviausias būdas atstatyti „Kodi“ grotuvą iš naujo. Jei turite visus „Kodi“ priedus, kuriuos reikia išmesti, tai yra jūsų papildomas priedas. Tai pašalins viską ir suteiks jums visiškai naują „Kodi“.

geriausi kodi priežiūros įrankiai

Kaip įdiegti naują „Kodi“ pradžią

 1. Atidarykite Kodi > Viršutiniame meniu spustelėkite „Nustatymų“ piktogramą > Pasirinkite Failų tvarkyklė > Dabar dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.
 2. Čia turite įklijuoti URL http://cypher-media.com/repo/ spustelėję parinktį „Nėra“ > Pasirinkite Gerai > Įveskite saugyklos pavadinimą, ty „Cyphers Lockers“ > Pasirinkite Gerai.
 3. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu > Tada priedai > Langelio piktograma > Įdiegti iš ZIP failo parinkties.
 4. Raskite ir pasirinkite „Cyphers Lockers“ > Tada spustelėkite „Cypherslockers-1.0.2.zip“
 5. Pasirinkite Įdiegti iš saugyklos > Cyphers spintelės > Programos priedai > Pasirinkite naują pradžią > Paspauskite „Install“.

2. Atsarginė kopija

„Kodi“ vartotojai nerimauja, kad įdiegus naujesnę „Kodi“ versiją, visi įdiegti priedai taip pat nebebus naudojami. „Kodi“ suprato poreikį ir pristatė priežiūros įrankį „Kodi Krypton“, kuris išsaugos visus „Kodi“ duomenis, įskaitant priedus ir saugyklas..

Atsarginė „Kodi“ priežiūros priemonė

Kaip įdiegti atsarginę kopiją „Kodi“

 1. Atidarykite Kodi > Kairiajame meniu pasirinkite Priedai > Spustelėkite langelio formos piktogramą viršutiniame kairiajame kampe.
 2. Pasirinkite parinktį Įdiegti iš saugyklos > Tada suraskite ir spustelėkite „Papildomoji saugykla“.
 3. Pasirinkite Programos priedai > Tada iš ilgo priedų sąrašo spustelėkite atsarginę kopiją > Diegti.
 4. Atidarykite atsarginį „Kodi“ priedą > Spustelėkite atsarginę kopiją.

3. Merlino vedlys

„Merlin Wizard“ yra dar vienas „Kodi Krypton“ priežiūros įrankis, padedantis išvalyti talpyklą, siekiant pagerinti vaizdo įrašų buferį. Laikui bėgant, „Kodi“ žaidėjas vystosi lėčiau ir dėl šios priežasties jums kyla „Kodi“ buferio problemų.

„Merlin Wizard Kodi“ priežiūros įrankis

„Merlin Wizard“ yra puikus priežiūros įrankis, skirtas pataisyti vaizdo transliaciją ir mėgautis ilgomis pramogų valandomis. Peržiūrėkite visą „Merlin Wizard“ diegimo vadovą. Tai gali būti laikoma „Xunity Maintenance Tool“ pakaitalu. Jis taip pat turi „Kodi“ priežiūros priemonių išvalymo paketus, kurie išvalo nereikalingus paketus.

4. „Ares“ vedlys (neveikia)

„Ares Wizard“ turi viską, nuo priedų iki kodi saugyklų, iki „Kodi Builds“ ir „Kodi Skins“. Jame taip pat yra priežiūros skyrius, kuriame „Kodi“ vartotojai gali išvalyti talpyklą, ištrinti paketus ir ištrinti miniatiūras. Jo funkcijos čia nesibaigia, jis toliau analizuoja „Kodi“ ir rekomenduoja tam tikrus parametrus, kurie leidžia sustabdyti „Kodi“ buferį..

„Ares Wizard Kodi“ priežiūros įrankis

Peržiūrėkite „Ares Wizard“ diegimo vadovą. Įdiegę „Ares Wizard“, atidarykite „Ares Wizard“ > Eikite į skirtuką Priežiūra ir ištrinkite talpyklą. Norėdami laikytis rekomenduojamų nustatymų, atidarykite „Ares Wizard“ > Eikite į „Tweaks“ parinktį > Sekite procesą.

5. Apsauginis skydas

„Security Shield“ yra priežiūros priemonės priedas, kuris nuskaito jūsų sistemą virusų ir klaidų paieškai. Viena iš jos funkcijų nurodo, kurioje saugykloje šiuo metu nepavyksta įdiegti priedų. Galite būti atnaujinti, kokią saugyklą turite įdiegti, o kurios reikia vengti.

Apsauginio skydo „Kodi“ priežiūros įrankis

Apsaugos skydą galite rasti „Noobs and Nerds“ saugykloje. Peržiūrėkite „Noobs and Nerds“ diegimo vadovą. Įdiegę saugyklą eikite į Programos priedai > Pasirinkite Apsauginis skydas > Paspauskite Diegti.

6. „cdART Manager“

Jei esate didelis muzikos gerbėjas, tai yra puikus priedas jums. „cdART Manager“ leis jums tvarkyti savo muzikos biblioteką ir rūšiuoti ją pagal jūsų muzikos skonį. Jei „Kodi“ vartotojų muzikos bibliotekoje yra daug muzikos, „cdART Manager“ ją valdys už jus.

„cdart Manager Kodi“ priežiūros įrankis

Kaip įdiegti „CdART Manager“ „Kodi“

 1. Atsisiųskite „cdART Manager“ papildinio failą > Sutaupykite sistemoje.
 2. Atidarykite Kodi > Pasirinkite Priedai > Tada langelio piktograma > Įdiekite iš ZIP failo.
 3. Įkelkite arba naršykite papildinio failą, kurį atsisiuntėte atlikdami 1 veiksmą.
 4. cdART tvarkyklė dabar įdiegta.

7. Bendruomenės portalas

Bendruomenės portalas yra informatyvus „Kodi Krypton“ priežiūros įrankis, nes jame pateikiama informacija apie naujausius priedus. Be to, jis toliau moko „Kodi“ vartotojus populiarių priedų ir atsisiuntimų skaičiaus.

Bendruomenės portalo „Kodi“ priežiūros įrankis

Peržiūrėkite „Noobs and Nerds“ saugyklos diegimo vadovą. Įdiegę „Noobs“ ir „Nerds“, atidarykite saugykla > Eiti į Programos priedai > Pasirinkite Bendruomenės portalas iš sąrašo > Pataikė Diegti.

8. Portalas „Kodi“

„Kodi“ portalas yra programos priedas, kuriame kartu su švaria talpykla galite įdiegti daug populiarių priedų. Tai yra tarsi „Kodi vedlys“, kuriame galite gauti „Kodi Skins“ ir „Kodi“ plėtinius pagal savo norus. Naršykite skirtingus geriausius kodi burtininkus.

„Kodi“ portalo priežiūros įrankis

Peržiūrėkite „Ares Project“ saugyklos diegimo vadovą. Įdiegę „Ares Project“, eikite į Programos priedai > Pasirinkite „Kodi“ portalas > Pataikė Diegti.

9. „VPN Manager“, skirtas „OpenVPN“

„VPV Manager for OpenVPN“ apsaugo jūsų privatumą internete naudodamas „Kodi“ VPN. Naudodami šį priežiūros įrankį „Kodi Krypton“ galėsite prisijungti prie VPN, kuris paslėps jūsų internetinę veiklą „Kodi“. Peržiūrėkite „VPN Manager“ diegimo vadovą, skirtą „OpenVPN“.

Be to, tiesioginiai IPTV priedai yra geografiškai riboti. Tai reiškia, kad reikės VPT, kad jis viršytų apribojimus ir galėtų transliuoti kanalus iš viso pasaulio. Naudodami „VPV Manager for OpenVPN“, galite laisvai naudotis „Kodi“.

10. „Kodi“ žurnalų peržiūros priemonė

Šis priežiūros įrankis „Kodi“ leidžia peržiūrėti žurnalus. Taip atsitiko, kad „Kodi“ vartotojai susiduria su klaidų patikrinimo žurnalu diegdami priedus ar net saugyklas. Šis priedas leis jums žinoti, su kokia klaida susiduriate ar kokių failų nėra.

Žurnalo peržiūros priemonė, skirta „Kodi“ priežiūros įrankiui

Kaip įdiegti „Log Viewer“ „Kodi“

Paleisti Kodi > Pasirinkite Priedai Meniu > Spustelėkite Pakuočių montuotojas piktograma viršuje.

Pasirinkite Įdiekite iš saugyklos > Rasti „Kodi“ priedų saugykla iš sąrašo.

Eiti į Programos priedai > Ieškokite ir pasirinkite Žurnalų peržiūros priemonė ant Kodi > Pataikė Diegti.

11. „Xunity“ priežiūros įrankis

„Xunity“ priežiūros įrankis kažkada buvo labai populiarus priedas, tačiau jis nepratęsė jo eksploatavimo laiko ir dingo gryname ore. „Xunity“ priežiūros įrankis gali padaryti bet ką – nuo talpyklos išvalymo iki bibliotekos tvarkymo. Jis turėjo savo saugyklą, kurią buvo galima atsisiųsti į „Kodi“ grotuvą.

„Xunity“ priežiūros įrankis buvo visiškas priežiūros įrankis, kol jo kūrėjai nebuvo išjungę. Tačiau nuo to laiko tik keli priedai galėjo patenkinti jo funkcijų rinkinį.

Apvyniokite

„Kodi“ priežiūros įrankiai visais atžvilgiais supaprastina „Kodi“. Tai padeda „Kodi“ vartotojams valdyti savo priedus, bibliotekas ir išvalyti visus nereikalingus failus, kuriuos sunaudoja jūsų „Kodi“. Mūsų vadove galite pritvirtinti „Kodi“ grotuvą naudodami 11 geriausių priežiūros priemonių priedų.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map