11 kalėdinių VPN pasiūlymų, siūlančių geriausią studentų VPN nuolaidą

Suskamba varpeliai, o Kalėdos jau visai šalia, o geriausi kalėdiniai VPN pardavimo sandoriai yra gyvi!


Laikas pradėti ruoštis šiam atostogų sezonui, nes geriausios nuolaidos galioja beveik kiekvienam gaminio tipui visame pasaulyje.

Jei esate gausus stebėtojas ar transliuojantis geikas, jums patiks beveik kiekvieno teikėjo siūlomi nuolaidų kalėdiniai VPN pasiūlymai..

Aš aptariau keletą geriausių galimų kalėdinių nuolaidų, kad galėtumėte transliuoti bet ką, o ne eikvoti savo laiką stebėdami snaigę per šias Kalėdas.!

Kodėl verta įsigyti kalėdinių VPN pasiūlymų

Geriausias dalykas tokiais laikais, kaip Padėkos diena, „Juodojo penktadienio“, „Kibernetinio pirmadienio“ ir kt. Dalykai, yra tai, kad žmonės naudojasi nuostabiomis nuolaidomis skirtingiems dalykams..

Internetinio srautinio perdavimo pramonėje žmonės linkę ieškoti nuolaidų, kurias siūlo VPT teikėjai. Nėra jokios abejonės, kad VPN yra svarbus įrankis visiems srautinių transliuotojams, nes jis suteikia jiems neribotą prieigą prie turinio internete.

Kalėdiniai VPN pasiūlymai yra geresni nei kiti, su kitais nuolaidomis siūlomi pasiūlymai su nuolaida, nes tai iš tikrųjų yra didžiausias ir svarbiausias metų sezonas. Tiek vartotojai, tiek pardavėjai iš šio sezono gauna didelę naudą. Pardavėjai mažina kainas, kad įgytų daugiau pirkėjų, o šios mažesnės kainos traukia žmones.

Dabar VPN tampa būtina priemone visiems internetininkams, kurie rimtai vertina savo apsaugą. Tai ne tik apeiti geografinius apribojimus ar naršyti internete anonimiškai, bet ir apsaugo jūsų duomenis nuo įsilaužimo bei apsaugo jus nuo interneto šnipinėjimo akių..

Daugybė VPT teikėjų paskelbė apie savo kalėdinius VPN sandorius, tačiau jūs negalite tiesiog atsisakyti bet kurio teikėjo pasiūlymo, nežinodami apie jų paslaugų patikimumą ir patikimumą. Toliau yra 11 didžiausių VPT teikėjų galite pasirinkti šias Kalėdas.

11 geriausių kalėdinių VPN pasiūlymų

PureVPN

„PureVPN“ yra vienas iš elitinių VPN paslaugų teikėjų pramonėje, o geriausia „PureVPN“ yra tai, kad nepakenkiama kokybei, nepaisant tokios didelės nuolaidos.purevpn kalėdinis sandėris

Šiomis Kalėdomis pasinaudokite nuostabia 85 proc. nuolaida „PureVPN“ 5 metų planui užsisakant JAV1,65 USD per mėnesį, tai reiškia, kad jūs turite mokėti JAV99 USD tik visam paketui.

„PureVPN“ teikia daugiau nei 2000 ypač greitų serverių visame pasaulyje daugiau nei 140 šalių, leidžiančių saugiai naršyti žiniatinklį iš jūsų norimos vietos. Be to, jūs galite mėgautis 5 vienalaikiais prisijungimais, neribotu pralaidumu ir specialiomis mobiliųjų bei stalinių programų programomis, kad galėtumėte lengviau pasiekti.

„PureVPN“ taip pat turi savo naršyklės plėtinį, kuris leidžia vartotojams užsitikrinti ryšį vienu paspaudimu, net nepaleidžiant kliento. Kilus bet kokiai problemai, vartotojai gali susisiekti su palaikymo tarnyba visą parą ir visą parą.

CTA

„Surfshark“

„SurfShark“ iš tiesų yra puikus paslaugų tiekėjas, populiarėjantis kiekvieną dieną. SURFSHARK kalėdinių studentų nuolaidaTaip yra todėl, kad ji teikia aukščiausios klasės paslaugas už labai priimtiną kainą. „SurfShark“ savo 2 metų planui siūlo specialią kalėdinę 83% nuolaidą. Pasirinkę šį paketą, turėsite sumokėti tik 1,99 USD per mėnesį.

„SurfShark“ turi daugiau nei 500 serverių 50-yje šalių, leidžiančių patekti į bet kurią pasirinktą svetainę be jokių pralaidumo apribojimų. „SurfShark“ yra populiarus daugiausia dėl puikaus ryšio ir greitų serverių, užtikrinančių gerą pralaidumą. Geriausias dalykas, kuris man patinka „SurfShark“, yra tas, kad jis neriboja vienalaikio ryšio, kitaip nei kiti VPN tiekėjai, leidžiantys tik nuo 5 iki 7 įrenginių.

CTA

„NordVPN“

„NordVPN“ yra vienas iš pirmaujančių VPN paslaugų teikėjų, niekuomet nesumažinęs savo standartų ir kokybės. NORDVPN studentų nuolaida vpnTai siūlo puikų kalėdinį pasiūlymą, kurio 75 proc. Kaina trejiems metams yra 2,99 USD per mėnesį. Tai specialus kalėdinis pasiūlymas, todėl pasinaudokite juo dar nepasibaigus ir pradėkite saugią kelionę internete naudodamiesi „NordVPN“.

„NordVPN“ turi platų 5000 ir daugiau serverių tinklą visame pasaulyje, o geriausia yra tai, kad visi jo serveriai yra greiti, saugūs ir patikimi. „NordVPN“ griežtai netaikoma jokia registravimo politika ir leidžia 6 vienu metu jungtis.

Pasinaudokite „NordVPN“ nuolaida, būkite apsaugoti nuo savo karinio laipsnio šifravimo protokolo ir transliuokite mėgstamiausias laidas, pašalindami visas kliūtis..

CTA

„CyberGhost“

„CyberGhost“ yra tarsi apatinis šuo, sulaukiantis puikių atsiliepimų iš viso pasaulio vartotojų. CYBERGHOST speciali kalėdinė nuolaidaTai sparčiai populiarėja pramonės konkurencijos srityje, ir daugelis vartotojų dabar renkasi „CyberGhost“ dėl intelektualiųjų paslaugų. „CyberGhost“ siūlo nuostabų 18 mėnesių sandorį už 3,5 USD per mėnesį su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„CyberGhost“ turi keletą išskirtinių ir nuostabiausių internetinių srautinių transliatorių ir besilaikančių laikrodžių funkcijų. Jis turi specialią įmontuotą funkciją, leidžiančią srautinių transliuotojų programėlėms vienu spustelėjimu atblokuoti tokias geografiškai ribotas svetaines kaip „Netflix“..

„CyberGhost“ turi apie 3000 serverių 60 šalių, siūlančių puikų pralaidumą ir apsaugą. „CyberGhost“ yra optimalus pasirinkimas visiems žmonėms, ieškantiems skirto srautiniam perdavimui skirto VPN, nes jame yra specialiųjų srautams pritaikytų funkcijų.

CTA

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ yra dar vienas tironas VPN pramonėje, per daugelį metų užsitarnavęs puikią reputaciją. EXPRESSvpn kalėdinių studentų nuolaidaDaugelis vartotojų pasitiki „ExpressVPN“, nes jis pasižymi aukščiausiomis funkcijomis ir niekada nepakenkia jo kokybei.

Pasinaudokite kalėdiniu VPN pasiūlymu, siūlančiu 35% nuolaidą savo 1 metų planui, kurio kaina per mėnesį siekia 8,32 USD. Kai kurie vartotojai kritikavo „ExpressVPN“ dėl jo kainų, kurios yra šiek tiek didesnės, palyginti su kitais VPN teikėjais. Tačiau faktas yra tas, kad „ExpressVPN“ paslaugų kokybė ir savybės yra neprilygstamos, ir tai pateisina didesnę jo kainą.

„ExpressVPN“ visame pasaulyje turi daugiau nei 2000 saugių ir greitų serverių, leidžiančių vartotojams patekti į bet kurią apribotą svetainę ir apsaugoti juos nuo internetinių grėsmių. „ExpressVPN“ užtikrina, kad žurnalų nėra ir jis turi integruotą funkciją „žudyti“, siekiant apsaugoti vartotojų privatumą atjungimo metu..

CTA

Tunelio lokys

„TunnelBear“ yra nepakankamai įvertintas paslaugų teikėjas, tačiau vis dar turi didelę reputaciją tarp vartotojų.TUNELBEAR kalėdinis vpn sandėris „TunnelBear“ siūlo 58% nuolaidą savo 12 mėnesių paketui dėl Kalėdų. Pasinaudokite šiuo sandoriu, sumokėkite 4,17 USD ir toliau be baimės transliuokite kaip žilą meškiną.

Ji turi besiplečiantį tinklą, šiuo metu turinti serverius daugiau nei 20 ir daugiau šalių. Tunelio lokys taip pat turi savo interneto naršyklės plėtinius.

CTA

„ZenMate“

„ZenMate“ yra dar vienas patikimas tiekėjas, turintis gerą reputaciją pramonėje, siūlantis didelę 83% nuolaidą 2 metų planui, kurio mėnesinė kaina yra tik 2,05 USD..ZENMATE vpn sandoris

Šis Vokietijoje įsikūręs VPT teikėjas pamažu tampa visų internetinių srautinių transliuotojų, norinčių pasiekti riboto turinio geografinį tinklą, pasirinkimu. Ypač jei norite pasiekti JAV „Netflix“ biblioteką iš bet kurio kito regiono ir ieškote „freeVPN“, „ZenMate“ yra geriausias pasirinkimas jums.

„ZenMate“ puikiai veikia kartu su „Netflix“ ir „Hulu“, o geriausia yra tai, kad jo serveriai nenutraukia transliacijos ir suteikia gerą pralaidumo greitį.

CTA

Pasitikėjimo zona

Pasitikėjimo zona nėra didelis vardas pramonėje, nes joje yra tik 164 serveriai ir ji neturi 24/7 pokalbių palaikymo.„TRUSTZONE vpn deal 2019“ Tačiau „Trust Zone“ paslaugų kokybė yra puiki ir visi vartotojai, norintys „OpenVPN“, gali pasirinkti.

Pasinaudokite 53% nuolaida vienerių metų planui, kurio kaina tik 3,33 USD per mėnesį. Tai tik kalėdinis susitarimas, pasinaudokite juo dar nepasibaigus.

CTA

Privati ​​interneto prieiga (VIP)

VIP yra vienas iš seniausių ir įsitvirtinusių VPN pramonės dalyvių. Per daugelį metų ji pelnė puikią reputaciją bendruomenėje. VIPPrivatus interneto ryšys siūlo savo 2 metų planą už 2,91 USD per mėnesį, tai yra 58% nuolaida.

PIA visame pasaulyje turi daugiau nei 3000 serverių, siūlančių nuostabiai greitą greitį. Daugelis vartotojų susirūpinę dėl PIA „Netflix“ draudimo. Nepaisant šio draudimo, PIA yra aukštos klasės paslaugų teikėjas ir nėra abejonės, kad jis yra vienas iš geriausių srautinių transliuotojų pasirinkimo..

CTA

Aprašymas

Mėgaukitės 4,08 USD per mėnesį, pasinaudokite 55% nuolaida „Windscribe“ 1 metų planui.„WINDSCRIBE 2018“ vpn sandoris „Windscribe“ yra tikrai nuostabi paslaugų teikėja, nes joje yra keletas įdomiausių funkcijų, kurias mielai turėtų kiekvienas VPT vartotojas.

Jei jums nepatinka siųsti pinigus už prenumeratas, bet vis tiek norite naudotis saugia ir patikima VPN paslauga, tuomet „Windscribe“ yra geriausias jūsų pasirinkimas. Galite mėgautis 10 GB mėnesio duomenimis, naudodamiesi serveriais iš 10 skirtingų šalių.

Be to, „Windscribe“ turi specialią kenkėjiškų programų ir skelbimų blokavimo funkciją, leidžiančią nepertraukiamai ir saugiai naršyti ir srautiniu būdu. Ji turi stalinių ir mobiliųjų įrenginių klientus, o šių klientų sąsaja yra gana patraukli ir patogi vartotojui.

CTA

„TorGuard“

Jei norite žinoti VPN teikėją, siūlantį daugybę saugos protokolų, tai yra „Tor Guard“.torguard vpn Tai yra vienas populiariausių VPN tiekėjų dėl savo paslaugų universalumo ir, žinoma, dėl „Tor“ naršyklės.

„TorGuard“ paskelbė specialų 19,99 USD per ketvirtį kalėdinį susitarimą, kuris reiškia 6,66 USD per mėnesį. Jis turi 3000 ir daugiau serverių 50 ir daugiau šalių, siūlančių daugybę SSL ir kitų saugos protokolų, siekiant užtikrinti vartotojų privatumą. Naudotojai gali džiaugtis 5 jungiamuoju prietaisu vienu metu ir patirti sklandų srautinį perdavimą.

CTA

Išvada

Visi žinome, kokie svarbūs VPN yra internetiniams tinklams, ir žinome, kad tokios nuolaidos nedaromos dažnai. Todėl pasinaudokite tokiomis nuolaidomis, kurios labiausiai atitinka jūsų poreikius, ir mėgaukitės visu sezonu.

Kai kurie iš jūsų galbūt nepasinaudojo neseniai Juodojo penktadienio ir Kibernetinio pirmadienio pasiūlytomis nuolaidomis, jei taip yra, tada pasinaudokite šia proga dabar ir pabaigkite metus ant įdomios pastabos..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map