„Kodi Live TV“

Kabelinė televizija tapo tokia pasenusi, kad žmonės pradėjo pereiti prie geresnių alternatyvų, nes laidų pjaustymas yra nauja tendencija. Antra, kodėl žmonės labiau norėtų mokėti už kabelinę televiziją, kai jie gali tiesiogiai transliuoti savo mėgstamą turinį nemokėdami nė cento?

„Kodi“ priedai suteikė begalines galimybes vartotojams visame pasaulyje. „Kodi“ yra srautinė programinė įranga, kuri neapsiriboja filmų ir TV laidų srautiniu perdavimu. Tai taip pat leidžia vartotojams žiūrėti tiesioginę televiziją ir sportuoti, todėl vadiname tai visišku pramogų sprendimu. Yra daugybė „Kodi“ priedų, skirtų tiesioginės televizijos transliacijai per „Kodi“. Tačiau kai kurie iš jų yra geografiškai riboti ir gali reikalauti geriausio VPN srautiniam perdavimui.

„Kodi“ pristato nuostabias tiesioginės televizijos funkcijas, o tai dar labiau pagerina visą patirtį.

Kodėl „Kodi Live TV“ priedai yra tokie populiarūs?

„Kodi“ yra pagrindinis internetinių srautinių transliacijų pramonės žaidėjas, todėl populiarumą lemia jo savybės ir nuostabūs „Kodi“ priedai. „Kodi Live TV“ priedai yra daug populiarūs nei jo filmų srautiniai priedai. Šio tiesioginių priedų populiarumo priežastis yra ta, kad vartotojai gali mėgautis tiesiogine HD transliacija iš savo mėgstamų laidų, sporto, renginių ir dar daugiau, nemokėdami jokio abonentinio mokesčio.

Paprastai vartotojai turi mokėti už savo kabelinės televizijos prenumeratą, PPV ar net už tiesiogines internetines transliavimo platformas. Tačiau dėl liūdnai pagarsėjusių „Kodi“ priedų vartotojai gali mėgautis viskuo, ko nori, nieko neišleisdami, net nereikia registracijos.

Kaip nustatyti „Kodi“ tiesioginę televiziją?

Atlikite šiuos veiksmus, kad suprastumėte, kaip tiesiogiai žiūrėti televiziją „Kodi“:

 1. Paleisti Kodi
 2. Spustelėkite Televizorius iš kairiosios kolonos.
 3. Spustelėkite Įveskite papildomą naršyklę
 4. Spustelėkite IPR IPTV paprastas klientas iš sąrašo
 5. Spustelėkite Konfigūruokite variantas
 6. Spustelėkite Generolas skirtukas
 7. Pasirinkite Vieta> Įjunkite Nuotolinis kelias (interneto adresas) variantas
 8. Dabar spustelėkite, „M3U Play“ sąrašo URL > Įveskite URLteikė jums mūsų IPTV paslaugų teikėjas > Spustelėkite
 9. Dabar spustelėkite Gerai norėdami uždaryti dialogo langą
 10. Spustelėkite Įgalinti ir palaukite pranešimo.

Dabar galite tiesiogiai transliuoti „Kodi“ TV iš pagrindinio ekrano tiesiog eidami į TV skyrių.

 1. cCloud televizorius

„cCloud TV“ yra vienas populiariausių „Live TV Kodi“ priedų, nes rinkoje jis buvo jau ilgą laiką. Jame yra šimtai nuostabių tiesioginių televizijos kanalų iš tokių šalių, kaip JAV, JK, Kanada, Australija ir daugelis kitų. Tačiau reikia suprasti vieną dalyką – tai yra IPTV priedas; todėl jums gali prireikti VPN paslaugos, kad atblokuotumėte jos paslaugą.

„cCloud TV“ yra nemokamas „Kodi“ priedas, tai reiškia, kad galite transliuoti tiesioginę TV transliaciją be jokio mokesčio. Jis turi visus geriausios kokybės srautus, o skelbimas veikia be trikdžių. Taip pat galite pasirinkti savo serverį iš serverių sąrašo, esančio priede, kuriame rodomi visi tiesioginiai serveriai.

 1. BBC iPlayer

Kita populiari IPTV „Kodi“ papildoma skrybėlė nereikalauja jokio prisistatymo. Tačiau tiems iš jūsų, kurie nežino apie „BBC iPlayer“, tai yra nuostabus IPTV „Kodi“ priedas. Tai vartotojams suteikia galimybę transliuoti tiesioginius TV kanalus iš bet kurios pasaulio vietos, neišleidžiant pinigų.

„BBC iPlayer“ turi originalias BBC programas, kurias galima tiesiogiai transliuoti. JK gyvenantys vartotojai gali tiesiogiai transliuoti tiesioginę televiziją per „BBC iPlayer“, tačiau vartotojai iš kitų šalių negali naudoti šio priedo. Tai yra geografiškai ribotas priedas ir norint jį naudoti bet kur kitur nei JK, jums reikės VPN arba taip pat galite nusipirkti jo prenumeratą.

 1. Magiškasis drakonas

Visiems „Kodi“ vartotojams, ieškantiems labai patikimo „Kodi“ papildymo tiesioginei „Kodi“ televizijai, galite išbandyti „Magic Dragon Kodi“ priedą. Kodi bendruomenėje jis tapo populiarus vardas netrukus po išleidimo dėl aukštos kokybės srautų. Iš pradžių jis buvo populiarus dėl savo filmų srautų, tačiau pamažu vartotojai pradėjo suprasti, kad tai yra puikus priedas tiesioginiam tiesioginiam TV transliavimui ir Kodi mieste..

„Magic Dragon Kodi“ priedą galima įdiegti per „Supremacy Kodi“ saugyklą. Jis įdiegiamas mažiau nei minutę ir paleidus šį priedą jis iškart atsidaro. Net kai ieškote srauto, jums nereikia laukti kaip kitų priedų.

 1. Vilko paketas

Jei ieškote tiesioginio „Kodi“ TV priedo, turinčio srautus JK ir JAV kanalams, „Wolf Pack“ yra optimaliausias pasirinkimas jums. „Wolf Pack“ populiarumą bendruomenėje įgijo dėl patikimų nuolat veikiančių srautų ir jų kokybės.

Jame yra visi populiariausi kanalai iš minėtų dviejų regionų. Iš įvairių jos bibliotekoje siūlomų kanalų galite transliuoti tiesiogines sporto, naujienų ir kitas tiesiogines TV laidas. Galite lengvai atsisiųsti ir įdiegti „Wolf Pack Kodi“ priedą iš „Midian“ saugyklos.

 1. Nesavanaudiškas gyvenimas

Nesavanaudiškas „Kodi“ priedas yra puikus tiesioginės televizijos „Kodi“ priedas, turintis daugybę kanalų iš viso pasaulio. Daugelis žmonių žino apie šį priedą dėl nuostabios naujausios filmų ir TV laidų bibliotekos. Tačiau tai yra puikus tiesioginės TV transliacijos priedas ir dabar žmonės tai suprato.

Vienas geriausių dalykų, kurį pastebėsite dėl „Selfless Kodi“ priedo, yra tai, kad visi kanalai yra segmentuoti pagal jų žanrą. Vartotojai gali lengvai ieškoti savo mėgstamų kanalų pagal savo skonį ir pageidavimus, o ne naršyti po mišrų sąrašą.

 1. „Phoenix Reborn IPTV“

„Phoenix Reborn IPTV“ yra visas tiesioginės „Kodi“ priedas, turintis tiesioginius TV kanalus iš viso pasaulio. Joje yra kanalai, priskiriami JK ir JAV, bei kanalai iš kito pasaulio. Naudotojai gali naršyti norimus kanalus ir žiūrėti tiesioginius srautus, eidami tiesiai į atitinkamą aplanką.

Jis turi įvairių kanalų iš viso pasaulio muziką, sportą, muziką ir daug daugiau. „Phoenix Reborn IPTV“ taip pat turi daugiakalbius kanalus iš kitų pasaulio regionų.

 1. „TV One“

„TV One“ yra labai geras IPTV „Kodi“ priedas ir pastaruoju metu įrodė savo vertę teikdamas aukštos kokybės tiesioginius srautus. Jis turi daugiau nei šimtą darbinių kanalų, lengvai pasiekiamų transliuoti. Šie kanalai yra skirstomi į kategorijas, kurias sudaro dokumentiniai filmai, pramogos, maistas, vaikai, filmai, muzika, naujienos, sportas, JAV kanalai.

Tačiau srautų, kuriuos galite rasti, kokybė yra ne mažesnė kaip 480p ir maksimali 720p HD. Aš asmeniškai bandžiau įdiegti ir naudoti šį priedą ir man pasirodė gana įdomu. Srautai buvo sklandūs, nes aš nesusidūriau su jokiais buferiniais klausimais. Atsisiųsti šį priedą galite iš „Skymashi“ TV saugyklos.

 1. Chronos

„Chronos Kodi“ priedas garsėja ne tik naujausių filmų ir TV laidų transliacija, bet ir dėl savo IPTV funkcijų. „Chronos“ turi tiesioginius TV kanalus, skirtus tiesioginiam sportui, muzikai, tiesioginiams renginiams, naujienoms, radijui ir tt „Chronos“ įdiegti nėra daug vargo, nes jis įdiegiamas per 30 sekundžių ir veikia tikrai gerai..

„Chronos Kodi“ priedų kūrėjai neseniai jį atnaujino ir panašu, kad jie prie jo pridėjo dar keletą tiekėjų. Štai kodėl jūs visada rasite darbo srautus, o ne sugedusius, kurie anksčiau buvo problema.

 1. Dzeusas

Skirtingai nuo minėtų tiesioginių TV priedų, Dzeusas iš tikrųjų yra daugiakalbis Portugalijos „Kodi“ priedas. Joje yra kanalų iš viso pasaulio anglų, ispanų, portugalų ir daugeliu kitų kalbų. Daugelyje kanalų yra vokalinis anglis, tačiau jie turi subtitrus kitomis kalbomis, o kituose scenarijai yra priešingi.

Dzeusas turi didelę biblioteką su šimtais tiesioginių TV kanalų, tačiau vieną dalyką, kurį pastebėjau, srautų kokybė neatitinka. Daugelio kanalų srautinė kokybė yra gera, kai kurie kanalai veikia 420p raiška. Norėdami pamatyti kokybę, turėsite patys išbandyti kanalus.

 1. ULTRA televizorius

„Ultra TV“ yra vienas geriausių „Kodi“ tiesioginės televizijos priedų, kurį turi jūsų biblioteka, jei laukiate nemokamų tiesioginių palydovinių kanalų srauto. Joje yra kanalai iš viso pasaulio, pvz. JAV, JK, Ispanijoje, Prancūzijoje, Indijoje. Kitas puikus šio priedo dalykas yra tai, kad jos bibliotekoje yra daug daugiakalbių kanalų, tokių kaip prancūzų, ispanų, hindi, arabų ir kt..

„Ultra TV“ nėra sunkus „Kodi“ priedas, kaip kiti, jis užima labai mažai vietos ir veikia labai sklandžiai. Nedaug IPTV priedų yra tokia šviesa, nes jų turimos funkcijos užima daug vietos, palyginti su kitais „Kodi“ priedais..

 1. TV „SuperTuga“

„TV SuperTuga“ yra vienas iš geriausių „Kodi“ priedų visiems tiems „Kodi“ vartotojams, kurie nori transliuoti įvairius turinius iš viso pasaulio. Čia yra didžiulė kanalų iš įvairių pasaulio regionų biblioteka ir daug daugiakalbių kanalų. Tačiau jos bibliotekoje akivaizdžiai yra kanalų iš JK ir JAV.

„TV SuperTuga“ turi visus kanalus, suskirstytus į skirtingas dalis, ir jūs galite transliuoti sportą, filmus, VOD, naujienas, muziką, dokumentinius filmus, mokslo kanalus ir dar daugiau.

Ar galite žiūrėti tiesioginę televiziją naudodami „FireStick“?

„FireStick“ yra vienas iš geriausių tiesioginio srautinio perdavimo variantų, nes jis turi visas populiariausias srautinio perdavimo funkcijas ir programas. Vartotojai gali lengvai užsiprenumeruoti bet kurias tiesioginės televizijos paslaugas, tokias kaip „HBO Now“, ESPN ar „Hulu“, naudodamiesi savo „FireStick“ įrenginiu, ir pradėti tiesiogiai transliuoti TV.

Išskyrus aukščiausios kokybės tiesioginės televizijos paslaugas, „FireStick“ taip pat teikiamos nemokamos tiesioginės televizijos paslaugos, tokios kaip:

 1. Tiesioginė „NetTV“
 2. „Swift Streamz“
 3. TV gaudymas

Išskyrus šias programas, taip pat galite pasirinkti „Kodi“ naudodami „FireStick“ ir pradėti transliuoti naudodami geriausius „Kodi“ tiesioginės televizijos priedus. „Kodi“ tikrai gerai veikia „FireStick“ ir nuostabi virvelių pjaustymo patirtis pakyla į naujesnį lygį, kai šios dvi yra sujungtos.

Baigiamieji žodžiai

Tiesioginės televizijos transliacija „Kodi“ yra išties nuostabi patirtis ir nėra abejonės, kad tai – pramogų ateitis. Tačiau įpusėjus šiai diskusijai reikia atsižvelgti į privatumą ir saugumą internete.

Srautinės transliacijos internetu gali atrodyti smagiai ir viskas, tačiau tai visada yra rizikingas dalykas ir jūs visada esate pažeidžiamas kibernetinių grėsmių. Ne tik tai, kad nemokamas srautinis transliavimas daugelyje regionų yra piratavimo objektas, o įsitraukimas į jį gali sukelti teisinių nemalonumų.

Todėl visiems jums rekomenduoju naudoti VPN teikėją, kad apsaugotumėte savo privatumą ir buvimą internete. Srautuokite anonimiškai per VPN serverius ir mėgaukitės tiesiogine „Kodi“ televizijos patirtimi nieko nerizikuodami.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me