15 NYAA alternatyvų pakeitimo – „Anime“ svetainės išjungimas ir „Kodi Anime“ priedai

Tai buvo šokiruojanti žinia anime torrent mėgėjams, kai jų mėgstamiausia anime torrent svetainė NYAA atsakė klaidos pranešimu. Ši klaida atsirado dėl NYAA domeno deaktyvavimo. Tačiau tai nėra nieko naujo tokioms svetainėms, kaip „Yify“ torrentai ar „Nyaa“, išjungti (tačiau YTS ​​yra aktyvus). Žmonės, mėgstantys srautinius filmus, atblokuoja tokias svetaines kaip „Nyaa“, „Extra torrent“ ar „limetorrents“ ir pasiekia jas net per tarpinius serverius ar veidrodines svetaines.


Naudoti tokias svetaines ar priedus gali būti rizikinga, nes jūsų tapatybė pažeidžiama įsilaužėlių ir valdžios institucijų. Todėl savo prietaise turėkite įdiegtą „VPN Kodi“ priedą. Tai apsaugos jūsų tikrąją tapatybę ir leis jums mėgautis transliacija be jokios baimės.

Labiausiai mėgstama ir populiariausia „anime torrent“ svetainė prarado kontrolę visiems savo domenų vardams, į kuriuos įeina nyaa.se, nyaa.eu ir nyaa.org. Svetainės uždarymo priežastis vis dar nežinoma. Nepaisant to, kad įdomu, „kaip“ ir „kodėl“ svetainė sulaukė palankumo, galime aptarti keletą geriausių NYAA alternatyvos.

Geriausios NYAA alternatyvos

 1. Siaubingas subs – „Anime Fansub“
 2. Dalijimasis anime – Anime
 3. „Anime“ baitai – „Anime Fansub“
 4. Pirate Bay – generolas
 5. „Extra Torrent“ – bendras
 6. „AniDEX“ – bendras
 7. „Sukebei NYAA“ – klonas
 8. „SallySubs“ – žemyn
 9. AniSearch – pasibaigė
 10. „BakaBT“ – pasibaigė

NYAA klientas

„Nyaa Client“ buvo „Torrent“ klientas, kuris aptarnavo Rytų Azijos auditoriją. Tai pateikė daugybę „Anime“ torrentų ir ilgainiui išpopuliarėjo. Tačiau dėl teisinių problemų ir rūpesčių jos kūrėjai buvo priversti ją išjungti, todėl ji nugrimzdo.

nyaa alternatyvos

Tačiau netrukus po uždarymo vienas iš jo domenų po poros savaičių vėl pradėjo veikti ir pradėjo skelbti, kad jie nusprendė dirbti po žeme ir paragino svetainės lankytojus atsisiųsti savo dvejetainį klientą. Žiūrėkite momentinę nuotrauką žemiau:

nyaa klientas

Tai akivaizdžiai buvo sukčiavimas, nes kūrėjai patvirtino, kad jie jį sustabdė, o sukčiai bandė užsidirbti pinigų per filialų paspaudimus. Tokie bandymai sukčiauti internete tapo norma.

Čia yra „Reddit“ gija vartotojo, pranešančio apie keiksmažodį:

Diskusijos komentaras Hpezlin komentaras iš diskusijos "Ar galiu tiesiog naudoti „NYAA MIRROR“?".

Tokios netikros svetainės teikia tik filialų nuorodas arba .exe failus, kurie, aišku, yra kažkas, nuo ko norėtumėte atsiriboti. Be to, jie nėra saugūs dėl šnipinėjimo programų ir kitų grėsmių saugumui.

10 alternatyvų NYAA Anime svetainei

Jei norite išbandyti kitas NYAA tinklalapio alternatyvas, galbūt turėtumėte apsvarstyti galimybę peržiūrėti šias svetaines:

1) Siaubingas subs

horriblesubs.info

Turbūt pati tinkamiausia alternatyva NYAA svetainei, kurią galėtų sugalvoti torrentų pramonė, yra „Horrible Subs“. Tai buvo aršus konkurentas, kurį per dieną aplankė 1 mln. NYAA lankytojų, o „Alexa“ reitingas – 2 797. Tai patogi vartotojui svetainė, kurioje galite atsisiųsti naujausią „anime“ turinį.

2) „Anime Sharing“

animesharing

Kaip rodo pavadinimas, „Anime Sharing“ yra bendro naudojimo žiniasklaidoje svetainė, kurios išdėstymas panašus į „PirateBay“. Jame yra daug anime turinio, skirto žiūrėti. Svetainėje taip pat yra galimybė akimirksniu atsisiųsti ir nusiųsti anime serijas. Jo „Alexa“ reitingas yra 3,445.

3) „Anime“ baitai

animebaitų

Kita alternatyva NYAA tinklalapiui yra „Anime“ baitai, turintys daug anime turinio, tačiau tai neatitinka NYAA. Šiai svetainei reikės registracijos, kad galėtumėte peržiūrėti turinį. Šios svetainės neigiamas aspektas gali apimti naujų vartotojų prevenciją, kai pilna registracija.

4) Piratų įlanka

piratų įlankoje

Atsižvelgiant į didžiausius „torrent“ stebulus, yra tik vienas vardas, kuris akimirksniu iškyla į galvą, t. Y. PirateBay. Nors svetainė susidūrė su įvairiais uždarymais, ji vis tiek sugeba tapti populiaria torrent svetaine. Jame taip pat yra didžiulis kiekis anime turinio, kurį galima atsisiųsti.

5) papildomas torrentas

extratorrent

Galiausiai „ExtraTorrent“ yra šalia „PirateBay“, siūlantį daugybę įvairių animacinių serialų, filmų ir laidų, kurias galima atsisiųsti. Paieškos sistema yra gerai sukurta, kad būtų lengviau naršyti.

6) „AniSearch“

anyžių

„AniSearch“ yra garsiojo „Nyaa Torrent“, kuris buvo uždarytas 2017 m., Pakaitalas, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas „Anime“ torrentų agregavimui. Jį lengvai rasite spustelėję čia: AniSearch

7) „BakaBT“

„BakaBT“

„BakaBT“ taip pat yra labai gera „Nyaa.se“ alternatyva ir labai rekomenduojama „Anime“ gerbėjų. Tai yra privatus „torrent“ sekiklis, teikiantis aukštos kokybės anime turinį. Apsilankyti „BakaBT“ svetainėje galite čia: „BakaBT“

8) „AniDex“

anidex

„AniDex“ yra „Anime“ torrentų stebėjimo priemonė ir rodyklė, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas „Anime“ anglų kalba, daugiausia su kitomis kalbomis. Jį galima pasiekti per: AniDex

9) „Sallysubs“

sallysubs

„Sallysubs“ griebia HD kokybės „Anime“ torrentus iš kitų grupių, šiek tiek modifikuoja ir išleidžia. Kai „Nyaa“ buvo uždarytas, jis pradėjo griebtis iš skirtingų vietų ir tai yra labai gera „Nyaa.se“ alternatyva. Apsilankykite „Sallysubs“ spustelėję čia: „Sallysubs“

10) Sukebei NYAA

sukebei nyaa

Sukebei nyaa pakeitimas, skirtas suaugusiųjų Nyaa.se skyriui. Daugelis vartotojų teikė pirmenybę „Nyaa“ dėl turinio suaugusiesiems, o „Sukebei Nyaa Replacement“ uždengė tą vakuumą. Prieiti prie šio torrento galite spustelėję nuorodą: Sukebei Nyaa

5 geriausi NYAA klonai / pakeitimai

 1. Anirena
 2. Tokijas Toshokanas
 3. „AcgnX Torrent“
 4. Anime Tosho
 5. „Shana“ projektas   

Jei turėtumėte rasti tikslią NYAA klonų / pakeitimų svetainę, tada atėjote į reikiamą vietą. Žemiau pateiktame sąraše rodoma 5 NYAA klonų / pakeitimų svetainė:

1) Anirena

„AniRena Torrent“ svetainė yra garsiosios NYAA anime torrent svetainės klonas. Joje yra panašūs žiniasklaidos skirtukai, horizontaliai išdėstyti pagrindiniame puslapyje, kurie leidžia vartotojams lengvai naršyti svetainėje.

Šiuo metu svetainėje yra 14 360 populiariausių torentų, nes ji sparčiai auga, o iš viso 6354 įkėlėjai savo svetainėje. „AniRena“ taip pat informuoja vartotojus apie jų dabartinę būklę, susijusią su vartotojams perduotais duomenimis. AniRena yra skaidrus ir ištikimas savo vartotojams, kad galėtų žengti į priekį gavęs vartotojo sutikimą.

anirena nyaa pakeitimas

2) Tokijo „Toshokanas“

Tokijas „Toshokan“ yra išsami „anime torrent“ svetainė, kuri taip pat yra NYAA klonas / pakaitalas. Šioje svetainėje yra visi filmai, dramos, muzika ir muzikiniai vaizdo įrašai. Jis taip pat siūlo ne anglišką žiniasklaidos turinį vartotojams, esantiems visame pasaulyje.

Prisiregistravę svetainėje galite tinkinti savo medijos biblioteką. Anime mėgėjai gali ieškoti medijos turinio pagal failo dydį, kuris leidžia atsisiųsti konkretų turinį. Bendrovė teigia pridėjusi 2 naujus DB serverius, todėl pailgėjo svetainės įkėlimo laikas.

tokyo toshokan nyaa pakaitalas

3) „AcgnX Torrent“

„Anime“ komiksų žaidimų romanas „X-Project“ (AcgnX) yra NYAA klonų / pakeitimų svetainė su patobulintomis funkcijomis. Ji yra labiau pažengusi nei bet kuri iš anime tinklalapių, išvardytų sąraše.

Nuo to laiko, kai NYAA svetainė sumažėjo, daug interneto srauto nukreipta į šią svetainę. Dėl šios priežasties reikia, kad įkėlėjai padidintų savo augimą.

Ji taip pat praneša, ar į svetainę buvo įdėta naujų funkcijų ar kokių nors naujienų apie anime gerbėjus. „AcgnX“ klesti su naujosios medijos turiniu, ir dėl šios priežasties svetainė po NYAA laikėsi patrauklia galimybe.

„acgnx nyaa“ atsarginis veidrodis

4) Anime Tosho

Anime Tosho laikosi panašaus dizaino ir naršymo bei žiniasklaidos turinio, kaip ir NYAA svetainėje. „Anime Tosho“ yra visiškai nemokama ir siūlo automatizuotą paslaugą, kurioje teikiamos DDL paslaugos, taip pat „Usenet“.

Įkeliant daugialypės terpės turinį į šią svetainę paprastai užtrunka keletą minučių ir įkeliama kuo greičiau. Anime Tosho teigia, kad maždaug 300 MB failo sunaudotų kelias minutes ir būtų atspindimi bent vienam pagrindiniam kompiuteriui. Be abejo, tai stiprus konkurentas „anime torrent“ svetainių sąraše.

anime tosho nyaa pakeitimo klonas

5) „Shana“ projektas

„Shana Project“ yra palyginti nauja „anime torrent“ svetainė, turinti nuostabią funkciją, kuri automatizuoja anime atsisiuntimus.

„Shana Project“ yra palyginti nauja „anime torrent“ svetainė, tačiau ji turi nuostabią funkciją, leidžiančią automatizuoti anime atsisiuntimus. Naudodamiesi šia funkcija, galite nustatyti „bittorent“ klientą, kad jis automatiškai atsiųstų jūsų mėgstamos medijos turinį.

„Shana Project“ yra NYAA klonas / pakaitalas, tačiau kadangi tai yra nauja svetainė, jai trūksta įvairių žiniasklaidos priemonių turinio.

Nors svetainė nesiūlo įvairių žanrų meniu skirtuko, tačiau anime mėgėjai gali ieškoti rankiniu būdu.

„shana“ projektas yra paskutinis nyaa pakeitimas

5 geriausi „Kodi Anime“ priedai

Daugelis anime mėgėjų gali tvirtinti, kad NYAA buvo populiariausia anime torrent svetainė. Tačiau jie nesutiktų mažiau dėl to, kad yra įvairių kitų konkurencinių platformų, kuriose būtų galima atsisiųsti „anime torrent“.

„Kodi“ yra geriausias sprendimas viskam, apimančiam žiniasklaidos ir sporto turinio transliavimą ir torrent atsisiuntimą. Tai yra atvirojo kodo programa, vykdoma įvairiuose įrenginiuose, leidžianti atkurti tiek vaizdo, tiek garso įrašo turinį, pradedant torrentu, tiesioginiu srautu ar statiniais failais..

„Kodi“ yra kitas didelis jūsų pasirinkimas anime torrent turiniui. „Kodi“ yra atviras šaltinis ir yra daugybė „Kodi“ anime priedų, kuriuos galima atsisiųsti iš „Kodi“. Kadangi tai didžiulis funkcijų šaltinis, tai yra ideali programinė įranga visiems gerbėjams visame pasaulyje. Anime mėgėjai gali transliuoti ar atsisiųsti bet kokius torrentus, kuriais žavisi.

Mes teikiame geriausius 5 „Kodi“ anime priedus, kurie greičiausiai pakeis „NYAA anime torrent“ svetainę:

„KissAnime“

Naudodamiesi „KissAnime“ galite rasti daugiau nei 130 geriausių anime TV puslapių, filmų ir torrentų puslapių. Tai yra labiausiai mėgstamas „Kodi“ anime priedas, nes jame galima rasti daugiau nei 6000 anime TV laidų ir filmų.

Animego

„Animego“ yra dar vienas „Kodi“ anime priedas, siūlantis plačias kategorijas ir gerai išvystytas anime galimybes anime gerbėjams. Srautinės transliacijos gali užtrukti nedaug laiko, bet, naudodamos visavertę meniu sistemą, jos gali rodyti daugybę pramogų turinio.

Animehere

„Animehere“ yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos kokybės anime filmų ir TV laidų. Šis „anime“ priedas iškarpo daugybę anime turinio, kurio kokybė yra prasta. Jei būtų gerai išplėtota meniu struktūra, anime gerbėjams būtų lengviau ieškoti naujausių atnaujinimų su subtitrais.

„Anime“ – IPTV

„Anime-IPTV“ yra keletas panašių paslaugų, kurios sujungiamos kartu, ir sukuria pagrindinį „anime Kodi“ priedą. Tai siūlo šimtus anime garso ir vaizdo įrašų turinio. Tai lengva naršyti ir turbūt pats išradingiausias „anime“ priedas.

Funimacija

Jei tai yra jūsų pirmas kartas, kai susiduriate su „Kodi anime“ priedu, tada „Funimation“ yra geriausias pasirinkimas, kurį kada nors padarysite. „Anime“ priedo išdėstymas leis jums lengviau rasti bet kokius anime dalykus, kurie supa internetą. Be to, neturėsite klausimų dėl prieigos prie turinio teisėtumo. Peržiūrėkite kitus geriausius „Kodi“ priedus.

Baigiamosios mintys

Nors NYAA anime svetainės nebebus, vartotojams suteikiama galimybė ištirti įvairius kitus galimus šaltinius, kurie galėtų pakeisti NYAA. „Kodi“ anime priedai gali atrodyti tinkama parinktis anime gerbėjams, kur jie galėtų transliuoti ir atsisiųsti įvairius anime turinius. „Kodi anime“ priedus lengviau įdiegti ir jie beveik nesukelia jokių komplikacijų.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map